IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

ביבי - את הקול שלי הפסדת

כלכלה זה הדבר האחרון שתוכלו להאשים את ביבי, הוא זה שמנע מכלכת ישראל ליקרוס בזמן שכל מידינות אירופה נופלות! אולי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-10-12, 17:13   #16 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Elay

כלכלה זה הדבר האחרון שתוכלו להאשים את ביבי, הוא זה שמנע מכלכת ישראל ליקרוס בזמן שכל מידינות אירופה נופלות! אולי יש קצת גזרות ומשלמים קצת יותר אבל זה כדי למנוע נפילה חזקה יותר שאז תשלמו הרבה יותר על הנזק.
אתם צריכים לזכור שיש בעיה ביטחונית וכל הכסף הולך לשם אז עד שזה לא יפתר לא יהיה תקציב מותרות. תחשבו שהמצב הביטחוני לא היה כמו שהוא עכשיו כמה עודף תקציב היה "לפנק" את כלם.
לכן אני אומר שבראש סדר עדיפויות זה ביטחון וצריך לסדר את זה כמה שיותר מהר ואת זה צריך לתת לליברמן לעשות.

בנושא ביטחון אל תתנו את הדעת לשמאל הם ימחרו את המדינה בשביל שלום קר! ראו הוזהרתם!!!
Elay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 18:07   #17 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של liorwohl

שלח הודעה דרך ICQ אל liorwohl שלח הודעה דרך MSN אל liorwohl

אני מרוצה..

ליברמן לא הצליח לעשות שום דבר בגלל שהוא נמצא במפלגה שתמיד היא האנטי של ש"ס, וש"ס סוחטים יותר חזק. בדיוק בגלל זה בישראל ביתנו מדברים רק על שינוי שיטת ממשל, שזה מה שיאפשר להם להעביר חוקים חילוניים שכולנו מחכים להם כבר שנים. הם משתלבים עם הליכוד ומוותרים על האגו כי הם יודעים שזה מה שצריך לקרות - שיהיה מפגת ימין ומפלגת שמאל, כמו בארצות הברית.

בעניין הכלכלי, המצב פה טוב יחסית, כל הזמן עושים צעדים לשיפור בממשלה הנוכחית, אבל מה לעשות זה לא תחום שאפשר לתקן בשניה.
בממשלת שמאל לא היו עושים את השינויים האגרסיביים שעשו בסלולר וכל שאר התקשורת כי כמה עובדים היו מפוטרים בגלל זה. וזה אחד הדברים הכי טובים שקרו בשנים האחרונות, זה ממש חוסך לכל משפחה בישראל מאות שקלים כל חודש!
בממשלה ליברלית כמו הנוכחית גם אני מצפה שבקרוב כל תחום המזון יפסיק להיות מעוות לטובת כל מני קיבוצים ומושבים שחיים כמו מלכים על חשבונינו בסופר, ויתחילו להביא את האוכל בזול מחו"ל. אצל שלי יחימוביץ' אני בטוח שזה לא יקרה כי כמה רפתנים מסכנים יאבדו את העבודה הלא רוויחית שלהם שמוחזקת בכוח ע"י חוקים מפגרים.

בעניין הבטחוני, עם הערבים בשטחים ובעזה אין שום סיבה לעשות כל הסכם כלשהו, הם לא מהווים איום אמיתי. הם סתם כמו זבוב שמציק לסוס, מה עדיף להתעלם או לתת להם מה שהם רוצים ואז שהם יבקשו עוד כי ככה הם? בשמאל אשכרה חושבים לעשות הסכמים איתם, שזה מסוכן ביותר.
בקשר לאיראן, רואים שביבי לא יתן להם להגיע לפצצה, בזה הוא מתעסק הכי הרבה בדרכים שרואים בתקשורת וכאלה שלא (ווירוסים, מעקבים, חיסולים, פיצוצים מוזרים בכל מני מדינות). בממשלת שמאל אני ממש אפחד לחיות פה כי הם באמת יאמינו למה שאחמדינג'ד והאירופאים יגידו.. ואין לי דרכון של מדינה זרה ונשאר לי עוד שנה וחצי בצבא, אז אני לא אוכל לברוח ולהתנסות בפלגות שמאלניות שמסוכנות לקיום של המדינה ממש לא מתאים לי. שתבינו שהזמן שבו הפצצה אמורה להיות מוכנה זה בקדנציה הקרובה, ככה שלבחור בשלי יחימוביץ' זה פשוט הימור על החיים של כולנו. מופז ואולמרט עוד מילא, אבל שלי יחימוביץ' בבקשה בבקשה שאף אחד לא יעז להצביע לה, מבחינה בטחונית וכלכלית היא פשוט תהרוס את המדינה.
ישן 26-10-12, 18:11   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elay צפה בהודעה
כלכלה זה הדבר האחרון שתוכלו להאשים את ביבי, הוא זה שמנע מכלכת ישראל ליקרוס בזמן שכל מידינות אירופה נופלות! אולי יש קצת גזרות ומשלמים קצת יותר אבל זה כדי למנוע נפילה חזקה יותר שאז תשלמו הרבה יותר על הנזק.
אתם צריכים לזכור שיש בעיה ביטחונית וכל הכסף הולך לשם אז עד שזה לא יפתר לא יהיה תקציב מותרות. תחשבו שהמצב הביטחוני לא היה כמו שהוא עכשיו כמה עודף תקציב היה "לפנק" את כלם.
לכן אני אומר שבראש סדר עדיפויות זה ביטחון וצריך לסדר את זה כמה שיותר מהר ואת זה צריך לתת לליברמן לעשות.

בנושא ביטחון אל תתנו את הדעת לשמאל הם ימחרו את המדינה בשביל שלום קר! ראו הוזהרתם!!!
ביבי מאכיל אותך לוקשים בכפית ואתה מבקש עוד.
תחת ביבי יש את הממשלה הגדולה והיקרה ביותר בתולדות ישראל כל כך הרבה שרים מיותרים בלי תיק.
המחיה יקרה יותר מיום ליום ועם זאת המסים עולים והמשכורות לא.
לצעירים כמעט אין תקווה פה במדינה ואני עוד אדם שמרוויח מעל הממוצע ואני לא רואה את עצמי עומד בתשלומי משכנתא עתידיים ו/או החזקת רכב יחד עם ילדים.
ואני אומר אם לי קשה מה על אילו שמרוויחים 4 וחתי אלף שקל? הם לא יכולים לעמוד בקניות בסופר.
ביבי מעוות את הנתונים לטובתו
כשהוא רוצה לדבר לטובתו הוא מציג צמיחה כלכלית ענפה ועודפי תקציב שנשארו עקב המדיניות הנפלאה שלו
וכשהוא צריך לעשות ויתורי תקציב כואבים הוא ומר שטיייניץ הגאון מציגים את המצב כאילו אנחנו רגע מלהפוך ליוון הבאה.
אל תאכל את הלוקש שביבי עם התואר ראשון שלו בכלכלה הוא זה שגורם לצמיחה הכלכלית כאן
זה כמו שאני עם התואר הראשון שלי בהנדסה ינהל את מערך הפיתוח של אינטל או אפל
זה ממש לא רציני
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 18:22   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של liorwohl

שלח הודעה דרך ICQ אל liorwohl שלח הודעה דרך MSN אל liorwohl

אתה סתם מדבר בסיסמאות שחופרים בתקשורת כשאין מה להגיד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dudu_azran צפה בהודעה
ביבי מאכיל אותך לוקשים בכפית ואתה מבקש עוד.
תחת ביבי יש את הממשלה הגדולה והיקרה ביותר בתולדות ישראל כל כך הרבה שרים מיותרים בלי תיק. אפשר לחשוב שכמה שרים זה מה שחונק את התקציב, זה רק כדי לשחד כמה מפלגות בשביל לנהל את המדינה, בשביל זה צריך את השינוי שיטה שליברמן כל כך רוצה
המחיה יקרה יותר מיום ליום ועם זאת המסים עולים והמשכורות לא. המשכורות עולות לאט, בכל מקרה מה אתה מצפה שיעשו? נראה לך שעם מפלגת העבודה פתאום יחלקו כסף? זה המצב, מה שאפשר לעשות זה להוזיל דברים כמו שהוזילו את הסלולארי, כמו שמנסים להוזיל את הרכבים והאוכל
לצעירים כמעט אין תקווה פה במדינה ואני עוד אדם שמרוויח מעל הממוצע ואני לא רואה את עצמי עומד בתשלומי משכנתא עתידיים ו/או החזקת רכב יחד עם ילדים.
ואני אומר אם לי קשה מה על אילו שמרוויחים 4 וחתי אלף שקל? הם לא יכולים לעמוד בקניות בסופר. גם מי שעובד בשכר מינימום יכול להרוויח 6 אלף בחודש עם טיפה שעות נוספות, אני לא רואה צורך להביא עוד כסף למי שמתעצל ולכן מרוויח 4 בחודש
ביבי מעוות את הנתונים לטובתו
כשהוא רוצה לדבר לטובתו הוא מציג צמיחה כלכלית ענפה ועודפי תקציב שנשארו עקב המדיניות הנפלאה שלו
וכשהוא צריך לעשות ויתורי תקציב כואבים הוא ומר שטיייניץ הגאון מציגים את המצב כאילו אנחנו רגע מלהפוך ליוון הבאה. אנחנו לא יוון הבאה רק בגלל שלא היתה מפלגה סוציאלית מדיי בשלטון בזמן האחרון, המדינות שנפלו או שבדרך לשם הם מדינות שבחרו במפלגות סטייל "העבודה"
אל תאכל את הלוקש שביבי עם התואר ראשון שלו בכלכלה הוא זה שגורם לצמיחה הכלכלית כאן
זה כמו שאני עם התואר הראשון שלי בהנדסה ינהל את מערך הפיתוח של אינטל או אפל תואר לא משנה כלום מה שמשנה זה הנסיון, ונראה שביבי יודע מה הוא עושה ויודע בדרך כלל לבחור אנשים מתאימים לתפקידים שהוא לא מתעסק בהם בעצמו
זה ממש לא רציני זה הכי רציני שיש כרגע, שלי יחימוביץ' חיה בסרט רע, יאיר לפיד רק מפזר ססמאות שנשמעות גם לי טוב אבל הוא אנטי לשבת בממשלה עם כולם והוא סתם "צעיר" מרדן שלבחור בו זה אומר לאבד את הקול לאופוזיציה ב100%, קדימה זה סתם חבורה של בינוניים, לא רע מדיי אבל גם לא יקדם אותנו לשום מקום
ישן 26-10-12, 18:49   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

אני מסכים איתך שהממשלה הגדולה היא חלק זניח בתקציב אבל הממשלה היא זאת שצריכה לתת דוגמה לאזרחים הם אמורים לעבוד בשבילנו ולא אנחנו בשבילהם.
גם עם שני משכורות של 6000 שקל היום כמעט בלתי אפשרי לחיות ולצערי כאשר שני ההורים עובדים שעות נוספות זה אומר שהילדים גדלים כמעט בלי לראות את הוריהם וללא השגחה.
אם נמשיך להאמין לביבי כשהוא מוכר לנו שאין לו אלטרנטיבה נמשיך לסבול
חייב לתת למישהו חדש הזדמנות
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 18:53   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

כל זה שמעלים צעדים כדי למנוע קריסה או מפלה בזמן משבר זה בסדר גמור, אבל זה לא קשור
למצב היוקר של מוצרים בארץ, של חוסר המיגון, של החגיגות בממשלה [ כן זו אחת הממשלות
הכי בזבזניות שהיו ]. זוגות צעירים סובלים ממחירי דירות שמטפסים תמיד בארץ ויש עוד
דוגמאות למה אני לא רוצה לראות עוד קדנציה של ביבי.
הוא שקרן, והוא לא צריך לנהל את הארץ בדרך שלו - אפילו אולמרט היה עדיף עליו.
שיתנו לו להיות שר חוץ - הוא יודע לדבר זה אני יגיד לטובתו.
זו תכונה מצוינת בשביל שר חוץ ולא ראש ממשלה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 26-10-12, 21:59   #22 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של freesoul27

אין למי להצביע כי אף אחד לא עומד בהבטחות שלו
http://android-development-israel.blogspot.co.il/
freesoul27 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 22:34   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

ביבי הוא הרע במיעוטו
אין מישהו אחר שאפשר להגיד שיש לו את הרזומה לשנות את המצב
אני רק מסתכל על מדינות אירופה ועל יוון בעיקר - על איך שהמדינה נופלת לכאוס - משבר יש וצריך להתמודד איתו אין מה לעשות, אז המחירים עלו לא בטוח שאדון לפיד או גברת יחימוביץ יוכלו לעשות דברים אחרת (נוכח המציאות והמשבר), קל להם לדבר ולהעביר ביקורת אבל עדיין לא שמעתי מאף אחד מהם פתרונות...
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא