IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מכתב של אמא בלונדינית + 21 דרכים לקבל פרופיל 21.

ואני רציני. מרוב צחוק נחנקתי באמת. מזל שאחותי באה לדפוק לי הגב... פוקס.. אז תכינו את עצמכם. קבלו מכתב שאמא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-09-07, 21:58   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של SnirD

ברירת מחדל מכתב של אמא בלונדינית + 21 דרכים לקבל פרופיל 21.

ואני רציני. מרוב צחוק נחנקתי באמת. מזל שאחותי באה לדפוק לי הגב... פוקס..
אז תכינו את עצמכם.

קבלו מכתב שאמא בלונדינית כתבה לבתה:

בתי שלום,

אני כותבת לך מספר מילים כדי שתדעי שאני כותבת. אז, אם תקבלי את המכתב הזה, זה יהיה סימן שהוא הגיע אלייך. אם לא תקבלי אותו, תודיעי לי על מנת שאוכל לשלוח לך אותו שוב. אני כותבת לך לאט כי אני יודעת שאת לא קוראת מהר. לאחרונה, אבא שלך קרא מחקר המצביע על כך שרוב התאונות קוראות קילומטרים בודדים מהבית, זאת הסיבה שהחלטנו לעבור דירה. הבית מדהים, יש בו מכונת כביסה אבל אני לא יודעת אם היא פועלת. אתמול שמתי בה כביסה, משכתי בחוט שמעליה וכל הכביסה נעלמה! אני מחפשת את המדריך למשתמש... מזג האוויר מאוד נחמד פה, שבוע שעבר ירד גשם רק פעמיים, פעם ראשונה במשך 3 ימים ופעם השנייה 4 ימים. בקשר למעיל שחיפשת, דוד שלך משה אמר לי שאם אני שולחת לך אותו עם הכפתורים זה יעלה הרבה כסף בגלל שהם כבדים, אז תלשתי אותם ושמתי לך אותם באחד הכיסים. אבא שלך מצא עבודה, יש מתחתיו בערך 500 איש. הוא מכסח את הדשא בבית הקברות. אחותך שזה עתה התחתנה מצפה לאירוע משמח. אנחנו עדיין לא יודעים את המין על כן לא אוכל לומר לך אם אתה תהיי דוד או דודה. אם יהיה לה בת היא מתכוונת לקרוא לה בשמי. זה מוזר לקרוא לילדה "אמא". לפני שבוע אחיך נקלע לבעיה גדולה, הוא נעל את האוטו עם המפתחות בפנים. הוא נאלץ לחזור הביתה ברגל כדי להביא את הצרור מפתחות השני על מנת לחלץ אותנו מהרכב.
אם בהזדמנות את פוגשת את בת דודתך דפנה, תמסרי לה דרישת שלום בשמי. אם את לא רואה אותה אז אל תגידי לה כלום!

אמא שלך.
נ.ב: הייתי רוצה לשים לך קצת כסף במעטפה אבל כבר סגרתי אותה.

נערך לאחרונה על ידי SnirD, 11-09-07 בשעה 23:00.
SnirD לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-07, 22:59   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של SnirD

קבלו 21 דרכים לקבל פרופיל 21 בצבא, חלקן כבר נוסו ועבדו:

1) לאחר שהתקבלת ליחידה סודית, לנסות ולהוציא אישור יציאה לחו"ל בטענה שאתה ממש רוצה לבקר את המקומות היפים בטהרן, הקרובים שלך בדמשק והחברים בבגדד.
2) לבוא וכל הזמן לחפש משהו. כאשר ישאלו אותך "מה קורה?" או "מה אתה מחפש?" לא לענות. להמשיך לחפש ולחפש. בסופו של דבר הקב"ן יביא לך טופס עם הפניה לפרופיל 21 ואתה תיקח את זה ותגיד:" מצאתי!".
3) לבוא לצבא מגולח ראש וכשישאלו אותך איפה אתה רוצה לשרת, תגיד:" זיג ואן גרופן ס"ס קומנדוס".
4) לספר לצבא שאתה מנהל בלוג ושאתה נוטה ללכת בקביעות למפגשי ישראבלוג.
5) לבוא עם קופסת חיילי פלסטיק, לשפוך אותם על השולחן ולנסות לשכנע את הקב"ן לבדוק אם יש להם פרופיל קרבי.
6) לבוא עם שיני ערפד בתוך הפה, וכשהמזכירה תגיד לך לחכות לתור שלך, תיכנס לארון בפוזת דרקולה ותבקש שיקראו לך כשהשמש תשקע.
7) לבוא עם המספר טלפון של הבקו"ם חרוט על היד שלך ולהגיד שאתה בחיים לא תשכח את הרגע המאושר של חייך שהצבא שלח לך צו. מיד לאחר מכן להסביר לקב"ן שאתה מתכנן לחרוט גם את המספר האישי שלך, מידת הנעליים שלך, סוג הדם שלך ובוסף לשאול: " אגב, איך קוראים לך?".
8) להגיד שאתה ממש, אבל ממש רוצה להתקבל ליחידת הפאוור ריינג'רס. רק במידה ולא תתאים, אתה תבקש לעבור לצבי הנינג'ה או החתולים הסמוראים.
9) כל שאלה שהקב"ן שואל, לשאול את עצמך בגוף שני, לענות לעצמך ואז להעביר את התשובה לקב"ן. תסביר לו שאתה קדום צריך לשאול את עצמך ואף להתייעץ לפעמים לא יזיק לפני שאתה עונה.
10) לבוא עם פנים מאופרות בצבעי מלחמה כאשר אתה מצויד בחץ וקשת ומספר סכינים כאשר אחד מהם אתה מחזיק בפיך. בכל פעם שאתה מתקרב לדוחן כלשהו, לעשות גלגול או זחילה אינדיאנית. אפשר להוסיף מספר נוצות על הראש. אחרי זה תגיד:" אני הלוחם הגדול נשר לבן. באתי להלחם למען השבט שלי".
11) תבוא לבקו"ם כאשר שכחת לעשות בדיקת שתן. כאשר יביאו לך את הכוס לבדיקת השתן, קח אותה ותשתין ממש במרכז המזדרון.
12) קח את בדיקת השתן, לך לשרותים, תמלא את זה בלימונדה ומספר שניות לאחר שהנחת את זה על הדלפק, תתחרט, תקפוץ על זה לפני שהרופאה לוקחת את זה, ועם המילים "לעולם לא תקבלו את זה!" תשתה את זה לעיני כולם. (זהירות רק לא לקחת בטעות דגימת שתן של מישהו אחר, כי מישהו כבר עשה את זה פעם וקיבל את הפרופיל 21 שלו).
13) בכל פעם שמישהו קורא לך, אתה עונה בנביחה. כאשר אתה תראה בחורה יפה, תרחרח אותה מסביב. תעשה כך גם לפקידה בדרך לק"בן ולקב"ן עצמו. במידה ויצעקו עליך שאתה מפגר, תתחיל ליילל ולאחר מכן תתעצבן ותנבח על מי שהעליב אותך. אל תשכח להוכיח לו שאתה לא רק נובח אלא גם נושך.
14) בזמן שאתה מנסה להתקבל ליחידה סודית, תצטרך לרשום לפחות 4 אנשים שמכירים אותך טוב. תספר להם על הקשר שלך עם אלויס פרסלי, אלברט אינשיין, חסן נסראללה ושרית חדד. אם לא נסראללה, אז אחרי שרית חדד תעשה את העבודה...
15) לבוא לבקו"ם עם האיפור שהיה לג'ק ספארו בסרט שודדי הקאריבים 2.
16) לבוא עם חרב זוהרת כמו במלחמת הכוכבים ולדבר כמו יודה. תסביר לו שאתה ג'דאי מוסמך ואתה רוצה לשרת ביחידה מובחרת. תגיד שאתה יכול לגייס גם את אובי ואן קנובי ושאתה יכול לאמן ילדים צעירים להיות ג'דאים. תגיד לו שאתה מוכן להגדים איך אתה עוצר תחמושת חיה עם החרב הזאת.
17) לבוא לראיון האישי כאשר אתה חושד בכל דבר קטן. בכל פעם שהמראיינת שואלת אותך שאלה, תנסה להתחמק ממנה. עד שבסופו של דבר זה יימאס עליך ואתה תצעק עליה שתדבר עם העורך דין שלך! ובכלל אתה ישנת אתמול בלילה ואתה לא יודע שום דבר על הגופה שהייתה אצלך בארון!
18) תביא את הכלב שלך כאשר הוא לבוש בבגדים צבאיים וקסדה על הראש. במקום "שב!", "בוא", "דיי", דבר איתו ב"הקשב!", יש לך 5 שניות לתת לי הקשב בישיבה על ידי", "חייל מה זה השטויות האלה? אתה רוצה לסגור מלונה בשבת?" תגיד שאתה לא מוכן ללכת בלעדיו לצבא. הכלב שלך לא פחות מוכשר ממך והוא יעבור את יום הסיירות בדיוק כמוך!
19) אם ישאלו אותך מה אתה רוצה להיות אחרי הצבא, תענה בכנות: "ספיידרמן!".
20) להביא טרמוז עם תה ולהציע לקב"ן תה בכל רגע. לאחר מכן תתלונן שאתה צריך דחוף לשרותים. הקב"ן יגיד לך שעוד כמה דקות אתה יכול ללכת. אתה תגיד שזה בסדר ותשתין מתחת לשולחן לתוך הטרמוז. לאחר מכן תיהיה מנומס ותציע תה גם למזכירה.
21) לנסות להתחיל עם הקב"ן.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא