IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

מכירת ציוד קירור מים מקצועית מחברת XSPC

מכירת ציוד קירור מקצועית מחברת XSPC אני מבקש מאנשים לקרוא את הכל לפני שמגיבים על מנת שלא יתבלבלו! שלום הבנתי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-08-13, 20:17   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מכירת ציוד קירור מים מקצועית מחברת XSPC

מכירת ציוד קירור מקצועית מחברת XSPC

אני מבקש מאנשים לקרוא את הכל לפני שמגיבים על מנת שלא יתבלבלו!

שלום הבנתי שאנשים מתקשים להשיג קירור מים בזול וקשה לאנשים לממן את זה
לכן החלטתי להקים אתר אשר ימכור חלקי מחשב חדשים לקירור נוזלי ואוויר
האתר יועלה בין חודש לשלושה חודשים הקרובים
כרגע xspc מבקשים הזמנה במענימום של 2000 $ אז כדי שאני אוכל להתחיל לממן את האתר אני יעלה באתר אפשרות לקנות לפני שאני מזמין מהם וקח אני אממן את ההזמנה
באתר יהיה את הדגמים השונים והחלקים השונים שתוכלו להזמין
כמובן שהאתר יהיה מאובטח על אחסון שרת מקצועי והתשלום יהיה רק דרך פייפל בהתחלה כדי להבטיח לאנשים שאני לא בא לרמות כאן אף אחד
אני יעדכן יום יום דרך עמוד פייסבוק מה קורה עם ההזמנות
כרגע ניתן להזמין רק חלקים של xspc אם זה יצליח בהמשך אני אצור קשר עם חברות אחרות ואני אביא סחורה אחרת
אני אעדכן בהמשך את האתר של הפייסבוק כדי שתוכלו לשאול אותי שאלות
כמובן שאני לא ארדוף אחרי אנשים
כמובן שאחרי שאני סוגר עם xspc אין אפשרות לקבל את הכסף חזרה ואתם מקבלים בדיוק מה שהזמנתם אני אצור קשר אישית בטלפון כדי לברר האם הבן אדם רציני ולקבל פרטים בדיוק איזה מוצר הוא רוצה
כרגע מה שאני יודע שאני מקבל מxspc זה ערכות ללואה סגורה עם רדיאטורים בין 120-360 והערכות מתאימות גם למעבדי אינטל וגם למעבדי AMD
כמובן שניתן לשאול אותי כל שאלה שאתם רוצים ואני אשמח לענות לכם
שמי הוא גיא למי ששואל וניתן לפנות אליי בהודעות פרטיות כרגע של הפורום ובקרוב באתר הפייסבוק שאני עומד להקים
אני לא שומר שבת כלומר שניתן לפנות אליי מתי שאתם רוצים ובאיזה שעה שאתם רוצים!

עדכון 1:
המחיר של כל ערכה תהיה 15% הנחה מהמחיר המקורי, כרגע המשלוח של כל ערכה תהיה בסביבות ה50 שקלים אלא אם כן אני אסגור עסקה עם חברת הדואר והמשלוח יהיה הרבה יותר זול

עדכון 2:
כרגע העלתי אתר ניסיוני כמובן שזה לא התוצאה הסופית כי אני עובד על זה לבד הרבה זמן וכרגע זה על הוסט חינמי
בהמשך האתר יהיה על הוסט בתשלום עם אבטחה!
http://pcs-storm.site90.com/
זה עדיין לא סופי אך זה בפיתוח והדף שמופיע אמור להיות דף הבית אך הכל יכול להשתנות!

עדכון 3:
עדכנתי את האתר ועשיתי כמה שינויים עכשיו ניתן ללחוץ על הכפתור של הקירור מים ולראות שם כמה אפשרויות שבעתיד הקרוב יהיה ניתן להזמין
אני אוסיף עוד כמה אפשרויות או היום או מחר

אלה המעבדים שהערכות תומכות:
AMD Sockets AM2, AM2+, AM3, AM3+

Intel Sockets LGA2011, LGA1366, LGA1156, LGA1155, LGA1150

עדכון 4
: הם מבקשים שאני אתן להם כמות רצויה מכל סוג ואז הם יעריכו כמה יעלה הכל כולל משלוח
לכן כל מי שרוצה ערכה צריך להגיד לי בדיוק איזה דגם הוא רוצה
הנה הרשימה:
XSPC RayStorm 750 EX240 (V4 Pump) WaterCooling Kit

XSPC RayStorm D5 EX240 WaterCooling Kit

XSPC RayStorm D5 EX280 WaterCooling Kit

XSPC RayStorm D5 EX420 WaterCooling Kit

XSPC RayStorm Twin D5 AX240 WaterCooling Kit

המחירים הולכים מהנמוך ליקר כלומר שהEX240 הולך להיות הכי זול והכי משתלם כולל רדיאטור של 2 ותומך בכל המעבדים

פתחתי דף פייסבוק אני אשמח אם תעשו לייק ותשתפו!
https://www.facebook.com/pcstormer?ref=hl

עדכון 5
: עשיתי שינויים לאתר בקרוב יעלה הקירור מים שאני מזמין
המחירים של הערכות הולכות להיות ממש זולות קצת פחות מזול בלי המשלוח בערך יעלה 500-600 הערכה הכי זולה אך הכל יכול להשתנות

עדכון 6
: הוספתי מחירים לתיקוני סלולרי והכנתי עבורם דפים בנוסף הכפתור של הצור קשר עכשיו עובד וניתן ליצור איתי קשר באימייל או בנייד שלי
הוספתי אפשרות לעשות לייק לאתר לאתר שלי בפייסבוק בראש כל דף
בקרוב יעלה את הערכות של הקירור מים ומחיריהם(הערכות הולכות להיות ממש זולות!)
guyrulz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-13, 22:06   #2 (קישור ישיר)
IO Member

כל הכבוד על היוזמה ובהצלחה , אבל למה שלוש נושאים?
הנושא הנל בפורום 'קירור מים' היה מספיק
avilavi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-13, 22:17   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avilavi צפה בהודעה
כל הכבוד על היוזמה ובהצלחה , אבל למה שלוש נושאים?
הנושא הנל בפורום 'קירור מים' היה מספיק
כי לא כולם מסתכלים בשלושת הפורומים ורציתי שכולם ידעו שיש להם אפשרות לרכוש אצלי משהו שאין בארץ
ישן 22-08-13, 22:29   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Shoshan01

אני הייתי מעוניין להזמין הבעיה שאני מעוניין במערכת קצת יותר שונה (מים לבנים, מיכל שקוף ארוך ועוד..)
Shoshan01 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-13, 22:39   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CiauaiZ צפה בהודעה
אני הייתי מעוניין להזמין הבעיה שאני מעוניין במערכת קצת יותר שונה (מים לבנים, מיכל שקוף ארוך ועוד..)
מה אתה צריך בדיוק בעיקרון זה רק מערכות של XSPC כי אני מביא ישירות מהם
אבל מה אתה צריך לא בדיוק הבנתי
זה בא בלי נוזל כלומר אתה יכול לשים איזה נוזל שאתה רוצה ואיזה צבע גם
והאורות אתה יכול לכבות ככה שזה יהיה עם צינור שקוף ובלי כחול
ישן 23-08-13, 17:02   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

עדכון 7:
פרסמתי אתר חדש ומשופר! עכשיו ניתן לעשות הזמנה מוקדמת לקירורי מים ויש גם מחירים שלהם- ברגע שנגיע להזמנה מוקדמת של לפחות 15 ערכות אני מזמין את החלקים
האתר החדש ניתן לעשו בו הזמנה מוקדמת דרך פייפל ככה שהקניה שלכם בטוחה!
זה האתר יש שיפור עצום בינו לבין האתר הקודם!
pcs- storm. webs. com (בלי רווחים)
קישור פירסומי
ישן 23-08-13, 18:48   #7 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

האם יש הגנה על התשלום או החזר?
אתה הרי אומר שקודם אתה רוצה שנשלם, ורק אז אתה מזמין מ XSPC.
האם אתה מתחייב לזמן מינימאלי? הרי אחרי 45 ימים על תשלום, לא ניתן לעשות dispute ב paypal. כך שאם למשל אתה לוקח כסף עכשיו ורק עוד 3 חודשים אתה עושה הזמנה, האם אתה מצפה ממישהו להמתין?
האם יש זמן מינימום שתוך זמן זה אתה מחזיר את הכסף?
האם יש אחריות מלאה? כלומר הגיע בלוק דפוק, או רדיאטור מחורר או הצבע מתקפלף פתאום. הדברים האלו קורים. האם אתה מחליף קיט חסר?

בנוסף לא הבנתי מה יהיה המחיר הסופי של ערכה.
15% הנחה ממה? מהמחיר המלא על פי המחירון של XSPC +מע"מ? על פי איזה שער?

למשל מה יהיה המחיר של הסט EX240 עם משאבה D5?
באתר של XSPC ניתן לרכוש (רק לא לישראל משום מה, אני זוכר שכן היה אפשר בעבר) ערכה של EX240 עם D5 ב 199 פאונד לפני VAT. בהנחה שלא משלמים VAT אז לפני עלות משלוח זה 1315 שקל (כולל מע"מ).
דרך PPC או sidewinder אפשר לקנות את הערכה לפני משלוח ב 1013 שקל (כולל מע"מ).
דרך frozencpu אפשר לקנות לפני משלוח ב 1035 (כולל מע"מ).
כלומר דרך PPC כבר מקבלים 29% הנחה.

עם משלוח הכי זול שראיתי הוא מ frozencpu שזה יוצא 1270 שקל בערך. דרך xspc (משלוח למצרים יוצא בערך 45 פאונד) זה יוצא 1612 שקל בערך, שזה בסה"כ 27% הנחה.

ואבל במקביל אפשר להוסיף עוד דברים, או לקנות עם אחרים, ואז המחיר יוצא פחות או יותר דומה כי משתתפים במשלוח.

אז הייתי שמח להבהרה בדיוק לאיזה מחיר אתה מתחייב. כי אתה מדבר על כך שקודם אתה לוקח את הכסף, אחרי זה אתה עושה מולם משא ומתן, ואז אתה מביא את הציוד. כלומר כל רווח נוסף הולך לכיס שלך אני מבין?

טוב, אחרי שרשמתי את זה, הסתכלי באתר שלך.
אתה מציע את ה EX240 ב 239.99 פאונד (שזה המחיר כולל VAT משום מה, כי אנחנו לא צריכים לשלם VAT אם זה יוצא מחוץ לאנגליה, לא?), שזה יוצא 1585.85 שקל כולל מע"מ. המחיר הזה הוא 25% יותר מלהזמין דרך frozencpu.
כלומר אפילו אם אתה נותן הנחה של 15%, אתה עדיין כמה אחוזים מעל המחיר מארה"ב, שזה ההפרש של מה שבדרך כלל משלמים בדואר אם זה עוצר.
אם אתה מוכר ללא מע"מ (זה הגיוני בכלל?) מדובר על 1142 שקל לעומת 1270 שקל מחנות מוכרת. זה נכון?

ועכשיו עוד שאלה.
האם אתה עסק מורשה? האם אתה מספק חשבונית? יש לכך לא מעט השלכות. האם יש לך ניסיון ביבוא של מוצרים, או שזה הניסיון הראשון שלך?
האם זה עסק שלך או של אבא שלך?
בהנחה שאתה עסק (אחרת יש פה עניין די בעייתי), האם זה אומר שאתה גם מקבל החזרים תוך 14 יום על פי החוק?

כי זה לא שאני מנסה לשם לך מקל בגלגלים חו"ח, אבל אנחנו לא מכירים אותך מר "גיא".
אנחנו לא יודעים מי עומד מאחורי הפרסונה הוירטואלית. ה"חנות" שלך היא בית פרטי בירושלים שאנחנו לא יודעים אם זה הבית שלך.
אין לך אתר של עסק אלא זה אתר (עם כל הכבוד כן?) די של "עשיתי אתר ב 5 דקות שהבן שלי בן ה 15 בנה", ובסופו של דבר איך ניתן לדעת שאתה לא עושה בעצם "שמוליק" מנהריה שרוצה לקחת כסף מכמה אנשים ואז אחרי 3 חודשים של "עוד מעט אני מזמין" כשעובר זמן ה dispute, לסגור את האתר, את ה facebook, את ה paypal, להגיד תודה לכמה אלפי פאונדים ולהיעלם?

זה כמובן לא בהכרח נכון.
אבל איך אנחנו יודעים את זה?
(וכן, אני פסימי על כל מיני הבטוחות ללא כיסוי מוכח מאחוריהן).

נערך לאחרונה על ידי eyal_ma, 23-08-13 בשעה 18:54.
eyal_ma לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-13, 19:50   #8 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אייל... לפי מה שאתה אומר בכל מקרה הזמנה לבד יותר משתלמת

Tapatalk N7100 note 2
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-13, 20:11   #9 (קישור ישיר)
IO Rookie

חחח הרבה שאלות אני אנסה לענות על כמה אם פספסתי משהו תגיד לי
אני אישית מבטיח שאם בסוף ההזמנה לא תתבצע או שאאין מספיק קונים ועברו 45 יום מהתשלום אני מחזיר את הכסף לכן מי שלא בוטח בי עשיתי אפשרות לתשלום בפייפל כלומר שניתן לעשות DISPUTE אם מישהו רוצה
יש אחריות מלאה מXSPC כלומר שאם הגיע חלק מקולקל אני שולח להם את זה חזרה והם שולחים לי אחד חדש שעובד
המחיר שראית באתר ההוא לא מעודכן יש לי אתר חדש שפרסמתי בתגובה לפניך שיש לו קישור לאתר החדש המעודכן עם המחירים המעודכנים pcs-storm. webs .com(בלי רווחים)
אני לא עסק מורשה אני פתחתי רק אתר עם הזמנה של חלקים כלומר שאין חנות פיזית שאתה יכול
אלא זה קורה מהבית שלי ואם יש בעיה כלשהו מופיע כתובת באתר ומלא דרכים ליצירת קשר באתר
העסק הוא שלי לא של אבא שלי, הוא רק עוזר בעניין הייבוא
וכן אני מקבל החזרים אלא אם כן לא פתחו או היה שימוש בחלקים שהם קנו
נכון אתה צודק אני מבין אותך שזה מפחיד לשלם בפייפל למישהו שלא מכירים
אך אני יכול להבטיח לך ב100% שאני לא רמאי ואתה מוזמן לבוא עד אליי לבדוק ולהראות לך שאני לא רמאי
והאתר שבניתי לא היה לי קל לבנות אני יושב עליו כבר איזה חודש ובקרוב אני מעלה אתר מאובטח
כמובן שמשלמים בפייפל ואני לא יודע את הפרטים שלכם חוץ מהאימייל שאיתו שילמתם
אני נותן את הנייד הפרטי שלי ואת הכתובת של הבית שלי אתם מוזמן לבוא ולשלם אצלי במזומן אין לי בעיה עם זה
הרווח שלי מהסיפור הזה הוא לא כזה גדול אני מרוויח בסביבות ה50-100 שקל מכל ערכה שאני מוכר והסיבה היחידה שאני מבקש כסף קודם כיוון שאני נער בן 18 לפני צבא ורציתי לעזור לאנשים פה בפורום ובארץ ואני השקעתי את כל החופש שלי לפני הצבא בלעסוק בזה לכן אני מנסה להבהיר פה למי שחושד בי שאני לא רמאי ואני לא בא לגנוב מאף אחד כסף
תחשוב על זה כמו קניה קבוצתית כזאת
כמובן אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אליי לנייד או לפרסם פה
מקווה שעניתי על כל השאלות

נערך לאחרונה על ידי iakovl, 23-08-13 בשעה 20:53.
ישן 23-08-13, 20:44   #10 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guyrulz צפה בהודעה
חחח הרבה שאלות אני אנסה לענות על כמה אם פספסתי משהו תגיד לי
אני אישית מבטיח שאם בסוף ההזמנה לא תתבצע או שאאין מספיק קונים ועברו 45 יום מהתשלום אני מחזיר את הכסף לכן מי שלא בוטח בי עשיתי אפשרות לתשלום בפייפל כלומר שניתן לעשות DISPUTE אם מישהו רוצה
יש אחריות מלאה מXSPC כלומר שאם הגיע חלק מקולקל אני שולח להם את זה חזרה והם שולחים לי אחד חדש שעובד
המחיר שראית באתר ההוא לא מעודכן יש לי אתר חדש שפרסמתי בתגובה לפניך שיש לו קישור לאתר החדש המעודכן עם המחירים המעודכנים pcs-storm. webs .com(בלי רווחים)
אני לא עסק מורשה אני פתחתי רק אתר עם הזמנה של חלקים כלומר שאין חנות פיזית שאתה יכול
אלא זה קורה מהבית שלי ואם יש בעיה כלשהו מופיע כתובת באתר ומלא דרכים ליצירת קשר באתר
העסק הוא שלי לא של אבא שלי, הוא רק עוזר בעניין הייבוא
וכן אני מקבל החזרים אלא אם כן לא פתחו או היה שימוש בחלקים שהם קנו
נכון אתה צודק אני מבין אותך שזה מפחיד לשלם בפייפל למישהו שלא מכירים
אך אני יכול להבטיח לך ב100% שאני לא רמאי ואתה מוזמן לבוא עד אליי לבדוק ולהראות לך שאני לא רמאי
והאתר שבניתי לא היה לי קל לבנות אני יושב עליו כבר איזה חודש ובקרוב אני מעלה אתר מאובטח
כמובן שמשלמים בפייפל ואני לא יודע את הפרטים שלכם חוץ מהאימייל שאיתו שילמתם
אני נותן את הנייד הפרטי שלי ואת הכתובת של הבית שלי אתם מוזמן לבוא ולשלם אצלי במזומן אין לי בעיה עם זה
הרווח שלי מהסיפור הזה הוא לא כזה גדול אני מרוויח בסביבות ה50-100 שקל מכל ערכה שאני מוכר והסיבה היחידה שאני מבקש כסף קודם כיוון שאני נער בן 18 לפני צבא ורציתי לעזור לאנשים פה בפורום ובארץ ואני השקעתי את כל החופש שלי לפני הצבא בלעסוק בזה לכן אני מנסה להבהיר פה למי שחושד בי שאני לא רמאי ואני לא בא לגנוב מאף אחד כסף
תחשוב על זה כמו קניה קבוצתית כזאת
כמובן אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אליי לנייד או לפרסם פה
מקווה שעניתי על כל השאלות
תודה על התשובות, ואנסה לענות לך על זה.

דבר ראשון נתחיל בעיקר.
מישהו צריך להיות בעל העסק. כלומר יש לו תיק במס הכנסה תחתיו ההכנסות נכנסות, יוצאות, והוא רשום כיבואן.
אם זה אבא שלך, זה בסדר. יש "אבא" לעסק הזה. כלומר כל טענות/בעיות/תביעות/סיפורים, יבואו בטענות אל אבא שלך כי הוא בעל העסק הרשום. זה שאתה עושה את כל העבודה, זה לא יעניין אף אחד.
אם אתה עושה זאת כעסק (כלומר לא פתחת תיק במס הכנסה ואין לך ח.פ שלך או של אבא שלך), מדובר על עבירה על החוק.
זה אומר שאם תוספים אותך, יש לך תיק פלילי, ואתה תהיה רשום בעבירות של העלמת מס.
גם אם תגיד לי שאתה או אבא שלך או דוד של אחד של חבר של ההשכנה שיש לך קראש עליה אמר לך שלא צריך, אני אגיד לך שלא רק שאתה צריך, חובה עליך בכל צורה שהיא.
המדינה זה לא אח של חבר של "אני אדאג לך אח שלו". המדינה תזרגג אותך בצורה ששנים לאחר מכן תרגיש שאתה לא מסוגל לשבת, וכל פעם שיגידו לך "ממשלה" יכאב לך מאחור רק מהזיכרון.

עכשיו נתחיל בדברים הבאים:

ה"אני אישית מבטיח" זה כמו להגיד "אל תדאג אח שלי! אני דואג לך! אני לא אברח לך עם הכסף! אין שום בעיה!". כלומר זה משחקים בכאילו.
טלפון אישי שלך יכול להיות גם טלפון pre-paid. המייל שלך של hotmail אפשר לפחות 5000 כאלו בשעה.
צריך משהו יותר ממשי מאשר "סמוך עלי".

צריך להיות נוהל ברור, באתר שלך צריך להיות FAQ רישמי, צריך להיות הח.פ. של העסק (שלך או של אבא שלך שדרך העסק שלו עוברים הכספים) למקרה וצריך לפנות בטענות. צריך שיהיה ברור מה עלויות המשלוח ("מה פתאום 50 שקל בנוסף על משלוח? רשום 1200! אני מבטל תביא לי את הכסף בחזרה!").
גם רשמת שאתה בן 18 לפני צבא. מה יקרה אחרי הצבא? מישהו מתקשר אליך פתאום ואומר לך "המשאבה פתאום הפסיקה לעבוד". מה אתה עושה? שם פס על המפקד שלך, חוזר הביתה, אוסף את החבילה ושולח אותה ל XSPC?
ואם אתה לא יכול לענות? בצבא תוכל לענות למיילים באופן שוטף?
אתה בגלל יודע איפה אתה תשרת? אם תסגור 21 בגולני? איך בדיוק אתה תתמוך באנשים שקנו ממך?
ה easy money הזה, כלומר ה 1500 שקל שאתה רוצה להרוויח פה, לדעתי, יעלו לך פי 2-3 בזמן, כאב ראש, וסיכוי לא מבוטל.

מבחינת אחריות גם זה צריך להיות רשום לכמה זמן האחריות, מי נותן אחריות, כמה זמן במקרה של תקלה מקבלים את השירות, וכן הלאה. שם לב שגם אם XSPC נותנים לך אחריות, אתה צריך לסגור איתם בדיוק על מחירים משלוח למקרה של החזרת ציוד במקרה של תקלה.

רשמת גם "קבוצתית", אבל זה לא. זה בחיים לא יהיה קבוצתית. אתה מספק פה שירות. זה עסק. אתה צריך לשבת בצד ולחשוב טוב האם מה שאתה עושה נכון.
קבוצתית זה שכל אחד אחרי הקניה הוא לעצמו. פה אתה צריך לתת לאנשים שירות גם שנה אחרי הקניה. זה לא "עסק לקיץ וגמרנו".

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
אייל... לפי מה שאתה אומר בכל מקרה הזמנה לבד יותר משתלמת

Tapatalk N7100 note 2
בהחלט.
גם אם אתה תחסוך פה אפילו 300 שקל (מה שאתה לא). הסיכוי, עניין האחריות, ה"אבא" מאחורי החנות, אתה רוצה יציבות כמה שיותר.
זה יהיה כמו לקנות כרטיס זיכרון מ ebay שרשום עליו sandisk ולהתפלל שלא יגיע לך sasdask.

איך שזה נראה כרגע, מיותר. תזמין לבד.
ישן 23-08-13, 21:03   #11 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
תודה על התשובות, ואנסה לענות לך על זה.

דבר ראשון נתחיל בעיקר.
מישהו צריך להיות בעל העסק. כלומר יש לו תיק במס הכנסה תחתיו ההכנסות נכנסות, יוצאות, והוא רשום כיבואן.
אם זה אבא שלך, זה בסדר. יש "אבא" לעסק הזה. כלומר כל טענות/בעיות/תביעות/סיפורים, יבואו בטענות אל אבא שלך כי הוא בעל העסק הרשום. זה שאתה עושה את כל העבודה, זה לא יעניין אף אחד.
אם אתה עושה זאת כעסק (כלומר לא פתחת תיק במס הכנסה ואין לך ח.פ שלך או של אבא שלך), מדובר על עבירה על החוק.
זה אומר שאם תוספים אותך, יש לך תיק פלילי, ואתה תהיה רשום בעבירות של העלמת מס.
גם אם תגיד לי שאתה או אבא שלך או דוד של אחד של חבר של ההשכנה שיש לך קראש עליה אמר לך שלא צריך, אני אגיד לך שלא רק שאתה צריך, חובה עליך בכל צורה שהיא.
המדינה זה לא אח של חבר של "אני אדאג לך אח שלו". המדינה תזרגג אותך בצורה ששנים לאחר מכן תרגיש שאתה לא מסוגל לשבת, וכל פעם שיגידו לך "ממשלה" יכאב לך מאחור רק מהזיכרון.

עכשיו נתחיל בדברים הבאים:

ה"אני אישית מבטיח" זה כמו להגיד "אל תדאג אח שלי! אני דואג לך! אני לא אברח לך עם הכסף! אין שום בעיה!". כלומר זה משחקים בכאילו.
טלפון אישי שלך יכול להיות גם טלפון pre-paid. המייל שלך של hotmail אפשר לפחות 5000 כאלו בשעה.
צריך משהו יותר ממשי מאשר "סמוך עלי".

צריך להיות נוהל ברור, באתר שלך צריך להיות FAQ רישמי, צריך להיות הח.פ. של העסק (שלך או של אבא שלך שדרך העסק שלו עוברים הכספים) למקרה וצריך לפנות בטענות. צריך שיהיה ברור מה עלויות המשלוח ("מה פתאום 50 שקל בנוסף על משלוח? רשום 1200! אני מבטל תביא לי את הכסף בחזרה!").
גם רשמת שאתה בן 18 לפני צבא. מה יקרה אחרי הצבא? מישהו מתקשר אליך פתאום ואומר לך "המשאבה פתאום הפסיקה לעבוד". מה אתה עושה? שם פס על המפקד שלך, חוזר הביתה, אוסף את החבילה ושולח אותה ל XSPC?
ואם אתה לא יכול לענות? בצבא תוכל לענות למיילים באופן שוטף?
אתה בגלל יודע איפה אתה תשרת? אם תסגור 21 בגולני? איך בדיוק אתה תתמוך באנשים שקנו ממך?
ה easy money הזה, כלומר ה 1500 שקל שאתה רוצה להרוויח פה, לדעתי, יעלו לך פי 2-3 בזמן, כאב ראש, וסיכוי לא מבוטל.

מבחינת אחריות גם זה צריך להיות רשום לכמה זמן האחריות, מי נותן אחריות, כמה זמן במקרה של תקלה מקבלים את השירות, וכן הלאה. שם לב שגם אם XSPC נותנים לך אחריות, אתה צריך לסגור איתם בדיוק על מחירים משלוח למקרה של החזרת ציוד במקרה של תקלה.

רשמת גם "קבוצתית", אבל זה לא. זה בחיים לא יהיה קבוצתית. אתה מספק פה שירות. זה עסק. אתה צריך לשבת בצד ולחשוב טוב האם מה שאתה עושה נכון.
קבוצתית זה שכל אחד אחרי הקניה הוא לעצמו. פה אתה צריך לתת לאנשים שירות גם שנה אחרי הקניה. זה לא "עסק לקיץ וגמרנו".

בהחלט.
גם אם אתה תחסוך פה אפילו 300 שקל (מה שאתה לא). הסיכוי, עניין האחריות, ה"אבא" מאחורי החנות, אתה רוצה יציבות כמה שיותר.
זה יהיה כמו לקנות כרטיס זיכרון מ ebay שרשום עליו sandisk ולהתפלל שלא יגיע לך sasdask.

איך שזה נראה כרגע, מיותר. תזמין לבד.
צודק אחי בכל מילה אני אפילו תומך בזה וזה לא שאני פות עסק וחנות ודברים כאלה אני קונה פשוט כמות של קירורי מים למחשב האישי שלי חחח סתם צוחק
אבל אין לי בדיוק איך להוכיח לך שאני מקיים את ההבטחות שלי וגם המיסים והכל אבא שלי מתעסק בזה הוא מבין ואם יש פה שאלות לגבי מיסים ודברים כאלה אני אשאל אותו ואחזיר לכם תשובה
כמו שאמרתי אם אתה ממש מפחד לגבי התשלום ושאני אברח אתה יכול לבוא לבית שלי ולשלם לי במזומן כמובן שאני מביא גם חשבונית שמוכיח שאתה שילמת וגם יש אצל פייפל את הפרטים של מי ששילם
לגבי הצבא אני רק מתגייס בינואר כלומר רק עוד חצי שנה שעד אז יגמר כבר הסיפור של זה אז אין מה לדאוג
וגם כשאני בצבא אני לא קרבי אלא עוסק במחשבים מתקדמים ויהיה לי כמובן זמן לענות לכם לשאלות כי האימייל של האתר מחובר אליי לנייד ואני רוה כל הודעה ששולחים לי
לגבי האחריות והחלקים הדפוקים שחס וחלילה יצאו אני כן אשקיע מהזמן הפנוי שלי לברר עם XSPC מה הצעדים הבאים כי אני מקבל אחריות מהם ישירות ואם יש צורך לשלוח את זה חזרה אני שולח אני אקח מהזמן שלי ללכת לדואר ולשלוח את זה
אי מחר יעלה FAQ לאתר לגבי כל הפרטים האלהוכמובן לגבי המיסים אני אבדוק לעומק את העניין עם אבא שליואני אחזור אליכם
למרות שזה לא חנות פיזית ואין מיסים על חלקי מחשב אני אברר לעומק בגלל שמספר לא קטן של אנשים שואלים אותי את זה למרות שאני יודע שאין מיסים
ישן 23-08-13, 21:14   #12 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אין מיסים, אבל אני מדבר על המע"מ.
כלומר צריך לוודא שהמחירים האלו יוצאים עם מע"מ. אם פתאום תגלה שהזמנת משהו ועכשיו אתה צריך לקחת ממישהו מע"מ בנוסף ל 1200 שקל האלו, ינקנקו אותך.
ישן 23-08-13, 21:16   #13 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
אין מיסים, אבל אני מדבר על המע"מ.
כלומר צריך לוודא שהמחירים האלו יוצאים עם מע"מ. אם פתאום תגלה שהזמנת משהו ועכשיו אתה צריך לקחת ממישהו מע"מ בנוסף ל 1200 שקל האלו, ינקנקו אותך.
אני אבדוק את זה יום ראשון עם אבא שלי
ישן 28-08-13, 8:46   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

guyrulz כל מה שאתה מנסה לייצר כאן הוא נורא נחמד, חיובי ומעניין.
הבעיה היא שדברים לא עובדים בצורה הזאת, בוא נתחיל מזה שהאתר שלך יושב על שרת אחסון חינמי...
בסופו של דבר כשאתה מתעסק בכסף אתה צריך לתת דו"ח לגורמים הרלוונטים .
עיצה קטנה ממני - do it right or don't do it at all.
תחסוך לעצמך זמן, עצבים, כסף והתעסקויות מיותרות ... במיוחד לפני הגיוס.
בהצלחה!
ישן 28-08-13, 13:46   #15 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

באתר האחרון שפרסמתה, פרסמתה XSPC Raystorm D5 EX420 ב1200 שקל.

מוכן לשלם את זה מזומן מול מוצר במקום, כמו שאני עושה עבור כל רכיב חומרה.
כשתגיע למצב הזה תדאג לפרסם.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא