IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

בזק + בזק בינלאומי בעיות באינטרנט כבר הרבה זמן

היי, טוב יהיה לי מלא בעיות עם בזק בזמן האחרון שתיקון בעיות מסוימות הובילו ליצירת בעיות חדשות ואני כבר לא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-01-14, 3:37   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל בזק + בזק בינלאומי בעיות באינטרנט כבר הרבה זמן

היי, טוב יהיה לי מלא בעיות עם בזק בזמן האחרון שתיקון בעיות מסוימות הובילו ליצירת בעיות חדשות ואני כבר לא יודע מה לעשות ..
אז ככה מה היה ?
בהתחלה היה לי התנתקויות פתאומיות של האינטרנט שנמשכו לכ-10 שניות עד שהאינטרנט חזר (וזה קרה די הרבה פעמים ביום) דיברתי עם התמיכה של בזק התשובה הייתה שצריך לבוא טכנאי לטפל בבעיה ובינתיים הם עושים לי משהי כדי שיהיה פחות עומס על הקו (תשובה די מעורפלת אבל אולי הורידו תמהירות גלישה לאותה תקופה ? ) בכל מקרה מאז שהם עשו לי את מה שהם עשו התחילה לי בעיה חדשה, המהירות של האינטרנט ירדה ל-1~5 מגה והפינגים היו גבוהים ושמתי לב לזה במשחקים שאני נכנס לשרתי משחק באמריקה (באלחוטי רק לא בקויי, ואני יודע שזה שרתים באמריקה אבל לפני כל הבעיות לא היה לי כ"כ פינג גבוה לעומת עכשיו) . למרות שהטכנאי סידר את הבעיה הראשונה הם יצרו לי בעיה חדשה .. טוב דיברתי איתם שוב אמרו בעיה בראוטר .. החלפתי ראוטר + שידרגתי מ-20 מגה ל-40 מגה (חשוב לי לציין בתקופה שהייתי ב-20 מגה לפני הבעיות שהיו לי גם בקליטה אלחוטית בנייח שלי קיבלתי את מלוא ה-20 מגה), בקיצור אחרי החלפת ראוטר + שידרוג עדיין היה בעיה של המהירות אינרטנט במחשבים שקולטים דרך אלחוטי..דיברתי עם התמיכה שינו לי לערוץ 11 בראוטר בתקווה שיעבוד יותר טוב .. וואלה עבד גם במחשב הנייח של שקולט דרך אלחוטי קיבלתי מהירויות כמו 38~40 מגה בקלות, הכל טוב ויפה עד שאחרי שבוע מאז שזה קרה בלילה אחד ירדה המהירות שוב לערכים כמו 1~2 מגה, דיברתי עם בזק ניסו להחליף לי לכל הערוצים בראוטר עדיין אותה מהירות (רק באלחוטי) אמרו לי להחליף שוב ראוטר ... החלפתי ראוטר לDUALBAND למרות שאין לי כרטיס רשת שתומך ב-5GHZ זה עדיין ראוטר מתקדם כביכול, בקיצור התקנתי תראוטר עם התמיכה של בזק ועדיין מהירות של 1~2 ופינגים גבוהים בטירוף מגה (באלחוטי בערוץ 11) ניסיתי בעצמי לשנות לערוץ 6 בראוטר זה העלה טיפה את המהירות ככה ל-20 מגה וזה ממש לא יציב בבדיקה הבאה זה יכול להוציא לי 25 ופתאום לרדת ל-10 ובנוסף לזה למרות שזה מראה שאין פינגים גבוהים אני עדיין מרגיש בפינגים (לא כמו שהיו) אבל טיפה יותר גבוהים ממה שהיה וזה די מפריע ..

עכשיו לפני שתגידו לי זה בעיה במחשב שלך, אז זה לא
האינטרנט החוטי עובד טוב אבל האלחוטי על הפנים בכל הערוצים של הראוטר ובדקתי עם כמה מחשבים בדיקת מהירות, הכרטיס רשת שלי במחשב הנייח הוא אולי לא הכי חדש משהו כמו שנתיים אבל עד לפני ששידגתי ל-40 מגה שעוד הייתי ב-20 מגה זה קלט מהראוטר את כל ה-20 בלי בעיה וגם רק שהחלפתי ל-40 מגה + החלפתי ראוטר (כמו שאמרתי למעלה) אז קיבלתי 40 מגה באלחוטי אבל זה נמשך רק כשבוע...
בקיצור אני כבר לא יודע מה לעשות בזק בינלאומי ובזק אין כבר כ"כ תשובות ומה שהם אומרים לי שזה בעיות במחשב שלי, שלפי מה שסיפרתי לכם זה 99% לא יכול להיות, אני כבר שוקל לעבור ספקית + תשתית להוט, אלה אם למישהו יש הצעות איך לתקן לי את האינטרנט מה שהתמיכה של בזק ובזק בינלאומי לא יודעים לעשות @_@
heysup לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-14, 4:12   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

תלחץ לחיצה הפוכה על המחשב שלי ומאפיינים ==> מנהל ההתקנים ==> מתאמי רשת ==> תלחץ מאפיינים על הכרטיס רשת שלך ==> תכנס ללשונית "מתקדם" ==> תחפש את השורה Multimedia\Gaming ותפעיל אותה (Enable)

זהו, אמורה להיפתר לך הבעיה של הפינגים\MS\מהירות הורדה\סטרימינג\באפרינג

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 25-01-14 בשעה 4:52.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-14, 4:33   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Lior2k צפה בהודעה
תלחץ לחיצה הפוכה על המחשב שלי ומאפיינים ==> מנהל ההתקנים ==> מתאמי רשת ==> תלחץ מאפיינים על הכרטיס רשת שלך ==> תכנס ללשונית "מתקדם" ==> תחפש את השורה Multimedia\Gameing ותפעיל אותה (Enable)

זהו, אמורה להיפתר לך הבעיה של הפינגים\MS\מהירות הורדה\סטרימינג\באפרינג
תודה על ההמלצה אבל הקטע שוב זה לא רק שהיה בעית פינגים, לפני כל הקטע שהתחילו הבעיות האינטרניט היה פיקס גם בלי לעשות מה שהצעת עכשיו זה לא רק פינגים זה גם מהירות הורדה נמוכה ( בבידקת מהירות הורדה) בכל המחשבים שקולטים באלחוטי בחלק מהערוצים בראוטר יותר טוב בחלק יותר גרוע ובאלה שיותר טוב זה כל הזמן קופץ המהירויות הורדה מטוב ללא טוב ( דוגמא בדיקה ראשונה : 25 מגה לא שזה מדהים אבל שיהיה .. בדיקה שנייה 15 מגה, בדקתי ישר אחד אחרי השני ואני בכלל אמור לקבל 35+ אפילו שזה אלחוטי כי רק ששירדגתי ככה היה בשבוע הראשון) ומעצבן אותי שאני צריך לשנות דברים במחשב שלי בלי שהאינטרנט (שלפי דעתי בזק אשמים פה) דפוק יש עוד המצלות מה אפשר להגיד להם בתמיכה ?
ישן 26-01-14, 1:28   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

כ.רשת אלחוטי דפוק -בטוח ב99.9% תנסה עם כ.רשת אלחוטי אחר ותבדוק.

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-14, 1:39   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ab_box צפה בהודעה
כ.רשת אלחוטי דפוק -בטוח ב99.9% תנסה עם כ.רשת אלחוטי אחר ותבדוק.
אמרתי שהבעיה בכל המחשבים שקולטים באלחוטי אז איך זה כ. רשת ?
ישן 26-01-14, 2:26   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

אני אסביר:
קודם כל , אתה צריך לבודד גורמים בבית כדי לעלות על הבעיה ובאלחוטי יש לא מעט כאלה:
ריבוי התקנים, מרחק, גורמים מפריעים(טלפון אלחוטי בבית, מיקרוגל, אקווריום, שכנים אם זה בניין מרובה קומות, ממ"ד וכד')

והבדיקה הראשונה שאתה צריך לבצע היא ניתוק כל ההתקנים שמחוברים לWIFI והתחברות עם מחשב בודד במרחק שלא עולה על 10 מטרים בשטח בנוי למחצה (ז"א שאתה לא יושב ומוקף כולך בטון אלא יושב בחדר עם דלת פתוחה ומנסה כמה שיותר שהאלחוטי יעבור דרך שטח פתוח)
במידה ואתה לא מקבל את המהירות שאתה צריך לקבל , תבדוק בסטטוס של הכ.רשת מהי מהירות החיבור הפנימית (ערכים שנעים בין 5.5Mbps ל300Mbps בתקן N) - במידה ואתה רואה שמהירות החיבור היא קטנה מ80Mbps ואתה עושה שימוש בהצפנה שהיא WPA או WPA2 אתה תקבל מקסימום של 25-30Mbps בפועל וזאת בשל ההכבדה של ההצפנה על רוחב הפס של האות - לדוגמא במהירות הפנימית המקסימלית של תקן G שהיא 54Mpbs לא ניתן לקבל יותר מ20Mbps באלחוטי בכל הצפנה שהיא.

שים לב שאתה עושה בדיקות כמו שצריך ולא מדלג על כל מיני שלבים, מאוד חשוב לנתק את כל המכשירים האלחוטיים האחרים גם אם זה נראה לך שטותי לנתק אייפון או גלקסי מהראוטר בטענה שהוא לא צורך "רוחב פס" .
תבדוק מחשב בודד כל פעם ותגיע למסקנות וכמובן תבדוק את המהירות הפנימית בין התתקנים .
במידה ואתה גר בבניין דירות ייתכן ואתה תחווה תקלות רבות עם הגלישה האלחוטית וזאת בשל ריבוי הרשתות האלחוטיות בתדרי ה802.11b/g/n , יש סה"כ 15 תדרים מאופשרים לשימוש בארץ בתקנים האלו ובמידה ואתה גר בבניין סביר להניח שרובם תפוסים על ידי ראוטר של שכן כזה או אחר מה שיוצר שיבושים וניתוקים וירידות מהירות , כאשר הערוצים שנמצאים בשימוש הכי הרבה הם 6 ו11 ככה שאני לא חושב שלבדוק אחד מהם זה הפתרון הטוב ביותר..

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא