IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > תוכנה ומערכות הפעלה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תוכנה ומערכות הפעלה תוכנות , יישומים, מערכות הפעלה , המלצות לפני קניה , מדריכים , כלים מומלצים ותמיכה טכנית.

דבר חופשי : תוכנה ומערכות הפעלה

בעיה ביצירת image למערכת ההפעלה- יתכן וקשור לשינוי הרשאות שנעשה

לפני כשבועיים, לאחר שלא הצלחתי להתקין תוכנת i tunes (אפל זה רק צרות... )עשיתי את השינוי המפורט בקישור הזה בהרשאות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-10-12, 22:38   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל בעיה ביצירת image למערכת ההפעלה- יתכן וקשור לשינוי הרשאות שנעשה

לפני כשבועיים, לאחר שלא הצלחתי להתקין תוכנת i tunes (אפל זה רק צרות... )עשיתי את השינוי המפורט בקישור הזה בהרשאות ברגיסטרי. ואז ההתקנה הצליחה.
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_programs/trying-to-reinstall-itunes-but-i-get-error-could/1b42edf4-07c2-41ff-8edf-1836fe752725?page=2
(מפורט בתגובה מיום- 5.6.10).
מהות השינוי היה לשנות את ההרשאות מאדמיניסטרטור, בו הייתי מוגדר קודם לכן, לשם היוזר איתו אני עושה לוג-אין.

היום ניסיתי לעשות אימייג למערכת ההפעלה, בדיוק בשלבים שעשיתי בהצלחה בעבר, וזה לא מאפשר לי להגיע לדף הרלוונטי שמפעיל את האימייג'(נבדק במקביל במחשב אחר עם וינדואס 7 64- זהה לשלי ושם זה מגיע לדף שאצלי לא מגיע).
הכוונה לדף שאומר: which drive do you want to include in the backup?
כפי שמפורט כאן:
http://www.howtogeek.com/howto/4241/how-to-create-a-system-image-in-windows-7/

כרגע המחשב מזהה כ- system גם את כונן D בנוסף ל C וכאמור אני לא מצליח להגיע לדף בו אני בוחר לגבות רק את - C.
נאמר לי שכל הסיכויים הם שזה בגלל השינוי הנ"ל שעשיתי בהרשאות (לא זכור לי שעשיתי משהו נוסף רלוונטי).
ניסיתי להחזיר את הגלגל לאחור בהרשאות אך כנראה ללא הצלחה ויש מצב שאני עושה משהו לא נכון.

מבקש עזרה בביצוע ההגדרות הסטנדרטיות על מנת שאוכל לבצע את האימייג'. אודה על פירוט של הפעולות הנדרשות.

עריכה : אפשרות נוספת שעולה לי כסיבה לבעיה היא שבתקופה האחרונה התקנתי תוכנות לכונן די במקום ל- סי, בגלל חוסר מקום ב-סי ואז יתכן שהמחשב מזהה את - די כחלק מהסיסטם.
קראתי באיזה פורום שמישהו שינה הגדרות בביוס לכונן סי, אבל אני לא בטוח אם אני יודע לעשות זאת לבד.

נערך לאחרונה על ידי rock, 07-10-12 בשעה 12:50.
rock לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-12, 0:39   #2 (קישור ישיר)
IO Member

הלו, מישהו לעזרה?
ישן 09-10-12, 9:49   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

עם איזה תוכנה עשית אימג'??

יצרת אימג' עם תוכנה מתוך הוינדוס או תוכנה שעובדת לפני שהמחשב עולה והיא עולה חיצונית

- מדיסק.אם אתה עלית מדיסק חיצוני - כלומר כונן DVD אין קשר להרשאות.

עכשיו עם איזה תוכנה עבדת לבניית האימג'?

ארקוניקס
גוסט?

אלה תוכנות שעובדות מחוץ לוינדוס ולא צריכות הרשאות.

תגדיר את עצמך כאדמיניסטרטור.
הכי טוב הכי נוח.אף פעם אל תקצץ את הסמכויות שלך מול מערכת הפעלה.
תשנה את ההגדרות שתעשה לוג אין כאדמיניסטרטור ותיבדוק את כל התהליך שוב.

USER לא יכול לעשות את כל אלה.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-12, 16:31   #4 (קישור ישיר)
IO Member

ניסיתי לעשות אימייג' עם מה שיש בוינדואס 7. עם זה עשיתי בהצלחה גם בעבר.
אני מוגדר כרגע כאדמיניסטרטור.
אבל אחרי מחשבה ושחזור בראש של דברים שעשיתי, ואחרי קצת קריאה בנט אני מגיע למסקנה שהבעיה היא לא בהרשאות.
זה כנראה כי התקנתי במהלך הזמן האחרון תוכנות (בעלות נפח גבוה) בכונן- די. (בגלל חוסר מקום בכונן- סי).
לכן לדעתי המחשב מזהה את -סי וגם את- די יחד, כחלק מהסיסטם והוא לא יכול לעשות את ההבחנה בתוך- די מה זה תוכנות ומה השאר.
לא יודע אם זה רלבנטי אבל אני מצרף את צילום המצב אצלי ב- disc management.

עכשיו אני די בבעיה, כי אני לא רוצה וגם לא יודע להגדיר/לפרמט מחדש את חלוקת הנפח בין - סי ל- די.
בעיקרון המחשב עובד כרגע רגיל והבעיה היא רק באי היכולת לעשות אימייג' רק ל- סי. כי כאמור המחשב לא מאפשר לי לבחור רק ב- סי.
ואם אני עושה "אימייג'" למה שכרגע המחשב בוחר (שזה בעצם כל הכונן הקשיח- מותקן אצלי כונן אחד בלבד) , זה מעביר גם את כל הקבצים: תמונות, מוסיקה, סרטים וכדו'.
וגם, אם אעשה את הגיבוי להכל אני לא בטוח שאם יהיה לי קראש לדיסק הקשיח אוכל לשחזר מתוך די- את התוכנות (כמו תוכנות ומשחקי סימס 3 שהשקעתי הרבה זמן להתקין אותם).

במקום אחד קראתי על עצה שקשורה לכך שאולי אחת התוכנות ניגשת לקבצים ב- די ומריצה service מ- די.
לא יודע אם זה הקייס אצלי ולא יודע איך לאתר את ה- service ולהעתיק אותו ל- סי כפי שנעשה כאן:

I *FINALLY* solved this annoying issue... thanks to m72899 over on the Guru3D.com forum.

What had happened on my machine was that Dragon Age Origin had been installed to the E: drive but the game also installed an updater service in the same folder. Windows 7 sees services as system files so it flagged E: as a system drive. I'd also installed the Dragon Age Toolset as well which also installs a SQL Server (BWDATOOLSET) service that is referenced to the E: drive too. This also causes Windows to see E: as a system drive.

I've had to copy the DA Updater Service to a new folder on my C: drive (Program Files/Dragon Age Origins Updater) and change the reference to the service from E: to C: in the registry. I can now do a system image of C: and C: alone!!!

My advice to anyone with this issue is to check carefully through the services and see where they're linked to. If you have any services running on drives other than C: then Windows will see it as a system drive.

קבצים מצורפים
סוג הקובץ: png disc management 8.10.12_resize.png (187.7 KB, 3 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי rock, 09-10-12 בשעה 17:46. סיבה: נתונים נוספים שנמצאו
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא