IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

תהיות לגבי קב"א ודפ"ר וצבא באופן כללי

ציטוט: פורסם במקור על ידי S-man יש לי קב''א 54 דפ''ר 70, פרופיל 97 וברוב עוונותי אכלתי הרבה חרא מצה''ל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-01-13, 13:21   #16 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
יש לי קב''א 54 דפ''ר 70, פרופיל 97 וברוב עוונותי אכלתי הרבה חרא מצה''ל מהגיוס.
בהתחלה התחלתי (לאחר מיון מקדים)במסלול קש''רגים, עד שפשוט קיבלתי בחילה על כל הדבר הזה שנקרא חיל הקשר ועל ההתנהלות של כל הקצינים והנגדים הפיקודיים שם.
ופשוט יצאתי משם, מהמסלול נפלתי לקורס יסוד רגיל של חיל הקשר שאותו שנאתי עד מאוד כולל המפקדים שהיו מהטכני בחיפה שזה הגרועים שבגרועים, ילדי כאפות לכל היותר.

נמאס לי, הלכתי לכלא 40 יום, יצאתי, אחרי בלאגן ופרוצדורות אלוהיות הגשמתי חלום, הגעתי לגבעתי, סיימתי מסלול לוחם שירתתי עד סוף עמוד ענן, שלאחר מכן עקב שינוי פרופיל רפואי ירדתי לגו'ב, מז''י שמשם עם קצת קומבינות שוב, הגעתי לעזה (שוב), בתור רס''פ, עד השחרור ואני עושה 8-6 וזה נקרא ת''ש חביבי אוגוסט 13 תגיע כבר יא זבל!.

העצה הכי טובה שיש לי בשבילך היא- א-ל תתן לצה''ל להאמין בך!
אולי המשפט הטוב ביותר שמאפיין נכון להיום את צה"ל,
אין לך מושג כמה שהוא נכון.

אני קב"א 54, דפ"ר 80, עברתי גיבוש קצונה של ח"א, שירתתי בתור טכנאי אלקטרוניקה לאחר 6 שנות שוחרות בח"א, ללא תלונה אחת.
3 שבועות לפני שחרור, אומרים לי שאני עובר להיות טכנאי קשר מבצעי [מתקן מכשירי קשר בנגמ"ש] בגדוד בחיל ירוק בתור מילואים.
מטת"א לא התערב, מפקד גף לא התערב, מפקד מחלקה לא התערב, מפקד ישיר לא התערב, וגם לא ראש צוות - ואז אתה שואל את עצמך -> למה השקעתי את התחת 3 שנים והייתי חייל טוב?

נפקדתי מהקורס מעבר תפקיד, וזכיתי להיות מילואמניק בבסיס שלי, בניגוד לכל המלצות המפקדים

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow

נערך לאחרונה על ידי Almog Design, 26-01-13 בשעה 13:27.
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-13, 13:31   #17 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של liorwohl

שלח הודעה דרך ICQ אל liorwohl שלח הודעה דרך MSN אל liorwohl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ColdMaster צפה בהודעה
אני רוצה רק להגיד פה שלא הכרתי את דודתי אף פעם וכיום אחי במסלול קצונה ייעודית של השלישות גם מאותה סיבה משפחתית.
העניין הוא שבאופן אישי זה לא משפיע עלי אבל העניין מאוד מאוד קריטי לאימי.
קב?ן בשלב כזה? אני לא רוצה לקבל תנאי שירות מועדפים או משהו רק שיידעו מראש שאני לא יכול לשרת בתפקיד שהוא קרבי.
בשילוב עם הקטע של עתודה אני חושב שלא אמורה להיות בעיה.
בצבא לא סומכים על המזל. לא תבקש את הת"ש שלך אז עוד יתקעו אותך באיזה בסיס נדיח ודפוק או יגידו לך שצריכים אותך להיות קרבי אז אתה לא מתקבל לעתודה. אל תסמוך על אף אחד!!
קבן זה לא משהו שמכתים אותך, פשוט תכתוב מכתב\פקס\אימייל או מה שזה לא יהיה היום עם הסבר קטן על הבעיות שלך ושאתה רוצה להפגש עם מי שצריך כדי שהתנאים שלך יהיו כתובים בקיוסק מידע שחור על גבי חום בלי שום אפשרות לבלבול מצידם.

ואתה כן רוצה תנאי שירות מועדפים... למה מתכנת צריך ללכת ל4 ימים לשבת ולשמור על שער שאף אחד לא עובר בו? אני צריך לעשות את זה פעם ב.. לא נורא אך מיותר. לך יש הזדמנות להתחמק מהשטות הזאת אז תנצל אותה.
ישן 26-01-13, 22:23   #18 (קישור ישיר)
IO Member

אתה יכול לקבל זימונים למספר מסלולים במודיעין עם הנתונים שלך(יש מספר מסלולים כמו שחקים,חבצלות ותלפיות שדורשים נתונים טיפה יותר גבוהים). אם אתה לא מקבל ואתה רוצה תתקשר אליהם לפני שיהיה מאוחר ויגידו לך שאין יותר מיונים למחזור שלך
אם אתה מתעניין בתכנות אז אתה יכול גם לבקש להתמיין לתוכניתן בחיל תקשוב(זה כעיקרון לבעלי פרופיל של 64 ומטה, אבל אם אתה מבקש יכולים לאשר ואתה תעבור בנוסף למבחנים גם ראיון אישי)
חוץ מזה יש גם את לה"ב 2150 בתקשוב שאם אתה רוצה להתמיין צריך להגיש בקשה
לא הייתי במיונים ללה"ב אבל אני די בטוח שצריך רקע בתכנות, כמו כן גם לגאמ"א בחמ"ן
יש מסלולים שלא דורשים רקע כמו תוכניתן בתקשוב או מסלולים אחרים של מודיעין שאני לא הכי בקיא בהם, אבל אתה יכול באתר של חמ"ן יש שם פירוט על די הרבה מסלולים
Or4more לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 9:35   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

האמת שאני חושב ברצינות ללכת לעתודה.
דיברתי עם מישהו שלומד הנדסת תוכנה והוא הסביר לי באופן כללי.
אני רוצה לשמוע על ייתרונות וחסרונות במסלול זה.
לימודים של 4-5 שנים לפני הצבא סדיר+קבע של שנתיים מה שאומר שרק בסביבות גיל 27-28 אצא מהמערכת הצבאית לשוק העבודה והבנתי שלמי שיש נסיון כמו נסיון צבאי ממש חוטפים אותו לעבודה.
שלוש שנים בסדיר משכורת של חייל.
קבע שנתיים משכורת נורמלית יותר.
איך עובד עניין התשלום עבור העתודה כמה הצבא משלם וכמה אני משלם אם בכלל.

האופן כללי כל בעלי הדעה בעניין תתרמו את דעותיכם זה חשוב לי לשמוע.
לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 10:35   #20 (קישור ישיר)
IO Member

אני לא מבין גדול בעתודה אבל אני יודע שיש הרבה אנשים שקורעים את התחת בלימודים ואחרי סיום התואר שמים אותם במקום שלא קשור בכלל למה שהם למדו, והם סוג של נדפקים לגמרי..
זה תלוי במספר דברים כמו מה אתה רוצה ללמוד(למדעי המחשב/הנדסת תוכנה אני חושב שיש די הרבה שיבוצים טובים) אבל אלה שלומדים הנדסת אלקטרוניקה לדוגמא נדפקים הרבה מאוד פעמים(זה מחיפוש שלי באינטרנט מהזמן שאני חשבתי על עתודה בהנדסת אלקטרוניקה..)
זה גם תלוי כמובן בציונים שלך, בחשיבה שלך, וברושם הראשוני שאתה יוצר בראיונות
אבל בכל מקרה הייתי ממליץ לך להתעמק בנושא באינטרנט ואולי אם יש לך אפשרות לדבר גם עם עתודאי אובייקטיבי שאתה מכיר ולא להאמין לכל מה שהצבא אומר ומבטיח
Or4more לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-13, 18:14   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

טוב חבר'ה היום הגיע בדואר דף לבחינת מועמדות למסלולי גאמא סייבר.
ברמת העקרון אני מאוד רוצה להתעסק במחשבים.
רציתי לדעת מה זה בעצם אומר? אופן התפקיד?
יש שאלון באתר שאני צריך למלות עד סוף החודש שאני לא יודע מה הוא כולל.
האם יש חובה לידיעת שפות תכנות כדי להתקבל?

כתוב שהשאלון מחולק לשלושה חלקים:
א.כללי
ב.שחקים וחבצלות
ג.גאמ"א
כתוב לי למלא רק את 1 ואת 3 האם זה אומר שע"פ הנתונים שלי אני לא מתאים לשחקים וחבצלות או שזה משהו סטנדרתי?

יש לציין שאת המלצות הקב"ן והת"ש לא יישמתי.
האם יש מצב שזה יתרום לי לעבודה לאחר הצבא במידה ואשרת באחת מיחידות הסייבר?
תודה רבה חבר'ה!
לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 05-06-13, 20:01   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

פאק אנשים...חלאס.

תיעצו גם בפאן המיקצועי ולא רק מתיסכולים.

עצתי לך - יש יחידה.אני מודה אני לא מכיר את שמה אבל בטח חלק מהחננות פה מכירים ושרתו.

אם אתה רוצה טכנולוגי לך על תיכנות\בדיקת תוכנה\מיחשוב.

הרווח באזרחות מהתחומים האלה במיוחד לבוגרי היחידה הזו עם ניסיון של כמה שנים הוא עצום.

**נערך**

תצמד לזה ויש הרבה חומר ללמוד למבחני המיון הקשים שלהם.תמתין שיענו לך כי אני לא מכיר ממש את היחידה הזו.אבל שווה ללכת לשרת שם.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000

נערך לאחרונה על ידי avidan33, 05-06-13 בשעה 20:19.
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-13, 20:14   #23 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

לרוב המגיבים בדיון - בבקשה לא להביא שמות של יחידות ואופן פעולתן.
תודה.

Sent from my DROID RAZR using Tapatalk 2

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-13, 20:43   #24 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

אני יכול להגיד לך דבר כזה בתור אחד שהיה בקורס ביחד עם הרבה אנשים מגמ"א ועשיתי את המבחנים:
אלה מבחנים שדורשים חשיבה מפותחת ואלגוריטמיקה ולא ידע בשפה מסויימת, אם יש לך ידע מורחב בנושא כלשהו זה רק יעזור.
רק לתאם צפיות, את השאלון כולם עוברים, לאחר מכן יש מבחנים פשוטים יחסית בכתב ומבחנים מעשיים, שגם אותם לא קשה במיוחד לעבור, מה שכן, אחר כך יש ראיונות אישיים, מקצועיים ופסיכולוגיים, שכל אחד מהראיונות הוא שלב (למרות שיכולות להיות ראיונות לכמה יחידות במקביל), אותם דיי קשה לעבור וגם אם עוברים זאת לא ערובה לכך שהתקבלת.

אני ממליץ לך לשלוח פקסים לחייל התקשוב ולעשות מיונים כלליים באשכול המחשבים אם זה מה שמעניין אותך, ככה תוכל להיות תוכניתן (ממר"מ), ולעבור מיוני המשך ליחידות הסייבר בחייל התקשוב, ואם לא אז להיות מנהלת רשת-סיסטם (נטמ"מ אם אני לא תועה), המיונים האלה לא מקפיאים מיונים אחרים ואם תתקבל לממר"מ זה רק יכול לעזור).
קח בחשבון שכל אחד מהתפקידים מצריך חתימה על קבע.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא