IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

מי אמר שאין פאנל S ל226BW בארץ?

לא יצא לי להיתקל בLG חוץ מלראות אותם בתצוגה בחנויות אבל לפי זכרוני הם משתמשים בפאנלים של AU Optronics, וגם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-09-07, 0:26   #31 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל mastertheknife

לא יצא לי להיתקל בLG חוץ מלראות אותם בתצוגה בחנויות אבל לפי זכרוני הם משתמשים בפאנלים של AU Optronics,
וגם הפאנל A ב226BW הוא מAU Optronics..

חוץ מזה כל אחד והנסיון שלו, אני ממש התרשמתי מהמסך. החסרון היחיד מבחינתי זה שהוא פאנל TN,
סוג פאנל עם זמן תגובה נמוך מאוד אבל במחיר של זוויות צפיה נמוכות כמו שאתה אומר אבל זה בקטנה ומתרגלים לזה, ויותר חשוב לגימריים כמוני הזמן תגובה.
וסתם רציתי לתת קצת חוות דעת למי שסקרן..
mastertheknife לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-07, 16:11   #32 (קישור ישיר)
IO Rookie

גם אני קיבלתי את המסך עם פאנל S!!!!!

זכיתי במכירה פומבית באתר קניה טובה:קניות באינטרנט, אתר קנייה טובה מכירות פומביות, קבוצתיות מכרזי קניות לבית קניה בטוחה KTL , קיבלתי את המסך עם שליח ישירות מחיון בעצמם, ככה שזה לא נקנה מחנות.

גרסה BAA-1002 ,
checksum: 87AA גם אצלי...
יוצר בTianjin China גם כאן.

מסך נהדר, איכות תמונה מעולה (ואני משדרג מCRT 19" של סמסונג, די חדש).

בהצלחה לכל מי שמזמין/קונה...
orenco82 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-07, 16:21   #33 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל יש דרך לבדוק כלשהי לבדוק מבלי להדליק את המסך?

שלום לכולם, אני ממש מתוסכל לגבי המסך הזה, אני ממש רוצה להשיג את דגם ה S ועד עכשיו לא מצאתי (כמעט כבר נפלתי על דגם C), ונתתם לי תקווה שרשמתם שיש לכם את המיוחל.

השאלה שלי היא ניתן לזהות פאנל S מבלי להדליק את המסך? כי אני מתקשר להמון חברות שמוכרות וכמעט לאף אחת אין מושג על מה אני מדבר... ואני לא יקנה על עיוור מן הסתם. ולגבי ה CHECKSUM אתם בטוחים שזו השיטה לבדוק? היכן יש מקור מידע שמציג רשימה של CHECKSUM ולאיזה פאנל הוא משוייך?

אודה לכם על תגובתכם ואני מעריך את כל עבודת המחקר שנעשתה פה, בדרך לעזור לאנשים מיואשים כמוני, שרק רוצים שלא יעבדו עליהם
mushroom לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-07, 16:39   #34 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל ייתכן שרק חיון מפיצים פאנל S?

נראה כאילו כל החנויות שמשווקות את המסכים דרך חיון, מביאים את הפאנל S הנכסף
עכשיו.. מישהו יכול לאמת את זה? או שעדיף אשני אצור קשר עם חיון וזהו..

מקווה שיהיו לי כמה תשובות ואוכל לשתף
ישן 23-09-07, 17:20   #35 (קישור ישיר)
IO Rookie

mushroom תראה,
כשאני קניתי את המסך, לא הייתי מודע בכלל לבעית הפאנלים. רק אחרי שזכיתי במכירה הפומבית במקרה התחלתי להתקל בפורומים וכתבות על כל הנושא, ולמען האמת, נלחצתי לא מעט ואפילו שקלתי לבטל את הקנייה. לאחר כמה ימים ושיחות עם חברים, הגעתי למסקנה שלא שווה לבטל את הקנייה, מאחר וגם ככה זכיתי במסך במחיר די נמוך, מה גם שאפשר לשפר ולתקן את הבעיות הקיימות בפאנלים A (בעיקר) וC, ע"י שימוש בפרופילי צבע וכיול של המסך בעזרת תוכנה (לסמסונג בעצמם יש תוכנה כזאת). כמובן שזה פותר רק בעיות הקשורות לצבע ולא לbacklight bleeding.
מקסימום, אם לא הייתי מרוצה בכלל מהמסך הייתי מנסה בכל דרך שהיא להחזיק/ להחליף אותו אצל חיון. (אם אני לא טועה ניתן תוך 14 יום לעשות את זה עפ"י חוק)
כשקיבלתי כבר את המסך, ישר בדקתי בתפריט שירות (וגם לפי מקום הייצור במדבקה מאחור) וראיתי שזכיתי ב"לוטו"... לדעתי אין שום דרך לדעת על איזה סוג פאנל תיפול בלי להדליק את המסך או לפחות להסתכל על המדבקה מאחורי המסך, ואני לא מאמין שחיון יטרחו לבדוק את זה בשבילך..
שווה בכל זאת להתקשר אליהם ולשאול, וגם לשאול לגבי המדיניות החזרה שלהם למקרה שאתה לא מרוצה ממה שקיבלת.
במחשבה לאחור אני חושב שעדיין הייתי קונה את המסך, אפילו ללא ידיעה על איזה פאנל אני אפול, בסה"כ זה מסך די טוב ואני חושב שהמשתמש הממוצע (כמוני) יכול לחיות בשקט עם פאנל A או C לאחר כיול צבעים, בהנחה שאין בעית backlight bleeding חמורה או פיקסלים מתים.
מקווה שעזרתי...
ישן 23-09-07, 19:10   #36 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מקווה לטוב :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orenco82 צפה בהודעה
mushroom תראה,
כשאני קניתי את המסך, לא הייתי מודע בכלל לבעית הפאנלים. רק אחרי שזכיתי במכירה הפומבית במקרה התחלתי להתקל בפורומים וכתבות על כל הנושא, ולמען האמת, נלחצתי לא מעט ואפילו שקלתי לבטל את הקנייה. לאחר כמה ימים ושיחות עם חברים, הגעתי למסקנה שלא שווה לבטל את הקנייה, מאחר וגם ככה זכיתי במסך במחיר די נמוך, מה גם שאפשר לשפר ולתקן את הבעיות הקיימות בפאנלים A (בעיקר) וC, ע"י שימוש בפרופילי צבע וכיול של המסך בעזרת תוכנה (לסמסונג בעצמם יש תוכנה כזאת). כמובן שזה פותר רק בעיות הקשורות לצבע ולא לbacklight bleeding.
מקסימום, אם לא הייתי מרוצה בכלל מהמסך הייתי מנסה בכל דרך שהיא להחזיק/ להחליף אותו אצל חיון. (אם אני לא טועה ניתן תוך 14 יום לעשות את זה עפ"י חוק)
כשקיבלתי כבר את המסך, ישר בדקתי בתפריט שירות (וגם לפי מקום הייצור במדבקה מאחור) וראיתי שזכיתי ב"לוטו"... לדעתי אין שום דרך לדעת על איזה סוג פאנל תיפול בלי להדליק את המסך או לפחות להסתכל על המדבקה מאחורי המסך, ואני לא מאמין שחיון יטרחו לבדוק את זה בשבילך..
שווה בכל זאת להתקשר אליהם ולשאול, וגם לשאול לגבי המדיניות החזרה שלהם למקרה שאתה לא מרוצה ממה שקיבלת.
במחשבה לאחור אני חושב שעדיין הייתי קונה את המסך, אפילו ללא ידיעה על איזה פאנל אני אפול, בסה"כ זה מסך די טוב ואני חושב שהמשתמש הממוצע (כמוני) יכול לחיות בשקט עם פאנל A או C לאחר כיול צבעים, בהנחה שאין בעית backlight bleeding חמורה או פיקסלים מתים.
מקווה שעזרתי...
ידידי היקר, תודה על התשובה המועילה, גם אני עכשיו זכיתי במכרז דרך האתר שאתה הזמנת ממנו ואני מקווה לטוב
שישיה חג שמח!
רמי
קישור פירסומי
ישן 24-09-07, 14:56   #37 (קישור ישיר)
IO Rookie

בכיף...

שיהיה גם לך חג שמח, מקווה שתזכה בלוטו גם אתה

אורן
ישן 24-09-07, 21:29   #38 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

בעע אני קורא אלפי דיונים על המסכים האלה ואני כבר לא מבין חח חלק אומרים שאם אני גיימר כבד אז רק ללכת על ה DELL 2007WFP וחלק (כמו עכשיו פותח הדיון) אומרים שה Samsung 226BW חח פאק אני כבר באמת שלא יודע מה להחליט.. HELP ME =P

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-07, 12:16   #39 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל mastertheknife

זה תלוי בך ומה תעשה עם המסך. ה226BW הוא המסך לפי דעתי אבל אל תשכח שהוא פאנל TN, סוג פאנל עם זמני תגובה נמוכים מאוד אבל במחיר של זוויות צפיה לא הכי טובות יחסית לסוגים אחרים יקרים יותר כמו שיש בDELL. אם אתה לא גיימר אולי עדיף DELL, שזה בעצם 16 מילישניה זמן תגובה, לא טוב למשחקים. ההמצלה שלי זה ה226BW, ועדיף שתקנה מחנויות שאנשים הזכירו עליהם כי אז הסיכויים שתקבל S גדולים יותר. אני ממש מרוצה מהמסך ועדיין לא מצאתי חיסרון אחד.
mastertheknife לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 20:54   #40 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

אני לא מתכוון לראות במסך סרטים, כי אני רואה אך ורק בטלויזיה שלי (42" פלאזמה של טושיבה), ואני גיימר כבד ולכן אני אצטרך מסך באיכות מצויינת למשחקים (לא בלבד, כי אני אשתמש באינטרנט וכו' אבל בעיקר משחקים!)

אני עדיין מבין שכל אחד ממליץ על משהו אחר אבל אשמח לשמוע עובדות, איזה מסך יותר מתאים למשחקים..

וכבר אמרו לי שזמן התגובה אינו הגורם החשוב כאן, לכן אני לא יודע אם מה שכתבת כאן הוא אכן נכון..

אשמח לעוד תגובות מעוד אנשים

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-07, 10:35   #41 (קישור ישיר)
IO Rookie

כל הכבוד לך שיחקת אותה לכל חברי הפורום ולכל הארץ אני מאמין באמת כל הכבוד על התושייה

אתה 10!!!!
reuven5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-07, 19:38   #42 (קישור ישיר)
IO Rookie

יששש!!!!!!!!! גם אני קיבלתי את ה S!! מסתבר שהסחורה של חיון מספקת את דגמי ה S החדשים
בהצלחה לכולם
ותודה למפרסם הת'רד על המידע האדיר!
ישן 02-10-07, 19:47   #43 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mushroom צפה בהודעה
יששש!!!!!!!!! גם אני קיבלתי את ה S!! מסתבר שהסחורה של חיון מספקת את דגמי ה S החדשים
בהצלחה לכולם
ותודה למפרסם הת'רד על המידע האדיר!
איפה קנית ?
elad לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-07, 19:48   #44 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elad צפה בהודעה
איפה קנית ?
זה לא משנה פשוט צריך להתקשר לחנות ולשאול אם חיון הוא היבואן.
כן אז סימן שזה פאנל S אם לא אז לא ידוע
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 0:55   #45 (קישור ישיר)
mTn
IO Rookie

תקנו באופיס דיפו - הכול אצלהם זה מחיון ואני קניתי קיבלתי S... תבדקו בסניפים את הפאנל...
mTn לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא