IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > אחסון
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אחסון דיסק קשיח , דיסק און קי , כונני SSD , דיסקים קשיחים חיצוניים , אמצעי אחסון מתקדמים , פתרונות NAS , RAID ותמיכה טכנית.

חומרה : אחסון

RAID0 נכשל ווינדוס לא מזהה

ציטוט: פורסם במקור על ידי mevorach תתקין ווינדוס 8 עם דיסק שלישי תחבר את שני ה SSD ותגדיר STRIP כך ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-03-13, 19:30   #16 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mevorach צפה בהודעה
תתקין ווינדוס 8 עם דיסק שלישי
תחבר את שני ה SSD ותגדיר STRIP כך שווינדוס 8 יזהה אותם כ STRIP ( אתה יכול ליצור STRIP לפי המדריך שלך בווינדוס, או דרך החומרה בבקר שעל הלוח (עדיף ) )

תתקין תוכנת CLONE DISK או כל תוכנה שתוכל ליצור ראי מהדיסק שהתקנת עליו ווינדוס
אל ה STRIP

בסיום תכבה את המחשב ותנתק את הדיסק השלישי כך שהמחשב יעלה מה STRIP
שם לב שאתה מדבר על raid דרך מערכת ההפעלה. אני ממש, אבל ממש לא ממליץ לעשות עליו raid ולהתקין ככה את מערכת ההפעלה.
הבחור לפחות ממה שאני מצליח להבין ממנו (הוא אפילו לא מוכן להגיד על איזה לוח מדובר) מנסה לעשות raid חומרה, כלומר להיכנס לדרייברים של ה SB של AMD (אני חושב, שוב, הוא אפילו לא אומר על איזו פלטרפורמה הוא עובד בדיוק) ולהגדיר שם raid ואז להכנס ל windows ולראות אותו.
יש הבדל קטן ביניהם, ועדיף להשתמש בחומרה במקום בתוכנה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kjk32 צפה בהודעה
אבל למכור לי כאילו אתה מבין בנושא בכוח
לא עובד עלי ! לא עובד עלי כל התחמקות בתשובות שלא יודעים
במקום תשובה אתה כאילו יורד על השואל ונותן הרגשה לאדם ששואל שמטומטם ששואל בכלל !
לא יודעים /לא רוצים לענות ,לא בושה לא לענות
לא מצפה ממך לדעת הכל
עליך לא עובד שום דבר. אפילו לא האמת מניסיון עבר איתך.
אני לא התחמקתי, ולא ירדתי עליך עד שהתחלת לדבר על "פירמוט סטריפ", שזה סתם שטות אחת גדולה.
אני ניסיתי להבין איזה לוח יש לך (שאתה לא מוכן לספר למרות ששאלתי מספר פעמים), ואתה כל הזמן לוקח את השרשור הזה לכיוונים אחרים במקום לענות.
אז הבנתי שאתה לא רוצה תשובה אלא להסתלבט, ולכן הפנתי אותך להבין בכלל להבין מה זה raid לפני שאתה מדבר על "פירמוט סטריפ". ורק בשביל להסביר, סטריפ אתה לא יכול "לפרמט". זה פשוט הגדרה שאתה מגדיר ל raid ביצירה שלו. זה לא משהו שאפשר לשנות.
אם אתה רוצה לפרמט את המערך raid, זה כבר משהו שונה. בקישור שנתת לא רשום בגלל איפה ה raid, ולא רשמת מה הגודל שלו ומה השם שלו.

אתה מנסה להיות מסתורי עם ה raid שלך, עם הגדלים, עם איפה אתה מגדיר, מה אתה עושה. אתה מנסה לגרום לנו לנחש.
מה לעשות, לנחש לא עובד. אי אפשר ללמד אותך לשחות שכשאומרים לך תזיז את היד ככה, ואתה אומר "אבל אני רוצה להזיז דווקא את הרגל".

או שתהיה קשוב, תסביר את עצמך, תביא צילומי מסך של מה בדיוק אתה מנסה לעשות ולא תוצאות או קישורים ל ramdisk או מסך של ה storage מבלי להסביר מה אנחנו רואים שם בכלל, ואז אולי, אפשר יהיה לעזור לך, אם אתה מוכן בכלל להקשיב.
אבל כנראה שלא, אז תמשיך לטעון שאני לא מבין. זה משעשע אותי לא פחות.
ישן 25-03-13, 20:01   #17 (קישור ישיר)
IO Member

מהפוסט הראשון אני מבין שהוא מצליח ליצור מערך RAID0 אבל לא מצליח להתקין עליו ווינדוס משום מה , בלי קשר לבעיה שלו , אפשר להתקין ווינדוס על דיסק שלישי ואז לחבר את שני ה SSD
ליצור מערך RAID0 (כמובן דרך הביוס של הבקר בלוח )לעלות לווינדוס להגדיר נכון את הדרייברים של הבקר ולעשות CLONE מהדיסק השלישי למערך , עובד מצויין
mevorach לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-13, 21:06   #18 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

הבנתי. זאת גם אפשרות.
אבל מוזר לי שההתקנה לא מזהה את ה raid אלא אם הוא עשה משהו לא נכון. כל עוד ה raid מופיע בעליה של המחשב, זה צריך להופיע בהתקנה, אלא אם כן זה לוח ישן וצריך להתקין דרייברים של ה chipset בזמן ההתקנה בשביל לזהות את הדיסקים. אבל הוא רשם ששני SSDים אחרים ב raid כן מזוהים, אז משהו לא מובן לי במה שהוא רשם.

גם לפי מה שהוא רשם, אני מבין שהוא לא רוצה להתקין על ה raid את ה windows אלא פשוט לראות אותו במערכת ההפעלה, והוא לא רואה. אלא אם כן משהו השתנה (קשה לנחש כשלא מסבירים לך כמו שצריך), זה מה שהוא רשם.
ישן 26-03-13, 0:43   #19 (קישור ישיר)
IO Member

האמת קשה להבין אותו ( מבלי חס וחלילה לפגוע ) לא בטוח שהוא סגור על מה הוא רוצה
ישן 28-03-13, 15:57   #20 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mevorach צפה בהודעה
האמת קשה להבין אותו ( מבלי חס וחלילה לפגוע ) לא בטוח שהוא סגור על מה הוא רוצה
אין מה להבין ,באתי עם שאלות לגיטימיות וברורות
צירפתי סרט שמדגים בפירוט איך עושים סטריפ
ואני לא מסוגל לעשות זאת במערכת מידע

1.פניתי ל-גיגבייט
יש בעיה כנראה בלוח לחבר 2 ארדיסקים של סמסונג פרו 840 SATA3
וניתן לחבר רק דרך Marvell 9172

הם שלחו לי דרייברים שלא מופיעים באתר בהורדות כי מודעים לבעיה
ומשום מה פוחדים להסביר בדיוק מה שקורה
הדרייברים שלהם לא שווים כלום ,2 ארדיסקים של סמסונג פרו 840 SATA3 לא מזהה
והם צריכים לחזור אלי איפה הבעיה

RAMDISK
לגבי ה- STRIP שילמתי ל-AMD כסף עבור השירות של הסבר איך עושים זאת
פשוט הייתי בהלם ברגע שתומך שלהם התחיל להסביר .
תת רמה של אנשים שלא יודעים להסביר ,לא יודעים לשאול ,
כנראה הודי ענה לי ,
לאחר 10 דקות של שיחה
הבנתי שאולי מערכת ההפעלה הביתית לא תומכת בסטריפ וצריך מערכת הפעלה מתאימה
והחזירו לי את הכסף .

אם משהו מכיר תוכנה עם תמיכה מסודרת ל- RAMDISK הודה לו .
דרך הגב RAM DISK עובד ממש טוב עם דפדפנים ועושה אותם ממש מהירים יותר
למי שפועל לפי ההסבר שלהם
kjk32 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-13, 20:50   #21 (קישור ישיר)
IO Member

כאשר אתה מעלה כאן בעיה אתה צריך להבין שמי שבצד השני לא רואה את מה שאתה רואה ואם לא תיתן את כל האינפורמציה הרלוונטית , אי אפשר יהיה להבין אותך ו\או לעזור

עדיין לא אמרת איזה לוח זה , והאם אתה מצליח ליצור STRIPE דרך ה- BIOS של הבקר בלוח

אם אתה מצליח ליצור את ה STRIPE ורק לא מצליח להתקין ווינדוס או שבכלל אתה לא מצליח ליצור STRIPE , ואני מדבר אך ורק ברמת הבקר ולא בווינדוס
כמו כן יש לך אפשרות ליצור אותו בתוכנה של אינטל RST בתנאי שמערכת ההפעלה לא יושבת על אחד הדיסקים אלה על דיסק שלישי וכמובן שהגדרת את הבקר ב BIOS ל RAID
קישור פירסומי
ישן 29-03-13, 12:24   #22 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
כאשר אתה מעלה כאן בעיה אתה צריך להבין שמי שבצד השני לא רואה את מה שאתה רואה ואם לא תיתן את כל האינפורמציה הרלוונטית , אי אפשר יהיה להבין אותך ו\או לעזור
שם הלוח שלי לא יעזור בכלום , מה היה עוזר לך שם הלוח ?
הלוח תומך ב-RAID 0 תומך ב- SATA 3

אני לא נתתי שם הלוח כי eyal_ma בחר כרגיל ( להעליב ולהשפיל את שאלתי ואותי בפרט כמו שהוא כותב מצרף ציטוט )
ציטוט:
I feel like being trolled....
ציטוט:
עדיין לא אמרת איזה לוח זה , והאם אתה מצליח ליצור STRIPE דרך ה- BIOS של הבקר בלוח
אני לא עשיתי STRIPE דרך ה- BIOS
אני גם לא מבין איך עושים זאת בביוס ?
אני יודע שבביוס ניתן לבצע STRIPE דרך CTRL+F ובלבנות כונן קטן יותר מגודל
הארדיסקים
אולי אני צריך להשאיר 4GB לסטריפ עם RAM DISK ?????
או שזה לא קשור ?

הנה תשובת גיגבייט שלא מובנת :
אני יסביר למה לא מובנת כי גיגבייט טוענים שלא צריך להיכנס ל- CTRL+F כדי ליצור RAID 0
רק לסמן בביוס RAID 0
דבר שלא עוזר ולא מגלה את RAID 0

אולי אתה תבין מה הם רשמו ולמה ?
הם צירפו לי דרייבר שלא עזר בכלום .

Dear customer,

Please use attached driver and follow procedure below to load Win7 64bit to Raid drive:

1) Extract it to a folder on USB flash drive. Make sure SATA hard drives connect to SATA port 0-1, SATA DVD drive connect to SATA port 7 ( refer to mother board manual page 7 diagram to locate SATA ports ).

2) Reset bios to load fail-safe defaults and load optimized defaults, change on chip SATA type to Raid mode under integrated peripherals in bios, change first boot device from floppy to CDrom, insert Win7 installation disk, save setup exit.

3) System will restart, go to AMD raid bios create Raid 0 array save setup system will continue boots, when message show boot from CD/DVD press any key, at this point press enter key, Win7 setup screen will show.

4) When reach the point Win7 ask for install drive, browse to the folder on USB flash drive which has the extracted SATA Raid driver install it, Win7 will recognize the Raid drive and continue to complete installation.

Best regards,

Gigabyte technical support team.
ישן 29-03-13, 12:54   #23 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
שם הלוח שלי לא יעזור בכלום , מה היה עוזר לך שם הלוח ?
הלוח תומך ב-RAID 0 תומך ב- SATA 3

אני לא נתתי שם הלוח כי eyal_ma בחר כרגיל ( להעליב ולהשפיל את שאלתי ואותי בפרט כמו שהוא כותב מצרף ציטוט )

אני לא עשיתי STRIPE דרך ה- BIOS
אני גם לא מבין איך עושים זאת בביוס ?
זאת בדיוק הבעיה, שאתה לא מבין. וכשאנשים שמבינים מנסים לשם שינוי לעזור לך, אתה רק תוקף ואז מתפלא למה מחזירים לך באותו המטבע.

ולכן ביקשתי את פרטי הלוח. אפשר להגיד לך בדיוק איך להגדיר raid 0 דרך ה bios. לא צריכה להיות שום בעיה.
אני רשמתי את מה שרשמתי כי אתה מתעקש לדבר על דברים לא קשורים (מה הקשר ל ramdisk בשביל העניין הזה? אתה בכוח מנסה לדחוף זאת בשביל לעשות כאילו אתה מבין משהו?), מתעקש לא להסביר את עצמך ומתחיל להגיד לנו ש gigabyte אמרו לך ככה וככה והם עצמם לא מבינים דבר בלוחות שלהם. דווקא נראה שהם מבינים טוב מאוד. זה אתה שפשוט לא מבין. זאת לא בושה להודות בכך.

לכן אני טוען שאתה מתנהג כמו טרול, שאתה רק רוצה לדבר בשביל לדבר, לא באמת בשביל לקבל עזרה. אתה מנסה לתפוס אחרים ואז יוצא אהבל, ואז תוקף שוב בשביל לנסות לכפר על זה.

ברגע שתספק פרטים, אפשר יהיה לתת לך תשובה אמיתית בדיוק לאיזה תפריט אתה צריך להיכנס ומה בדיוק אתה צריך לעשות בשביל להגדיר זאת ב bios במקום במערכת ההפעלה.
עד אז, תמשיך להתנהג כמו טרול, ותקבל תשובות בהתאם.
אתה אפילו לא אמרת לנו אם אתה רוצה לראות את ה raid 0 במערכת הפעלה קיימת או שאתה רוצה להתקין עליו מערכת הפעלה. אתה מתעקש להיות כלכך לא ברור וכלכך "מסתורי", שזה גובל... סליחה, זה פשוט להיות טרול חד וחלק. זה שאתה לא מבין זאת, זאת בעיה שלך.
ל mevorach יש אולי קצת יותר סבלנות, אבל עם הניסיון עבר שלי איתך, לי כבר אין הרבה. אתה לא סתם עקשן. אתה עקשן בשביל להיות עקשן, לא בשביל ללמוד או להבין. עד שלא תשנה את המנטליות שלך, בחיים לא תקבל תשובות קונקרטיות. נראה לי אפילו gigabyte הבינו עם מה יש להם עסק כשהם החליטו להחזיר לך את הכסף ולהגיד לך בכך "עזוב אותנו באמא שלך, לך תציק למישהו אחר".

ודרך אגב, התשובה של gigabyte היא סופר ברורה. אתה פשוט בוחר בדרך של "אתם כולכם אהבלים ולא יכולים לעזור לי".

הנה מה שהם אומרים לך בתרגום לאנשים שמתעקשים לא להבין בכוונה:

1. תשים את מה שהם הביאו לך בכרטיס USB כלשהו.
2. תגדיר ב bios שה sata ירוץ במבנה של raid במקום ide או ahci (ותקרא את ה manual איך לעשות זאת במקום להגיד לנו "אין לזה קשר לשום מקום" כמו עקשן בלתי נסבל) ותעלה את המחשב דרך ה cd של windows 7.
3. כשהמחשב עולה, תכנס לתפריטי ה raid של הלוח אם (RTFM שוב) ותגדיר שם את ה raid 0 שאתה רוצה (ולא, זה לא יוצא "יותר קטן"). ואז תמשיך להתקנה של ה windows 7.
4. בזמן ההתקנה של windows 7 אם הוא לא מזהה את הדיסק raid שנוצר, תגיד לו להתקין את הדרייבר מה usb שהכנת מראש.

הם הבינו ממך שאתה לא מצליח להתקין windows 7 על raid והסבירו לך בדיוק איך לעשות זאת. אם זה לא מה שאתה מנסה לעשות, אלא משהו אחר, אתה אולי פשוט לא הסברת את עצמך כמו שצריך (בדיוק כמו שאתה עושה פה).

זה סוף הסיפור.
זה באמת היה קשה?
אם זה לא מובן לך, אתה מקרה אבוד. פשוט מאוד.

סליחה על התגובה ה"עצבנית" שלי, אבל זה אתה, זה לא אני. עכשיו מעניין אותי אם אתה בכלל תקרא את מה שרשמתי, ותבין, או רק תתקוף עם "אתה לא מבין, אתה לא יודע, אני שונא אותך".

נערך לאחרונה על ידי eyal_ma, 29-03-13 בשעה 13:00.
eyal_ma לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-13, 13:56   #24 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
זאת בדיוק הבעיה, שאתה לא מבין. וכשאנשים שמבינים מנסים לשם שינוי לעזור לך, אתה רק תוקף ואז מתפלא למה מחזירים לך באותו המטבע.
שקר וכזב היחידי שתוקף זה רק אתה
עיפות החומר נראית אצלך בגדול ראה בשרשור הזה , ממשיך לתקוף והאשים אותי בקשר מסחרי

מחשב +SLI TITAN בישראל +וידאו

ראה את תשובותייך בכל השרשור שהיה וגם כאן :
http://img35.imageshack.us/img35/3348/19300897.png

ציטוט:
מה הקשר ל ramdisk בשביל העניין הזה?
הקשר מאוד פשוט לאחר שלא ניתן לחבר RAID 0 דרך הציפ של הלוח
ורק דרך Marvell 9172

והבנתי שלא ניתן לקבל יותר מהלוח
נסיתי את האפשרות לשפר מהירות הדיסק דרך RAM DISK
צירפתי גם סרטון של היצרן איך עושים סטריפ לדיסק ולזיכרון RAM
כי לא הצלחתי לעשות זאת

ציטוט:
אתה בכוח מנסה לדחוף זאת בשביל לעשות כאילו אתה מבין משהו?
אין לי מושג על מה אתה כותב ?
מה דוחף בכח ?
מה לעשות כאילו אני מבין ?

כלום לא ברור מה אתה כותב ? למה ?
רק להשפיל בכח ?

ציטוט:
מתעקש לא להסביר את עצמך ומתחיל להגיד לנו ש gigabyte אמרו לך ככה וככה והם עצמם לא מבינים דבר בלוחות שלהם. דווקא נראה שהם מבינים טוב מאוד. זה אתה שפשוט לא מבין. זאת לא בושה להודות בכך.
כרגיל אתה לא מסביר דבר
רק מתעקש להשפיל אותי שוב ...
מה מתעקש לא להסביר ?
מה gigabyte מבינים טוב מאוד ?

אין לי מושג על מה אתה כותב בכלל ?

ציטוט:
לכן אני טוען שאתה מתנהג כמו טרול, שאתה רק רוצה לדבר בשביל לדבר
שוב לאחר שהברתי והוכחתי שהסברך סתומים , לא מובנים כלל
אתה שוב מתעקש לקלל אותי "טרול "
שוב אתה ממציא שטויות חסרות ערך שאני רוצה לדבר בשביל לדבר
כל מה שכתבת אין קשר למציאות
אם אתה חושב שאני סתם כותב , למה אתה עונה בכלל ?
הרי כל שאלותי בשבילך שטויות ?
אז למה אתה עונה ?

ציטוט:
אתה מנסה לתפוס אחרים ואז יוצא אהבל,
עוד שקר שלך
אני מקווה שיש כאן מנהל האתר שקורא איך איל מקלל תמיד !
מערכת העצבים שלו גמורה
אתה ממציא דברים שלא קיימים , כי אתה עייף מלענות
אף אחד לא רודף אותך ,אף אחד לא מנסה לתפוס אותך , אף אחד לא דרש ממך לענות לי
אני דרשתי ממך תשובות ?
אם אתה חושב לפי כתובייך שאני טרול ואהבל
למה אתה עונה לי בכלל ?
אם שאלותי לא טובות לך למה אתה עונה לי ?
אם אני כל כך מציק לך למה אתה עונה לי ?
אם אתה כל כך שונה אותי למה אתה עונה לי ?

ציטוט:
אתה אפילו לא אמרת לנו אם אתה רוצה לראות את ה raid 0 במערכת הפעלה קיימת או שאתה רוצה להתקין עליו מערכת הפעלה
אתה עסוק כל הזמן בלקלל את באי האתר ולא לשאול
אז איך תדע ?
אף אחד לא שאל על מערכת קיימת
ועכשיו אתה ממציא דברים כדי כדי להראות שכולם לא מבינים חוץ ממך
RIAD 0 זה רק עבורי על מערכת הפעלה .
הטריק שלך שאתה ממציא שלא אמרו לך ... לא עובד עלי !!!

ציטוט:
זה שאתה לא מבין זאת, זאת בעיה שלך.
נכון זה שאני לא מבין זאת בעיה שלי
זה שאתה עייף מלענות , מקלל את כולם ,רב עם כולם
זאת בעיה של כולם !!!

ציטוט:
נראה לי אפילו gigabyte הבינו עם מה יש להם עסק כשהם החליטו להחזיר לך את הכסף ולהגיד לך בכך "עזוב אותנו באמא שלך, לך תציק למישהו אחר".
שוב אתה משקר
זה היה AMD לא גיגבייט
כרגיל חוסר ריכוז שלך והתמקדות בלקלל אנשים שמגיעים לפורום
שים לב איך אתה כל הזמן מעוות דברים !
אתה ממציא ומשקר ומשפיל ש--AMD החזירה לי את הכסף כי אני "מציק "
אז למה אתה תמיד עונה לי ? אם אני מציק ?

כל תשובותייך רק קללות .

ציטוט:
ודרך אגב, התשובה של gigabyte היא סופר ברורה
אתה לא מבין כלום כי אתה לא קורא כלום
יכולת התשאול שלך לא קיימות בכלל .

כל הכתובים של גיבייט ברורים לי מאוד ,אבל זה לא עובד !!!!
התרגום שלך מלא העלבות כרגיל אצלך .

ציטוט:
כמו עקשן בלתי נסבל)
אם אני עקשן , למה אתה עונה לי בכלל ?
מדוע אתה מתעקש לענות ולקלל אותי כל הזמן ?
אתה משוחרר מלענות לי .

ציטוט:
הם הבינו ממך שאתה לא מצליח להתקין windows 7 על raid והסבירו לך בדיוק איך לעשות זאת. אם זה לא מה שאתה מנסה לעשות, אלא משהו אחר, אתה אולי פשוט לא הסברת את עצמך כמו שצריך (בדיוק כמו שאתה עושה פה).
שוב אתה משקר וממציא דברים שלא קיימים כהרגלך תמיד
הם הבינו שזה WIN 8 כי מלאתי טופס וציינתי WIN 8 ( כך שהנציג שלהם לא הבין )
כל פעם אתה ממציע דברים שאני לא הסברתי ל-גיגבייט נכון
שזה שקר שלך כרגיל
איך אתה יודע מה הסברתי ל- גיגבייט ?
אתה קראת את כתובי לגיגבייט ? איפה אתה רואה כאן מה כתבתי לגיגבייט ?
לא קראת ולכן אתה משקר
אתה ממציא דברים שלא קראת ושלא ראית ורק מקלל ,כגי טופסים אותך מקלל

ועוד משהו ההסבר שלך לא נכון בעברית
ולא ניתן לקבל RAID 0 לפי ההסבר שלך ולפי ההסבר שלהם זה לא עובד .
ישן 29-03-13, 15:10   #25 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אני דווקא עניתי לך מספר פעמים. הדבר היחיד שאתה עונה בתמורה זה "שקר! שקר! שקרן! רשע! מקלל! שקרן!" וכן הלאה.
ואחרי זה אתה מתפלא מדוע אתה מקבל תשובה תואמת. וזה חוזר על עצמו כל שרשור (שם לב שהראשון שהתקיף בשרשור ההוא של ה SLI היה אתה. אני בכלל לא התייחסתי אליך עד שאתה רשמת את מה שציתתי). אבל זה כמובן שקר בדיוק כמו שכל הניקים של המנהלים הם שלי נכון? שנחזור לנשכחות?

אני לא אחזור על השטויות שלך. רק אגיד לך שוב, שההסבר שלהם עובד, ובהחלט יעבוד. ההסבר שלי בעברית בהחלט מדוייק וגם הוא יעבוד.

אתה או פשוט מסרב להבין, לא מבין ולא מוכן להקשיב (שוב חזרנו ל"אני לא מספר לכם מה הלוח אם שלי, תנחשו, זה לא רלוונטי, בלה בלה בלה, אתם לא מבינים בכלל כלום"), או סתם מתנהג כמו טרול.
תפתח את הספר של הלוח אם (שאתה לא מוכן "לגלות" לנו מה הוא ואז אומר שההסבר שלנו לא מובן כי הוא כללי מדי, עוד בדיחה), תסתכל אין מגדירים את ה sata ל raid, תקרא איך מגדירים raid 0, אילו הודעות צריכים לעלות לך עם הלוח לאשר זאת, ואז, אולי, ההסבר שלהם פתאום יקלט לך בראש.

אז הם רשמו windows 7 במקום 8, למרות שזה לא משנה שכן ההתקנה ואופן הדברים הוא אותו הדבר בדיוק. אבל העיקר שאתה נטפל לתפל ולא לעיקר.

ולא, אין לזה שום קשר ל ram disk. הוא לא מיועד לשום דבר שרשמת. לא מיועד לשפר ביצועים ל SSD, לא מיועד ל stripe או כל דבר אחר. והסרטון שקישרת מראה משהו אחר לגמרי. אתה סתם מנסה עכשיו לגונן על עצמך במקום להגיד "OK, טעיתי". לי אין בעיה להודות אם אני טועה. אצלך זה נראה כמו המילה "סליחה" היא כמו מחלת האבולה מינימום.
או שאתה סתם ילד בן 15 משועמם שאמא זורקת אותו בחדר מול המחשב שרק יספיק להציק לה. האמת, אני לא בטוח שזה לא נכון. לך תדע. אתה אפילו לא מוכן לספר לנו איזה לוח אם יש לך. אולי יש לך בכלל לוח אם של אסוס. מי יודע.
(אני חייב להודות שכל השרשור הזה מתחיל להראות לי די מצחיק. אני חושב שאני אמשיך לענות לך).

הנה ניסיון לעשות סדר אולי:
1. ספר לנו איזה לוח אם יש לך, ואנחנו נגיד לך בדיוק מה השלבים בשביל לעשות raid 0 דרך ה bios, ואני מצפה שאתה תלך בדיוק לפי מה שאנחנו אומרים, ובכל רגע שאתה נתקע, תשאל, במקום להגיד "שקרנים!" כמו ילד בן 5.
2. אחרי שהצלחת להגדיר את ה raid 0, ננסה להסביר לך בדיוק איך להתקין windows על אותו raid (בהנחה שאתה תלך על פי ההנחיות שלנו).
3. אם זה לא עובד (אני מצפה לצילומי מסך כמובן), אני אבקש סליחה (אני מספיק גבר לעשות זאת, אין לי שום בעיה). אחרת, אני מצפה ממך מכתב התנצלות רישמי (משום מה אני בספק אם זה יקרה, אבל ננסה, למה לא?). מקובל?
(למה אני חושב שאתה תתעלם מהחלק האחרון?)
ישן 29-03-13, 15:45   #26 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
אני דווקא עניתי לך מספר פעמים. הדבר היחיד שאתה עונה בתמורה זה "שקר! שקר! שקרן! רשע! מקלל! שקרן!" וכן הלאה.
ואחרי זה אתה מתפלא מדוע אתה מקבל תשובה תואמת. וזה חוזר על עצמו כל שרשור (שם לב שהראשון שהתקיף בשרשור ההוא של ה SLI היה אתה. אני בכלל לא התייחסתי אליך עד שאתה רשמת את מה שציתתי). אבל זה כמובן שקר בדיוק כמו שכל הניקים של המנהלים הם שלי נכון? שנחזור לנשכחות?

אני לא אחזור על השטויות שלך. רק אגיד לך שוב, שההסבר שלהם עובד, ובהחלט יעבוד. ההסבר שלי בעברית בהחלט מדוייק וגם הוא יעבוד.

אתה או פשוט מסרב להבין, לא מבין ולא מוכן להקשיב (שוב חזרנו ל"אני לא מספר לכם מה הלוח אם שלי, תנחשו, זה לא רלוונטי, בלה בלה בלה, אתם לא מבינים בכלל כלום"), או סתם מתנהג כמו טרול.
תפתח את הספר של הלוח אם (שאתה לא מוכן "לגלות" לנו מה הוא ואז אומר שההסבר שלנו לא מובן כי הוא כללי מדי, עוד בדיחה), תסתכל אין מגדירים את ה sata ל raid, תקרא איך מגדירים raid 0, אילו הודעות צריכים לעלות לך עם הלוח לאשר זאת, ואז, אולי, ההסבר שלהם פתאום יקלט לך בראש.

אז הם רשמו windows 7 במקום 8, למרות שזה לא משנה שכן ההתקנה ואופן הדברים הוא אותו הדבר בדיוק. אבל העיקר שאתה נטפל לתפל ולא לעיקר.

ולא, אין לזה שום קשר ל ram disk. הוא לא מיועד לשום דבר שרשמת. לא מיועד לשפר ביצועים ל SSD, לא מיועד ל stripe או כל דבר אחר. והסרטון שקישרת מראה משהו אחר לגמרי. אתה סתם מנסה עכשיו לגונן על עצמך במקום להגיד "OK, טעיתי". לי אין בעיה להודות אם אני טועה. אצלך זה נראה כמו המילה "סליחה" היא כמו מחלת האבולה מינימום.
או שאתה סתם ילד בן 15 משועמם שאמא זורקת אותו בחדר מול המחשב שרק יספיק להציק לה. האמת, אני לא בטוח שזה לא נכון. לך תדע. אתה אפילו לא מוכן לספר לנו איזה לוח אם יש לך. אולי יש לך בכלל לוח אם של אסוס. מי יודע.
(אני חייב להודות שכל השרשור הזה מתחיל להראות לי די מצחיק. אני חושב שאני אמשיך לענות לך).

הנה ניסיון לעשות סדר אולי:
1. ספר לנו איזה לוח אם יש לך, ואנחנו נגיד לך בדיוק מה השלבים בשביל לעשות raid 0 דרך ה bios, ואני מצפה שאתה תלך בדיוק לפי מה שאנחנו אומרים, ובכל רגע שאתה נתקע, תשאל, במקום להגיד "שקרנים!" כמו ילד בן 5.
2. אחרי שהצלחת להגדיר את ה raid 0, ננסה להסביר לך בדיוק איך להתקין windows על אותו raid (בהנחה שאתה תלך על פי ההנחיות שלנו).
3. אם זה לא עובד (אני מצפה לצילומי מסך כמובן), אני אבקש סליחה (אני מספיק גבר לעשות זאת, אין לי שום בעיה). אחרת, אני מצפה ממך מכתב התנצלות רישמי (משום מה אני בספק אם זה יקרה, אבל ננסה, למה לא?). מקובל?
ישן 29-03-13, 17:41   #27 (קישור ישיר)
IO Member

eyal_ma

אתה אובססיבי בלענות
אם אני שקרן , או נוכל או כל דבר אחר שאתה מקלל יום ולילה אותי
למה אתה עונה לי בכלל ?

הסיבה היא אובססיה כפייתית לענות לכל אחד
זה כבר מחלה אצלך .
גם שאתה לא סובל את האדם , אתה מוכן לענות לא לעניין , בלי שום ידע
רק לענות , אם אתה טועה אתה תמיד מאשים את הצד שלא נתן לך מידע
חוק במנהלי פורומים מקצועיים :
אם המנהל לא דואג לקבל מידע או חסר מידע הוא חייב לשאול !
אם המנהל לוקח על עצמו לענות בלי לקבל חומר/ תשובות מתאימות
על המנהל מוטלת כל האחריות לכשלון בתשובתו
כך שכל דברייך שלא קיבלת תשובה ,קיבלת לאורך השרשור ממני / גם התעלמות בלענות לך לאור קללות שלך , אתה עדיין לא מסוגל להבין שלא נעים לאדם ששואל לענות לך !
אינטליגנציה רגשית - לא קיימת אצלך וחבל .

למרות זאת אתה כל כך אובססיבי בלענות ולענות ולענות ...
ולא מעניין אותך שאתה לא מבין את השאלה , לא מעניין אותך שהאדם לא מרגיש נוח איתך כי אתה מקלל !

לא נראה לך מוזר שאתה ממשיך לענות ?

גם שהאדם מוותר על השירות שלך לענות
אתה ממשיך באובססיה בכח לענות לו
תוך כדי שאתה ממשיך לקלל .

אם כל כך רע לך בלענות לי , למה אתה עונה לי ??????
משהו מכריח אותך ?
תאמין לי יש כאן הרבה אנשים חכמים ואינטליגנטים שיכולים לענות ואם הם יטעו , לא נורא לפחות ניסו .

כל תשובתך פעם אחרי פעם אתה ממציא דברים , אתה לא מובן לי ,
גם שאתה רואה שיש קצר בתקשורת שלנו
אתה ממשיך לענות באובססיה כפייתית !

אני חייב לציין אולי יש לך ידע בדברים מסויים ,אבל ביננו אין כימייה !!!
אתה אומר זאת ואני יודע זאת , אז למה אתה צריך לסבול ? למה אתה צריך לענות לי ?

לתשובתך :

ציטוט:
אני דווקא עניתי לך מספר פעמים. הדבר היחיד שאתה עונה בתמורה זה "שקר! שקר! שקרן! רשע! מקלל! שקרן!" וכן הלאה
שוב אתה מוציא דברים מהקשרם
לאחר שענית ולא הובנת וקיללת הבאתי את תשובותיך
פירטתי והסברתי מדוע אתה טועה !
ציינתי מדוע אתה משקר
במשפט זה אתה מוציא דברים מהקשרם !
דבר שאתה כל הזמן מבצע שאתה נתפס לא דובר אמת !
תקרא טוב את השרשור .

ציטוט:
ואחרי זה אתה מתפלא מדוע אתה מקבל תשובה תואמת. וזה חוזר על עצמו כל שרשור
אתה לא מדייק בשום עובדה באופן כרוני !
אתה כאן צריך לשאול אותך בתור אדם , עם אני מגיע עם האדם למריבות וחוסר אמינות למה אני עונה לו בכלל ?
האם אתה שאלת את עצמך את השאלה הזאת ?

אני לא הראשון ולא האחרון שאתה מקלל אותו ורב איתו , אני קורה שרשורים רבים !

ציטוט:
הלוואי שהיה עובד !
אני גם שלחתי את ההסבר של גיגבייט ושלך למנהל תמיכה טכנית ולחנות שקניתי בה
כולם קראו את ההסבר שלך וגיגבייט וכולם טענו שיש טעות
וצריך לבנות RAID 0 עם CTRL+Y

עם לא הבנת לצערי אתה וגיגבייט טעיתם !
הייתי שמח לבשר לך עם כל הלב שצדקת , אבל זה לא עובד .
גם עפ"י ספר של גיגבייט כותבים במפורש כדי לבצע RAID 0 צריך להפעיל את CTRL+Y
זה כדי להפעיל 0RAID דרך ציפ של גיגבייט

ציטוט:
אולי אתה מסרב להבין ? אולי אתה לא קורא ?
אתה טוען שבעצם אתה לא יודע את מספר הלוח שלי
אם אתה לא יודע איך אתה יודע שתשובת גיגבייט נכונה ?
אם אתה לא מכיר את הלוח שלי איך אתה יודע שהלוח שלי יכול לעבוד ללא CTRL+Y ?

אתה מצליח להבין שיש פגם בתשובה שלך ? שאולי אין לך מספיק ידע ?
אתה מצליח להבין שאולי שאתה צועק אני צודק או גיגביט צודקים
זה לא רציני כי אין לך את הלוח הזה ?
ואין לך גם מושג מה הלוח ?
אז איך אתה כותב שהם צודקים ? עפ"י אתה קובע עובדה זאת ?

ציטוט:
תפתח את הספר של הלוח אם (שאתה לא מוכן "לגלות" לנו מה הוא ואז אומר שההסבר שלנו לא מובן כי הוא כללי מדי, עוד בדיחה), תסתכל אין מגדירים את ה sata ל raid, תקרא איך מגדירים raid 0,
שוב אתה מסיק מסקנות שגויות , בלי לשאול
מי אמר שלא פתחתי את הספר של הלוח ? מי אמר שלא קראתי את הספר ?
גם מנהל הטכני של תמיכה טכנית קרא את הספר וטען התשובה של גיגבייט לא מובנת ובניגוד לספר
גם מנהל טכני בחנות קרא את הספר ואמר נציג גיגבייט טועה ככה לא מבצעים RAID 0
והם שניהם עידכינו אלפי פעמים RAID 0 במאות מערכות .

ציטוט:
שוב אתה טועה
אני כתבתי בשרשור שגיגבייט צירפו קובץ מיוחד של RAID 0 ל- WIN 7 שאין באתר זה לא טפל
וגם צירפו קובץ RAID0 ל- WIN 8 שאין באתר זה לא טפל

במקום לשאול עצמך למה שלחו לי קובץ מיוחד שאין באתר אתה כרגיל קופץ שאני לא מבין , שאני טרול
וכל המעשיות שכולם אשמים וכולם לא יודעים חוץ ממך !

ציטוט:
אבל העיקר שאתה נטפל לתפל ולא לעיקר.
שוב ושוב אתה לא קורא מה שרשמתי
ההתקנה בWIN 7/8 לא מצליחה בשום אופן .
לא בדרך שלי ולא של גיגבייט ולא בתרגום שלך .

אנא קרא את כתוביך גם בתרגום אתה לא יכול להתאפק ולקלל אותי קרא :
http://img534.imageshack.us/img534/2462/26113281.png

Uploaded with ImageShack.us

בשבילך אני יסביר לך כמה פעמים ירדת עלי בתרגום של גיגבייט :
1. תרגום לאנשים שמתעקשים לא להבין בכוונה ( פוגע )
2.כמו עקשן בלתי נסבל ( פוגע )
3. אתה אולי פשוט לא הסברת את עצמך כמו שצריך (בדיוק כמו שאתה עושה פה). ( פוגע )

תקרא את התרגום שלך לגיגבייט ותבין שלא ניתן להבין אותך , לא נעים לקרוא אותך כי אתה משפיל
אני ציינתי שאני לא מבין ולכן אני שואל , אתה כל הזמן מקלל אותי , יורד עלי .
לצערי אתה עושה לעוד אנשים
אני מבין שלענות 24 שעות לאנשים זה קשה ,לא מתגמל , מעייף
ולמרות זאת בחרת לענות , אבל זה עם השפלות

ציטוט:
ולא, אין לזה שום קשר ל ram disk. הוא לא מיועד לשום דבר שרשמת. לא מיועד לשפר ביצועים ל SSD,
אני צירפתי קישור של AMD שמראים חד וחלק שזה משפר
SSD עד כפול מהירות
מקודם צעקת שAMD ראו אם מי יש להם עסק וזרקו אותי
עכשיו אתה טוען ללא בדיקה של דבריהם שהם כותבים שטויות ולא ניתן לשפר SSD במהירות .

ציטוט:
לי אין בעיה להודות אם אני טועה. אצלך זה נראה כמו המילה "סליחה" היא כמו מחלת האבולה מינימום.
אתה טועה כל הזמן , ואתה לא מסוגל להודות באמת !
אתה חי במציאות שרק אתה צודק

כל ההסברים שלי מביאים לעובדה שאתה טועה כל הזמן
ואתה לא מעכל כלום

ציטוט:
או שאתה סתם ילד בן 15 משועמם שאמא זורקת אותו בחדר מול המחשב שרק יספיק להציק לה. האמת, אני לא בטוח שזה לא נכון. לך תדע.
בנית לעצך מציאות שלא קשורה למציאות !
אתה ממציא שאני ילד בן 15 ?
אתה רציני ?

ציטוט:
עכשיו אתה חושב שאתה רבים ?
אתה כותב "אנחנו נגיד לך בדיוק מה השלבים"

אתה שם לב שאתה לא מקשיב או קורא את העיקר ?
היה לך את הצאנס , קיללת אותי , הכפשת אותי , תקרא שוב את השרשור ...

אני כותב פעם אחרי פעם כל השרשור הזה כמה פעמים שלא נעים לי מולך !
לא נוח לי מולך !
אני כותב שאתה מקלל אותי וזה מעליב / פוגע .

אתה מספר כל השרשור שרק אתה יודע רק אתה מבין
ועכשיו אתה טוען כמו כל תשובתך שאתה בעצם לא יודע שם הלוח !
ואם אתה לא יודע שם הלוח , איך אתה עונה ?
איך אתה יכול לחשוב שאתה צודק ? אם לא יודע שם הלוח ?

ציטוט:
אני לא מתעלם משום חלק , אני קורא הכל !
התנצלות רשמית ממני לא תקבל !
וציינתי כל השרשור , אתה מעליב ומקלל כתוצאה מכך לא נתתי לך שם לוח אם , כי זה חוויה לא נעימה שאדם שואל כי לא יודע ומקללים אותו
ושהוא מסביר שהדרך לא נכונה או מובנת אתה ממשיך לקלל ולהעליב .

אני לא יכול להעלות לך תמונות של ביוס כי המערכת לא מצלמת ביוס
עם מצלמה זה יוצא קטן מאוד ולא קריא
יש לי גם מסך ענק טלוויזיה שלא עוזר לצלם ביוס

אני ימתין לתשובה של גיגבייט לטעות שלהם על CTRL+Y
או שאולי הם פיתחו דרך טובה ומשהו חסר בתשובתם .
ישן 29-03-13, 18:03   #28 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
אני לא מתעלם משום חלק , אני קורא הכל !
התנצלות רשמית ממני לא תקבל !
במילים אחרות, וזה כל מה שהבנתי ממך, אתה לא מסוגל להודות בטעויות שלך, אתה לא מוכן לקבל ביקורת, אתה מדמיין דברים בשביל לנסות להביא טענות שאפילו לא קיימות, אתה טוען שאחרים טועים ושקרנים בלי בכלל להבין האם הם בכלל טועים (כמו לא להבין במכונאות ואז להגיד שהמכונאי תמיד טועה ורק אתה מבין יותר טוב ממנו), והדבר הכי גרוע, עדיין אפילו לא אמרת לנו איזה לוח אם יש לך.

ניסיתי לעזור לך ברכות בהתחלה, ירקת על העזרה שלי.
ניסיתי יותר בקשיחות, ירקת גם על זה.
נתתי לך אפילו פתח ענק, עם הזדמנות מטורפת שאני אתנצל כלפיך, אבל גם על זה ירקת.
אתה מאוד אוהב לירוק על אנשים אחרים אני מניח.
אתה מתנהג כמו הביל וכילס. ואני פשוט מאוד אוהב לציין את הטעויות שלך. זה לא עניין של אני חייב לענות תמיד. זה פשוט כל כך מהנה להוכיח שוב ושוב שאתה הביל, שאני לא מסוגל למנוע זאת מעצמי. זה כמו שוקולד. אולי באמת אני צריך ללכת לפסיכיאטר (אנא מסור לי את המספר שלך הפסיכיאטר שלך, או הפסיכיאטרים, באמת צריך מפעל שלם בשביל לטפל בך), אבל זה פשוט כיף מדי.

בבקשה תמתין לתשובה של gigabyte. אני מקווה שגם להם אתה לא קורא שקרנים בפנים, למרות שמשום מה אני חושב שכן.
דרך אגב, גם להם אתה לא מוכן לספר איזה לוח אם יש לך, או שזה רק בפורום הזה אתה חייב להיות כל כך "מסתורי"?

גם מצחיק אותי שלמרות שאני על פי טענותיך אני יורד עליך כל הזמן ומשפיל אותך, אתה חוזר לעוד.
עכשיו מי האובססיבי האמיתי?

נערך לאחרונה על ידי eyal_ma, 29-03-13 בשעה 18:08.
eyal_ma לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-13, 9:21   #29 (קישור ישיר)
IO Member

מה זה raid 0 אפשר הסבר קטן
גם לי יש SSD
eli329 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-13, 9:31   #30 (קישור ישיר)
IO Pro

מעבר לזה ramdisk לא ניתן להתקין עליו מערכת הפעלה, ככה שהשיפור "ברייד" לא יהיה קיים או אפשרי
זה טוב לעריכות\קריאת קבצים קטנים(ורבים)
כמו שענו בפוסט ישן שלך בנושא.. לא צריך להרחיב

מעבר לזה אייל ודומיו נתנו לך יותר מתשובה אחת
ויותר מעשר דרכים לכך

אגב אייל למה נראה לי שיצפאן או LOG חוזרים בשנית? או שנייהם?! D:
--

רוצה שננסה לעזור לך?
1) תרשום את המפרט המלא שלך
2) תבדוק שאתה מחובר על הלוח אם בחיבורי SATA BOOT!, (אם היה לי את הדגם של הלוח אם שלך הייתי יכול לעזור לך גם במציאתם)
3) את הדרייברים של הרייד תוריד אך ורק מהאתר של אינטל!
4) במידה ולא עוזר, תבדוק את תקינות הדיסקים הקשיחים
5) אין צורך לצעוק אפשר לדבר
*ניסית להתקין לצורך בדיקה בלבד ווינדוס 7?
*בהקשר ל-2, ייצרניות לוחות האם אומרות שברגע שאתה מגדיר RAID כל היציאות DATA\BOOT הופכות ל-BOOT
הן אומרות ובפועל יצא לי לראות מספר לוחות אם שהדבר הזה פשוט לא חל עלייהם (אני בעלים של אחד מהם)

--

eli329, רייד 0 בעצם משפר את מהירות הכתיבה\קריאה של הדיסק
איך זה פועל?
אתה צריך 2 דיסקים קשיחים\SSD
בעצם אתה מאחד אותם והכתיבה מחולקת על הדיסקים
כלומר אם כתבת הרגע 50 מגה
זה יחולק 25 מגה לכל דיסק

הרחבה לנושא
www.iopanel.net/forum/thread818.html

זה משפר בצורה מטורפת את הביצועים
אבל החיסרון הבולט ברגע שדיסק קשיח אחד נכשל כך גם השני

כלומר זוכר אמרתי שהמידע מחולק על שנייהם?
אם אחד מהם קורס בעצם יש לך מחצית מהמידע
ובמצב הזה אם אחד כושל השני ביחד איתו

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 31-03-13 בשעה 10:15.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא