IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

razer deathstalker ultimate להחליף...

שלום לכולם יש לי יום הולדת החודש וחברה שלי החליטה להפתיע אותי אם המקלדת המפלצתית הזאת . קראתי ביקרות מאמרים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-05-13, 1:03   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של thekimg95

ברירת מחדל razer deathstalker ultimate להחליף...

שלום לכולם

יש לי יום הולדת החודש וחברה שלי החליטה להפתיע אותי אם המקלדת המפלצתית הזאת .

קראתי ביקרות מאמרים ראיתי יוטיוב , היא ניראית מרשימה מאוד ומאוד חכמה ,

אבל יש לה אבל גדול והוא כזה :

היא לא מכנית , הגימיק של המסך ולא יותר ,

ופה עזרתכם היא ניקנתה מאייבורי , ואני במחיר שלה בהחלט חושב אולי להחליף אותה ל- razer blackwidow 2013 ultimate , שעליה כן יש ביקרות טובות , מה גם שאני עם עכבר ישן אבל עושה עדיין את העבודה ה- MX1000 של לוגיטק ואני בהחלט יכול להביא בחשבון עכבר גיימינג חדש , אני רוצה אלחוטי ניטען השאלה איזה כדי ובאמת אודה לעזרה שלכם ,

או שהכי טוב להישאר איתה וליהנות מימנה ???
thekimg95 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-13, 10:02   #2 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

השאלה הכי טפשית, האם אתה תרגיש טוב יותר עם מכאנית?

בסופו של דבר ה deathstalker היא גימיק. היא בסופו של דבר מקלדת רגילה שנראת טוב ויש בה כמה דברים מעניינים. השאלה היא האם אתה צריך אותם.
גם ה ultimate היא קצת גימיק, ובמחיר שלה אפשר לקנות מחו"ל מקלדת מכאנית טובה יותר.

רק שם לב שאם החברה שלך תראה שהחלפת את המפלצת שהיא קנתה לך במשהו אחר, אולי היא תעלב קצת
ישן 14-05-13, 11:49   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של thekimg95

אם כך לפי המלצתך eyal ma אני צריך להישאר איתה כיוון ואני לא ארגיש באמת שינוי ממשי , אין לי אפשרות ליקנות מחו''ל ולכן בקשתי עזרה בייעוץ אם באמת יש ממש בהחלפה שלה למקלדת אחרת שעלייה יש באמת ביקרות טובות , ואם באמת להחליף אז מהחנות של אייבורי כי משם קנתה אותה ,

ולכן בקשתי ייעוץ ... אני בדעות חלוקות ולכן רציתי ליראות את תגובות המבינים כאן בפורום ולא לקבל תשובה מובנת מאליה ( סליחה עם השאלה טפשית )
thekimg95 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-13, 11:52   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של shapin

לדעתי תחליף, בערך שלה תוכל לקנות מקלדת, עכבר ופד ויישאר לך עודף.
תסביר לה שזו הייתה אחלה מתנה אבל החלטת להוציא ממנה יותר...

Mouse : Logitech G400s || Pad : SteelSeries Qck Heavy
Keyboard : Logitech G15 V2 || Headset : SteelSeries Siberia V2 7.1 Black Usb
shapin לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-13, 13:06   #5 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

גם על ה deathstalker יש ביקורות טובות. זאת מקלדת ממש טובה.

אם אתה רוצה לקנות במקומה מקלדת אחרת ועכבר, לך על זה. אם אין לך צורך בה, לך על זה. זאת רק העדפה אישית. המחיר שלה מאוד גבוה, ואכן יש חלופות לא רעות בכלל במחיר הזה.

האם אתה תרגיש הבדל בינה לבין ה ultimate? זה מאוד סובייקטיבי. אי אפשר להגיד לך כן או לא. יש כאלו שמכאנית זה הדבר הכי טוב שאלוהים יצר, ויש כאלו שיגידו שזה בסדר, לא יותר מזה.
יש כאלו שיגידו לך שהמקשים הכחולים ב ultimate (שהיא לא 100% מכאנית) הם לא נוחים למשחק, ויש כאלו שיגידו לך שהם אחלה. שוב, זה מאוד סובייקטיבי. אישית אני חושב שהם בסדר גמור.
אני עברתי לא מזמן למכאנית מלאה, וההבדל בינה לבין רגילה הוא מאוד גבוה. אבל זה לא מתאים לכל אחד.

אם אתה רוצה להחליף אותה במקלדת+עכבר, ואין לך צורך או רצון להחזיק ב deathstalker, תחליף.
שם לב של ivory יש מקלדות של DasKeyboard שהן נחשבות למקלדות מכאניות מעולות, יש את ה G710+ שגם היא מקלדת יחסית חדשה ונראת לא רעה בלבד.

הבעיה במקלדות של razer היום היא התוכנה. יש כאלו שאוהבים אותה, יש כאלו שלא. גם logitech לא חסרת בעיות בתוכנה, אבל באופן כללי התוכנה שלהם עושה קצת פחות בעיות לאורך זמן.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא