IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

אם לא TRIX, אולי WINDFORCE

טוב, אז לשים שלושה כרטיסי TRIX של ספייר אחד ליד השני אני כבר יודע שאי אפשר. גם שניים צמודים אי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-02-14, 12:18   #1 (קישור ישיר)
ete
IO Rookie

ברירת מחדל אם לא TRIX, אולי WINDFORCE

טוב,
אז לשים שלושה כרטיסי TRIX של ספייר אחד ליד השני אני כבר יודע שאי אפשר. גם שניים צמודים אי אפשר. קרוספייר של שני טריקסים אפשרי רק אם הם לא יושבים אחד ליד השני, או אם אתה אמיץ מספיק בשביל להרחיק אותם אחד מהשני תוך מתן זוית שמי יודע מה היא עושה לכרטיס עצמו או לתושבת של הכרטיס על הלוח.
למישהו יש נסיון עם כרטיסי ווינדפורס? אני מתכוון ספצפית ל290ים החדשים.
ניסיתי לחפש באינטרנט אבל חוץ מאיזה מישהו שהתלונן שהם מתחממים לו במארז קטן, לא הצליחתי למצוא תשובה חד משמעית (אז כבר כתבתי לגיגהבייט כמובן, אבל טרם שמעתי מהם חזרה).
הבעיה העיקרית שהיתה לי עם הטריקסים, היתה שהם יותר שמנים מהנתון הרשמי באתר שלהם, כשלוקחים בחשבון את הברגים והבליטות בגב הכרטיס - שמפריעים למאווררים של הכרטיס הצמוד להסתובב.

אני מנסה לוודא שאין בעיה כזו עם הווינדפורס. מאיך שהכרטיס נראה בתמונות עושה רושם ש"יהיה בסדר", ואני חייב להודות שגם מבחינת האוורור, הוא נראה יותר "פתוח" מהטריקס ברמה של להצליח למשוך אוויר מ"למעלה" בסיטואציה שרוב שטח המאוורר יהיה צמוד לתחת של הכרטיס הנוסף שיהיה צמוד אליו, אבל הייתי שמח לשמוע חוויות ממקור ראשון, לפני שאני אהיה זה שצריך לספר לעולם שזה לא עובד כצפוי. שוב!
ete לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-14, 12:42   #2 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

היתה צריך לקנות גירסה reference. ו לא מה ש אלכס קונה.
HBK לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-14, 14:06   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של HELL

AMD's Radeon R9 290 and 290X - Review - Tomג€™s Hardware
ישן 11-02-14, 14:30   #4 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

תהיה לך בעיה גם איתם.
ישן 11-02-14, 15:55   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של plonter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ete צפה בהודעה
טוב,
אז לשים שלושה כרטיסי TRIX של ספייר אחד ליד השני אני כבר יודע שאי אפשר. גם שניים צמודים אי אפשר. קרוספייר של שני טריקסים אפשרי רק אם הם לא יושבים אחד ליד השני, או אם אתה אמיץ מספיק בשביל להרחיק אותם אחד מהשני תוך מתן זוית שמי יודע מה היא עושה לכרטיס עצמו או לתושבת של הכרטיס על הלוח.
למישהו יש נסיון עם כרטיסי ווינדפורס? אני מתכוון ספצפית ל290ים החדשים.
ניסיתי לחפש באינטרנט אבל חוץ מאיזה מישהו שהתלונן שהם מתחממים לו במארז קטן, לא הצליחתי למצוא תשובה חד משמעית (אז כבר כתבתי לגיגהבייט כמובן, אבל טרם שמעתי מהם חזרה).
הבעיה העיקרית שהיתה לי עם הטריקסים, היתה שהם יותר שמנים מהנתון הרשמי באתר שלהם, כשלוקחים בחשבון את הברגים והבליטות בגב הכרטיס - שמפריעים למאווררים של הכרטיס הצמוד להסתובב.

אני מנסה לוודא שאין בעיה כזו עם הווינדפורס. מאיך שהכרטיס נראה בתמונות עושה רושם ש"יהיה בסדר", ואני חייב להודות שגם מבחינת האוורור, הוא נראה יותר "פתוח" מהטריקס ברמה של להצליח למשוך אוויר מ"למעלה" בסיטואציה שרוב שטח המאוורר יהיה צמוד לתחת של הכרטיס הנוסף שיהיה צמוד אליו, אבל הייתי שמח לשמוע חוויות ממקור ראשון, לפני שאני אהיה זה שצריך לספר לעולם שזה לא עובד כצפוי. שוב!

המטרה היא כריית מטבעות ? לא מכניסים יותר מ 2 למארז. הם עובדים ב כ 80 מעלות וזה ..... מטורף. בשביל זה בונים ריג.
plonter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-14, 16:00   #6 (קישור ישיר)
ete
IO Rookie

אכן על פניו לפי הלינק של לאתר של תום, נראה שהמידות דומות. עם זאת, אני יכול להגיד להם שהמידות של הטריקס אפילו יותר גדולות מה-42 ממ הכללים שרשומים שם, כי יש ברגים בגב הכרטיס שבולטים עוד 2-3 מ"מ.

וגם בתמונה, נראה שהמאווררים ממוקמים קצת יותר "בקצה" בטריקס מאשר בווינדפורס (אני מקווה שברור לכולם שאני אומר את זה כי אני מנסה לשכנע את עצמי, וכי לא כתוב שם שוב דבר חד משמעי על הנסיון להצמיד שני כרטיסים. לפחות כך נדמה לי, לא שבאמת קראתי הכל, אז תרגישו נוח לתקן אותי אם אני טועה...).
גרסת הרפרנס עם המפוח עובדת הרבה יותר חם, והרבה יותר רועש. אני מעדיף להמנע מזה, גם במחיר של להישאר עם שני כרטיסים בלבד בינתיים (עד שאעבור לטיטאנים חדשים, או משהו...)
;)
ete לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא