IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

חווית קנייה סופר חיובית ומהנה בIQPC אשדוד.

שלום לכולם, לפני כמה ימים קניתי את המחשב החדש שלי, מדובר במחשב חזק מאוד שמיועד אך ורק לגיימינג לכן במחשב ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-06-13, 15:41   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל חווית קנייה סופר חיובית ומהנה בIQPC אשדוד.

שלום לכולם,
לפני כמה ימים קניתי את המחשב החדש שלי, מדובר במחשב חזק מאוד שמיועד אך ורק לגיימינג לכן במחשב כזה אסור להתפשר, צריך לבחור בפינצטה את החלקים שיהיו חזקים ולא פחות מכך את המקום שאתה עומד לקנות ממנו.
שנים קניתי מחשבים ליד חנות מעולה שהייתה באיזור מגוריי באור יהודה אבל היא פשטה את הרגל ולכן הגיע הזמן לבחור בחנות חדשה.
לאחר שהחלטתי איזה חלקים לקחת והשוויתי מחירים ברשת ראיתי שבIQPC באשדוד אני מקבל בעבור המפרט את המחיר הזול והאטרקטיבי ביותר אך כמובן שמחיר זול בלבד לא מספיק כי צריך גם חנות עם שירות מצוין.
לאחר חיפוש מעמיק בגוגל ראיתי המון תגובות חיוביות מאוד על החנות והחלטתי ללכת על זה אפילו שהחנות רחוקה ממני שזה דבר שתמיד חששתי והתרחקתי ממנו כי לך תסע עד אשדוד (שעה ממני) במקרה של אחריות.
יצרתי קשר עם החנות במייל ובמשך שבוע וחצי הפצצתי את מנהל החנות יאיר בשאלות וגיליתי בחור על הכיפאק ואדיב שענה לי על כל השאלות בפירוט ובמהירות.
לגבי המרחק החשש הוסר ממני כי ברגע שקורה משהו למחשב אז החנות שולחת שליח עד הבית שאוסף ממני את המחשב הלוך וחזור בעלות של 45 ש"ח בלבד.
סגרתי עם יאיר את פרטי הקנייה ואת המחיר הסופי (שיצא הכי זול ברשת) ולאחר כמה ימים נסעתי לחנות לקחת את המחשב.
בחנות נפגשתי עם יאיר ועם צוות הטכנאים האדיב שהראה לי את המחשב ואת החלקים שהורכבו על המחשב וגם בחנות קיבלתי הסבר ותשובות על כל מה ששאלתי באדיבות ובסובלנות רבה.

רציתי להודות ליאיר ולצוות החנות על השירות האדיב והמעולה ואני ממליץ לכולם לקנות את המחשב הבא שלכם בIQPC אשדוד,לא תתאכזבו מבטיח לכם!!
ori24 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-06-13, 15:51   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

יאיר (ובכלל כל הצוות שם) על הכיפאק.
הייתה לי חוויה חיובית של מימוש אחריות, אחרי שנסעתי עד אליהם באשדוד, הטכנאי (בועז) בדק את הלוח מולי, ראה שבאמת אין פגם חיצוני ואמר שישלח בהקדם ליבואן.
לאחר כמה ימים חזרו אליי בתשובה. הלוח שהוצע לי לא היה ממש לסיפוקי, אבל יאיר אמר שאני יכול בתוספת תשלום "להשתדרג". קיבלתי משלוח חינם לביתי, לוח חדש ועם אחריות לשלוש שנים.
אפילו שילמתי לשליח!
גם אני אקנה דברים נוספים מהם בהמשך!

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-06-13, 16:24   #3 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

הם בהחלט סבבה.
ישן 28-06-13, 16:57   #4 (קישור ישיר)
IO Member

הם באמת תותחים!
אני כל הזמן פחדתי בגלל המרחק כי זה מרתיע במידה וקורה משהו למחשב אבל כל העניין עם המשלוח הזול של איסוף המחשב והחזרתו עד הבית דיי הרגיע אותי.
אני דיי שמח שבסוף קניתי מהם!
ori24 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא