IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מחשבים ניידים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ניידים מחשבים ניידים ונטבוקים מומלצים , ייעוץ לפני קניה של מחשב נייד או נטבוק , תמיכה טכנית למחשבים ניידים ונטבוקים , אחריות ומעבדות למחשבים ניידים.

חומרה : מחשבים ניידים

המחשב הזה שאני רוצה לקנות הוא משתווה למחשב נייח חזק ?

Amazon.com: Alienware M18x R2 BLACK 18.4" i7 3940XM 3.9GHz NVD SLI 680M 16GB 256GB SSD 750GB HDD DVD Windows 8: ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-08-13, 4:07   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eL!RaN

ברירת מחדל המחשב הזה שאני רוצה לקנות הוא משתווה למחשב נייח חזק ?

Amazon.com: Alienware M18x R2 BLACK 18.4" i7 3940XM 3.9GHz NVD SLI 680M 16GB 256GB SSD 750GB HDD DVD Windows 8: Computers & Accessories

אני רוצה מחשב נייד חזק שאני יאכל לחבר אותו למסך DELL U3011 ולראות על הגראפיקה הכי גבוה משחקים בFPS טוב כמו בנייח האם המחשב נייד הזה אם יציאת כבל מהמחשב למסך בDVI יתן לי את הביצועים האלה ??

יש תדגם הזה שהראתי לכם ויש תדגם אותו דבר ב 32 זיכרון ו1טרה SSD אבל זה מספיק לי נראה לי

האם יש מחשב של אלינוור אם כרטיס 690 GTX ? או 780 ?
הכי טוב שמצאתי זה 680SLI שהביצועים שלו בווינדוס ראיתי שהוא קיבל בווינדוס 7 כמו המחשב הנייח שהיה לי אם ה 690GTX וכו'

מה אומרים ?
אני יגאץ אותו אני לא יתאכזב ?
מכרתי תמחשב נייח אני לא אוהב יותר מחשבים גדולים אני רוצה נייד חזק שיאכל להריץ לי הכול כמו בנייח אם המסך דל 30 ברזולוציה 2560X1600 שאני יאכל לשבת ולקחת את המחשב לכול מקום איתי גם תמסך לסלון בסבבה ולשחק בכיף

עריכה : שווה להזמין מפה ? זה לא משומש ? אני רוצה חדש חדש מהניילון אני פוחד שיביאו לי משומש

מפרט של המחשב הנייד
  • COLOR: BLACK CPU: i7-3940XM (3.0 - 3.9 GHz) - FASTEST MOBILE CPU AVAILABLE, GPU: Dual 2GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX 680M - SLI® Enabled, IC Diamond applied on CPU + GPU, RAM: 16GB DDR3 1600 MHz (4 x 4GB)
  • HARD DRIVE: Samsung 840 Pro 256GB SSD + 750GB 7200RPM HDD - installed by HIDevolution, OPTICAL DRIVE: Dual Layer DVD Burner (DVD+-RW, CD-RW)
  • DISPLAY: 18.4 inch (467.36 mm) WLED WideFHD (1080p) display (1920 X 1080), WIRELESS: KillerTM Wireless-N 1202 a/g/n 2x2 MIMO for Gaming & Video
  • with Bluetooth 4.0, OS: Windows 8 64 bit
  • עריכה נוספת :
למרות שהמחשב הזה נראלי מעל ומעבר כן אבל יש גם תדגם הזה האם זה חדש או משומש ?

http://www.amazon.com/Alienware-3920...M+1TB+SSD+RAID

ישלי תקציב של 6500$ למחשב נייד חזק הכי חזק כיום שעולה על הדרישות שלי למחשב נייח חזק על אולטרה ופילטרים MASS X8 ומעלה

נערך לאחרונה על ידי eL!RaN, 12-08-13 בשעה 4:35.
eL!RaN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-13, 4:56   #2 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

א. זה הדור הקודם של המחשבים האלו, החדשים נקראים פשוט Alienware 18, הם יכולים לבוא עם שני 780M ומעבד HW מהדור האחרון.
ב. 680M לא שווה לGTX680 שולחני, אני מקווה שזה ברור לך, למעשה שני 680M שווים +- לGTX680 אחד, אין לך שום סיכוי למצוא GTX780 או 690 בנייד.

הכי חזק שתמצא היום זה 780M בSLI כשכל אחד מהם בערך ברמה של 660TI שולחני.

סה"כ אלו מחשבים מאוד חזקים אבל לא, זה לא ברמה של שולחני יעודי לגיימינג בתקציב גבוהה.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-13, 5:09   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eL!RaN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
א. זה הדור הקודם של המחשבים האלו, החדשים נקראים פשוט Alienware 18, הם יכולים לבוא עם שני 780M ומעבד HW מהדור האחרון.
ב. 680M לא שווה לGTX680 שולחני, אני מקווה שזה ברור לך, למעשה שני 680M שווים +- לGTX680 אחד, אין לך שום סיכוי למצוא GTX780 או 690 בנייד.

הכי חזק שתמצא היום זה 780M בSLI כשכל אחד מהם בערך ברמה של 660TI שולחני.

סה"כ אלו מחשבים מאוד חזקים אבל לא, זה לא ברמה של שולחני יעודי לגיימינג בתקציב גבוהה.
תיכול להביא קישור למחשב של ה 780M ? אם מסך 18.4 ?

אני ישמח אני מאוד רציני בנוגע למחשב אני גם לא בארץ ישראל אני חודש 9 בניו יורק אני מזמין אותו משם ומשלם באשראי באמזון אבל לא ראיתי שהוא קיים באמזון המחשב אם 780

אגב אם אני מתכוון לא לקנות נייד כזה בנוגע ואני יתחרט אני מכרתי תמחשב במפרט שלי למישהו בפורום פה אז אני הולך לקנות נייח חזק מאוד שיצא הכרטיס 790GTX או שאם אני יהיה חסר סבלנות נבנה מערך SLI שניים של טיטאן אם מארז כמו שהיה לי רק 900D מערכת קירור מים רצינית יותר מעבד הכי חזק של אינטל כול החלקים אני קונה שם ואני יחפש מישהו שירכיב לי הכול תותח באמריקה וישלם לו על זה כסף .
וראיתי שיצא המסך דל 32 אולטרה החדש שלהם גם אותו אני הולך לקנות

אבל בנתיים אני ממש נעול על נייד חזק זה בגדל חובה שמתי כסף בצד לזה 6500$

בנייח אני יחסוך עוד 7000$ בקרוב ויקנה חלקים שם ויקנה גם נייח חזק מאוד
ישן 12-08-13, 5:12   #4 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

באופן מצחיק הוא אפילו זול מהדור הקודם ששקישרתה אליו...
Amazon.com: Alienware 18 i7-4930MX 3.00GHz 16GB 1.75TB HDD nVIDIA 4GB 780M SLI FullHD W8: Computers & Accessories
ישן 12-08-13, 5:25   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eL!RaN

ציטוט:
באופן מצחיק הוא אפילו זול מהדור הקודם ששקישרתה אליו...
Amazon.com: Alienware 18 i7-4930MX 3.00GHz 16GB 1.75TB HDD nVIDIA 4GB 780M SLI FullHD W8: Computers & Accessories
כן באתי לערוך תהודעה ולרשום את זה חח

זה הדגם הכי חזק שלהם נכון לזמן זה 2013 ?

אני רוצה שתביא לי תדגם הכי הכי חזק שלהם אני קונה אותו חודש 9 ומעלה לפה תמונות ועושה עליו ביקורת בפורום :] אני מקווה שהוא יריץ לי בנייד קריסיס 3 על הכי גבוה הא חח הכי חשוב שBF4 ברשת שאני יקנה יעוף על גדרות גבוהות אם אוזניות של סטודיו ביטס אני מסודר :] תאוזניות ישלי כבר קניתי

תיקון ועריכה קטנה ..

כנס לפה שניה אני רוצה תמפרט הזה שיש לו זה מפלצת אין באמזון את זה בטח עולה באזור ה 5000 דולר בטוח

זה הכי גבוה שמצאתי
http://www.amazon.com/Alienware-18-i...e+18+4GHZ+780M
אני מזמין אותו 99% אני ממשיך לחפש תהכי חזק שלהם נראה ההוא ביוטוב עשה לו OC או משו

נערך לאחרונה על ידי eL!RaN, 12-08-13 בשעה 5:34.
ישן 12-08-13, 5:28   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

בבקשה תקנה הפעם נייח נורמלי ולא ?חלקים הכי יקרים שראית בחנות והם סוסים?
להתייעץ פה לא יזיק לפני.

אבל לא ברור לי למה אתה רוצה ביצועים כאלה מנייד שהוא בקושי ?נייד? ויותר ?מסך מחובר למחשב עם מקלדת שצמוד למטען עצום ומתחמם בטירוף?

קח נייד גיימינג נחמד אבל נייד כמו הבלייד של רייזר, תשרוד איתו עד שתקנה את המחשב.
מחשב באיכות טובה, קל יחסית וחזק. גם יש לו זמן סוללה נורמלי ולא של שעתיים.

למה אתה רוצה כרטיס כפול ליבה? קשה לי להאמין שייצא 790, פשוט קח שני 780, יותר יפה (שני כרטיסי מסך) או שלושה אם אתה אוהב לבזבז (אנחנו מכירים אותך)
והפעם, תתייעץ פה לגבי קירור המים ובנה אותו בעצמך, גם חוויה וגם אתה יכול להתאים את הלופ לצרכיך הפונקציונאליים והוויזואליים.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 12-08-13, 5:53   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eL!RaN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה
בבקשה תקנה הפעם נייח נורמלי ולא ?חלקים הכי יקרים שראית בחנות והם סוסים?
להתייעץ פה לא יזיק לפני.

אבל לא ברור לי למה אתה רוצה ביצועים כאלה מנייד שהוא בקושי ?נייד? ויותר ?מסך מחובר למחשב עם מקלדת שצמוד למטען עצום ומתחמם בטירוף?

קח נייד גיימינג נחמד אבל נייד כמו הבלייד של רייזר, תשרוד איתו עד שתקנה את המחשב.
מחשב באיכות טובה, קל יחסית וחזק. גם יש לו זמן סוללה נורמלי ולא של שעתיים.

למה אתה רוצה כרטיס כפול ליבה? קשה לי להאמין שייצא 790, פשוט קח שני 780, יותר יפה (שני כרטיסי מסך) או שלושה אם אתה אוהב לבזבז (אנחנו מכירים אותך)
והפעם, תתייעץ פה לגבי קירור המים ובנה אותו בעצמך, גם חוויה וגם אתה יכול להתאים את הלופ לצרכיך הפונקציונאליים והוויזואליים.

הפעם אני ירים דיון קניה על הנייח ויתייעץ אם כולם פה אני הולך לבנות מחשב חיה רעה יש תקציב כול אחד יזרוק משו ויאלה קדימה לקנות תחלקים :]

אני יפתח דיון מחר נראלי אני קונה נייח הכי מטורף לשנת 2013 וזהו ואני ישים בבית שלי באמריקה בסלון אם הדל החדש 32אינץ' דל אולטרה ומקלדת ועכבר חדשים של רייזר אני יצטרך תעזרה של כול הפורום פה אני ישלם למי שיעזור לי בהרכבה בקירור מיים מקצועי אם צינורות גדולים מיים איכותיים ואיך בונים קירור מיים כמו שצריך ולא כמו איזה חאפר של סטטוס מחשבים אני לא מתקרב לשם בחיים יותר

הפעם המחשב הבא שלי יקנה באמריקה !!

נערך לאחרונה על ידי eL!RaN, 12-08-13 בשעה 6:08.
ישן 12-08-13, 6:04   #8 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eL!RaN צפה בהודעה
כן באתי לערוך תהודעה ולרשום את זה חח

זה הדגם הכי חזק שלהם נכון לזמן זה 2013 ?

אני רוצה שתביא לי תדגם הכי הכי חזק שלהם אני קונה אותו חודש 9 ומעלה לפה תמונות ועושה עליו ביקורת בפורום :] אני מקווה שהוא יריץ לי בנייד קריסיס 3 על הכי גבוה הא חח הכי חשוב שBF4 ברשת שאני יקנה יעוף על גדרות גבוהות אם אוזניות של סטודיו ביטס אני מסודר :] תאוזניות ישלי כבר קניתי

תיקון ועריכה קטנה ..
כנס לפה שניה אני רוצה תמפרט הזה שיש לו זה מפלצת אין באמזון את זה בטח עולה באזור ה 5000 דולר בטוח

זה הכי גבוה שמצאתי
Amazon.com: Alienware 18 i7-4930MX 3.00GHz 16GB 240GB SSD + 2TB HDD nVIDIA 4GB 780M SLI FullHD W8: Computers & Accessories
אני מזמין אותו 99% אני ממשיך לחפש תהכי חזק שלהם נראה ההוא ביוטוב עשה לו OC או משו
מה שנתתי ומה שאתה קישרתה אליו הן בלינק והן בסרטון זה אותו מפרט כשעיקר ההבדל הוא באכסון.
אני ההיתי מעדיף את הדגם הזול ולבחור SDD בעצמי, לרוב הSDD שנותנים כמובנה הוא לא בדיוק מהטופ.

לגבי "הכי חזק ל2013", נכון להיום אין קומבינציית חומרה חזקה יותר מהפרט של המחשב הזה בנייד.

נייח בונים, לא קונים מוכן !
ישן 12-08-13, 6:11   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eL!RaN

מחייך

ציטוט:

מה שנתתי ומה שאתה קישרתה אליו הן בלינק והן בסרטון זה אותו מפרט כשעיקר ההבדל הוא באכסון.
אני ההיתי מעדיף את הדגם הזול ולבחור SDD בעצמי, לרוב הSDD שנותנים כמובנה הוא לא בדיוק מהטופ.

לגבי "הכי חזק ל2013", נכון להיום אין קומבינציית חומרה חזקה יותר מהפרט של המחשב הזה בנייד.

נייח בונים, לא קונים מוכן !
בהחלט
אני יפתח עוד מעט דיון בחומרה בנוגע למחשב נייח שינוצל במלוא התקציב עד הטיפה האחרונה הפעם ניקח תמארז 900D ללא ספק ומה שהולך להיכנס בתוכו או וואה הולך להיות מעניין :]
אני חודש 9 עובר לגור באמריקה ככה שאם יהיה פה גם חברה שיהיו קרובים לניו יורק אני ישמח ליצור קשר שיעזרו לי בבנייית החללית הבאה שלי
ישן 12-08-13, 11:49   #10 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

כמו שאמרו כאן - מחשב נייח יהיה חזק יותר מנייד (וגם תוכל תמיד לשדרג אותו)
נשמח לעזור לך כאן בפורום .

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא