IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

לגבי ה Samsung 226BW

אוקי אז הלכתי וראיתי את שני המסכים (Dell 2007WFP וה Samsung 226BW), ובמחינת גודל וכדאיות.. הגעתי למסקנה שאני הולך על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-10-07, 0:25   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

ברירת מחדל לגבי ה Samsung 226BW

אוקי אז הלכתי וראיתי את שני המסכים (Dell 2007WFP וה Samsung 226BW), ובמחינת גודל וכדאיות.. הגעתי למסקנה שאני הולך על ה Samsung 226BW

יתאים לצרכים שלי (גיימר) ועל גודל לא מתפשרים :P זה גורם חשוב לגיימר.. ופשוט כמעט ולא רואים בהבדל בין הפאנלים.. זה שטויות לדעתי.. רק מעצבים גראפיים וכו' יבדילו והגורם הזה יהיה מאוד חשוב להם, וגם ככה הוא ממש קטן לדעתי.. 20" זה פשוט ביזבוז..

בכל מקרה, רציתי לשאול מאיפה הכי כדאי לקנות ואיפה מתחייבים לפאנל S..

הלכתי ל SKY והמסך עולה שם 1,964 ש"ח - שאלתי ב SKY והם לא אמרו לי שהם מתחייבים לפאנל S.
וב Pandas עולה 1,839 ש"ח - שאלתי ב Pandas והם אמרו שהם מתחייבים לפאנל S ושהם יראו לי וכו'.
הבדל של 125 ש"ח..

בקיצור עכשיו נישאר רק איפה לקנות ואיפה הכי זול..
אשמח לקבל עזרה, תודה מראש

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-07, 0:30   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

אתה בטוח שראית את ה-2007WFP ולא את ה-E227WFP (אם לא התבלבלתי עם שם הדגם)?
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!
Kekbur לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-07, 0:44   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

בטוח..

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

ישן 04-10-07, 1:19   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

מה השאלה פה? אם Pandas גם יותר זולים וגם מתחייבים לפאנל S אז ברור שכדאי לך לקנות אצלם. ודרך אגב לפי מה שהבנתי פה:
מי אמר שאין פאנל S ל226BW בארץ?
כל עוד המסך בא מהיבואן הרשמי של סמסונג (קבוצת חיון) אז זה יהיה בטוח פאנל S ככה שאתה יכול להיות בטוח שתקבל פאנל S בכל מקום שתקנה שהיבואן הוא קבוצת חיון.

אישית הייתי ממליץ לך לקהות בGilbor מחשבים, מכיוון שהם מביאים את המחיר הכי טוב בארץ, ובאתר שלהם כתוב שזה של קבוצת חיון, מה שאומר שזה פאנל S- כלומר פאנל S במחיר הכי טוב בארץ!

דרך אגב, לדעתי אתה עושה החלטה מצויינת! מסך מצויין ולדעתי לפחות עדיף בהרבה על ה2007 של DELL.
הסמסונג יותר גדול, יותר זול ומאוד איכותי! מקווה שתהנה!

דרך אגב גם אני מתכנן לקנות מסך בקרוב וגם אני ילך על הסמסונג! ראיתי אותו בתצוגה והוא פשוט מדהים, השוואתי אותו למסכי 22" אחרים שראיתי והוא פשוט מדהים, ראיתי מצויין (למרות שאני רגיל למסך CRT שבעצם הוא יותר איותי מLCD).
אולי לא ראיתי את הDELL אבל הוא הסמסונג מצויין! ולמה לא לקחת אותו? כי יש מסך יותר טוב ממנו? תמיד יהיה משהו יותר טוב, לא צריך לקחת משהו בגלל שהוא הכי טוב! אלא מתאים לצרכים שלך.
יותר מ-95% מהאנשים בעולם שיש להם מסכי LCD יש להם פאנל TN והם מסתדרים מצויין. ועוד הסמסונג הוא פאנל TN מצויין!
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-07, 2:58   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

נכון.. טוב תודה, גם ככה אני משיג הנחה גדולה מאוד בכל מקום שאני אקנה.. אבל זה לא נושא לדיבור

אפשר לנעול.

ציטוט:

ישן 05-10-07, 0:51   #6 (קישור ישיר)
mTn
IO Rookie

ברירת מחדל שמע

קניתי לפני 6 ימים את המסך מאופיס דיפו באילת במחיר 1809 שקל, הפאנל S ויש להם שירות ואחריות בכל הארץ.
לא קיבלתי פיקסלים שרופים והכול טוב...
אם אתה רוצה לחסוך עוד כמה גרושים סע לאילת
mTn לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 05-10-07, 1:00   #7 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

שלח הודעה דרך SKype אל OrG

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אורן צפה בהודעה
אוקי אז הלכתי וראיתי את שני המסכים (Dell 2007WFP וה Samsung 226BW), ובמחינת גודל וכדאיות.. הגעתי למסקנה שאני הולך על ה Samsung 226BW

יתאים לצרכים שלי (גיימר) ועל גודל לא מתפשרים :P זה גורם חשוב לגיימר.. ופשוט כמעט ולא רואים בהבדל בין הפאנלים.. זה שטויות לדעתי.. רק מעצבים גראפיים וכו' יבדילו והגורם הזה יהיה מאוד חשוב להם, וגם ככה הוא ממש קטן לדעתי.. 20" זה פשוט ביזבוז..
לא יודע על מה הסתכלת אבל אין סיכוי שלא ראית הבדל בין שני המסכים.
אומנם הסמסונג הוא לא על הפנים כמו שאר המסכים על פנאל TN אבל עדיין יש הבדל עצום בינו לבין ה2007WFP

תבדוק שוב משהו לא מסתדר פה.
OrG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 1:07   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlderaaN

מאוכזב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mTn צפה בהודעה
קניתי לפני 6 ימים את המסך מאופיס דיפו באילת במחיר 1809 שקל, הפאנל S ויש להם שירות ואחריות בכל הארץ.
לא קיבלתי פיקסלים שרופים והכול טוב...
אם אתה רוצה לחסוך עוד כמה גרושים סע לאילת

שלום mTm.

באילת, רק תושבי אילת זוכים לקיזוז המע"מ.

תיירים או סתם עוברי אורח כמו פותח הדיון לא יזכו לה.

שמוליק.
ASUS Crosshair VI Hero w/ BIOS 9945 | AMD Ryzen 7 1700X @ 3.85 GHz w/ Thermalright True Spirit 140 Direct | MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X | Corsair Vengeance LPX 2x16GB CMK32GX4M2B3200C16R v5.39 (SK Hynix, Dual Rank) @ 2933MHz CL16-16-16-32-1T | Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro | 1 x Intel 520 180GB SSD, 1 x Intel 330 180GB SSD, 1 x Samsung EVO 850 1TB SSD, 1 x Samsung F3 500GB, 2 x Samsung F3 1TB | Seasonic X-1250 1250W | Corsair Graphite 600T SE | Dell UltraSharp 24" U2410f A09

AlderaaN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 1:12   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RealG צפה בהודעה
לא יודע על מה הסתכלת אבל אין סיכוי שלא ראית הבדל בין שני המסכים.
אומנם הסמסונג הוא לא על הפנים כמו שאר המסכים על פנאל TN אבל עדיין יש הבדל עצום בינו לבין ה2007WFP

תבדוק שוב משהו לא מסתדר פה.
הוא כנראה בדק את המסכים ע"י עיון בשולחן עבודה או מקסימום באקספלורר ולא יותר מזה. כאחד שהיו לו את שני המסכים, אני ממליץ בחום על ה-DELL. על גודל לא מתפשרים? ממתי זה ככה? הדבר שלא מתפשרים עליו זאת האיכות כמובן.
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!
ישן 05-10-07, 1:15   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
הוא כנראה בדק את המסכים ע"י עיון בשולחן עבודה או מקסימום באקספלורר ולא יותר מזה. כאחד שהיו לו את שני המסכים, אני ממליץ בחום על ה-DELL. על גודל לא מתפשרים? ממתי זה ככה? הדבר שלא מתפשרים עליו זאת האיכות כמובן.
אתה תחליט לו על מה להתפשר? אם הוא מעדיף מסך גדול ואיכותי על מסך קטן ומאוד איכותי זו זכותו.
ישן 05-10-07, 11:40   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

2 אינצ'ים הופכים מסך מקטן לגדול?
ידוע שאם לא מתפשרים על משהו, זה על איכות.
ובמבה, שנינו יודעים שאתה לא כל כך אובייקטיבי בגלל שיש לך את ה-226BW.
ישן 05-10-07, 14:01   #12 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
2 אינצ'ים הופכים מסך מקטן לגדול?
ידוע שאם לא מתפשרים על משהו, זה על איכות.
ובמבה, שנינו יודעים שאתה לא כל כך אובייקטיבי בגלל שיש לך את ה-226BW.
אין לי... אני אקנה... אפילו לא הזמנתי אותו עדיין...
ותראה מסך בגובהה 17 אינץ לדעתי האישית זה דיי קטן, ותראה אחי כל אחד ומה שמתאים לו, אם האיכות של הסמסונג לא מספיקה לך אז בסדר תקנה את הDELL, אם האיכות שלו מספיקה לך אז תיקח אותו...
ישן 05-10-07, 15:01   #13 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

אני בכלל מתכנן על משהו אחר, ובינתיים יש לי את ה-DELL.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא