IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

ייעוץ בנושא קירור מים

אל תדאג, באקפלייט כבר בתכנון. סופרימסי נחשב "בלוק תואם"? זו לא ממש מהדורה מוגבלת, זה מלאי מוגבל, כי זה בלוק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-03-13, 23:51   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

אל תדאג, באקפלייט כבר בתכנון.
סופרימסי נחשב "בלוק תואם"?
זו לא ממש מהדורה מוגבלת, זה מלאי מוגבל, כי זה בלוק שלכאורה כבר לא מייצרים והחליפו אותו בזבל ה-CSQ.
ואני אל בטוח אם לקחת באקפלייט CSQ או "ישנה"
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-13, 23:58   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

גם אני לא מבין גדול בבלוקים אבל חוץ מעניין האסטטי (תאימות צבעים\צורה..) תבדוק אם 2 הבלוקים בנוים מאותם חומרים שלא יצא מצב של התגשות בלופ.
ואני מניח שצריך לתהאים את הבלוק ככה שלא יפגע בזרימה של כ.מ וההפך.
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-13, 23:59   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

שניהם נחושת מצופה ניקל, וגם הרדיאטורים בדקתי שה-XSPC לא מכיל אלומיניום בפנים, רק נחושת ופליז.
אז כנראה שאזמין את הבלוק, יש עוד דברים שכדאי להזמין מהאתר של EK?
ישן 26-03-13, 11:04   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

טוב, נשארה יחידה אחרונה מהבלוק של הכרטיס, אני רוצה גם להזמין את הבלוק למעבד באותה ההזדמנות, עם המזל שלי הניקל-פלקסי נגמר במלאי, האם טופ הפלקסי יתאים לגרסאת ה"פול ניקל"?
האם הוא יתאים לגרסאת הניקל-אצטל?
כי אני זוכר שלמישהו הייתה בעיה עם סופרים HF פול קופר והוא לא יכל להתאים עליו טופ פלקסי :(
כנראה שאחזור חזרה לתכנית המקורית של 360 בודד, אוכל להשתמש באחד עבה וזה יקל עליי עם הצנרת במאוד.
הנה סרטוט בעזרת שנוצא בעזרת שימוש בתמונה של המחשב שלי + סרט מדידה מתוח לגובה, עזר מאוד. זה רק שרטוט שנותן "רעיון כללי" שום דבר לא מדוייק בו.

בנוסף, אני מתלבט בין קוטרי צנרת, בין 1/2 פנימי 3/4 חיצוני, שהוא נפוץ וגדול לבין 3/8 פנימי 5/8 חיצוני שיהיה יותר נוח לתמרון במארז "קטן" שכזה.

נערך לאחרונה על ידי Ymac, 26-03-13 בשעה 11:28.
ישן 28-03-13, 23:27   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

אני לא אוהב להקפיץ אבל.. אני רוצה לסגור כבר "רשימת קניות".
בואו נגיד, שהייתי שמח לחזור ליום שהתקציב עמד על 550 דולר (כי הוא כרגע מתקרב ל-800)
אז את רוב הקנייה אבצע מ-PPCS פרט לבלוקים, שיוזמנו מ-EK לארץ. מ-PPCS אזמין לבית דודתי בתקווה שבן דודי יקפוץ לביקור בקרוב.
הנה הרשימה: (תוסיפו שני בלוקים של EK, לכרטיס ולמעבד ב-190 דולר)

מסתבר שיש משלוח מוזל הרבה יותר לקנדה (30 דולר) אז אבחר בו.
אני מתלבט על כמה דברים עיקריים: צבע הפיטינגים וגודלם. בהתחלה חשבתי על 1/2, 3/4, אבל נראה לי שזה יהיה גדול מדי עבור בנייה "צפופה" שכזאת ושמעתי המלצות פה על 3/8, 5/8 אז אמרתי שזה שווה נסיון. דעתכם? (ברשימה שמתי 1/2)
לגבי הצבע, בהתחלה חשבתי על אדום, אבל מפאת המחיר המטורף והמחשבה שזה לא יתאים ו"יעמיס" את העיניים ויתרתי ושמתי שחור (גם O רינגים שחורים, לא לדאוג עדי!).
ההתלבטויות הבאות נוגעות צבע הרדיאטור והמשאבה, אני חושב שהמשאבה כאדומה יכולה להיות מעניינת ותיתן מעין "נגיעה" של אדום, אבל אני חושש שזה לא יתאים על רקע השחור-לבן. וגם הרדיאטור, שתופס שטח ניכר, בלבן או שחור? (שחור יחסוך לי 15$, אבל לבן מאוד מעניין).
כמו טמבל שכחתי לציין למה מיועד כל פיטינג
שני 45 מעלות: אחד מהכרטיס למעבד, בצד של הכרטיס, אבל נעשה ניסוי וטעייה והשני בין המעבד לרדיאטור (ראו תרשים) על המעבד.
90 מעלות רוטורי משולש: מהרדיאטור למיכל, נותן יותר מרווח תמרון ביניהם היות והם כמעט צמודים.
90 מעלות רוטורי רגיל: מהמשאבה לברז ניקוז
כל השאר פיטינגים למה שנשאר (אני לוקח סיכון קצת עם הפנייה מהמשאבה לכרטיס) + פילפורט שיהיה למעלה מעל המאגר ויכוסה במכסה (ששכחתי להוסיף)
בקיצור, תודה על העזרה, שהכל יהיה בדרך לארץ אני אפתח פוסט חגיגי ב"יומני"

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
ישן 28-03-13, 23:34   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

לא רצית להזמין את המחברים רק בסוף? כשהכל יהיה מורכב
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 28-03-13, 23:36   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

וויתרתי על זה, בגלל שזה עלול לעכב רק יותר את הפרוייקט, ולעלות יותר מבחינת משלוח (בתקציב לחוץ ממילא)
גם הדודה מקנדה מגיעה "פעם ב.." אז אני לא רוצה להיתקע
מקסימום אני אעשה הזמנה בפירסט קלאס אם יחסר משהו קריטי, או שאחבור להזמנה של מישהו שמתכנן להזמין מפרוזן \ גארי \ PPCS
עריכה:
עדכון הזמנה, בסוף אלך על ה-GTS של Black Ice גם כי לדעתי עומס לבן יציף את העיניים וגם כי הוא פשוט זול יותר וקומפקטי.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB

נערך לאחרונה על ידי Ymac, 29-03-13 בשעה 11:43.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא