IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

לגבי קניית מחשב עכשווית עוד חוד או לחכות עד 2014?

ציטוט: פורסם במקור על ידי gmmaster איש יקר, אתה היחיד שכתבת פה קז'ואל, לפחות ממה שראיתי לעומת זאת אנשים פה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-09-13, 18:30   #61 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
איש יקר, אתה היחיד שכתבת פה קז'ואל, לפחות ממה שראיתי
לעומת זאת אנשים פה המליצו על Crucial או בעברות קרושל - יכול להיות שאתה מתכוון לזה?

לא כתבתי שאתה לוקח 4770 על חשבון SSD, כתבתי שאתה לוקח 4770 על חשבון SSD גדול יותר כלומר במקום לקחת 4770+SSD120GB אתה יכול לקחת באותו מחיר 4570+SSD256GB+16GB_Crucial באותו מחיר פחות או יותר

המפרט שלך טוב, אני לא חושב שמישהו חולק על זה פשוט אפשר יותר טוב באותו מחיר.
כך או כך גם אם תיקח את המפרט כמו שהוא הוא מעולה.
הבנתי את כוונתך...
1.אני אישית לא סומך על "קרושל" אם כמה שתגידו שהם סבבה וזה אני עדיין רוצה להמשיך עם קורסייר..יכול להיות שעוד כחודש עד הקנייה ירדו המחירים וגם אם לא אז כרגע אקנה 8GB RAM CORSAIR XMS3 ובעתיד אוסיף עוד 8 (כמובן שישאר ה-DDR3, זה בטוח).
2.אין לי למה לקחת יותר מ-120GB SSD SAMSUNG...אני לוקח 2TB SEAGATE שזה הולך ככה :

SSD - מערכת הפעלה, אנטי וירוס ותוכנות ניקוי למיניהן.

HDD - משחקים(המון משחקים), סרטים, תמונות, גיבויים, ותוכנות של משחקים.

אז רוב השימוש יהיה ב-HDD וה-SSD הוא יהיה רק למערכת הפעלה שיפעל מעולה.

נ.ב.
אם תסתכל על כל העמודים אחורה תבין כמה הם חלקו על המפרט שלי :/ מכל פינה אפשרית.
"למה לקחת 4770"
למה SSD
למה לקחת 2TB
למה לקחת H87
למה זה ולמה זה..חלאס אם הם לא מבינים (ואני לא אומר את זה) יש כאלה שפשוט באים מגיבים שטויות והולכים כי הם רואים שהרבה מגיבים ככה.
itziking לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 18:46   #62 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

לא, זה שאף אחד לא מגיב לא אומר שאתה צודק ואנחנו מתביישים, פשוט נמאס לנו שאתה הולך ראש בקיר בעוד אנחנו מנסים להסביר.

לא, בעתיד ה-4770 לא יהפוך לסופר דופר מעבד עם יכולות על, הוא יזדקן בדיוק כמו כל I5.

120GB של SSD לא מספיק לכלום, אני משתמש בכזה! יש לי מקום לווינדוס ומשחק אחד, זהו!

אתה ממציא תירוצים לא לקחת זיכרון של Crucial בעוד הם חברה אמינה לא פחות מקורסאיר.

אנחנו לא מגיבים שטויות והולכים, אנחנו מנסים לעזור - נתקלים בכתף קרה והולכים.
אם החלטת מראש מה אתה לוקח אל תתייעץ פה.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 18:48   #63 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

הבנתי
אם כך אז אין מה לחפור פה יותר

בהצלחה ותתחדש
תעלה תמונות של המערכת כשתקבל אותה
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 18:53   #64 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה
לא, זה שאף אחד לא מגיב לא אומר שאתה צודק ואנחנו מתביישים, פשוט נמאס לנו שאתה הולך ראש בקיר בעוד אנחנו מנסים להסביר.

לא, בעתיד ה-4770 לא יהפוך לסופר דופר מעבד עם יכולות על, הוא יזדקן בדיוק כמו כל I5.

120GB של SSD לא מספיק לכלום, אני משתמש בכזה! יש לי מקום לווינדוס ומשחק אחד, זהו!

אתה ממציא תירוצים לא לקחת זיכרון של Crucial בעוד הם חברה אמינה לא פחות מקורסאיר.

אנחנו לא מגיבים שטויות והולכים, אנחנו מנסים לעזור - נתקלים בכתף קרה והולכים.
אם החלטת מראש מה אתה לוקח אל תתייעץ פה.
אתה רציני? אתה סתם מוציא מילים מהפה שלך ולא שם לב מה אתה אומר :S
זה פשוט מגעיל ההתיחסות שלך לאשכול הזה...אתה פשוט מגיב סתם שטויות באמת שסתם!!!!!!!

אם תסתכל תגובות קודמות תבין שרשמתי שאני קונה SSD למערכת ההפעלה אנטי וירוסו תוכנות קלות מאוד של נוקוי ואני קונה עוד 2TB למשחקים סרטים ותמונות וכל זה! מה לא מובן פה?? אתה כאילו מנסה לשכנע אותי למשהו אחר!? אני לא מבין אותך אתה לא קורא תגובות שלי קודמות? אתה סתם מנחש מה לכתוב???

גבר תקשיב,
אני מקשיב לכל מה שאתה אומרים ללא ספק לקחתי ביקורות לעצמי אבל כל מה שאמרתם זה שטויות במיץ אתם אומרים שטויות והנה הגיע משהו אמר משהו אחר שהוא משהו מנהל לא יודע מה וכולכם התקפלתם..זה אומר שטעיתם ואתם סתם עושים שטויות ולא מבינים מה הולך!

אני יודע שה-4770 יהיה זקן מה זה קשור לכוחות על!? מה אתה ילד!??!?! אני פשוט אומר שהוא יחזיק יותר זמן מה-4670 מבחינת חוזק משחקים והכל זה מה שבטוח.
ישן 30-09-13, 19:03   #65 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itziking צפה בהודעה
אני פשוט אומר שהוא יחזיק יותר זמן מה-4670 מבחינת חוזק משחקים והכל זה מה שבטוח.
זה לא בטוח איש, זה הימור. אייל משער שאולי כן, אני חושב שלא.
אבל מה שבטוח זה שזה לא בטוח, אתה תדע עוד כמה שנים אם זה היה שווה את ההשקעה או לא אם יהיה לך מעבד 4570 או 4670 להשוות אליו.
ישן 30-09-13, 19:11   #66 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
זה לא בטוח איש, זה הימור. אייל משער שאולי כן, אני חושב שלא.
אבל מה שבטוח זה שזה לא בטוח, אתה תדע עוד כמה שנים אם זה היה שווה את ההשקעה או לא אם יהיה לך מעבד 4570 או 4670 להשוות אליו.
סבבה גבר אין בעיה..
הרבה חושבים פה שאני הולך עם הראש בקיר אבל מה שההוא למעלה אמר ממש כאילו הוציא לי את המילים מהפה בניסוח יותר טוב לגבי ה-HT וכמובן לגבי -4770 למה כדאי לקחת אותו גם לעתיד!

זה הכל מה שהוא אמר זה הכי נכון...

תסתכל תגובה מעליי ומעליך שים לב מה הוא ענה לי הבנאדם הזה זה נקרא אחד שלא קורא או לא מתייחס לכל האשכול :S חבל הוא בטח מטעה פה המון אנשים.
קישור פירסומי
ישן 30-09-13, 19:27   #67 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

אתה פשוט חוצפן.
איך אתה מעז לזלזל ככה באנשים אחרים?!
אולי לא עזרתי לך, אבל לומר שאני מטעה פה אחרים? מה זה פה? FXP?

אני אמרתי לך את דעתי על 4770. עדיין קונה אותו? שיבושם לך.
המטרה של SSD זה לא רק לווינדוס, הרי אם תתקין עליו תוכנות הן יפעלו מהר יותר, ואם אין לך מקום לתוכנות האלה אז חבל.

קראתי את האשכול הזה טוב מאוד, ואני קורא אותך מנסה לשכנע את עצמך ולחפש צידוקים.

נמאס לי בכנות לעזור לך, להתראות.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
ישן 30-09-13, 19:30   #68 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itziking צפה בהודעה
תסתכל תגובה מעליי ומעליך שים לב מה הוא ענה לי הבנאדם הזה זה נקרא אחד שלא קורא או לא מתייחס לכל האשכול :S חבל הוא בטח מטעה פה המון אנשים.
הוא לא הטעה אותך, הוא המליץ לך לקחת SSD גדול יותר, ללכת על זיכרון של Crucial ולקחת i5
ההמלצות שלו בסדר גמור, וההחלטה שלך לא לקבל אותן גם היא בסדר גמור.

מנגד יש פה איזשהו ניגוח אחד בשני, זה מתבטה בתגובות של חלק מהאנשים כולל שלך וזה יורד לפסים אישיים
אני מעדיף להימנע מזה
ישן 30-09-13, 19:32   #69 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ymac צפה בהודעה
אתה פשוט חוצפן.
איך אתה מעז לזלזל ככה באנשים אחרים?!
אולי לא עזרתי לך, אבל לומר שאני מטעה פה אחרים? מה זה פה? FXP?

אני אמרתי לך את דעתי על 4770. עדיין קונה אותו? שיבושם לך.
המטרה של SSD זה לא רק לווינדוס, הרי אם תתקין עליו תוכנות הן יפעלו מהר יותר, ואם אין לך מקום לתוכנות האלה אז חבל.

קראתי את האשכול הזה טוב מאוד, ואני קורא אותך מנסה לשכנע את עצמך ולחפש צידוקים.

נמאס לי בכנות לעזור לך, להתראות.
1.תשמע אני לא מזלזל באף אחד! מי שסתם מגיב כדי להראות שהוא מגיב או גם רושם שטויות בגלל שכל השאר רושמים שטויות בשבילי הוא לא עוזר.

2.אני יודע ובטוח שה-4770 יהיה מעולה והרבה יחזיק ליותר זמן מאשר ה-4670 זה בטוח לא צריך להגיד לי! מה שבאתי לפה זה לקבל ייעוץ.

3.שוב,
מה שאני מתקין על ה-SSD זה רק ווינדוס 7, תוכנות כמו אנטי וירוס וכאלה ותוכנות ניקוי!
כל השאר שזה משחקים/סרטים/תמונות ב-HDD..אולי אראה לנכון להתקין עוד משהו על ה-SSD? אז אני אתקין..אני חושב ש-120GB זה מספיק משחקים לא יותקנו עליו יש לי 2TB HDD.

4.אני לא מנסה לשכנע את עצמי, להיפך..לא הבאתם טיעון אחד טוב למה לא לקחת את המערכת שלי! אתם תמיד אמרתם לך על זה לך על זה לך על זה שיניתם לי את המפרט מקצה לקצה שבמקום שיחזיק 4-5-6 שנים הבאתם לי מפרט הרבה יותר חלש לפחות שנים וזה מובטח! לא קשור למעבד במקום H87 שיש לו פיצ'רים מעולים אמרתם לי ללכת על ה-B85 במקום 8GB RAM CORSAIR של קרושל..אחי זה לא ככה!

5.ממש לא FXP לכן באתי לפה..לא?
ישן 30-09-13, 19:36   #70 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

1. לומר שאני מטעה את כולם זה זלזול, ואפילו פגיעה אישית. לומר שלא קראתי את התר'ד ולטעון שאני מגיב פה סתם זה זלזול. להמשיך?

2. אם אתה יודע אז יופי, את שלי עשיתי.

3. אין בעיה קח 120GB.

4. תן לי פיצ'רים שיש ב-H87 שאתה צריך ומשתמש שאין ב-B85?
אנשים ייעצו לך קרושיאל, בגלל שהערכה של קורסאיר שלקחת לא משתלמת בעליל, אני ושאר הפורום פה כדי לעזור לך לנצל את התקציב הכי טוב שאפשר. וקרושיאל יותר זולים ואיכותיים בדיוק כמו קורסאיר. אפילו חברך הטוב אייל אמר זאת.

5....

ישן 30-09-13, 20:19   #71 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של New_Shady

זה לא הפורומים שאתה רגיל אליהם פה. לא מגיבים פה בשביל הודעות! יש פה אנשים עם ניסיון וידע כמו the one או ymac שהם ותיקים בפורום ויודעים מה הם אומרים. זה שאתה רואה את זה כשטויות זה לא בהכרח נכון. אני הייתי לוקח 4670 וזיכרון של כל חברה חוץ מcorsair כי אני לא אןהב אותם. זה לא אומר שאני טועה. לפי התגובות שלך אפשר להבין שאתה לא בעל ניסיון רב בנושא. אני מתכוון לא להרכבת המפרט אלה לאיך שאתה מדבר לדוגמה לגביי ddr3 או שהמחשב הזה יסליק ל6 שנים. לצערי אני לא מסכים עם איתך בשום נושא אך זה לא אומר שאתה צודק. זה הכסף שלך ומצידי אתה יכול לזרוק אותו מהחלון. אבל לפתוח פה על אנשים מכובדים פה בפורום זה ממש לא לעיניין ואף מכעיס!
בנוסף הפיצירים שאתה מדבר אליהם אינם רלוואנטיים למישהו עם הצרכים שלך. ואפשר לדעת את גילך כדי להבין עם מי אנחנו מדברים?
ישן 30-09-13, 20:37   #72 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

4770 זה מעבד שנעשה במאדים ושיגרו אותו לארץ.. טכנולוגיה אחרת לגמרי, ובמשחקים
עוד שנתיים אתה תראה פריימים כפולים מ I5 של אותו דור.

במפעל של קורסאייר משתמשים בחומרים מיוחדים שלא משתמשים באף מפעל אחר, הם מספר אחת.

הנה התגובה שהוא היה צריך כדי לצבור ביטחון וללכת לקנות.
בהצלחה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 21:28   #73 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של קישקשתא

איפה מוכחת הטענה שהזכרונות של קורסאייר איכותיים וטובים יותר? לא מצאתי עדות אחת ברשת
שתעיד את הטענה הזאת או ההפוכה לה. לפיכח - אם אתה קצת יוצא מהקופסא שאתה נמצא בא
ואתה מביא בחשבון את הנתונים הבאים -
תדר תואם לשניהם, תזמונים דומים לשניהם, אבל מחיר זול יותר לטובת CRUCIAL :
המסקנה המתבקשת פה היא לבחור בזול יותר. הביצועים דומים ואף שווים בין כל הזכרונות שתמצא ברשת.
ההבדל היחידי הוא בין תדרים שונים או בתצורה השונה (2DIMM OR 4 DIMM).
כשתראה פה שCORSAIR טובים יותר מהחברה השנייה, או כל חברה אחרת לצורך המשחק שאתה
משחק בו, אז תוכיח כי כולם פה טועים ואתה המלך. עד אז, כהחלטה מושכלת, המתבקשת על סמך
העמדת שתי מוצרים בעלי נתונים זהים אך בעלי מחיר שונה, הזול הוא הבחירה הטובה יותר. שוב,
CRUCIAL לא טובים יותר. אלא טובים באותה מידה. אך זולים יותר.

לגבי המעבד הנחשק 4770 - מבין את ההגיון העומד מאחורי "אולי בעתיד יהיה שימוש לHT". סבבה.
אבל מפה ועד להוא חדש יותר, טוב יותר, חזק יותר.. בוא תיכנס לפרופורציה חבוב. הוא לא.
ההבדל בינו לבין 4670 עומד על FPS בודדים אם בכלל. אתה מוזמן לחפש ברשת, יש המון מבחנים
על המקבילים שלהם בעלי המכפלה הפתוחה אשר יוכיחו את הטענה.
אני אישית בעלים של 4770K, להגיד לך שהוא הבחירה החכמה לקנייה? לא. זה מותרות כספית שהייתה לי.
מה שבטוח זה שאני משחק בCRYSIS3 למשל הFPSים שלי זהים לחלוטין לאחר בעל מעבד 4670.
ועם העובדה הזאת אתה יכול להתווכח עד מחר, כל עוד לא תוכיח לי אחרת, אתה טועה.
הרשת מלאה במבחנים, ואפילו פה באתר אם אני לא טועה יש מבחן ביצועים, אשר יוכיחו לך שההבדל הוא עד 5 פריימים.

לגבי H87 - למה? לא יודע, תהנה. בדקת אולי יש לוח זול יותר שימלא את כל דרישות החיבורים
שאתה זקוק אליהם? הרי אתה לא צריך מספר פזות מסוים בלוח, אתה לא צריך בלוק קירור לגשר,
אתה לא צריך תמיכה בSLI, אתה לא צריך לא יודע מה. בדקת אבל אם יש לוח זול יותר שמתאים
לך? אם אין, סע לשלום, אני אישית לא בדקתי, רק ממליץ לבדוק.

לגבי הSSD - המפרט למשחקים? למה לא להתקין את המשחק שאתה משחק בו על הSSD? חשבת
על זה שהמשחק יטען לך מהר יותר? אתה תהנה ממנו הרבה יותר? לא תשב כמו טיפש מול המסך
ותמתין לו שיטען? לא יודע, אם אתה חושב ש120 יספיקו לך, תקנה, המלצה בחום - לך על גדול יותר.

לגבי הקירור שלך - למה? למה? ושוב למה? תחסוך 100 שקלים וכך קירור סטוק/קירור אחר ב50
שקלים יעשה את אותה עבודה בדיוק! הטמפ' לא משנה לך. ואם תגיד לי שכן אז אתה בכלל לא מבין
מה שאתה קונה או עושה עם המחשב. יותר מזה, בוא נעזור לך עד כדי כך שאני מזמין אותך לבוא
אלי לבית לכוס קפה ולקחת קירור של AC שיושב לי פה במגירה.

ודבר אחרון - הגישה שלך. אתה בטוח בעצמך? תפסיק לריב ולהתווכח ולנסות להוציא אנשים
מטומטמים, זה לא עובד לך. להפך.
עצה ידידותית - קח את הרגליים וסע לחנות, תקנה, תבנה, תסדר, תריץ, תהנה, ואל תשכח לצלם לנו
שנזכה לראות את החומרה הזאת. שהרי לא משנה מה היא, אנחנו פריקים שאוהבים תמונות של חומרה.

משפט אחרון לכולם פה - הדיון מיצא את עצמו לא? הבחור בטוח בהחלטה שלו, כל שנשאר לעשות זה לברך אותו בתתחדש ובחיוך ולחכות ללוג בנייה.

*כדי להמנע מהתגובה הבאה שלך שתבוא של "בוא תוכיח אתה" - לא יקרה. כסף שלך. תוכיח
לעצמך שאתה צודק ותגבה את עצמך בביקורות שיצדיקו את ההוצאה הכספית שלך. כל מילה שאמרתי
פה נאמרה לאחר וידוא ברשת על גבי מבחנים ועל סמך ידע שיצטבר לאורך שנים במספר. קנייה מהנה.
לא תראה ממני עוד תגובה פה, שהרי כל דעה שלא כשלך היא כמיותרת. חבל על הזמן
קישקשתא לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-13, 22:48   #74 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קישקשתא צפה בהודעה
איפה מוכחת הטענה שהזכרונות של קורסאייר איכותיים וטובים יותר? לא מצאתי עדות אחת ברשת
שתעיד את הטענה הזאת או ההפוכה לה. לפיכח - אם אתה קצת יוצא מהקופסא שאתה נמצא בא
ואתה מביא בחשבון את הנתונים הבאים -
תדר תואם לשניהם, תזמונים דומים לשניהם, אבל מחיר זול יותר לטובת CRUCIAL :
המסקנה המתבקשת פה היא לבחור בזול יותר. הביצועים דומים ואף שווים בין כל הזכרונות שתמצא ברשת.
ההבדל היחידי הוא בין תדרים שונים או בתצורה השונה (2DIMM OR 4 DIMM).
כשתראה פה שCORSAIR טובים יותר מהחברה השנייה, או כל חברה אחרת לצורך המשחק שאתה
משחק בו, אז תוכיח כי כולם פה טועים ואתה המלך. עד אז, כהחלטה מושכלת, המתבקשת על סמך
העמדת שתי מוצרים בעלי נתונים זהים אך בעלי מחיר שונה, הזול הוא הבחירה הטובה יותר. שוב,
CRUCIAL לא טובים יותר. אלא טובים באותה מידה. אך זולים יותר.

לגבי המעבד הנחשק 4770 - מבין את ההגיון העומד מאחורי "אולי בעתיד יהיה שימוש לHT". סבבה.
אבל מפה ועד להוא חדש יותר, טוב יותר, חזק יותר.. בוא תיכנס לפרופורציה חבוב. הוא לא.
ההבדל בינו לבין 4670 עומד על FPS בודדים אם בכלל. אתה מוזמן לחפש ברשת, יש המון מבחנים
על המקבילים שלהם בעלי המכפלה הפתוחה אשר יוכיחו את הטענה.
אני אישית בעלים של 4770K, להגיד לך שהוא הבחירה החכמה לקנייה? לא. זה מותרות כספית שהייתה לי.
מה שבטוח זה שאני משחק בCRYSIS3 למשל הFPSים שלי זהים לחלוטין לאחר בעל מעבד 4670.
ועם העובדה הזאת אתה יכול להתווכח עד מחר, כל עוד לא תוכיח לי אחרת, אתה טועה.
הרשת מלאה במבחנים, ואפילו פה באתר אם אני לא טועה יש מבחן ביצועים, אשר יוכיחו לך שההבדל הוא עד 5 פריימים.

לגבי H87 - למה? לא יודע, תהנה. בדקת אולי יש לוח זול יותר שימלא את כל דרישות החיבורים
שאתה זקוק אליהם? הרי אתה לא צריך מספר פזות מסוים בלוח, אתה לא צריך בלוק קירור לגשר,
אתה לא צריך תמיכה בSLI, אתה לא צריך לא יודע מה. בדקת אבל אם יש לוח זול יותר שמתאים
לך? אם אין, סע לשלום, אני אישית לא בדקתי, רק ממליץ לבדוק.

לגבי הSSD - המפרט למשחקים? למה לא להתקין את המשחק שאתה משחק בו על הSSD? חשבת
על זה שהמשחק יטען לך מהר יותר? אתה תהנה ממנו הרבה יותר? לא תשב כמו טיפש מול המסך
ותמתין לו שיטען? לא יודע, אם אתה חושב ש120 יספיקו לך, תקנה, המלצה בחום - לך על גדול יותר.

לגבי הקירור שלך - למה? למה? ושוב למה? תחסוך 100 שקלים וכך קירור סטוק/קירור אחר ב50
שקלים יעשה את אותה עבודה בדיוק! הטמפ' לא משנה לך. ואם תגיד לי שכן אז אתה בכלל לא מבין
מה שאתה קונה או עושה עם המחשב. יותר מזה, בוא נעזור לך עד כדי כך שאני מזמין אותך לבוא
אלי לבית לכוס קפה ולקחת קירור של AC שיושב לי פה במגירה.

ודבר אחרון - הגישה שלך. אתה בטוח בעצמך? תפסיק לריב ולהתווכח ולנסות להוציא אנשים
מטומטמים, זה לא עובד לך. להפך.
עצה ידידותית - קח את הרגליים וסע לחנות, תקנה, תבנה, תסדר, תריץ, תהנה, ואל תשכח לצלם לנו
שנזכה לראות את החומרה הזאת. שהרי לא משנה מה היא, אנחנו פריקים שאוהבים תמונות של חומרה.

משפט אחרון לכולם פה - הדיון מיצא את עצמו לא? הבחור בטוח בהחלטה שלו, כל שנשאר לעשות זה לברך אותו בתתחדש ובחיוך ולחכות ללוג בנייה.

*כדי להמנע מהתגובה הבאה שלך שתבוא של "בוא תוכיח אתה" - לא יקרה. כסף שלך. תוכיח
לעצמך שאתה צודק ותגבה את עצמך בביקורות שיצדיקו את ההוצאה הכספית שלך. כל מילה שאמרתי
פה נאמרה לאחר וידוא ברשת על גבי מבחנים ועל סמך ידע שיצטבר לאורך שנים במספר. קנייה מהנה.
לא תראה ממני עוד תגובה פה, שהרי כל דעה שלא כשלך היא כמיותרת. חבל על הזמן
1.לוח אם בחרתי אותו בגלל הגשר הצפוני יש סיכוי למשהו בעתיד גם אם אני לא עושה OC עכשיו אלא בעתיד..(רק דרך הגשר).

2.אתה יודע שה-2TB של סיגייט הוא פשוט מהיר מאוד גם כן..ה-SSD יהיה למערכת ההפעלה זה מה שחשוב לי תאמין לי שמשחקים יעלו מהר .. זה שטויות מה שאמרת.

3.למעבד 4770 שמחתמם מאוד במשחקים בעיקר מעבד חזק לקחת לו קירור ב-50 שקל? אתה אומר שאתה לא מטעה?

4.תשמע התגובה שלי כאן בפורום הזה אני לא מבין מה הבעיה? אני לא בא משום פורום ושלא תחשבו שאני חושב שהפורום הזה משתווה למשהו אחר לכן באתי לפה אחרי בידוק וחיפוש של המון פורומים...אבל גם פה יש המון ילדים קטנים עדיין עם שגיאות כתיב שלא יודעים מה הם אומרים וזה קורה פה המון באשכול.
ישן 30-09-13, 23:12   #75 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

1. אין כזה דבר מזמן גשר צפוני, זה א'. ב', אתה לא יכול לעשות OC על H87 אלא רק עם Z87. וגם!! אם יש לך לוח Z87 אתה צריך מעבד K, כי מעבדי האסוול לא יכולים לעשות OC מתדר הבסיס.

2. מהיר כמו רוב כונני ה-7200RPM מהשנים האחרונות, לא משתווה לשום SSD או SSHD.
אני עדיין רואה שאתה מזלזל עם "זה שטויות מה שאמרת", זה לא שטויות. מ-HDD לוקח לי דקה וחצי עד שתי דקות לטעון את BF3 במולטיפלייר, על ה-SSD הוא נטען ב-13 שניות.

3. 4770 לא מתחמם יותר מ-4330. תוכל להסתפק בקירור סטוק 95W של אינטל או מאוורר מסדרת אלפין של ארקטיק.

4. הבעיה היא שאתה לא מכבד כלפי חברי הפורום האחרים, וחרף נסיונם לעזור לך אתה דוחה את דעותייהם תוך הטחת עלבון אפילו.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא