IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שדרוגים ל- AR.Drone 2.0

שלום! כידוע לחלקכם, ברשותי רחפן \ קואדריקופטר נשלט סמארטפון מסוג AR.Drone מדגם 2.0. לאחר שימוש אינטנסיבי ונפילות הגונות, הוא כבר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-09-13, 0:02   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

ברירת מחדל שדרוגים ל- AR.Drone 2.0

שלום!
כידוע לחלקכם, ברשותי רחפן \ קואדריקופטר נשלט סמארטפון מסוג AR.Drone מדגם 2.0.
לאחר שימוש אינטנסיבי ונפילות הגונות, הוא כבר לא טס מי-יודע-כמה יציב.
יש לכך סיבות כמובן: צירים עקומים, גלגלי שיניים אכולים ופרופלורים מכוסחים.
אז חשבתי, אולי במקום להחליף את כל הנ"ל לחלקים מקוריים, "נשדרג" על הדרך אותו.

נתקלתי בסרטון הנ"ל:

והלה:

שהובילו אותי אל החנות:
centralusdronesales

בסרטון הם מחליפים את גלגלי השיניים, המיסבים, ואת הצירים לכאלו משופרים, ואף מוסיפים שמן.
חשבתי שאקח את הרעיון הזה, וארחיב אותו (הם הצליחו לקבל 12% שיפור סוללה) עם סוללה חדשה ואולי פרופלורים חדשים (יש כאלה מסיבי פחמן, אבל אני חושש שזה יהיה מסוכן מדי)

הבעיה היחידה היא המחירים המוגזמים של האתר הזה, באיביי אפשר למצוא בעשרות אחוזים פחות, ויכול להיות שזה אותו הדבר.

מה דעתכם?
מה הייתם משדרגים ומה לא?

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-13, 0:09   #2 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

שווה בטח שווה.
זה פרוייקט משובח, ועם יכולותיך המצויינות דיון כזה יכול להפוך למאוד מאוד מעניין!

/נרשמתי לדיון.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-13, 0:17   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

נמצאה חנות זולה יותר:
Drone-Mods.com
אני הולך לקנות פרופלורים מקוריים בקרוב. ניסיתי הכל והמסוק מסרב להמריא.
למיטב הבנתי אין חלופה משופרת לפרופלורים, עדיף לדבוק במקוריים.

רשימת קניות:
-גלגלי שיניים Ultraflight שהם קלים יותר וחזקים יותר (המקוריים נאכלים בקצב) גם למנוע וגם
למדחף. (מחיר- 12-17 דולר לארבעה גלגלים ראשיים + ארבעה למנוע)

-מיסבים, המסוק מגיע עם מיסבים מעפנים בסטוק עם גריז זול. יירכשו מיסבים כדוריים ביחד עם: (מחיר: מאוד משתנה, תלוי באיכות, אבל בסביבות ה-15 דולר לסט של שמונה)

-שמן איכותי, כנראה למכונות תפירה או מה שמוצע באתר (lightning lube) שאשים על הצירים ועל גלגלי השיניים (מחיר: 9.99 דולר)

-צירים, זה מוטל בספק, אבל צירי פלדת האלחלד (סטיינלס) המקוריים מתעקמים בקלות יחסית. החלופה יכולה להיות סגסוגת טיטאניום או פחמן, המחיר דומה, אני צריך לראות את התכונות שאני מחפש. (מחיר: 12-30 דולר)

-בטריה, כנראה החלק היקר והכבד ביותר- המקורית היא 1000 מיליאמפר\שעה. פארוט מאפשרים קנייה של בטריה מקורית של 1500 שיצאה לא מזמן. באיביי ניתן להשיג 2000 ו-2300 (מילאמפ\שעה) אני אחפש את יחס האמינות\מחיר\קיבולת הטוב ביותר. (מחיר: תלוי בקיבולת, נע בין 35 ל-60 דולר) מדובר בסוללת ליטיום-פולימר, יש גם הגבלות על משלוח ונשיאה במזוודה...

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB

נערך לאחרונה על ידי Ymac, 16-09-13 בשעה 0:28.
ישן 16-09-13, 0:18   #4 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

אני אוהב דיונים שלך ידידי.
שווה כל אות.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-13, 0:28   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

חן חן
הודעתי האחרונה עודכנה עם מחירים וסידור נורמלי של הנושאים.

ישן 17-12-13, 17:04   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

טוב, אני מחייה קצת את הנושא, עכשיו סיימתי את רוב הרכישות המשמעותיות לפרוייקט קירור המים שלי, ועכשיו אני יכול להתמקד יותר בהליקופטר המסכן, שלא הטסתי כבר כמה חודשים (גם שבור, גם חורף)

אני מתכנן על גלגלי שיניים חדשים בעיקר.
לגבי בטריה לא בטוח, היא עולה כמו כל השיפורים יחד.
לגבי צירים אני מתלבט, לדבוק בפלדת אלחלד? או טיטאניום? או אולי בכלל פחמן? (טיטאניום ופחמן יקרים להחריד, סביבות 100-120 ש"ח לסט של ארבעה או חמישה, ואין לי שום אינדיקציה לחוזקם.
מדחפים- לפי השמועות המקוריים הכי עדיפים - כלומר פלסטיק (לא סיבי פחמן, שגם יכולים לחתוך אותך) אבל אולי אקח "משופרים" בצבע שונה ומחברה טובה יותר (Ultraflight, אלה שמייצרים גם את גלגלי השיניים)

מוד נחמד שאני חושב שאעשה הוא קשירת אזיקונים לרגליות נחיתה שלו, גם נראה חלליתי, גם אפקטיבי בבלימת זעזועים (150 רגל נפילה ללא נזק) ולא שוקל הרבה.
מוד חדש שראיתי זה החלפת הצלב המרכזי (שמחזיק את כל המנועים ואת ההליקופטר עצמו) באחד משופר וחזק יותר מפחמן + אלומיניום (לעומת פחמן ופלסטיק בסטוק) שגם קל יותר ב-20 גרם.

כל המודים לעיל כולל החלפת בטרייה יכולים כמעט להכפיל את חיי הסוללה של המסוק, מ-11 דקות ל-19 דקות כמעט.

הערוץ של הבחור שמסקר מודים לDRONE ממש נחמד, הוא מסביר על כל מיני מודים מיוחדים ואיך לבצע אותם.

נערך לאחרונה על ידי Ymac, 17-12-13 בשעה 17:09.
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא