IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי AMD ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי AMD ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי AMD , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי AMD ולוחות אם

אכזבה ממעבד SEMPRON 145

במשך מספר חודשים עבד מעולה עם ליבה נוספת פתוחה כ ATHLON II X2 445 על תדר 3.7GHZ, בקונפיגורציית 285X13 על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-02-13, 6:16   #1 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ברירת מחדל אכזבה ממעבד SEMPRON 145

במשך מספר חודשים עבד מעולה עם ליבה נוספת פתוחה כ ATHLON II X2 445 על תדר 3.7GHZ, בקונפיגורציית 285X13 על לוח פשוט 760G של גיגהבייט, בקיצר שלשום החליט להתחרפן ולדפוק כל כמה דקות מסכים כחולים, בינתיים כיביתי את הליבה השנייה, בהמשך נראה מה יהיה, המחשב פשוט לא אצלי (אצל סבתא) , מאוכזב מAMD והמעבדים שלהם מאז שיש להם כפולי ליבה, הOC על הפנים.
RAM 1.6V
NB VOLT 1.4V
CPU VOLTAGE 1.35NORMAL, CPU 3.7GHZ OC+2ND CORE UNLOCK 1.52V??
ניסיתי להוריד ל250 במקום 285, עדיין קריסות, בקיצר באסה... החלקים באחריות (מעל שנתיים אחריות נשאר), אני תוהה האם יש סיכוי שאקבל את הדור החדש יותר הFM2 או משהו זבל אחר, ( מור ל-וי) כי בתור ליבה אחת, כל פעולה בערך (המעבד על 2.8GHZ בDEFAULT), מביאה אותו ל100% מאמץ, עם 2 ליבות הוא הרבה יותר "נושם"...

נערך לאחרונה על ידי doscape, 04-02-13 בשעה 6:22.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-02-13, 11:38   #2 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של ShadowK

שלח הודעה דרך MSN אל ShadowK

אתה מאוכזב מפונקציות שלא יהיו צריכים להיות שם מההתחלה

איזה סוג של הגיון זה?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

CPU :
INTEL CORE I5 HT 2.5GHZ
MEMORY : DDR3 16GB RAM 2X8GB 1333MHZ CL9
GRAPHICS : INTEL HD4000 / AMD RADEON 7670M 1GB
STORAGE : SSD 60GB G.SKILL PHEONIX PRO II *DVD Removed
STORAGE : HDD SEAGATE 1TB 5400RPM
OPERATION SYSTEM : LINUX KUBUNTU 13.04 X64
ShadowK לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-02-13, 14:14   #3 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

מקווה בשבילך שבאמת תקבל לפחות את מעבד הכפול ליבה מבוסס הFM2, חבר קנה את את הכפול ליבה בעל המכפלה הפתוחה והוא מאוד מרוצה.
ישן 04-02-13, 14:39   #4 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ShadowK צפה בהודעה
אתה מאוכזב מפונקציות שלא יהיו צריכים להיות שם מההתחלה

איזה סוג של הגיון זה?

AMD ביודעין משאירים מקום לפתוח ליבות, אין שום סיבה לקנות AMD, כאשר המחיר די זהה לאינטל ובהפרש זניח כ15$, אינטל עוברים אותם בביצועים פי כמה וכמה בפועל. זה שהם מייצרים מעבדים באיכות נמוכה לרוב האנשים ורק הטובים יוצאים לסקירות, מרתיח אותי מזמן, עדיין לא ראיתי מעבד של AMD שעובד יציב ב OC כאשר הOC מעל 25%, יש לי חבר בחו"ל עם FX 4000 משהו שמריץ אותו ב4.7 אם אני לא טועה, אבל אני יודע שהוא אכל איתו לא מעט סרטים.
ישן 04-02-13, 15:50   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של ShadowK

שלח הודעה דרך MSN אל ShadowK

בתגובה שלך לא קשורה לתגובה שלי

אני אמרתי שאתה לא מרוצה מזה שפתיחת ליבה שלא אמורה להיות פתוחה ושזה דפק את המערכת

אתה התחלתה ען ביצועים ואינטל

CPU :
INTEL CORE I5 HT 2.5GHZ
MEMORY : DDR3 16GB RAM 2X8GB 1333MHZ CL9
GRAPHICS : INTEL HD4000 / AMD RADEON 7670M 1GB
STORAGE : SSD 60GB G.SKILL PHEONIX PRO II *DVD Removed
STORAGE : HDD SEAGATE 1TB 5400RPM
OPERATION SYSTEM : LINUX KUBUNTU 13.04 X64
ShadowK לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-02-13, 16:03   #6 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

לא הבנתי מה המטרה של התגובה שלך? אני מסכים איתך שזה אמור להיות סגור אבל זה פקטור עיקרי בקנייה אצל אנשים ואני אישית לא קניתי את זה רק בגלל זה, אלא כניסוי.
ישן 04-02-13, 17:12   #7 (קישור ישיר)
IO Member

לא הבנתי מה מטרת הטראד
מצד אחד קנית מעבד (חלש וישן) עם ליבה בודדת, פתחת את הליבה הנוספת (שלא הייתה אמורה להיות פתוחה, וקיים סיכוי סביר שמלכתחילה לא הייתה תקינה) וביצעת OC של מעל 30% (תוספת של 0.9GHz לתדר)...
(דרך אגב- AMD מעולם לא "תמכו" בפתיחת הליבות - עובדה הם חסמו את היכולת בשלב כלשהו)

מצד שני המעבד החזיק מס' חודשים עד שקרס...

אז על מה אתה מתלונן?

עכשיו אתה מצפה שלא רק שיחליפו את המעבד (ואם הוא עובד ב- factory default שלו, כלומר ליבה בודדת ב- 2.8GHz אז לדעתי אין סיכוי) אלא גם שיחליפו למעבד חדש בתושבת FM2?

בוא נהיה אופטימיים ונניח שהמעבד אכן יוחלף - תרשה לי לשאול שאלה קטנה אחת - מה תעשה איתו?
הרי לוח האם שלך (760G) הוא לתושבת AM3/2+ ולא ל- FM2...

אם כבר תקווה שיוחלף ב- Athlon II כלשהו כפול ליבות (וכנראה שתצטרך להוסיף כמה שקלים)

ולגבי Intel - אם הם כ"כ טובים ב- OC - אתה תמיד יכול לקנות מעבד שלהם (לא K) ולערוך ניסויים עליו, מעניין לאיזה OC תגיע...
schw22 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-02-13, 18:00   #8 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

^ אני לא יודע מה הניסיון שלך במעבדים אבל אני אספר לך משהו, מעבד שעובד על OC - ממשיך לעבוד כל עוד אתה לא אונס אותו במתח מוגזם, כשהסחורה זבל (במקרה של AMD), זה לא ממשיך, זו מטרת הטראד בעצם...
כנראה שלא הבנת שזו לא פעם ראשונה שיש לי AMD ועברתי עשרות מעבדים של 2 החברות
ישן 04-02-13, 22:30   #9 (קישור ישיר)
IO Member

הניסיון שלי במעבדים מספיק כדי לדעת ש- AMD לא בדיוק מייצרים "סחורה זבל", בדיוק כמו ש- Intel הם לא ה- Holy Grail של עולם המעבדים - אמרה שכזו רק מצביעה שאתה Intel fan-boy...

לא צריך מתח מוגזם כדי להרוג מעבד - מספיק שהמתח לא יציב, טמפ' ליבה גבוהה מדי ועוד.
לא יודע אם אתה זוכר או לא, אבל לפני מס' שנים (איזור ה- P3/4) היה וויכוח האם OC פוגע בחיי המעבד או לא - אין לזה תשובה מוחלטת משום שעל כל מעבד שנשרף יש אחד שעבד שנים ולהפך.
המסקנה האישית שלי היא שברוב הפעמים המעבד נשרף בגלל שבוצע OC מבלי לקחת בחשבון את כל הגורמים (ייצוב מתח, טמפ' וכו')

נק' נוספת למחשבה - מנסיוני הפעוט, תמיד היה קשה יותר לבצע OC שאפתני (לא 10% ביצועים) למעבדי AMD לעומת אלו של אינטל (בדגמים ללא מכפלה פתוחה), כנראה בגלל הארכיטקטורה של המעבד (מישהו אמר בקר זיכרון מובנה?) - לפחות עד לעידן ה- core iX (בהם אינטל שילבה את בקר הזיכרון במעבד, עם עוד כמה דברים...)

דרך אגב - גם לי היו וישנם מחשבים עם מעבדי אינטל ו- AMD - אף אחד מהם לא היה "זבל" וכולם עמדו בציפיות שלי. אולי הן נמוכות משלך (אני מסיק לפי שלושת המערכות שבחתימה שלך - כולן עם מעבדי K) אך מספקות (לפחות כרגע) אותי...
schw22 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-02-13, 0:37   #10 (קישור ישיר)
IO Rookie

מתח של 1.52 - אתה שוחק את המעבד.
לוח 760G - אני מניח שזה 3+1 פאזות שלא יודעות להתמודד טוב מאוד עם OC
NB על 1.4 - אתה מגזים ברמות , בקר הזיכרון מאוד רגיש למתח. אני עם הסמפרון 140 הגעתי לכאלה מתחים רק בתחרויות.
giloman לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-02-13, 6:51   #11 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

^ לא היתה לי ברירה אלא להגזים, המעבד לא כלכך מוצלח כאשר נפתחת הליבה השניה והוא פשוט לא היה יציב. המתחים האלה לא מאוד גבוהים ביחס למה שראיתי שאנשים עובדים עליו, ככל הנראה המעבד שברשותי מלכתחילה גרוע.. בנוגע ללוח לא כזה אכפת לי כי כמו שהבחור מעליך אמר שחוסר מתח גורם לבעיות לכן גם העלתי מעל מה שצריך (גם ככה יש עליו אחריות 3 שנים ככה שאני לא מפחד עליו יותר מדיי), בקטנה, אני מקווה שAMD יוציאו משהו מעניין כי אני אישית מאוד אוהב את הכ.מסך שלהם (ואני ממש לא פאן בוי של אינטל, במשך שנים רבות הערצתי את AMD והמעבדים שלהם, וממש שמחתי כאשר עם רכשו את ATI).

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא