IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

העצמת אישיות

שלום לכולם, אז ככה... מאז ומעולם לא הייתי שיא היופי והאופי (אך אני לא מכוער מצד שני), לא נולדתי להצחיק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-10-13, 22:47   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

שלח הודעה דרך ICQ אל Born2kilL שלח הודעה דרך MSN אל Born2kilL
ברירת מחדל העצמת אישיות

שלום לכולם,
אז ככה...
מאז ומעולם לא הייתי שיא היופי והאופי (אך אני לא מכוער מצד שני), לא נולדתי להצחיק אנשים או במילים אחרות - להיות סוג של מנהיג, כזה שזורמים אחריו.
לי קשה להתחבר לאנשים אחרים וכנ"ל ההפך.
אני מאוד-מאוד מעוניין להתחבר אך משהו מולד באופי שלי מונע זאת ממני: אני שקט מידיי, נוהג הרבה להנמיך פרופיל... וזה משהו טבעי לחלוטין אצלי.

בעבר ראיתי חברים שפעם היו פחות 'מקובלים' ממני והיום הם כבייכול הרבה יותר 'מקובלים' ממני.
בעבר אמרו לי שאתה תהייה יותר "גבר", אחרי הצבא, אבל זה לא ממש קרה, וכבר אני משוחרר כבר כמה חודשים ואני מרגיש שמשום מה לא התקדמתי יותר מידיי בחיים. במיוחד לא בנושאי חברה (סוסייטי).
אני רואה חברים בפייסבוק שבעבר היו הרבה פחות מקובלים ע"י החברה ועכשיו הם הרבה מעבר... סתם יוצר אצלי דיכאון שאין לי באמת חברים קרובים. גם כשאני הולך עם חברים שקשורים לתחביב שלי אני כבר רואה זאת על הפנים שלהם שאני לא ממש מספק מבחינת צחוקים ובכלל קשה להם להתחבר לאופי שלי. גם כשאני פוגש אנשים חדשים - קשה להם להתחבר אליי.
זה מתסכל לאללה! אתם לא מבינים עד כמה! צריך לחוות את זה כדי להרגיש עד כמה הרגשה חרא יכולה להיות.

אז רציתי לשאול, איך אתם מתגברים על הבעיה?

נ.ב. פתחתי שירשור זה כסוג של מניעה מלללכת לסוציולוג/פסיכולוג שעלות ביקורו יכול להסתכם בכמה מאות שקלים, ושלא שיש לי כסף מיותר בחיים.
Born2kilL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-13, 23:13   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

היי
פיתרון יכול לבוא קודם כל ממך.אל תסתכל על אחרים.תביט על יתרונות שלך אישית.מי מקובל יותר ואיך ולמה זה תלוי בסביבה החברתית שלו ומה גורם לו להיות מקובל?.האם הוא מקובל בגלל התנהגות ילדותית או בוגרת (ירידות והעלבות גם זו דרך להיות מקובל- דרך מכוערת אבל גם דרך.)
אל תיקח אף פעם את הכלל כדוגמה.החברה יכולה לבנות וגם להרוס.

אתה לא חייב לבדר אף אחד ואם זאת אתה צריך להיות קליל ולא אדם משעמם.
אני לא מכיר אותך ולכן קשה לי לנתח את המצב שאתה מתאר פה.
כמו כן מה גילך?
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 0:10   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

הייתי בול כמוך ורגע קטן בחיים שינה לי את הכל

אז איך זה מתחיל? כמעט בסיום שירותי הצבאי הייתה מסיבת הענקת תעודות הוקרה\קורס למסיימים (הייתי ביניהם)
אמרו לנו להגיע לאיזה מבנה בתל אביב ובוא נגיד טעית פנייה? צריך להיכנס מחדש לעיר
אחרי שעתיים של סיבובים תפס אותנו פקק
בזמן הפקק הזה נחמנים התחילו לחלק פיילרים, צמידים, תהילים וכו'
אמרתי לעצמי נשאל אותו איך מגיעים ל-X מקום ונקח משהו על הדרך

לקחתי איזה מחזיק מפתחות והשיחה מתפתחת ככה:
-אח יקר אתה יודע במקרה איך מגיעים ל-XYZ?
=אחשלי זה יום המזל שלך
-אז איך בדיוק
=אתה רואה את הכביש הזה
-כן, כן אחי
=אתה ממשיך ישר ישר ישר
-נו אוקיי ו?
=אחשלי תלך לאיפה שהרגליים לוקחות אותך

הוא צדק, צריך לזרום בחיים ולהיות בולט בדרך שלך, אל תהיה מושפע מהסביבה (מי מקובל יותר ומי פחות), סה"כ אתה לא יודע מה קורה אצלם בחדר הסגור
צריך להגיע לנקודה בחיים ולהגיד תודה על מה שיש, תודה על מי שאני
מי שלא מתחבר אלייך? או לחילופין אליו כנראה שלא צריכים להיות
סה"כ השינוי הוא שלא צריך להיות שינוי, אתה בסדר כמו שאתה
פשוט לא מצאת את "מקום" שלך
זה הזמן, זה המזל, זה החיים שיובילו אותך לנקודת המפנה הזו - זה צריך לבוא מימך!

פסיכולוג סה"כ הוא שומע מה יש לך להגיד ואתה בעצמך דרך השאלות האלה מבין את התשובה
אין לו דעה.. אין לו התערבות אמיתית
לא סתם אומרים הכרה במחלה היא 50 אחוז ריפוי מימנה :D

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 05-10-13 בשעה 0:18.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 0:20   #4 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

מ... כמה יש לי להגיד על הנושא למרות שלא הכל יהיה טוב בפורום הזה... אני לא מהסוג ששופך את הלב יותר מדי

האם אני מכיר את הבעיה שלך? בטח... חיי את זה
רק שבמקרה שלי זה כנראה מבחירה יותר מאשר הכל... העובדה שאני גם מהטיפוסים שאוהבים להיות לבד אז זה מסתדר

ברוך השם יש פה מספיק אנשים שמכירים אותי אישית גם (שוני... כרגיל הכנתי בשבילך את הקרקע לעקיצה), אני לא הבן אדם הכי קל שבעולם עם אופי שהוא פחות או יותר סיוט, מה שמצחיק? ברגע שעוברים את המדרגה הראשונה הזאת הכל נראה אחרת, במקרה שלי מי שלא מצליח לעבור את ה"מדרגה" פשוט לא צריך להיות שם... אם אי אפשר לראות את ה"מעבר" שלי אז מצטער... לא תודה

אין לי הרבה "חברים" אלא הרבה מכרים... את החברים שיש אני יכול לספור על יד אחד אבל כל חבר הוא חבר, הרבה מעבר להבנה הבסיסית של "חברות" שאני מניח שאתה מבין כרגע....

אחד מהם אני אולי לא פוגש הרבה בימים אלו אבל אנחנו ""חברים" כבר 13 שנה (אני חושב... מהימים שהכרתי אותו בפנימיה)

כרגע עשית את הצעד הראשון בפתרון
יצאת מהצבא, יצאת לאזרחות... אנשים חדשים מסגרות חדשות....

הקשר ה"צבאי" שלי די חלש בימינו, עולם שלם של אנשים חדשים מחכים לך ותגיע גם אליהם
העובדה שאתה מהרהר יותר ויותר על הבעיה רק מעצימה אותה, כמו שאמרו... זרום

דברים טובים מחכים מעבר לפינה... אבל אף אחד לא אומר לך כמה היא רחוקה

זה לא פשוט, זה לא קל... אבל זה החיים
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 0:43   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

^ עכשיו מובן למה אתה מחבב
את house md
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 1:17   #6 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
^ עכשיו מובן למה אתה מחבב
את house md
you got me
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 05-10-13, 2:05   #7 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מישהו פה אמר את זה באחת התגובות...
גם את החברים הכי טובים שלי אני סופר בשלוש אצבעות, וזהו.
השאר זה - חברים וחברות מהלימודים, חברים מהמילואים, חבר'ה מהעבודה וכו'.

אנשים בכללי מניסיון שלי - מאכזבים, שקרנים ודואגים לעצמם באופן הכי בולט לעין.

זה אולי נשמע מטומטם לאחרים אבל אני מציע לך כמה דברים פשוטים..

- תביא כלב
- תעשה קצת כסף ותטייל בעולם ( מדהים ופותח את הראש בצורה מטורפת )
- תעשה דברים שאתה אוהב ואל תוותר על זה ( ספרים, מחשב, חדר כושר, יוגה.. לא יודע כל מה שעושה לך טוב )
- אל תתרחק מאנשים.. למרות שזה נוגד את מה שאמרתי למעלה זה מה שהכי חשוב בחיים
של הבן אדם כי לבד זה לא זה, חברה לחיים זה עניין של זמן זה יגיע לבד.

תהיה אופטימי מחשבות טובות תמיד זה דבר מבורך

עוד משהו - עבודה למשל, או לשבת לעשות על האש אצל חברים של חברים או דברים דומים כאלה
זה לא מסגרות נכונות לדעתי להתחבר לאנשים. אני הכרתי את חברה שלי באקדמיה שהתחלנו ללמוד.
למשל מסגרת כזו של אוניברסיטה \ או שאתה מטייל בעולם זה מקומות נכונים יותר להתחבר לאנשים
ולדעת מי מתאים לך יותר ( לא רק בנות ). ככה זה לפחות ממה שחוויתי.. זה מסגרות הרבה
יותר "בריאות" ומתאימות לזה.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 05-10-13 בשעה 2:12.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 3:02   #8 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

^^
+1 למשפט האחרון.
ישן 05-10-13, 4:30   #9 (קישור ישיר)
IO Member

אפשר לומר לך משהו קטן בלי לצאת מתחכם ואיזה פרויד?
תהיה קליל תזרום עם החיים..מציעים לך לצאת? צא תבלה כוס עמק(סליחה על המילה אני יודע שלא נהוג ככה בפורום) החיים האלה ועוד יותר כפרה גם על הכסף...תצא כל פעם עם חבר אחר עד שתמצא אחד שאתם באותו ראש..מפה זה רק יהיה טוב יותר..עוד משהו..אל תייבש בחיים אנשים..זאת אומרת בלי יותר מדי וויכוחים אל תנסה לצאת חכם בישיבות מסוימות..אנשים לא אוהבים את זה בכלל. אם מישהו מדבר קצת שטיות זרום איתו מה יש? יוצאים למועדון או פאב או משהו? ואני בטוח שיש לך שתיים או שלוש חברים שאתה יכול לצאת איתם...תמיד תהיה פייר בכסף איתם...זאת אומרת אם צריך להשים טיפ אל תוציא 2 שקל ויש לך בארנק 10...תהיה שקול ..אפילו אתה תמיד תשים שקל יותר לא יקרה כלום..החברה גם לא אוהבת קמצנים..אני לא אומר לך להתפרע אבל גם אל תתקמצן.....כל זה בערך קשור לקטע הריגשי ולאופי..בקטע של לא להיות שונה מהחברה שזה דבר שהחברה גם לא אוהבת..תתלבש תמיד יפה כמו בן אדם..אתה כבר לא ילד..אני לא יכול לומר לך איך להתלבש..אבל אל תלך עם חולצות מקושקשות מדי...נעלים תמיד שיהיו נקיות..בגדים נקים..ריח טוב זה דבר מאד חשוב..ישראלים לא מקפידים על סטיקים ואקסים שמקסים למניהם..תקפיד על זה..בושם תשים תמיד..תקנה לך משהו זול איזה 212 או רושאס או וואן מליון..סתם בושם של 200 ותשים תמיד..ותקפיד להיות מסופר ולא מבולגן מדי..זיפים וזה סבבה אבל לא לגדל זקן של ספר השיאים של גינס זה נהיה אופנה אנשים הסתובבו טיפה..תחייך תמיד..אתה לא מבין בכלל כמה אנשים אוהבים חיוכים..זה בחינם מה איכפת לך?(:

אני יודע שאכלתי תראש ואמרתי שזה יהיה בקטנה..אבל זאת שיחה שאפשר לגלוש איתה שעות..שיהיה בהצלחה בויה ותמיד תהיה קליל

Motherboard:Gigabyte x38-ds4
Ram:Kingston 4GB 800@880MHz
GPU:HD4850 VaporX@700/1200(MaxCore)
PSU:CORSAIR VX450W
HDD:WD 500GB BLUE
Case:Coolermaster Storm Scout
Monitor:Samsung P2350&LG 32LK310Y
my phone-Samsung galaxy s4 .
בברכה, גל.
טכנאי מחשבים ורשתות.
TheUniQ לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה