IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שיפור בגרויות

היי, מסתבר שאני צריך לשפר את הבגרויות שלי או להוציא 730 לפחות בפסיכומטרי ובגלל שזה לא יקרה, הלכתי על השיפור ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-02-14, 22:49   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

ברירת מחדל שיפור בגרויות

היי,
מסתבר שאני צריך לשפר את הבגרויות שלי או להוציא 730 לפחות בפסיכומטרי ובגלל שזה לא יקרה, הלכתי על השיפור בגרויות.
אני צריך לשפר את המקצועות הללו:
היסטוריה להרחיב לחמש יחידות וציון מעל 90
ספרות להרחיב לחמש יחידות וציון מעל 90
מתמטיקה להרחיב לחמש יחידות וציון מעל 90
ואנגלית לשפר לציון מעל 95.
איפה אני יכול לעשות את הדבר הזה,כמה עולה ואילו מקצועות אני יכול ללמוד בבית ללא קורס מנסיון שלכם?
אנגלית לא רואה סיבה לקורס ואולי גם להיסטוריה כי זה בעיקר חרישה של חומר, אבל מדובר על חמש יחידות אז אני לא יודע מה יצפה לי בבחינה.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-02-14, 23:00   #2 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

תוציא 730 בפסיכומטרי, זה לא מבחן כזה קשה
תלמד את הטריקים במתמטיקה, תשפר את האנגלית ותשנן את העברית
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-02-14, 23:31   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

נתחיל מהפסיכומטרי.
אל תקשיב לאנשים שאומרים לך מה שאמרו לך תגובה מעליי. למה ? כי ההנחה שלהם זה שכולם
אותו דבר מבחינת - מתמטיקה, אנגלית - התמודדות עם מבחן שהוא על זמן מוקצב ולחץ.
אם כולם היו משפרים קצת טקטיקות במתמטיקה, קוראים קצת אנגלית ומשננים קצת עברית כולנו היינו עם 750. ( לפי אלה שקל להם )
זה לא עובד ככה. אם אתה מסוגל להפציץ בפסיכומטרי ולנסות 2-3 פעמים בשביל להגיע ל 730
מינימום או בתקווה אפילו בפעם אחת - ההחלטה היא שלך.

אם לי הייתה בחירה הייתי עושה בגרויות ולא 2-3 פסיכומטרי אבל זה עניין אישי.

בגרויות - כל המקצועות שרשמת שם אתה יכול ללמוד לבד ( ואם תשקיע.. ) לא בעיה להצליח בזה. ( חוץ ממתמטיקה )
ספרות והיסטוריה זה די בדיחה, אין פה שום דבר קשה צריך פשוט להיות רציני.
מתמטיקה 5 יח' - משתנה פר בן אדם. לי זה קל, לאחרים זה לא קל. לא ממליץ לעשות את זה
לבד אלא במסגרת של מכינה.. עם שיעורים עם תרגולים כי - בסופו של דבר ככל שתפתור יותר
תרגילים אתה מגיע מוכן יותר לבחינה וסביר להניח שאם תפתור 200 תרגילים מכל נושא וגם את
התרגילים המאתגרים יותר - אין סיבה שאתה מגיע לבגרות ויורד מ 95 כי הם לא ממציאים דברים
חדשים.. התרגילים די חרושים - צריך להיות רציני ולפתור הרבה.

אנגלית זה גם פר בן אדם..אני לא נכנסתי בתיכון לשיעורי אנגלית כי קל לי, אם קל לך אז גם אין
סיבה בעולם לשלם כסף על זה חוץ מההרשמה לבגרות - זה תלוי בך.

הכי חשוב זה להיות רציני אחרת אתה מושך את זה.
פסיכומטרי מינימלי של 730 זה סיכון לדעתי, זה יכול להיגרר לך כמה פעמים ואם בכלל תגיע
לזה - זה המון תלוי איך אתה. יש אנשים שמביאים 750 פעם ראשונה ויש כאלה שלא מגיעים ל 650
אחרי ארבע פעמים.. ההנחה היא שמישהו ממוצע פלוס.. מינימום 730 זה לא קל.

בהצלחה !

איפה אתה משפר את זה ? במכללות \ אוניברסיטאות.. איפה שאתה מתכוון ללמוד אחרי זה עדיף.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 13-02-14 בשעה 23:39.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-02-14, 23:44   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

היסטוריה אף פעם לא הייתה בעיה בשבילי, פשוט לא אהבתי ללמוד את זה. בלי הרבה למידה הייתי משיג את ה-80.
ספרות זה משהו אחר,בחיים לא הצלחתי להבין איך הם רוצים שאני אענה להם. למה משנה מה הייתי כותב וכמה בחיים לא השגתי את מלוא הנקודות בשאלה.
מתמטיקה בהחלט חושב שאקח קורס, לא נראה לי הגיוני להתחיל ללמוד לבד כזה דבר.
אנגלית זה קל בשבילי.
החשש שלי זה דווקא ספרות והיסטוריה, אף פעם לא הייתי אדם של חפירות ומלל. תמיד העדפתי את תחום המספרים ששם יש תשובה אחת ברורה ואני יכול להיות בטוח אם טעיתי או צדקתי.

אני מתכוון ללמוד באוניברסיטת תל אביב ועכשיו אני רואה באתר שלהם שיש להם מסלולים קדם אקדמיים, אני אבדוק את העניין.
מה לגבי מכוני הפסיכומטרי שמציעים גם בגרויות?
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

נערך לאחרונה על ידי shachar189, 13-02-14 בשעה 23:58.
shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-02-14, 23:59   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אתה צריך להתייחס בכללי לבגרויות בפרופורציות.. כי הרמה התיכונית היא לא גבוהה בכלל.
אם יש לך מטרה ( להתקבל לאוניברסיטה ) ואתה תהיה רציני אז אין סיבה בעולם לא להצליח
בבגרויות.. רק מתמטיקה כדאי מאוד מסגרת של מכינה גם אם אתה טוב, אם אתה חושש ורוצה
להוסיף ספרות במכינה אז תעשה את זה.

אין לי ניסיון אם מכוני פסיכומטרי וכו'.. אני עשיתי בזמנו מכינה והשלמתי שני מקצועות לפני
לימודי הנדסה ועשיתי פסיכומטרי בלי קורס אז אני לא כ"כ מכיר את העסק הזה. חברה שלי עשתה
בהיי קיו והיא הייתה מאוד מרוצה ( אם שאלת על הפסיכומטרי עצמו ) לגבי מכינות אני מכיר את זה רק מהאוניברסיטאות\מכללות עצמם.
כן עדיף לך לעשות את המסלול הזה בתל אביב איפה שאתה תרצה ללמוד.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-14, 0:26   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

אני גם במצב דומה לשלך
צריך לשפר מתמטיקה ל4 יחידות ועושה בדרך גם גיאורפיה כדי לא להצטרך 700+ בפסיכומטרי
אני לומד ב"מכללת לוינסקי" בחרתי שם כי השעות די נוחות, יש לי יומים חופשיים בשבוע, זה מתפרס לחצי שנה ולא לשנה כמו במכללות קדם אקדמיות אחרות, אתה עושה בגרות בסופו של דבר ולא מבחנים של האוניברסיטה והשכר לימוד מכוסה בחלקו ע"י משרד הביטחון...
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא