IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

שאלה לגבי סדרת הGTX800.

cocainhore אני לא גיימר בן 15 שצריך ללמד אותו להוריד פילטרים ואפקטים על מנת לקבל ביצועים. אני מספיק שנים "בעסק" ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-01-14, 6:52   #31 (קישור ישיר)
IO Member

cocainhore אני לא גיימר בן 15 שצריך ללמד אותו להוריד פילטרים ואפקטים על מנת לקבל ביצועים.
אני מספיק שנים "בעסק" הזה ואם אני אומר שיש הבדלים גדולים בין הכרטיסים האלו אז תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר ומבחינתי היה שווה כל שקל ההחלפה הזו.
רק אחד שהיה לו את 2 הכרטיסים האילו יבין על מה אני מדבר ולא אחד שכותב לי על יבש שזה אמור להיות ככה וככה ותוריד פילטרים ככה וככה ואז תקבל ככה וככה ואין לו בכלל את הכרטיס עם כל הכבוד.
ובshadow warior אתה ממש טועה,המשחק מאוד כבד וששיחקתי על FXAA והכל על MAX הוא זז עם המון לאגים על GTX 770 וגם שהורדתי באפקטים היו לי לאגים מורגשים וכעת המשחק טס לי שהכל על הכי גבוה.
בטומב ריידר שיחקתי הכל במקס ועם אופציית השיער בנורמלי ובFXAA בGTX 770 והיו לי לאגים רבים במשחק באיזורים מסויימים וכעת הכל טס לי שהכל כולל הכל בMAX.
אילו רק 2 דוגמאות ואני בטוח שאתקל בעוד הבדלים גדולים בהמשך...

נערך לאחרונה על ידי ori24, 26-01-14 בשעה 7:02.
ori24 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-14, 13:32   #32 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

דיברתי על זה שבחיים לא תראה הבדל במשחקים שרשמת, האפקט עם השיער זה גימיק של AMD
זה לא באמת משהו שנותן גרפיקה מוצלחת יותר. שיהיה לך לבריאות לא התכוונתי לבאס.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-14, 14:37   #33 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של HELL

רק תזכור שבשביל לשמור על הביצועים האלה, צריך לשדרג בתדירות גבוהה יותר ממה שאתה רגיל(אתה תרגיש מתי שזה יקרה).
תתחדש
ישן 26-01-14, 16:12   #34 (קישור ישיר)
IO Member

cocainhore מה זה בחיים לא תראה הבדל??? אני מסביר לך "שעה" כבר שכן יש הבדלים עצומים וזה ממש לא השיער בטומבריידר אלא שהמשחקיות חלקה מאוד בלי לאגים מעצבנים בכמה משחקים כבדים שהיו מגמגמים בGTX770
אתה באמת חושב שהחלפתי כרטיס בגלל טומב ריידר?? נו באמת חחח
ושוב רק בן אדם שהיה לו את 2 הכרטיסים יכול להגיד ולחוות דיעה ולא אחד "שמטיף" לי מהצד על יבש וגם זה לא רציני ומקצועי.
ולא ביאסת בכלל ,אני מבין דבר אחד או שניים בכרטיסי מסך ואני מאוד מרוצה מההחלפה כי הכרטיס הזה פצצה וגם כי הצלחתי להשיג אותו במחיר מצוין מבחינתי אחרי שמכרתי את הGTX770 שהיה לי.
וHELL תודה לך ,ברור שאני ירגיש את זה! הכרטיס פצצה חבל"ז!
ישן 26-01-14, 16:30   #35 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

גיבור אתה לא קורא מה שרושמים לך.

לא תראה הבדל בגרפיקה.

עברת בין כרטיס לכרטיס ברזולוציה מסויימת בגלל הסיבות שלא קשורות לגרפיקה אלא לאופציות
כמו שיער\פיזיקה וכו'. אם היית עובר מ 660 נגיד ל 780 בגלל שאת קרייסיס 3 (לצורך הדוגמא ) היית מצליח להריץ
רק על מדיום, לעומת 780 שהיית מצליח להריץ הכול מקסימלי - פה יש הבדל גרפי בין שתי האופציות.
אני לא מתווכח איתך לגבי ביצועים - הבנתי כבר שהשיער וכו' הכבידו לך על ה 770. אני פשוט אומר לך שלא עברת בשביל גרפיקה.
תקרא פשוט טוב את התגובות. ואני לא מטיף לך כלום.. אתה יכול גם לקנות שלושה 780Ti זה לא עסק שלי
אל תיקח את זה בקטע רע.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-14, 16:42   #36 (קישור ישיר)
IO Member

אבל אני לא מדבר רק על טומב ריידר,נראה לך שהחלפתי כרטיס בגלל משחק אחד???
המשחקים הכבדים כמו מטרו,באטמן וכו' פשוט גמגמו בGTX770 והיה לי המון פעמים את הלאגים המעצבנים בעכבר ועכשיו זה פשוט נעלם.
חווית המשחקיות וביצועים חשובה לא פחות מהגרפיקה!! ושוב בפעם העשירית רק אחד שהיה לו את 2 הכרטיסים יבין על מה אני מדבר
קישור פירסומי
ישן 26-01-14, 17:25   #37 (קישור ישיר)
IO Addict

לא צריך להיות בעל 2 כרטיסים שאחד חזק יותר כדי להבין.

קח משחק שרץ על fps נמוך עם לאגים ותוריד הגדרות.

אתה מיד תרגיש שיפור בביצועים.
(לא מתייחס לגרפיקה).

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-14, 19:41   #38 (קישור ישיר)
IO Member

אין לי 2 כרטיסים חחחח הכוונה למי שהיה GTX770 והחליף ל780GHZ (שהוא דייייי קרוב ל780TI בעצם) והרגיש מיד את ההבדל.
ואכן החלפתי תכרטיס כי לא הייתי מרוצה מהביצועים של הGTX 770,בכל משחק כבד היה לי את הלאג המעצבן עם העכבר וגם שהורדתי הגדרות זה לא כ"כ עזר.
זה מבחינתי לא פחות חשוב מאיכות הגרפיקה כי זה בעצם חווית המשחקיות כולה ושהיא נפגמת אז אתה לא נהנה בכלל!
כרגע אני משחק הכל כולל הכל על מקס' ואין לי את הלאג הזה.
שקניתי תמחשב החדש החדש מלפני 7 חודשים אז הלכתי על הGTX770 בלית ברירה בעוד ש780 גרסת הOC הרגיל של ג'יגהבייט (לא מה שיש לי כרגע) עלתה 3200 שח בחנות!! וזה סכום שאני אף פעם לא אוציא על כרטיס מסך.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא