IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

איפה הכסף?

לנוכח הריביות השחוקות במשק, איך אתם משקיעים את הכסף שלכם? לאחרונה קיבלתי דמי פיצויים לאחר שמקום העבודה בו עבדתי בארבע ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-03-13, 15:45   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל איפה הכסף?

לנוכח הריביות השחוקות במשק, איך אתם משקיעים את הכסף שלכם? לאחרונה קיבלתי דמי פיצויים לאחר שמקום העבודה בו עבדתי בארבע השנים האחרונות נסגר (כמה עשרות אלפי) ואין לי מושג מה לעשות עם הכסף עכשיו. נראה לי הגיוני לחסוך אותו באיזשהי צורה, מצד שני אני לא יודע אם אזדקק לו בזמן הקרוב (יכול להיות שארצה להתחיל תואר שני באוקטובר הקרוב, ויתכן שרק באוקטובר הבא).
בקיצור, האם יש פה מישהו שמשחק במניות, בורסה וכו' או אולי באפיקי השקעה אחרים ויכול לחלוק קצת מחכמתו? תודה
Dudu Bentov לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-13, 20:04   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

אף אחד? חשבתי שהפורום הזה יותר רציני.... איפה אתם??
Dudu Bentov לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-13, 20:18   #3 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

נכנסת פה לנושא בעייתי, זה לא קשור לפורום רציני או לא, אנו יותר פורום מחשבים, משחקים וטכנולוגיה, ופחות פורום להשקעות ועיניינים פיננסים.

בעשרות אלפי שקלים - אין מה לעשות כרגע, גם המשחק במניות ומט"ח הוא לא משהו שזורקים בשלוף, צריך ידע בשביל זה.

אם אתה אוהב סיכון - קח 3-4 אלף שקל מהכסף הזה, ולך תעשה קורס באופציות ומט"ח, אחריו תפתח חשבון ותשחק עם 3-4 אלף דולר, אחרי שתתקדם תוכל להתסכן יותר - אופציות CALL ו PUT, גידורים וכו...

אם אתה לא רוצה סיכון - אז תסתפק ב 1.7% בשנה, זה מה שיש היום, אין דרך קלה לעשות כסף מכסף.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-13, 15:10   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

קריצה cupra צודק אבל...

בוא נגיד שאם אתה לא מכיר את המשחק אל תשחק.. ככה יש סיכויים יותר גדולים להפסיד מאשר להרוויח. המניות היום מתרסקות כמעט כל הזמן.. ועם המצב העולמי - אני אישית לא הייתי לוקח סיכון.

אבל - למרות שהריביות בבנקים הן לא גבוהות כ"כ בהשוואה ל.. - שם אתה כנראה במקום הרבה יותר בטוח. בניגוד ליוון - אצלנו לא נראה שהבנקים יקרסו בקרוב. אז עצה שלי - לך לסניף הבנק הקרוב ותבדוק אילו הצעות הם מציעים לך שם. אמנם יש עמלות וכדומה אבל לפעמים זה שווה את זה. לפעמים הם גם חוסכים לך הרבה כאב ראש מיותר.
לא מזמן שמעתי פרסומות על פיקדון רימונים במזרחי - אם אתה שייך לבנק הזה - אולי כדאי לך לבדוק את זה.
עידןאש לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא