IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

המלצה ללפטופ מארה"ב - תקציב 1000$~

מקווה שזה המקום הנכון לשאול. זה הנסיון הראשון שלי עם ניידים אז אני די NOVICE בזה. אני אוהב לשחק במשחקים, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-10-07, 5:28   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל המלצה ללפטופ מארה"ב - תקציב 1000$~

מקווה שזה המקום הנכון לשאול.
זה הנסיון הראשון שלי עם ניידים אז אני די NOVICE בזה.
אני אוהב לשחק במשחקים, אבל אני לא אשלם 2000$ בשביל זה...
תודה על העזרה מראש.

1. מה התקציב? 1000$~
2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)
3. גודל המסך? לא סגור על זה, אבל שיתאים למשחקים. סרטים אני מעדיף לראות בטלויזיה ולכן אני צריך יציאה לטלויזיה
4. משקל רצוי? אני הולך לשאת אותו די הרבה כי אני סטודנט אבל לא צריך אולטרה קל, רק שיהיה סביר
5. האם נדרש זמן סוללה ארוך? לא משהו שיצריך תשלום נוסף גבוה
6. יציאות מיוחדות? יציאה לטלויזיה ולמערכת (אודיו AUX רגיל יספיק לדעתי).
7. בלוטות? שוב, רק אם לא מצריך תוספת, יש לי מתאם שאני ממילא יכול לחבר
8. גודל מינימלי של כונן קשיח? 160GB
9. צורב DVD? יהיה נחמד
6. האם נדרשת אחריות בינלאומית? אני קונה אותו בארה"ב אז זה יעזור אם תהיה אחריות בארץ
7. האם יש לכם העדפה לחברה כלשהיא ? מותג אמין?!

דגם שמאוד מעניין אותי הוא hp 9548us. למישהו יש מושג מה התג מחיר שלו בארץ? כלומר הדגם המקביל שלו, אם יש בכלל?
בארה"ב הוא עולה 1200 דולר ומקבלים מדפסת מתנה וכונן USB של CA לאבטחת אינטרנט שניתן להתשמש בו כ-DOK אם רוצים.

נ.ב.
מישהו יודע איפה ניתן להשיג מדבקות עם אותיות בעברית למקלדת? המקלדות פה כוללות, מן הסתם, רק אנגלית.
SuBeXiL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-07, 13:30   #2 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

ממה שראיתי באתר של HP , ה HP שרשמת נחמד מאוד , אני לא מוצא אותו במחירונים בארץ , לפי דעתי עדיין לא הגיע לארץ , אבל המחיר שלו בטוח יהיה יקר יותר מחו"ל.
בכל מקרה , אני בדיוק לאחר בירורים מקיפים בנושא ניידים , ו HP ישראל מתנערים מאחריות בינלאומית , בטענה שהיא תקפה רק למחשבים עסקיים ....
בכל מקרה , אופציה נחמדה נוספת שיכולה להתאים לך היא DELL 1520 , עם מעבד CORE 2 DUO ואפשרות לבחור בין 8400 ל 8600 (כמובן שהדבר מתבטא במחיר ... ).
מדבקות למקלדת ניתן להשיג באופיס דיפו.

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
S&M לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-07, 14:11   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

אם אתה כבר שם למה שלא תקנה נייד מק?
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-07, 1:18   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני די חם על ה-HP. חבל שאין אחריות...
בדקתי את ה-DELL ובאותם נתונים הוא יקר בהרבה...
יש המלצה לגבי MAC? אני לא בדקתי דגמים שלהם עדין, אבל היית בחנות של אפל והם פשוט מדהימים...
כל דבר בתחום המחיר של HP ונתונים זהים יהיה נחמד.
במיוחד אלו שיש להם אחריות גם בארץ. למישהו יש מושג מי מביא אחריות?

בדקתי באתר של APPLE ויש בעיה קטנה, המחיר של המחשב היחיד שלהם שמגיע לרמה של HP עולה 3000$!!!!!
נראה לי שנוותר בתג מחיר שכזה...

נערך לאחרונה על ידי SuBeXiL, 03-10-07 בשעה 1:24.
ישן 03-10-07, 1:29   #5 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

בדיוק באתי לכתוב שהמחירים של מק לא הגיוניים ... בתקציב שלך הייתי הולך על ה HP , אני מכיר חבר שהביא נייד שלהם לפני שנה מחו"ל והוא עם אפס תקלות עד היום ...
לגבי אחריות - יש מצב שהמדיניות הזאת של HP תשתנה בקרוב בעקבות מספר שינויים בהנהלת השלוחה הישראלית שעימם צפויים גם שינויי מדיניות ...

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
ישן 03-10-07, 3:10   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

תודה על העזרה S&M.
יש לך מושג על עוד מחשבים ברמת ביצועים ומחיר זהים?
מהביקורות שקראתי המחשב הזה פשוט "מציאה"...
מה לגבי היכולות במשחקים? מן הסתם זה לא HIGH END אבל אנשים אומרים שהוא מריץ להם משחקים של שנה שנתיים בתצורה הכי גבוהה ועוד חלק. זה באמת כרטיס טוב?
הנה המפרט של הכ. מסך:
NVIDIA® GeForce™ 8600 GM graphics and up to 1023MB of shared video memory (256MB dedicated).
256 זה נחמד, ויש למחשב 2 ג'יגה זיכרון אז הוא יכול לנצל עד 1023MB וזה לא יהיה נורא...
הרבה יותר טוב מהמחשב PC שיש לי היום (לא שידרגתי המון זמן...)

מה כדאי להביא מבחינת הטענה של סוללה? מטען מהיר? סוללה טובה יותר? יש המלצות בקטע הזה?
ובכלל, יש עוד אביזרים שכדאי לאסוף כל עוד אני בארה"ב?
קישור פירסומי
ישן 03-10-07, 13:25   #7 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

אני לא כל כך מכיר את המחירים בארה"ב - אבל ביחס מחיר \ ביצועים (או בעצם מה שמקבלים במחשב) ה HP מעולה.
לגבי הכרטיס מסך - לא כל כך מכיר אותו , אבל אני מניח שהוא לא רע , אל תשכח שגם לא מדובר ברזולוציות מטורפות ... אלא סך הכל רזולוציה של מחשב נייד , כך שזה אמור להספיק לשחק משחקים בהחלט.
לגבי אביזרים - אני לא חסיד של מטענים מהירים - סוללה טובה יותר או סוללה נוספת זה כבר משהו שבהחלט שווה לחשוב עליו.
עוד אביזרים מעבר לזה - אני יכול לחשוב רק על תיק נשיאה מתאים או תיק גב מתאים ומשטח קירור אם אתה חושב שתצטרך אם אתה מתכוון לעבוד איתו הרבה על הרגליים או משהו כזה ... אבל זה ממש אם אתה חושב שתצטרך את זה - אחרת זה סתם מיותר (המחירים של זה בסביבות ה 20-30 דולר בחו"ל).

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא