IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

בקשר ל Mustop ומחשב נייד מארה"ב

היי אני מעוניין לקנות מחשב נייד מארה"ב. החנות ממנה אני רוצה לרכוש אינה מבצעת משלוחים בין-לאומיים ולכן את המשלוח אני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-10-07, 0:49   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל בקשר ל Mustop ומחשב נייד מארה"ב

היי
אני מעוניין לקנות מחשב נייד מארה"ב. החנות ממנה אני רוצה לרכוש אינה מבצעת משלוחים
בין-לאומיים ולכן את המשלוח אני רוצה לבצע דרך Mustop.co.il....
עכשיו בקשר ל Mustop לא שמעתי אף ביקורת טובה או רעה ואני מעוניין לדעת איך השירות שלהם
למה הם כל כך לא מוכרים למרות שהשירות שלהם אמור למשוך את תצומת הלב של המון אנשים
והאם החישוב שהם נותנים באתר שלהם עבור העלות הסופית של המוצר לאחר המשלוח וכל המיסים
באמת זהה או קרוב לעלות בפועל?
בקשר לנייד, הוא מחברת HP ואני קונה אותו ישירות מהאתר שלהם בארה"ב ואני רוצה לדעת אם
האחריות שאני מקבל עליו מטעם HP ארה"ב היא אחריות בינלאומית (שתקפה גם ל HP בארץ)?
משהו נוסף, הנייד מן הסתם לא יגיע עם מקשים בעברית או עם תוכנת הפעלה (OS) התומכת בעברית
ואני רוצה לדעת אם יהיו עם זה בעיות כשאני ירצה לכתוב או לקרוא בעברית באופיס או בכל
דבר אחר ואם יש לזה פתרון?

תודה!
shishio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 1:00   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlderaaN

סכנה

שלום shishio.

אני אשמח לפרט עבורך מנסיוני עם Mustop בשנה האחרונה, לאורך 3 הזמנות/מישלוחים שונים.

הזמנה ראשונה, לפני 12 חודשים:
1. לא קיבלתי מהם שום מייל המודיע כי המוצר נמצא במרכז הלוגיסטי הראשי שלהם בניו-ג'רזי וכי הוא בדרך לארץ.
2. לא קיבלתי שום מייל מהם המודיע כי המוצר נשלח לארץ.
3. לאחר יצירת קשר טלפוני איתם - שלחו לי בדיעבד מייל המודיע לי כי המוצר בדרך אלי וגם עידכנו זאת בחשבון שלי באתר.
4. המוצר הגיע שלם וללא פגיעות ע"י שליח DHL.

הזמנה שנייה, לפני 10 חודשים:
1. לא קיבלתי מהם שום מייל המודיע כי המוצר נמצא במרכז הלוגיסטי הראשי שלהם בניו-ג'רזי וכי הוא בדרך לארץ.
3. לאחר יצירת קשר טלפוני איתם - לא שלחו לי מייל המודיע לי כי המוצר בדרך אלי, אולם הם כן עידכנו זאת בחשבון שלי באתר.
4. המוצר הגיע שלם וללא פגיעות ע"י שליח DHL.

הזמנה שלישית, לפני חודש אחד:
3. הפעם בחרתי שלא ליצור עימם קשר ופשוט לתת להזמנה למצוא את דרכה לביתי כרגיל - שכן נראה שזה מה שבכול פעם קורה מבלי התערבות שלי ובלי עיכובים -- ציפתה לי הפתעה לא נעימה.
4.א. שבועיים וחצי לאחר שהמוצר כבר נחת, נחתם והתקבל במרכז הלוגיסטי שלהם בניו-ג'רזי (ראיתי זאת במעקב המשלוח מהחברה ממנה הזמנתי) התקשרתי אליהם לדעת מה קורה.
4.ב. אמרו לי כי החבילה אכן בארץ בשבועיים האחרונים לערך, והיא מעוכבת במחסני DHL עקב אי יכולת Mustop לחייב את האשראי שמוזן אצלהם במערכת.
4.ג. מאסטופ טענו כי השאירו לי הודעה במייל בנושא זה - לא הודעה ולא בטיח, ובטח שלא בתיבת דואר הזבל ב Gmail או ב- Outlook שלי.
4.ד. מאסטופ המשיכו וטענו כי השאירו הודעה במשיבון של הטלפון שלי -- מעניין, כי לטלפון שלי אין משיבון כבר 3 שנים.
5. עדכנתי את פרטי האשראי החדשים (בסה"כ מדובר היה על תוקף האשראי ששונה, כיוון שחודש כרטיס האשראי בשנה האחרונה).
6. המוצר הגיע שלם וללא פגיעות ע"י שליח DHL כעבור 2 ימי עסקים נוספים.

נחמד, מה?!

עוד דבר לקחת בחשבון, Mustop עובדים בצורה כזו שהם מרכזים את כל החבילות שמתקבלות במרכז הלוגיסטי שלהם בניו-ג'רזי במשך כשבוע ימים.
ביום חמישי, כמעט כמו שעון - הם מעבירים את כל החבילות לנמל התעופה ומשם לארץ.
החבילות מגיעות לארץ ומשוחררות מהמכס לקראת מוצאי שבת.
החבילות ששוחררו עוברות למאסטופ ובד"כ כבר בבוקר יום ראשון ממוינות לפי כתובות הלקוחות ומועברות עוד באותו הערב ל- DHL.
-> כך שבד"כ תקבל החבילה ביום שני-שלישי.
-> אם החבילה שלך, בעודה בארה"ב "פיספסה" את מועד השילוח השבועי של יום חמישי, היא תיתקע שם עוד שבוע עד לחמישי הבא.

הם לא החברה היחידה בארץ שעושה זאת.
כנס לכאן - ותמשיך לקרוא, מומלץ לבדוק אותם גם.

בהצלחה.

שמוליק.
ASUS Crosshair VI Hero w/ BIOS 9945 | AMD Ryzen 7 1700X @ 3.85 GHz w/ Thermalright True Spirit 140 Direct | MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X | Corsair Vengeance LPX 2x16GB CMK32GX4M2B3200C16R v5.39 (SK Hynix, Dual Rank) @ 2933MHz CL16-16-16-32-1T | Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro | 1 x Intel 520 180GB SSD, 1 x Intel 330 180GB SSD, 1 x Samsung EVO 850 1TB SSD, 1 x Samsung F3 500GB, 2 x Samsung F3 1TB | Seasonic X-1250 1250W | Corsair Graphite 600T SE | Dell UltraSharp 24" U2410f A09

AlderaaN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 1:31   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

תודה רבה שמוליק על ששיתפת אותי בפירוט כה רב על ניסיונך עם Mustop....
אני מבין שלמרות שהם מאוד לא אחראיים החבילה מגיעה בסופו של דבר ללא פגע וגם זה טוב
אבל אני אצתרך לחשוב טוב אם שולח דרכם לאור מה שרשמת...
אשמח אם תוכל גם להתייחס לשאלה השנייה שלי: האם החישוב שהם נותנים באתר שלהם עבור העלות הסופית של המוצר לאחר המשלוח וכל המיסים באמת זהה או קרוב לעלות בפועל (מניסיונך
בשלושת המקרים)?
ישן 05-10-07, 1:57   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlderaaN

סכנה

בשמחה.

ולגבי נושא ההפרשים בין מחשבון המחירים שלהם למציאות:
הזמנה ראשונה הייתה נגן נייד - Archos 604 כ- 380 דולאר
הזמנה שנייה הייתה אוזניות UltimateEars Super.fi 5 Pro כ- 170 דולאר
הזמנה שלישית הייתה עדשות-פילטרים למצלמה כ- 85 דולאר.

המחירים הנל הם המחירים ששילמתי עבור המוצרים + משלוח מהחנות שבארה"ב עד למרכז הלוגיסטי של Mustop שבניו-ג'רזי.

בכל אחד מהמקרים, המחיר שחוייבתי ע"י Mustop עבור משלוח המוצרים לארץ + משלוח המוצרים עד אלי באמצעות שליח DHL (אלו שני חיובים נפרדים שתראה בכרטיס האשראי שלך, בלי קשר לחויב על המוצר שזמנת בחו"ל) - היה נמוך בכ- 40-80 ש"ח בסה"כ מהמחיר שצויין במחשבון באתר שלהם.

שמוליק.
ASUS Crosshair VI Hero w/ BIOS 9945 | AMD Ryzen 7 1700X @ 3.85 GHz w/ Thermalright True Spirit 140 Direct | MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X | Corsair Vengeance LPX 2x16GB CMK32GX4M2B3200C16R v5.39 (SK Hynix, Dual Rank) @ 2933MHz CL16-16-16-32-1T | Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro | 1 x Intel 520 180GB SSD, 1 x Intel 330 180GB SSD, 1 x Samsung EVO 850 1TB SSD, 1 x Samsung F3 500GB, 2 x Samsung F3 1TB | Seasonic X-1250 1250W | Corsair Graphite 600T SE | Dell UltraSharp 24" U2410f A09

ישן 05-10-07, 2:16   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

אז אתה בעצם אומר שהמחיר שיוצא במחשבון שלהם באתר (שכולל את עלות המוצר בארה"ב + משלוח אליך עד הבית + מיסים) יוצא בדר"כ יותר זול (לפי הניסיון שלך)....
זה כבר טוב...
מישהו בפורום אחר אמר לי שהוא בדר"כ משלם בכמה עשרות אחוזים יותר ממה שרשום להם במחשבון באתר, ציטוט מדויק:
"החסרון היחיד שמצאתי אצלם כרוך בתשלום מכס, מס וכו' - אתה נותן להם הרשאה לחייב עבורך והם מחייבים בכל עלות הנדרשת לשחרור החבילה. זה תמיד יצא לי יותר יקר (בעשרות אחוזים) ממה שחשבתי. כלומר, אחרי שביצעתי את כל החישובים לפי האתר שלהם, תמיד היו עלויות שוליות נוספות, שלא הייתי מודע אליהן. קח את זה בחשבון."
עשרות אחוזים זה לא צחוק במיוחד שמדובר במשהו יקר כמו מחשב נייד...

אתה יודע אולי אם אפשר לאסוף את המשלוח בעצמך מהמכס לאחר שהגיע לארץ ואם זה חוסך
בכלל משהו?
ישן 05-10-07, 2:19   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlderaaN

לחלק הראשון - כן, תמיד יצא יותר זול כפי שציינתי, המחשבון שלהם תמיד היה יקר יותר, וזאת למרות שבדקתי לאחר קבלת המוצרים את המשקל המודפס על החבילה.

לשאלתך השנייה - צור איתם קשר בנושא זה. לא יודע אם קיימת אפשרות כזו.

ושוב, הייתי בודק שאלה זו ועלויות באופן כללי בשתי המתחרות הנוספות שהבאתי לך בלינק למעלה.

שמוליק.

קישור פירסומי
ישן 05-10-07, 2:33   #7 (קישור ישיר)
IO Rookie

טוב תודה רבה על כל המידע
אני אשאל אותם ואולי גם את המתחרות למרות שלאחר בדיקה שעשיתי יוצא יותר יקר דרכן...
תאמת כבר שלחתי מייל ל mustop לפני כמה ימים ועדיין לא קיבלתי תשובה...
ישן 18-03-12, 19:04   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מסטופ

מסטופ
משלוחים מארה"ב
פעמיים ניסיתי פעמיים נפלתי חזק .
משלוח ראשון : עלות מוצר 59$ עלות משלוחים : 82$ ועוד לא נגמר .... ( כל שבועיים אני מקבל עוד איזה עמלה מונפצת שצריך לשלם )
רכשתי צעצוע יד שני בEBAY המוכר שולח רק בתוך ארה"ב – נו טוב נשלח למסטופ ונהנה מהמוצר .
לקח למוצר להגיע אלי כמעט שבועיים וזה בגלל שבסוף נסעתי במיוחד לאייר פורט סיטי כי נמאס לי לחכות לשליח של DHL.
התירוץ של מסטופ : אנחנו נבדוק מול המכס למה חייבו אותך יותר מידי ( מצידם 75$ על המשלוח זה לגיתימי )
את הכסף לא ראיתי שוב ......
משלוח שני : עלות מוצר 2$ ( 2 יחידות. משקל: 20 גרם )עלות משלוח 25$ וגם לא נגמר ...
רכשתי כבל חיבר חשמל מיוחד לנורות לד . השתמשתי בשירות של מסטופ . קמתי בבוקר עם מייל מ PAYPAL שחייבו אותי על 25$ - מברר... ואלו מסטופ .
שלחתי להם מייל מיידי שאני לא מעוניין במשלוח ( כי בטלפון אין מצב להשיג אותם ) ושאני מעדיף שיזרקו את המוצר לפח ולא לשלם כזה סכום .
תשובתם: המוצר בהליכי משלוח ולא ניתן לבטל . בטח לא לבטל – מצאתם פראייר שחייבתם אותו ב 25$ !!!!
לאחר שבוע פנו אלי שוב והפעם שוב מחכה לי משלוח נוסף – מסטופ מבקשים ממני להעביר נתונים ...
אחרי בירורים מסתבר שזו היחידה השניה שעליה הם רוצים לחייב אותי שוב ב 25$ - חזירות!!
2 תלונות נשלחו לתלונות הציבור על החברה החזירה הזואת .
מניסיון העלויות הסופיות גבוהות בהרבה מהמחשבון באתר .
מניסיון מר שלי איתם אני ממליץ למצוא אלטרנטיבה אחרת מהחברה ההזוייה הזואת .
לא לאפשר חיוב ללא אישור ב PAYPAL לחברה הזואת .
אני אישית ביטלתי כל התקשרות איתם – בתווקה שלא יחייבו אותי על עוד שטויות שלהם .
מאוכזב קשות !!!
li-o לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא