IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

4 שעות של ניקיון טוטאלי והחלפת משחה טרמית לא עזרו.

אתה יכול לעשות גם קצת אחרת, תתקין את כל תכולת המארז מחוץ למארז ותבדוק את העניין, או שגם אפשר לנסות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-02-13, 2:01   #16 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

אתה יכול לעשות גם קצת אחרת, תתקין את כל תכולת המארז מחוץ למארז ותבדוק את העניין, או שגם אפשר לנסות זה להתקין מאוורר 12 ס"מ לפני הקירור למעבד שיזרוק יותר אוויר על הקירור.
ישן 10-02-13, 2:03   #17 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

אתה רוצה להגיד לי שכל הזה הזמן הזה (והמון דיונים) לא ראיתה שהCPU על 100% מאמץ ?
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-13, 5:10   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של ramsalemix

איכשהו כל הזמן חשבתי שאתה בכלל משתמש בחלונות 8 ששם הWindows Defender(אנטי וירוס מובנה) מחליף את הMicrosoft Security Essentials ובנוסף חוץ מMalwarebytes Anti-Malware יש גם את SuperAntiSpyware(הגרסה החינמית) שביחד הם שילוב מנצח לדעתי(רק לסרוק מדיי פעם אין צורך להשאיר אותם פועלות ברקע או בעליית המחשב) .
לגבי תוכנת אנטי וירוס למה הלכת על AVG Anti-Virus Free Edition
ציטוט:
Unfortunately AVG free has grown considerably in size, has very slow scan speeds and also advertisements (but they can be disabled).
כשיש חינמיים טובים יותר ואין צורך בגרסה שהיא בתשלום, לדעתי אם אתה מעדיף משהו פשוט ונוח אז לך על Microsoft Security Essentials ואם אתה מעדיף אחד עם הרבה תכונות אז לך על Avast! 7.0.1474 שכוללת גם את השפה העברית(אם זה משנה לך).
Best Free Antivirus Software - Updated 30. December 2012
Raidmax Apex | X2 Raidmax 120mm Fan | Intel Whitesburg DP55WB | QuadCore Intel Core i5-750 | ARCTIC Freezer 7 Pro Rev. 2 | Gigabyte nVidia GTX 560 Ti Ultra Durable - GV-N560UD-1GI | G.skill F3-10600CL9 DDR3 2GBx2(4GB) 1333MHz | SeaSonic S12 Energy Plus SS-550HT 550W | Samsung HD502HJ F3 500GB & Samsung HD204UI F4 2TB | LG GH22NS40 | Samsung LA32B450 32" LCD TV & Acer AL1521 15" LCD | Microsoft SideWinder X4 | Logitech M570 | Windows 8 Pro x64
ramsalemix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-13, 23:18   #19 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
Malwarebytes לא אמור להתערב בכלל בגלישה, אני מדבר על הגירסא החינמית אתה סה"כ
מריץ סריקה מלאה פעם בכמה שבועות נגיד.. לא הבנתי איך הוא מונע ממך אתרים ?
אתה אולי מתכוון לבטל את ההגנה בזמן אמת ? אם אני מפעיל אותה היא חוסמת לי כל דבר.
הבנתי . כרגע התקנתי את iobit malware fighter גם טוב לא?
הבעיה עם אנטי וירוסים והתוכנות האלה שנגיד עכשיו הavg זיהה כמה תוכנות שלי כ''וירוס'' מחק לי אותם וזה מעצבן. אין בהם שום ווירוס
x-niko לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-13, 23:19   #20 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheOne89 צפה בהודעה
אתה יכול לעשות גם קצת אחרת, תתקין את כל תכולת המארז מחוץ למארז ותבדוק את העניין, או שגם אפשר לנסות זה להתקין מאוורר 12 ס"מ לפני הקירור למעבד שיזרוק יותר אוויר על הקירור.
זה בסדר גבר .זה כבר הסתדר כמו שרשמתי כמה הודעות לפני .זה היה ווירוס
ישן 10-02-13, 23:27   #21 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
אתה רוצה להגיד לי שכל הזה הזמן הזה (והמון דיונים) לא ראיתה שהCPU על 100% מאמץ ?
לא <> .אני בכלל לא הכרתי את התוכנה הזאת ואומנם אני יודע אנגלית אבל לא ידעתי שב load הכוונה ל''עומס'' חוץ מזה שמעולם לא האמנתי שקיים ווירוס שמעלה את הטמפרטורות :O
ציטוט:
איכשהו כל הזמן חשבתי שאתה בכלל משתמש בחלונות 8 ששם הWindows Defender(אנטי וירוס מובנה) מחליף את הMicrosoft Security Essentials ובנוסף חוץ מMalwarebytes Anti-Malware יש גם את SuperAntiSpyware(הגרסה החינמית) שביחד הם שילוב מנצח לדעתי(רק לסרוק מדיי פעם אין צורך להשאיר אותם פועלות ברקע או בעליית המחשב) .
לגבי תוכנת אנטי וירוס למה הלכת על AVG Anti-Virus Free Edition
אני לא אוהב את חלונות 8 וכל השטויות החדשות שיש שם.
SuperAntiSpyware +Malwarebytes
בלי להשאיר ברקע? אוקיי .רק דבר אחד אני לא מצליח לפענח בתוכנות האלה.מתי לדעת שאכן מדובר בווירוס כי בתוכנות האלה כל מה שזז זה ''וירוס'' התוכנות שלי .קראקים למינהם וכו'.

בקשר לAvast! 7.0.1474 . דווקא ניסיתי ומחקתי אחרי כמה דקות .זה אחד האנטי ווירוסים המעצבנים שדיברתי עליהם ! כל דבר שרציתי להעתיק או להעביר היה רושם לי ש''אין לי הרשאה'' בגלל האנטי ווירוס הזה.
קישור פירסומי
ישן 11-02-13, 0:34   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

וואו אני מרגיש ממש אידיוט עכשיו, גרמנו לבנאדם לעשות פירמוט וכל ה"בעיה" הייתה שההגדרה של החסכון בחשמל הייתה כבויה.
המעלות שלך היו מעולות עוד לפני...
תהנה עם המחשב הנקי שלך.

לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-13, 2:25   #23 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של ramsalemix

ציטוט:
פורסם במקור על ידי x-niko צפה בהודעה
לא <> .אני בכלל לא הכרתי את התוכנה הזאת ואומנם אני יודע אנגלית אבל לא ידעתי שב load הכוונה ל''עומס'' חוץ מזה שמעולם לא האמנתי שקיים ווירוס שמעלה את הטמפרטורות :O

אני לא אוהב את חלונות 8 וכל השטויות החדשות שיש שם.
SuperAntiSpyware +Malwarebytes
בלי להשאיר ברקע? אוקיי .רק דבר אחד אני לא מצליח לפענח בתוכנות האלה.מתי לדעת שאכן מדובר בווירוס כי בתוכנות האלה כל מה שזז זה ''וירוס'' התוכנות שלי .קראקים למינהם וכו'.

בקשר לAvast! 7.0.1474 . דווקא ניסיתי ומחקתי אחרי כמה דקות .זה אחד האנטי ווירוסים המעצבנים שדיברתי עליהם ! כל דבר שרציתי להעתיק או להעביר היה רושם לי ש''אין לי הרשאה'' בגלל האנטי ווירוס הזה.
SuperAntiSpyware+Malwarebytes הם נגד רוגלות ולפני מחיקה שים לב אם על איזה קובץ הוא מצביע כרוגלה או מקסימום תתיעץ עם חברי הפורום אם יש משהו שאתה לא בטוח לגבי המחיקה שלו.
אתה יכול לשים את Avast! גם על מצב משחק והוא לא יציק לך יותר או בכלל פשוט להתקין את Microsoft Security Essentials שהוא הרבה יותר פשוט ונוח.
Raidmax Apex | X2 Raidmax 120mm Fan | Intel Whitesburg DP55WB | QuadCore Intel Core i5-750 | ARCTIC Freezer 7 Pro Rev. 2 | Gigabyte nVidia GTX 560 Ti Ultra Durable - GV-N560UD-1GI | G.skill F3-10600CL9 DDR3 2GBx2(4GB) 1333MHz | SeaSonic S12 Energy Plus SS-550HT 550W | Samsung HD502HJ F3 500GB & Samsung HD204UI F4 2TB | LG GH22NS40 | Samsung LA32B450 32" LCD TV & Acer AL1521 15" LCD | Microsoft SideWinder X4 | Logitech M570 | Windows 8 Pro x64
ישן 11-02-13, 3:53   #24 (קישור ישיר)
IO Pro

Coldmaster, אתה טועה.
אם אתה לא מפעיל את מצב חיסכון בחשמל של Windows זה יגרום למעבד להיות בעומס מלא? לא.
intenGer לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-13, 1:58   #25 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של vortex

בטח סתם נתקע לו איזה פרוסס בתהליך שהוא היה צריך לכבות.
שום ווירוס שום בטיח.
פתאום נהיה שבכל פעם שדבר לא עובד כמצופה נזרקת המילה "ווירוס" אוטמטית לאוויר.
vortex לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-13, 18:56   #26 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
וואו אני מרגיש ממש אידיוט עכשיו, גרמנו לבנאדם לעשות פירמוט וכל ה"בעיה" הייתה שההגדרה של החסכון בחשמל הייתה כבויה.
המעלות שלך היו מעולות עוד לפני...
תהנה עם המחשב הנקי שלך.
לא נורא גבר, LOL . לא הבנתי לא היה מדובר בווירוס ? מה זאת אומרת ההגדרה של החסכון בחשמל היתה כבויה? בכל אופן זה אף פעם לא מזיק לעשות נקיון יסודי

ציטוט:
SuperAntiSpyware+Malwarebytes הם נגד רוגלות ולפני מחיקה שים לב אם על איזה קובץ הוא מצביע כרוגלה או מקסימום תתיעץ עם חברי הפורום אם יש משהו שאתה לא בטוח לגבי המחיקה שלו.
אתה יכול לשים את Avast! גם על מצב משחק והוא לא יציק לך יותר או בכלל פשוט להתקין את Microsoft Security Essentials שהוא הרבה יותר פשוט ונוח.
אני מכיר את התוכנות, אבל כל דבר קטן מעורר אותם עדיף לא להשאיר אותם דולקים .avast גם במצב משחק לא נותן לי לעשות פעולות בסיסיות.
האנטי וירוס של מייקרוסופט עושה רושם בינתיים שקט והכי פחות מציק (אומנם עדיין מציק )
השאלה עד כמה הוא יעיל

ציטוט:
Coldmaster, אתה טועה.
אם אתה לא מפעיל את מצב חיסכון בחשמל של Windows זה יגרום למעבד להיות בעומס מלא? לא.
מוזר על העסק הזה .גם המסך בזמן האחרון התחיל כל שנייה לעשות לי ''נכנס למצב חסכון בחשמל

ציטוט:
בטח סתם נתקע לו איזה פרוסס בתהליך שהוא היה צריך לכבות.
שום ווירוס שום בטיח.
פתאום נהיה שבכל פעם שדבר לא עובד כמצופה נזרקת המילה "ווירוס" אוטמטית לאוויר.
הכל יכול להיות
ישן 12-02-13, 22:16   #27 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של ramsalemix

ציטוט:
פורסם במקור על ידי x-niko צפה בהודעה
אני מכיר את התוכנות, אבל כל דבר קטן מעורר אותם עדיף לא להשאיר אותם דולקים .avast גם במצב משחק לא נותן לי לעשות פעולות בסיסיות.
האנטי וירוס של מייקרוסופט עושה רושם בינתיים שקט והכי פחות מציק (אומנם עדיין מציק )
השאלה עד כמה הוא יעיל
מה עדיין מציק לך בו
בתגובה שכתבתי ב10-02-13 4:10 שמתי את הקישור הבא
Best Free Antivirus Software - Updated 30. December 2012
וזה מה שכתוב על MSE
ציטוט:
Microsoft Security Essentials is a favorite of mine with great detection rates, particularly for rootkits. Even more impressive is the fact that Microsoft Security Essentials has very few false positives, is light on resources and is good at removal of existing malware. MSE is a great choice for average users because of the minimal user interaction required. It automatically updates and removes threats. No registration is needed, apart from a quick validating of Windows, and there are no nag screens or advertisements.

The main downsides are the slow scan speeds and the lengthy amount of time it takes to quarantine malware, though in my opinion these are rather trivial concerns, as for example a scan just be run overnight. MSE also is not available in certain countries so users there will have to look elsewhere. Note that Microsoft Security Essentials requires a genuine copy of Windows to install.
ישן 15-02-13, 16:01   #28 (קישור ישיר)
IO Member

שיש קבצים שהוא מוחק על דעת עצמו(וזה לא וירוס) ואומר לי ''לא דרושה פעולה נוספת'' שהוא מחק את זה לבד ואני צריך את הקובץ הזה !
אבל יחסית הוא די סבבה.
ישן 20-02-13, 6:02   #29 (קישור ישיר)
IO Rookie

מעקב.
omery000 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא