IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים מכשירי Android, טאבלטים מבוססי Android, אביזרים, אפליקציות, רומים, Root למכשירים, תמיכה טכנית, מדריכים ועוד...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים

ה-צ-י-ל-ו.. גלקסי 4s לא נטען מה אפשר לעשות?

שלום אשמח אם תעזרו לי. יש לי גלקסי 4s חדש שקניתי לפני כחצי שנה. לאחר חודש של שימוש במכשיר התחילו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-12-13, 14:22   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

עצוב ה-צ-י-ל-ו.. גלקסי 4s לא נטען מה אפשר לעשות?

שלום אשמח אם תעזרו לי.

יש לי גלקסי 4s חדש שקניתי לפני כחצי שנה.
לאחר חודש של שימוש במכשיר התחילו בעיות בהטענה: בהתחלה תוך כדי הטענה (מטען מקורי) זה הפסיק להטעין, ניתקתי וחיברתי מחדש וזה שב להטעין. באותו יום זה פעם הטעין פעם לא ואז למחרת זה פשוט הפסיק להטעין. חשבתי שהבעיה במטען ובדקי גלקסי אחר ולהפתעתי הגלקסי האחר כן נטען - כך שהמטען זה לא הבעיה. כדי להיות בטוח ניסיתי מטענים אחרים וגם אז לא הצליח להטעין.

לקחתי את הפלאפון לטכנאי בהתחלה הוא חשב שזה הגוף עצמו שאליו מחברים את המטען. כשניסה לאתחל את המכשיר גילה שזה כנראה ווירוס מסויים (הוא אראה לי, תוך כדי שניסה לאתחל את הפלאפון, שהאייקון של האנדרואיד נפול - מה שמראה שיש ווירוס) לבסוף הוא הצליח לעשות ריסטארת למכשיר ושניסינו שוב להטעין זה לא הצליח. הוא אמר לי שנצטרך להזמין גוף חדש של החיבור למטען.
בנתיים הזנחתי את הפלאפון ולאחר מספר ימים ניסיתי שוב להטעין ודרך קסם זה הטעין כאילו כלום לא קרה!!!

עכשיו לאחר כשלושה חודשים מהמקרה, שוב יש לי את אותה הבעיה והמכשיר לא נטען.
(דרך אגב, נגמרה הבטרייה - הטלפון כבוי וכאשר אני מחבר את המטען לא נדלקת שום נורה שמראה על טעינה, רק מופיעה לשמך כשתי שניות על הצג התמונה של הסוללה שהיא מתחילה להטען ואז המשך קופץ ונעלם - שוב מסך שחור)
אני לא יודע מה הבעיה ומה לעשות, מישהו מכיר מקרה דומה ויודע מה הסיבה / יודע מה לעשות???

אני לא מומחה בנושא ואשמח לעזרה שלכם, תודה.
barbar לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-13, 14:33   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

כל מכשירי הגלאקסי S4 קיבלו הוראה מהיצרן לעשות ריקול לסוללה (לפני חודשיים בערך).
תיגש למפעילה\החנות הסלולרית שמימנה רכשת ותדרוש החלפה של הסוללה
ישן 15-12-13, 14:35   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Ymac

יצאת בזול, לחבר שלי התנפחה הסוללה, סדקה את המכשיר והייתה על סף התלקחות.

Intel i5 2500K @ 4.9GHz | MSI Big Bang Z77 MPOWER | Crucial Blallistix Tactical Tracer 8GB 1600MHz CL8 | Fractal Design Define R4 | EVGA GeForce GTX 780 | Samsung 840 EVO 250GB | Custom WC Loop| Seagate Barracuda 3TB
Ymac לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-13, 14:58   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

קודם כל תודה..

יכול להיות שזו הבעיה באמת אבל אני גם בדקתי אם הבעיה היא בסוללה עצמה וכלן החלפתי עם חבר שיש לו את אותו המכשיר סוללה ואז ניסיתי להטעין את המכשיר אבל הוא עדיין לא הטעין ולכן חשבתי שהבעיה כנראה לא בסוללה. זה הגיוני?

דבר שני בעיה נוספת היא שקניתי את המכשיר לא בארץ, קניתי אותו בתאילנד (קניתי ממקום אמין זהו לא זיוף, אנשים נוספים קנו את אותו המכשיר איתי מאותו מקום באותו יום כולל ולהם אין את הבעיה).
עכשיו אם זו באמת הבעיה שצריך לעשות ריקול לסוללה מה לעשות? לפנות לטכנאי? לקנות סוללה חדשה?
ישן 15-12-13, 15:18   #5 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

קנה סוללה

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-13, 15:34   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

איך אני יודע איזה סוג סוללה בדיוק לקנות שתתאים לגרסה הספציפית שלי? האם זה משנה?
כדי שלא השים סוללה שלא מתאימה ותעשה לי בעיות נוספות (שלא יתחמם, שהסוללה לא תגמר מהר וכדומה..)

ואם ידוע למישהו מאיפה כדי לקנות כדי שאקבל סוללה אמינה ובמחיר זול כמה שניתן כמובן.
קישור פירסומי
ישן 25-12-13, 0:40   #7 (קישור ישיר)
IO Rookie

להוציא את הסוללה ולתת לו לנוח כ10 דקות ואז לעשות הארד ריסט ולבדוק האם הוא אכן מטעין.
אם לא אני סבור שזה שקע ההטענה שנדבק .
נסה אולי להחליך מטען ואו לחילופין להכניס את הפלא בחיבור למחשב ולראות אולי זה כן מטעין.
כל טוב
liron00260 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא