IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

לגבי קניית מחשב עכשווית עוד חוד או לחכות עד 2014?

אם אתה נעול על I7 זה בעיה שלך, אבל למה לבלבל את המוח ? I7 מראה יתרון ביישומים שהם רינדור ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-09-13, 20:57   #46 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אם אתה נעול על I7 זה בעיה שלך, אבל למה לבלבל את המוח ?
I7 מראה יתרון ביישומים שהם רינדור כבד או תוכנות עריכה ( למשל ) שיתפסו שימוש בפונקציות
שקיימות במעבד ואינם קיימות ב I5 - וזה לא משחקים, יש עשרות מבחני בדיקה ברשת
שמראים את זה - אל תנסה להתחכם אם תשובות לא קשורות לא יעזור שאתה מצטט תגובות
כל שנייה ועונה דברים לא שייכים.

עדיף שפשוט תגיד שהחלטת וזהו, אף אחד פה לא בא בקטע רע אלא רק לעזור.
אבל שמישהו מדבר שטויות ומתעקש שהוא יודע, אבל לא יודע שום דבר זה כבר מתחיל לעצבן.
אתה רואה אותי הולך להגיב בפורום בישול ? לא כי אני לא מבין בזה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-13, 23:17   #47 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

הללו את ליינוס סבסטיאן! הללו!

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-13, 23:37   #48 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה

הללו את ליינוס סבסטיאן! הללו!
ראיתי את הסרטון וראיתי עוד המון דברים אבל מה שבאמת אתם צריכים להבין שאי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד וגם אם יהיה משחקים כבדים ואף קלים שיצטרכו כוח בייחוד בעתיד תמיד ה-4770 יריץ יותר טוב מה-4670 וגם מה-4570 רק בגלל שהוא יותר חדש ובנוי יותר טוב ובכוח אחר לגמרי מהקודמים לו!
לכן הוא יחזיק הרבה זמן למרות שהם מראים אותו דבר כיום במשחקים בשנים הבאות תראו אחרת.
itziking לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-13, 23:43   #49 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ה 4570, 4670 ו 4770 יצאו ביחד כך שאף אחד מהם לא יותר חדש מהאחר
בעשר שנים האחרונות HT לא הוכיח את עצמו במשחקים.. אני מניח שאתה יכול להסיק מזה מסקנות (או שלא)
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-13, 23:44   #50 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

ה-4770 וה-4670 יצאו באותה שנייה לאוויר העולם.
אותה טכנולוגייה.
אותה ארכיטקטורה.
כוח כמעט זהה!
פי 1.4 במחיר.
תעשה מה בא לך, אבל היום עם 2500K, אני לא מקנא באף אחד שקנה בזמנו 2600K או חלילה 2700K.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-13, 23:45   #51 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של New_Shady

הכרטיס מסך יגביל אותך הרבה הרבה לפני שהמעבד יגביל אותך. עם הייתה לוקח איזה sli של 770/780 הייתי מבין אותך.
לגבי הזיכרון.. היו לי קורסייר אותה סידרה רק ddr2 וגם g.skill ואין שום הבדל. להפך אני מעדיף g.skill. וגם 16 גיגה ראם אני לא רואה למה זה טוב. כי היום 8 מספיק ואפילו עם 4 אני לא רואה בעיה להסתדר. המעבד זה באמת שטות לקחת כזה.
עם אתה בטוח במה שאתה אומר ובדקתה באתרים בחול אז למה אתה בא, שואל שאלות ואז מתחיל להסביר שאתה יודע הכל. מי שיודע הכל לא צריך לשאול שאלות באותו נושא.
וזה שאתה לא מכיר חברות אחרות חוץ מקורסייר אז זה אומר אליך משהו ולא על החברות האחרות.
ישן 30-09-13, 1:23   #52 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
ה 4570, 4670 ו 4770 יצאו ביחד כך שאף אחד מהם לא יותר חדש מהאחר
בעשר שנים האחרונות HT לא הוכיח את עצמו במשחקים.. אני מניח שאתה יכול להסיק מזה מסקנות (או שלא)
תשמע,
אין לי בעיה יצאו באותה שנייה לעולם אבל בת'כלס בפועל FPS מראה אחרת...כל הסרטונים כל הביקורות הכל מראה שה-4770 יותר טוב! אני מסתכל במבט לעתיד שבת'כלס אני לא רוצה כל 4 שנים לקנות מחשב חדש! אני מצפה מהמחשב הזה ב-7.2 אלף להרבה דברים וכמובן שיחזיק להרבה זמן. כמובן שגם ה-4670 יתן ביצועים מעולים זה בטוח אבל ה-4770 חזק יותר גם מבחינת FPS לגיימינג וגם ה-HT שאתה לא יודע באמת מה יהיה בעתיד עם משחקים..גם אם לא יהיה שימוש ב-HT הוא טוב בכללי הוא נותן עוד כוח לעתיד גם כשהמעבד יעבוד לאט עוד שנים.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה
ה-4770 וה-4670 יצאו באותה שנייה לאוויר העולם.
אותה טכנולוגייה.
אותה ארכיטקטורה.
כוח כמעט זהה!
פי 1.4 במחיר.
תעשה מה בא לך, אבל היום עם 2500K, אני לא מקנא באף אחד שקנה בזמנו 2600K או חלילה 2700K.
סבבה הבנתי הם יצאו באותו זמן אין בעיה אבל שוב רשמתי למעלה את ההבדל!
4770 יותר חזק לכן הוציאו גרסה אחת קדימה! תחשוב על זה לא מוציאים אותו מעבד עם אותם דברים! ה-HT מעולה ועוד כמה דברים בודדים שמעלים FPS במעבד 4770 שזה חשוב לגיימינג.
אני ממש לא מקנא באחרים ולא יקנא בהם..בהתחלה רציתי לקחת 4670 אבל תמיד אמרו לי "למה? תקח 4570 יהיה לך משתלם" מה נראה לכם פה אפשר לרדת כל פעם? אם כבר קונים מערכת אז ללכת עד הסוף לנצל את כל התקציב! בייחוד במעבד שהוא דבר חשוב מאוד במערכת הכללית.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי New_Shady צפה בהודעה
הכרטיס מסך יגביל אותך הרבה הרבה לפני שהמעבד יגביל אותך. עם הייתה לוקח איזה sli של 770/780 הייתי מבין אותך.
לגבי הזיכרון.. היו לי קורסייר אותה סידרה רק ddr2 וגם g.skill ואין שום הבדל. להפך אני מעדיף g.skill. וגם 16 גיגה ראם אני לא רואה למה זה טוב. כי היום 8 מספיק ואפילו עם 4 אני לא רואה בעיה להסתדר. המעבד זה באמת שטות לקחת כזה.
עם אתה בטוח במה שאתה אומר ובדקתה באתרים בחול אז למה אתה בא, שואל שאלות ואז מתחיל להסביר שאתה יודע הכל. מי שיודע הכל לא צריך לשאול שאלות באותו נושא.
וזה שאתה לא מכיר חברות אחרות חוץ מקורסייר אז זה אומר אליך משהו ולא על החברות האחרות.
מה אתה מתכוון יגביל אותי? אני לא רואה את זה ככה..אני רואה המון סרטונים והמון פורומים בחול שיש על ה-4770 ועל ה-GTX770 אומרים שילוב מצויין, שילוב שלא נמצא כמותו..אתה יכול לבדוק אותי.

אל תשווה את הראם של G.SKILL לקז'ואל אחי! לא אכפת לי יהיה לקחת את ה-GSKILL במקום הקורסייר שניהם מעולים אבל מציעים לי פה קז'ואל...:/
ישן 30-09-13, 1:36   #53 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של New_Shady

אתה צודק, כל הפורום פה טועה ולא מבין כלום. הכי טוב שתיקנה את מה שאתה רואה לנכון. יצאו מכך שני דברים.
1. אתה תרגיש טוב.
2. תפסיק לעצבן את הפורום חח.

וסתם שאלה. בן כמה אתה?
ישן 30-09-13, 1:55   #54 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
אני לא בטוח שאני מסכים עם האמירה הזאת.

דבר ראשון בגלל שה HT הנוכחי שונה מה HT שיצא ב 2002. המערכות שונות, המעבדים שונים, המבנה שלהם שונה. אתה לא יכול בדיוק להשוואת HT של pentium 4 לעומת HT של haswell.

דבר שני, אי אפשר להגיד חד וחלק "HT זה קקי". זה לא נכון. אפילו רחוק מלהיות נכון. בייחוד שאתה בבית לא בדיוק חי עם מחשב סטרילי. יש לך אנטי וירוס ברקע, או firewall, או איזו messenger, או steam, או כל דבר אחר. המשחק לא חי לבדו במחשב שלך.

ודבר שלישי, זה שאתה לא יודע באמת מה יקרה מחר. האם BF4 ידע למצל יותר ליבות, מה ש AMD מאוד רוצים שיקרה?
האם crysis הבא ידע לעבוד עם יותר ליבות?
אל תשכח שהקונסולות הבאות יגיעו עם מעבדים בעלי 8 ליבות. AMD עובדים המון עם סוני ועם MS בשביל שהדבר ישפר על הביצועים. הרי ה 360 בכלל עם 3 ליבות, וה PS3 היה עובד הכי טוב עם 4 או 5 ליבות לכל היותר. הדברים האלו השפיעו על המשחקים שיש לנו היום.
ומה עם משחקים שכן עובדים משמעותית טוב יותר על יותר ליבות, כמו skyrim, bioshock, tombraider וכן הלאה.

ודבר רביעי, 4770 אפשר תמיד להריץ ללא HT ולקבל בעצם 4670 "מחוזק". 4670 לעולם יהיה 4670. יש לקחת זאת למחשבה קצת.
אם הכסף לא באמת משפיע על ההחלטה, אז 4770 יהיה עדיף. אם הכסף לחוץ, זה כבר סיפור אחר. אבל עדיין.

נערך לאחרונה על ידי eyal_ma, 30-09-13 בשעה 2:00.
eyal_ma לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 3:12   #55 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
אם הכסף לא באמת משפיע על ההחלטה, אז 4770 יהיה עדיף. אם הכסף לחוץ, זה כבר סיפור אחר. אבל עדיין.
זה העניין.. אם זה i7 על חשבון יותר זיכרון או SSD גדול יותר או כרטיס מסך טוב יותר אז לדעתי ללכת על i7 על חשבון אלו זאת תהיה הבחירה הפחות טובה לעומת זאת אם אין לאן להשתדרג עם הרכיבים האחרים אז אפשר ללכת על i7 אבל לא במקום.

itziking, לא ראיתי שאף אחד הציע לך פה זכרונות של "קז'ואל".. על מה אתה מדבר?
ישן 30-09-13, 8:45   #56 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
זה העניין.. אם זה i7 על חשבון יותר זיכרון או SSD גדול יותר או כרטיס מסך טוב יותר אז לדעתי ללכת על i7 על חשבון אלו זאת תהיה הבחירה הפחות טובה לעומת זאת אם אין לאן להשתדרג עם הרכיבים האחרים אז אפשר ללכת על i7 אבל לא במקום.
אבל הוא לא חייב SSD למשל, או חייב 16GB זיכרון. שניהם זה nice to have אבל זה לא חובה בכל מחשב מודרני בסופו של דבר. אז המחשב יעלה ב 7 שניות במקום 15. אז מה?
באותו אופן אפשר להגיד שעוד שנה SSDים גדולים יהיו גם זולים יותר.
ישן 30-09-13, 11:50   #57 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

חווית שימוש, עם SSD המחשב מהיר יותר בהרבה, עם SSD גדול יותר אתה יכול להנות מעוד יותר ישומים שיעבדו מהר יותר וזה באופן מיידי. עם זיכרון גדול יותר אתה ממעיט את השימוש בזיכרון הוירטואלי ושוב נהנה ממחשב מהיר יותר וזה במיידי.
עם i7 יש סיכוי (קטן יחסית) שתקבל ביצועים קצת יותר מהירים (בד"כ מתבטא באחוזים בודדים ולפעמים בכלל לא) והסיכוי שהמשתמש ירגיש את השיפור לעומת SSD או זיכרון גדול יותר הוא אפסי.
ואין פה עניין של חייב או לא, סה"כ אף אחד לא חייב כלום גם לא מחשב.
ישן 30-09-13, 12:23   #58 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

SSD אולי. גדול עולה יותר כסף היום. כשאתה בכל זאת מתקין את המשחקים על HDD, זה ממש לא רלוונטי.
ואם אתה חושב ש 16GB זיכרון ימעיטו את השימוש בזיכרון וירטואלי או שימוש ב swapfile, אתה כנראה לא יודע איך windows באמת עובד. אני בטיח לך שלא תקבל שום שיפור. הדבר היחיד שתעשה זה לתפוס עוד מקום ב SSD.

מעבד אולי לא תרגיש את ההבדלים עכשיו.
אם אתה מתכוון לקנות מעבד ל 3-4 שנים, אתה לא יכול לדעת מחר מה יקרה.
ישן 30-09-13, 18:16   #59 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
אני לא בטוח שאני מסכים עם האמירה הזאת.

דבר ראשון בגלל שה HT הנוכחי שונה מה HT שיצא ב 2002. המערכות שונות, המעבדים שונים, המבנה שלהם שונה. אתה לא יכול בדיוק להשוואת HT של pentium 4 לעומת HT של haswell.

דבר שני, אי אפשר להגיד חד וחלק "HT זה קקי". זה לא נכון. אפילו רחוק מלהיות נכון. בייחוד שאתה בבית לא בדיוק חי עם מחשב סטרילי. יש לך אנטי וירוס ברקע, או firewall, או איזו messenger, או steam, או כל דבר אחר. המשחק לא חי לבדו במחשב שלך.

ודבר שלישי, זה שאתה לא יודע באמת מה יקרה מחר. האם BF4 ידע למצל יותר ליבות, מה ש AMD מאוד רוצים שיקרה?
האם crysis הבא ידע לעבוד עם יותר ליבות?
אל תשכח שהקונסולות הבאות יגיעו עם מעבדים בעלי 8 ליבות. AMD עובדים המון עם סוני ועם MS בשביל שהדבר ישפר על הביצועים. הרי ה 360 בכלל עם 3 ליבות, וה PS3 היה עובד הכי טוב עם 4 או 5 ליבות לכל היותר. הדברים האלו השפיעו על המשחקים שיש לנו היום.
ומה עם משחקים שכן עובדים משמעותית טוב יותר על יותר ליבות, כמו skyrim, bioshock, tombraider וכן הלאה.

ודבר רביעי, 4770 אפשר תמיד להריץ ללא HT ולקבל בעצם 4670 "מחוזק". 4670 לעולם יהיה 4670. יש לקחת זאת למחשבה קצת.
בידיוק מה שאתה אומר אני מנסה להעביר להם ללא הפסקה אבל הם בשלהם ה-4570 הכי טוב הכי טוב...זה לא נכון ניסיתי להסביר כמוך והנה ככה אני רוצה בידיוק מה שאמרת!

אכן ה-4770 יותר חזק מה-4670 וכמובן שה-HT הוא לא "חרא" כמו שהרבה אמרו פה! מה זה אומר עליהם!?

והנה על זה אני מדבר פתאום כמה אנשים אומרים את מה שאני אומר כל שאר הפורום שותק! זה הכי מגעיל שהרבה פה עושים יד אחת כזאת מעצבנת עם תשובה אחת ופתאום כמה אחרים אומרים משהו שונה אז מי שתמיד אמר קח 4570 לא צריך יותר מזה וחשב שהוא צודק אז ממש לא!!!!

ציטוט:

itziking, לא ראיתי שאף אחד הציע לך פה זכרונות של "קז'ואל".. על מה אתה מדבר?
הזכירו פה המון של קז'ואל תסתכל על כל העומדים.
ואיפה אתה רואה בכלל שאמרתי שאני לוקח את ה-4770 על ה-SSD?!?!!?!?

אם תסתכל עמוד קודם תראה את המפרט שלי אף אחד פה יגיד שהוא לא טוב! אני לא מבין פתאום כמה אנשים אומרים שונה אז כל מי שאמר 4570 ולא זה ולא זה שותק ומתקפל?!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.אני מבטיח שאני פתוח ואני שוקל מה לעשות עם ה-RAM עכשיו.
2.לגבי המעבד עניתי הכל בציטוט מעליך
3.אני לא הולך לעשות OC ואני לא רואה שהקורסייר XMS3 מיועדים ל-OC אני פשוט יודע שהם איכותיים מאוד ועם הזמן הם לא ישחקו כמו שהקזואל יהיה..הבדלים בבנייה שלהם ובאיכות.
4.אין לי כוח שוב להתחיל אשכול במפרטי מחשב עם בעיה וכל אחד יגיד מה בא לו על האשכול!
בא לי פשוט לקחת את המפרט לשים אותו ולהגיד אני סגור עליו כי חקרתי עליו מהפרט הכי קטן להכי גדול והבנתי שזה הכי טבו שיש...אני על המחשב הזה חוקר משהו כמו 7 חודשים..הכי טוב שהצלחתי להביא לתקציב שלי ואני עדיין אחקור עד עוד חודש עד הקנייה.

זה המפרט הסופי :

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:
Intel Core i7 4770 3.5Ghz (3.9Ghz Turbo) LGA1150 Tray
כמות: 1 - מחיר: ₪1468

קירור למעבד:
NZXT Respire T40 CPU Cooler
כמות: 1 - מחיר: ₪163

לוח אם:
Gigabyte GA-H87-D3H for 1150
כמות: 1 - מחיר: ₪561

ספק כוח:
Seasonic M12II-620 620W Active PFC Modular 80+ Bronze
כמות: 1 - מחיר: ₪435

זיכרון:
Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMX8GX3M2B1600C9 CL-9-9-9-24
כמות: 1 - מחיר: ₪466

כרטיס מסך:
Gigabyte Geforce GTX770 WINDFORCE X3 OC 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש
כמות: 1 - מחיר: ₪1949

קשיח למחשב שולחני:
Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3
כמות: 1 - מחיר: ₪458

קשיח למחשב שולחני:
Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד
כמות: 1 - מחיר: ₪470

כונן אופטי:
DVDRW LITE-ON x24
כמות: 1 - מחיר: ₪96

מסך:
DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM
כמות: 1 - מחיר: ₪855

תוכנות:
Microsoft Windows 7 Home Premium Hebrew 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים ניידים בלבד
כמות: 1 - מחיר: ₪353

סה"כ: ₪7274
מתחרים בכל הצעה בפורומים!
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.
תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7129 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/leptdwr2

זה המחשב
-הספק הוא 620W למרות שאני לא רגוע רציתי 750W אבל החלטתי לחסוך.
-קירור לקחתי T40 - כי ה-MUGEN 3 REV B מגושם ומגעיל ואין צורך בו. (OC אני לא עושה).
-ומסך זה מה שיש הכי טוב למחיר הDELL.
-7130 שקל זה מה שיעלה לי המחשב (במזומן).
-וגם לקחתי 2TB SEATAGE וגם ה-SSD 120GB SAMSUNG 840...

SSD - מערכת הפעלה אנטי וירוס ותוכנות קלות
HDD - משחקים/סרטים/תמונות ועוד.

עכשיו לגבי ה-SSD אתה ממליץ לי לקחת? לא לפחד גם אם זה שובק חיים אחרי כמה שנים? כמה שנים נראה לך זה ישבוק?

נערך לאחרונה על ידי itziking, 30-09-13 בשעה 18:25.
ישן 30-09-13, 18:25   #60 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

איש יקר, אתה היחיד שכתבת פה קז'ואל, לפחות ממה שראיתי
לעומת זאת אנשים פה המליצו על Crucial או בעברות קרושל - יכול להיות שאתה מתכוון לזה?

לא כתבתי שאתה לוקח 4770 על חשבון SSD, כתבתי שאתה לוקח 4770 על חשבון SSD גדול יותר כלומר במקום לקחת 4770+SSD120GB אתה יכול לקחת באותו מחיר 4570+SSD256GB+16GB_Crucial באותו מחיר פחות או יותר

המפרט שלך טוב, אני לא חושב שמישהו חולק על זה פשוט אפשר יותר טוב באותו מחיר.
כך או כך גם אם תיקח את המפרט כמו שהוא הוא מעולה.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא