IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

המחשב והטלויזיה

שלום רב! אני מעוניין לחבר את המחשב לטלויזיה כדי לראות סרטים לצפייה ישירה בטלויזייה. יש לי טלויזייה LCD 32 של ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-07-13, 0:17   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל המחשב והטלויזיה

שלום רב!
אני מעוניין לחבר את המחשב לטלויזיה כדי לראות סרטים לצפייה ישירה בטלויזייה.
יש לי טלויזייה LCD 32 של LG ( דגם 32LG10R)
והמחשב שלי די עתיק
intel core 2 duo e6300 1.86 ghz
לוח אם DG41RQ של אינטל
זיכרון GB 4 DDR2 333.3 MHZ
כרטיס מסך משולב על הלוח. ודי מעפן...
ניסיתי לחבר את המחשב ויש רק יציאה של VGA במחשב.
בכל מקרה שמתי רזולוציה של 1024/768 בקצב של 60 ולאחר מכן כיביתי את המחשב ניתקתי את מסך המחשב וחיברתי במקומו את הטלויזייה ואז הדלקתי שוב את המחשב.
הקטע הוא שכאשר אני מדליק את המחשב רואים את המחשב מתחיל לרוץ על הטלויזייה ומעלה את הווינדוס עד שהוא מגיע לשלב שבו צריך לבחור איזה משתמש להפעיל ואז הוא פתאום כותב NO SIGNAL.
אם יש למישהו מושג איך לפתור את הבעיה אודה לו מאוד. אמרו לי שאולי זה מה- BIOS. נראה לכם הגיוני?
ואם נראה לכם שאני חייב לקנות כרטיס מסך או משהו אחר אשמח אם תמליצו לי.
כאמור רק לצורך לראות סרטים. אני לא צריך למשחקים.
תודה לכל המגיבים ויום טוב!!!
israel291 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-13, 11:09   #2 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

גם ככה וגם ככה תצטרך לשדרג את המחשב שלך, המובנה על הלוח לא יספיק לכלום, תשדרג שילוש ואז תוכל לעשות מה שבא לך.

קח אפילו ביד שנייה אם תרצה, מעבד 3000\4000 I5 כלשהו מהסדרות החדשות אם תרצה גם I7 יהיה מעולה, + קח לוח GA-B75M-D3H + קיט זיכרון 2X4GB מהיר כלשהו.

ואז תחבר למסך טלוויזיה שלך, אולי בעתיד תשדרג אפילו כרטיס מסך למשחקים ואיכות תצוגה טובה משמעותית.

אם תרצה באותו מחיר לאינטל תוכל לקחת שילוש מבוסס על הAMD 6800K APU.
ישן 10-07-13, 11:30   #3 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

"תחליף מחשב" זה הפתרון שלך לכל דבר?

שבמקום להציע לו להחליף את המחשב, אפשר להציע לו לקנות כרטיס מסך פשוט כמו 5450 או gt210 בפחות מ 200 שקל עם עודף (או ביד שניה), ואז יש לו יציאת HDMI מסודרת והוא יוכל לקבל גם קול מהטלויזיה במקום דרך רמקולים.

עוד אפשרות שאפשר לבדוק, היא לא לשם את הרזולוציה על 1024x768 אלא על 1280x720 שזאת הרזולוציה הטבעית של הטלויזיה המדוברת, ולראות האם מתקבל סיגנל.
ישן 10-07-13, 14:30   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מצאתי פיתרון

שלום רב ותודה רבה לעונים!!!
אני בהחלט מבין שהמחשב שלי הוא לא משהו ומתי שהוא אצטרך להחליף אותו.. כרגע מצאתי פתרון אחר הרבה יותר פשוט ואם להיות כנה לא אני מצאתי אלא משתמש נחמד בפורום אחר( ככה זה כשנואשים וממהרים מבקשים עזרה בכמה מקומות...)
בכל מקרה הפיתרון שהוא הציע וכמובן עובד הוא:
לחבר את המחשב לטלויזיה בכבל VGA שיש. להדליק מחדש את המחשב ואז ללחוץ F8. שם יש לבחור במצבVGA ואז להמשיך להעלות וינדוס ובסוף כמובן לסדר רזולוציה . ניסיתי וזה עובד. אז תודה רבה ואולי זה יהיה שימושי לעוד מישהו..
יום טוב!!!
israel291 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-13, 15:39   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Elay

שמחשב נדלק בהתחלה הרזולוצייה היא נמוכה עד שאתה רואה את הלוגו של ווינדוס שאז במחשב יכול לזהות את ההתקן שמחובר אליו ולשים את הרזולוצייה שהוגדרה לו אז במקרה שלך הרזולוציה לא הייתה נתמכת על ידי הTV.
אני גם הייתי מציעה לקנות כרטיס מסך והכי פשוט עם יציאה HDMI ותומך ב 1080P זה אמור לעלות בסביבות ה 200שח (אני משאר כי בחול על לי 20$ אז בארץ זה כפול) ותראה בTV כמו שצריך .
Elay לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא