IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > קניה ומכירה > למכירה: חומרה מחשבים וציוד היקפי
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

למכירה: חומרה מחשבים וציוד היקפי למכירה: כל מה שקשור באופן ישיר למחשבים.

קניה ומכירה : למכירה: חומרה מחשבים וציוד היקפי

למכירה: הרבה ציוד תקשורת מעניין

שלום לכולם, למכירה פריטים רבים מתחום התקשורת, טוב למעבדות. כרטיס רשת PCI-X Multi Mode Gigabit של HP דגם NC 310F. ...
תגובה
 
קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-01-14, 18:25   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie
 
תאריך הצטרפות: Jul 2011
הודעות: 17
חץ למכירה: הרבה ציוד תקשורת מעניין

שלום לכולם,

למכירה פריטים רבים מתחום התקשורת, טוב למעבדות.

כרטיס רשת PCI-X Multi Mode Gigabit של HP דגם NC 310F.

350ש"ח.

שני כבלי TWINAX של MOLEX. אורך 50 ס"מ.

50ש"ח ליחידה

4 יחידות SFP 1000BASE-SX GLC-SX-MM- מולטי מוד 1GbE מקוריים של סיסקו, תקינים 100%.

100ש"ח ליחידה

יחידה אחת של SFP 100BASE-FX GLC-FE-100FX מולטי מוד 100מגה מקורי של סיסקו.

75 ש"ח.

שתי יחידות של SFP GE-T EXT נחושת 1גיגהביט מקוריים של סיסקו.

200ש"ח ליחידה.

שתי יחידות GLC-LH-SM סיבים סינגל מוד 1גיגה סגורים באריזה מקורית.

250ש"ח ליחידה.

שלוש יחידות GBIC של סיסקו, משומשים 1000BASE-SX מולטי מוד 1גיגהביט.

100ש"ח לשלושתם.

בקר דיסק של סיגייט:
דגם מעגל: 100535704 REV B
דגם בקר: ST V60131

50ש"ח.

בקר דיסק של סיגייט:
דגם מעגל: 100337233 REV B
דגם בקר: ST E880

50ש"ח.

שני בקרים דיסק של היטצ'י:
דגם מעגל 220 0A90368 01
דגם בקר: LSI MUSE B2B2-NL

50ש"ח ליחידה.

יצירת קשר בהו"פ.
גמיש בהספקה.

תודה.
__________________
3> CISCO
enkm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-01-14, 14:00   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie
 
תאריך הצטרפות: Jul 2011
הודעות: 17
ברירת מחדל

הקפצה
__________________
3> CISCO
enkm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-01-14, 20:20   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie
 
תאריך הצטרפות: Jul 2011
הודעות: 17
ברירת מחדל

פתוח להצעות והחלפות.
__________________
3> CISCO
enkm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-01-14, 23:31   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie
 
תאריך הצטרפות: Jul 2011
הודעות: 17
ברירת מחדל

התווסף כרטיס רשת PCI-E X4 משומש, 100% תקין.
כרטיס של BROADCOM דגם BCM5709C עם שני פורטים 1GbE.

350ש"ח.
__________________
3> CISCO
enkm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-14, 14:55   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie
 
תאריך הצטרפות: Jul 2011
הודעות: 17
ברירת מחדל

הקפצה.
__________________
3> CISCO
enkm לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה


הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לשלוח הודעות חדשות
אתה לא יכול לשלוח תגובות
הינך לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

vB code הינו פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
Trackbacksהינו פועל
Pingbacks הינו פועל
Refbacks הינו פועל

נושאים דומים
אשכול מפרסם האשכול פורום תגובות הודעה אחרונה
למכירה הרבה חומרה ZeroUP למכירה: חומרה מחשבים וציוד היקפי 0 20-05-13 14:15
הרבה חומרה ישנה למכירה.. dennis_g למכירה: חומרה מחשבים וציוד היקפי 8 02-02-12 13:20
למכירה הרבה חומרה AlexF לא אקטואלי 18 10-09-10 18:57
למכירה הרבה ציוד למחשבים ישנים TheWolf לא אקטואלי 0 26-08-09 6:34
[למכירה ] MIO P550L+עברית חדש!!!! כולל מעבד חזק זיכרון מובנה 2G והתקני תקשורת BlueTooth kola לא אקטואלי 4 25-02-08 1:03


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:26.





מופעל על ידי: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
IOPanel.net © כל הזכויות שמורות