IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור אוויר
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור אוויר עזרה בנושאי גופי קירור אוויר, התקנה והתאמה ללוח האם ולמחשב , מאווררים , גלריית קירורים , קירורים מומלצים , גופי קירור לכרטיסי מסך וערכות שבבים.

אוברקלוקינג וקירור : קירור אוויר

בקשה לקירור אוויר למעבד I7 4770

היי חבר'ה, אני הולך להביא את המעבד 4770 של I7 ועד היום חשבתי ללכת על ה-Sychte Mugen rev B 3 ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-09-13, 0:48   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל בקשה לקירור אוויר למעבד I7 4770

היי חבר'ה,
אני הולך להביא את המעבד 4770 של I7 ועד היום חשבתי ללכת על ה-Sychte Mugen rev B 3 אבל בגלל שהוא גדול מדי ויהיה קשה להכניס לשם את הזכרונות ראם רציתי ללכת על ה-T40 NZXT שהוא יותר קטן בטיפה אבל משדר אותם ביצועים, נכון?

מה אתם מציעים לי הקירור הכי טוב שאפשר להביא ושיקרר את המעבד הזה להרבה זמן?

זה מחשב גיימינג והמעבד כל היום יהיה סביב משחקים + אינטרנט כל היום!

עכשיו השאלה הבאה שלי היא לגבי ה-RAM :

אני רוצה לקחת ראם של קורסייר אבל מתלבט איזה לקחת :S

Corsair XMS3 OR vengeance.

עכשיו במחשב שיש לי עכשיו יש XMS2 ואני מאוד מרוצה מקורסייר של DDR2...בת'כלס עכשיו איזה ראם יותר כדאי לקחת ואיזה קירור לקחת גם כן שיתאים לי לRAM ובייחוד יתאים למעבד ויקרר אותו בצורה הטובה ביותר?

תודה רבה לכם ומחכה לתשובה :P
itziking לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-13, 0:59   #2 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

זה 4770 או 4770K ?
כלומר עם OC או בלי ? אם בלי אז כמעט כל קירור ב140 שקל +- יהיה אחלה.

נ.ב
פוסט אחד מספיק, מקסימום שאלה נוספת ספציפית על הזיכרון בפורום המתאים...
אין טעם לחזור על אותו פוסט 3 פעמים.

נ.ב 2
אם אין OC (ולדעתי גם אם יש) זיכרון פשוט עם תדר ותיזמונים סבירים זה כל מה שצריך.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-13, 1:19   #3 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

שניהם יקררו את המעבד למספיק זמן, המעבד זה קר מלכלתילה, זה גם לא מעבד שתוכל להמהיר אז בכלל.

שוב - אין צורך בקירור מיוחד לזכרונות, הם קרים ולא צרכים משהו מיוחד עם המפרט שלך, אל תשקיע על זה כסף, חבל. לך על הזיכרון שאתה רוצה - ככה פשוט
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-13, 16:06   #4 (קישור ישיר)
IO Member

תודה רבה לשניכם שעניתם לי

1.אכן המעבד שלי הוא I7 4770 ללא ה-K כלומר ללא המכפלה! אני לא הולך לעשות OC אני לא אוהב את זה ולא מתחבר לזה..אוהב להיות "נקי".

2.לגבי הקירור סבבה אבל יש לי שתי אפשרויות ה-MUGEN REV B 3 או ה-T40 של NZXT?

המארז שלי ה-CORSAIR 500R לבן שחור עם לדים לבנים והמאוורר ב-NZXT הוא גם שחור לבן והוא יתאים לי יותר והוא בת'כלס יותר יפה...גם הקירור ברזל עצמו של NZXT לא מגושם ומגעיל כמו אצל סייט מוגן 3...אני צריך שתעזרו לי להחליט! גם לעתיד זה מאוד חשוב לי אני לוקח מחשב לעתיד והמחשב הזה הולך לשמש אותי לכל העתיד הרחוק גם ביחס למשחקים חזקים מאוד כמו CRYSIS 3 וגם GTA וגם BF4..כל הזמן הטכנולוגיה מתקדמת אז המעבד יצטרך יותר כוח ואז הוא יצטרך קירור מעולה אז עכישו תגידו לי מה לקחת או שיש לכם הצעה אחרת? :D

3.לגבי הזכרונות ראם :
יש לי גם פה שתי אפשרויות יש לי את ה-XMS3 שהוא יפה כחול רגיל ויש לי את ה-הונג'ס שהוא עוד יותר יפה עם משהו מתלבש עליו והופך אותו לגבוה...
אתם תחליטו מה אני אקח שניהם אותו מחיר ה-XMS3 וגם הונג'ס שניהם 473 שקל מ-TMS.

http://www.tms.co.il/cat/57/manuf:Co...36:523/394:916
תודה רבה רבה לכם!

נערך לאחרונה על ידי itziking, 23-09-13 בשעה 16:14.
ישן 23-09-13, 16:48   #5 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

היי, שתיהם גם NZXT וגם ה scythe שקטים, שניהם יעשו את העבודה כמו שצריך, טעם וריח - לשיקולך, לא תראה הבדל, המעבד שלך בינכו נחשב לקריר ביותר, כך שאין צורך להתייחס לביצועי קירור במקרה שלך, שניהם טובים ושקטים יותר מקירור הסטוק.

גם בקשר לזכרונות - אותו סיפור, שתיהם 1600 CAS 9, תקבל אם שניהם את אותם ביצועים, ההבדל הוא בקירור בלבד, שוב - לטעמך, קח את מה שנראה לך זה אותו מוצר באריזה אחרת.
הזכרונות של קורסאיר מצויינים, אל דאגה, לא תיפול איתם.

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
ישן 23-09-13, 17:10   #6 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
היי, שתיהם גם NZXT וגם ה scythe שקטים, שניהם יעשו את העבודה כמו שצריך, טעם וריח - לשיקולך, לא תראה הבדל, המעבד שלך בינכו נחשב לקריר ביותר, כך שאין צורך להתייחס לביצועי קירור במקרה שלך, שניהם טובים ושקטים יותר מקירור הסטוק.

גם בקשר לזכרונות - אותו סיפור, שתיהם 1600 CAS 9, תקבל אם שניהם את אותם ביצועים, ההבדל הוא בקירור בלבד, שוב - לטעמך, קח את מה שנראה לך זה אותו מוצר באריזה אחרת.
הזכרונות של קורסאיר מצויינים, אל דאגה, לא תיפול איתם.
תודה לך אבל שוב יש לי כמה שאלות :

בקשרת לזכרונות כן אבל הם לא בידיוק "אותם זכורונת רק באריזה אחרת" מכיוון שלה-ונג'ס יש ראם כזה גבוה משהו שמתלבש עליו גבוה ול-XM3 אין משהו גבוה...

עכשיו בכללי לגבי מחשב אני קראתי מאמר שבשנת 2014 זה יכול להיות בחצי ויכול להיות בסוף שנה יוצאים מעבדים/כרטיסי מסך וגם זכורונת והכל הכל DDR4...אתה אומר ששווה לי לחכות את החצי שנה ויותר ללא מחשב או לקנות עכשיו ואחרי שיצאו זכורונת DD4 לאכול אותה? מכיוון שלא יצאו חלקים כבר ל-DDR3...אני מדבר מחבינת לוח אם/מעבד כי כרטיס מסך אפשר לשים בכל מקום והוא משדרג ואשפר להחליף!
אז למפרט כמו שלי עם 4770 ו-H87 וכל זה אפשר יהיה בעתיד לשים כרטיס מסך חזק יותר?
קישור פירסומי
ישן 23-09-13, 17:31   #7 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אותו זיכרון, תקבל אותו הדבר, אפילו אותו PCB, ההבדל היחידי הוא בגוף הקירור שגבוה יותר.

בקשר ל DDR4 - זה מחשבים, כל הזמן יוצאים דברים חדשים. בגדול הדור הבא של המעבדים ולוחות האם אמור להגיע במהלך השנה הבאה, אם תחליף או לא - לשיקולך בלבד.
בסה"כ זה זמן טוב לקנות, המעבדים בתושבת ה LGA 1150 שקנית יצאו לא מזמן.

Custom Built
Phase Change Unit

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
ישן 23-09-13, 18:07   #8 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
אותו זיכרון, תקבל אותו הדבר, אפילו אותו PCB, ההבדל היחידי הוא בגוף הקירור שגבוה יותר.

בקשר ל DDR4 - זה מחשבים, כל הזמן יוצאים דברים חדשים. בגדול הדור הבא של המעבדים ולוחות האם אמור להגיע במהלך השנה הבאה, אם תחליף או לא - לשיקולך בלבד.
בסה"כ זה זמן טוב לקנות, המעבדים בתושבת ה LGA 1150 שקנית יצאו לא מזמן.
1.קודם כל לגבי הראם סבבה הבנתי את הונג'ס הוא בעצם גבוה יותר בגלל שיש עליו קירור?
ומה עם ה-XMS3 אין עליו קירור? (אני לא הולך לעשות OC אז...?)

והאם LOW PROFILE או LP הוא בעצם מתח נמוך או שהראם עצמו נמוך? כי ה-XMS3 הוא גם נמוך והוא לא LP.

2.DDR4 זה כל הדברים החדשים שהולכים לצאת ואני יודע שכל החלקים שאני רוצה במפרט הם עדיין יחסית חדשים אבל אתה ממליץ לי להמתין חצי שנה שנה ולקנות את המחשב החדש?
בכל אופן בעתיד יהיה אפשרו להחליף חלקים כאילו עוד שלוש שנים ככה? או בגלל שמה שעכישו אני קונה הוא DDR3 והחדשים זה DDR4 אז אי אפשר?

המפרט שלי הזה איך הוא ?

Intel I7 4770 3.5
T40 CPU COLLER NZXT
GIGABYTE H87-D3H
GTX 770 WINDFORCE X3
CORSAIR 500R מארז
620W ספק או לקחת ספק יותר טוב מזה?
CORSAIR 8GB RAM 2 STICKS
1TB HDD SEATGE BARACOUDA
120GB SSD SAMSUNG 840

כל זה ואני מתכנן לקנות מסך מחשב IPS תמיד המליצו לי על דל ה-UM משהו כזה אבל אין יותר טובים ממנו למסכי גיימינג?
ישן 23-09-13, 18:14   #9 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

כל זיכרון שאתה לא רואה עליו שבבים (פיזיים) הוא עם קירור, גם ל XMS 3 יש קירור.
לא הבנתי למה אתה צריך זיכרון LP, זה מיועד למארזים מינייטורים.

אתה קצת מקדים את המאוחר, עוד לא יודעים מה יהיה עם ה DDR4 בידיוק, אבל סיכוי טוב שאם תרצה להחליף תידרש להחליף את כל השילוש - לוח , מעבד וזיכרון.

ואחלה מפרט לגיימינג, כן הייתי הולך על ספק 620W של קורסיאר , סיסוניק וכו.... - אם זה לא מסובך כלכלית, ספק טוב זה א.ב של מחשב לדעתי.

Custom Built
Phase Change Unit

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
ישן 23-09-13, 23:13   #10 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
כל זיכרון שאתה לא רואה עליו שבבים (פיזיים) הוא עם קירור, גם ל XMS 3 יש קירור.
לא הבנתי למה אתה צריך זיכרון LP, זה מיועד למארזים מינייטורים.

אתה קצת מקדים את המאוחר, עוד לא יודעים מה יהיה עם ה DDR4 בידיוק, אבל סיכוי טוב שאם תרצה להחליף תידרש להחליף את כל השילוש - לוח , מעבד וזיכרון.

ואחלה מפרט לגיימינג, כן הייתי הולך על ספק 620W של קורסיאר , סיסוניק וכו.... - אם זה לא מסובך כלכלית, ספק טוב זה א.ב של מחשב לדעתי.
1.מה אתה מתכוון לגבי קירור? איך ב-XMS3 יש קירור אם הוא נמוך רגיל ואין לו משהו כזה גבוה כמו להונג'ס?

2.DDR4 אכן יהיה יותר טוב והכל אז אתה אומר לי לחכות שנה או לקנות את המחשב עוד חודש בזמן המיועד לו?

3.בסוף החלטתי ללכת על ה-T40 NZXT קירור נראה מעולה כולל המאוורר שקט ואיכותי לפי ביקורות! מה אתה אומר? המוגן 3 סתם מגושם! :S

4.לגבי הספק כוח תמיד רציתי לקחת 750W אתה יודע לעתיד...620W נראה לי לא יספיק כזה למערכת כמו שלי.
ישן 23-09-13, 23:18   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

1. קירורים של זיכרונות זה סתם דאווין, זה לא נותן כלום, זכרונות DDR3 בקושי מתחממים, הם עובדים במתחים יותר נמוכים מפעם ויעילים מתמיד. בדרך כלל על הקירור יש רק מיתוג, והוא משמש ליופי \ הגנה על הסטיק.
2. לא הייתי מחכה ל-DDR4, הוא לא ייתן לצרכן הפרטי הרבה וגם יעלה יותר ובהיצע מצומצם. אל תדאג, DDR3 יישאר בשוק לעוד כמה שנים טובות.
3. בסדר.
4. אם זה חלום חייך והגשמה לבזבז כסף, לך על 750W. זה מיותר. כרטיסי מסך וחלקי מחשב לוקחים פחות ופחות חשמל ונהיים חסוכניים ויעילים מדור לדור. 620W יהיה אפילו מעל ומעבר לכל מערכת בעלת כרטיס בודד (ואפילו שני כרטיסי שוק בינוני)

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-13, 0:29   #12 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה
1. קירורים של זיכרונות זה סתם דאווין, זה לא נותן כלום, זכרונות DDR3 בקושי מתחממים, הם עובדים במתחים יותר נמוכים מפעם ויעילים מתמיד. בדרך כלל על הקירור יש רק מיתוג, והוא משמש ליופי \ הגנה על הסטיק.
2. לא הייתי מחכה ל-DDR4, הוא לא ייתן לצרכן הפרטי הרבה וגם יעלה יותר ובהיצע מצומצם. אל תדאג, DDR3 יישאר בשוק לעוד כמה שנים טובות.
3. בסדר.
4. אם זה חלום חייך והגשמה לבזבז כסף, לך על 750W. זה מיותר. כרטיסי מסך וחלקי מחשב לוקחים פחות ופחות חשמל ונהיים חסוכניים ויעילים מדור לדור. 620W יהיה אפילו מעל ומעבר לכל מערכת בעלת כרטיס בודד (ואפילו שני כרטיסי שוק בינוני)
1.הבנתי..אז אתה אומר שההונג'ס הגבוה עם היופי הוא סתם לדוואין? אין לי בעיה לקחת אותו או את ה-XMS3 שניהם 473 ש"ח...רק תגידו לי !

2.DDR4 אבל אמור להיות הרבה יותר יעיל/מהיר וטוב מאשר ה-DDR3 , לא? ואיך אתה יודע שה-DR3 ישאר להרבה זמן ? אני את המחשב קונה עוד חודש ככה..אז אני מצפה שהמחשב שלי ישאר לכמה שנים טובות בתחום הגיימינג...(אני קונה מחשב כזה מאוד בלא קצת סכום כסף).

4.אני אישית חושב לקחת 750W שוב לעתיד...אני מבין שכל המחשב בכללי גם עם עוד 3 מאווררים לא יגיע לרמה של 600W אבל עדיין לא צריך לקחת ספק גדול? למה אנשים לוקחים ספקים של 700+ ומגיעים גם ל-1000? בשביל פוזה?! מערכות כמו שלי אולי עם OC בלבד..אני לא עושה OC.
ישן 24-09-13, 0:48   #13 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

לא יודע אם DDR3 ישאר לעוד הרבה שנים או לא, הבעיה היא שכשהוא מתחיל להעלם קשה למצוא זיכרון איכותי, המחיר עולה וזה לא כשאי באופן כללי ראה DDR2 בשנים האחרונות.

בכל מקרה, כמו שאמרו לך, רד מ DDR4 זה לא מתאים ללוח שלך ולמעבד שלך.
הוא כנראה יצא קודם לHaswell-E (אמור להיות סוף 2014) שזו קטגורית מחיר שונה לגמרי ממה שאתה מכוון אליה...

אחר כך לSkylake שזה אומר אמצע 2015~

רוצה לחכות עד 2015 ?

מאווררים זו לא הבעיה של הספק, OC וכרטיסי מסך כן.
תחלס ? מפרט כמו שלך ספק 450W איכותי מחזיק, זה ידחף אותו לקצה זה נכון, אבל הוא יחזיק.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-13, 1:30   #14 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
לא יודע אם DDR3 ישאר לעוד הרבה שנים או לא, הבעיה היא שכשהוא מתחיל להעלם קשה למצוא זיכרון איכותי, המחיר עולה וזה לא כשאי באופן כללי ראה DDR2 בשנים האחרונות.

בכל מקרה, כמו שאמרו לך, רד מ DDR4 זה לא מתאים ללוח שלך ולמעבד שלך.
הוא כנראה יצא קודם לHaswell-E (אמור להיות סוף 2014) שזו קטגורית מחיר שונה לגמרי ממה שאתה מכוון אליה...

אחר כך לSkylake שזה אומר אמצע 2015~

רוצה לחכות עד 2015 ?

מאווררים זו לא הבעיה של הספק, OC וכרטיסי מסך כן.
תחלס ? מפרט כמו שלך ספק 450W איכותי מחזיק, זה ידחף אותו לקצה זה נכון, אבל הוא יחזיק.
אני יודע שה-DDR4 לא יתאים לי אבל בכל זאת אני שואל עם לחכות עוד חצי שנה שנה עד שיצאו כל החליקים המתאימים ל-DDR4..אבל הם יהיו יקרים :S בכל אופן עזוב את זה עכשיו כנראה שאני אקנה את המחשב שרציתי כבר שנה עוד חודש ככה..כולו DDR3 ונקווה גם שאחרי שיצא ה-DDR4 הוא עדיין ישלוט בשוק ה-DDR3.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא