IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

שידרוג כרטיס מסך\זיכרון עד 1350.

היי חברים, בגדול זה המחשב שיש לי כיום. CPU: I5-2500k , Board: Asrock z68 Pro-3 , Memory: 8gb Ram , ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-14, 12:46   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל שידרוג כרטיס מסך\זיכרון עד 1350.

היי חברים,

בגדול זה המחשב שיש לי כיום.

CPU:I5-2500k
,Board:Asrock z68 Pro-3
, Memory:8gb Ram
,GPU:Gainward GTX 570 GS,
HD:Samsung F3 1T
Chassis:Antec 200
PSU:Hec Cougar 660watt

האם יש טעם לשדרג כרטיס מסך? (אחרי הכל קניתי את המפרט ב2011, בטח יש כרטיסי מסך חזקים הרבה יותר כיום)

בנוסף, חשבתי להוסיף עוד סטיק של 8 ג'יגה.

האם אפשר להשיג משהו טוב בסכום הנ"ל? 1350.

העדפות:
- אני מאוד אוהב את הממשק של הכרטיסים של NVIDIA ואעדיף כרטיס NVIDIA.
- ללא כרטיסי OC למיניהם שמשתגעים ונותנים מסכים כחולים\ארטיפקטים בבקשה.
-אני עובד\משחק ברזולוציית 1920X1080.

אשמח לשמוע המלצות, תודה רבה

Rig: CPU:2500k,Board:Asrock z68 Pro-3, Memory:8gb Ram,GPU:Gainward GTX 570 GS,HD:Samsung F3 1T, Chassis:Antec 200, PSU:Hec Cougar 660watt of fun <:
Have a nice day <: !
stars לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-14, 13:03   #2 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

השאלה הכי חשובה היא האם אתה מרגיש צורך להחליף? כלומר יש משחקים שכבר לא סוחבים כמו שאתה רוצה בהגדרות שאתה רוצה? אם כן, אילו
לגבי הזיכרון, יוצא לך למלא את כל ה 8GB? בדקת שהזיכרון מתמלא?
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-14, 13:08   #3 (קישור ישיר)
IO Member

יש משחק אחד שבמשך שנים אני מנסה להריץ חלק וקוראים לו FALLOUT NEW VEGAS.
(כן, משחק מ2010, המפתחים שלו עשו אותו איטי )
כל פעם מוסיף לו עוד ועוד דברים שגורמים לו לרוץ כמעט הכי חלק.

ממה שקראתי עכשיו, יש לי הרגשה שמה שאני באמת צריך זה SSD ולווא דווקא כרטיס מסך. אני גם מריץ כמה מכונות וירטואליות על המחשב שלי במקביל מדי פעם אז בשביל זה אני רוצה זיכרון נוסף.

לא ראיתי עוד משחק שלא רץ לי כמו שצריך, אולי BF3 שהיה על HIGH ומדי פעם היה יורד ל30

אז אולי עדיף SSD ועוד זיכרון במקום?

Rig: CPU:2500k,Board:Asrock z68 Pro-3, Memory:8gb Ram,GPU:Gainward GTX 570 GS,HD:Samsung F3 1T, Chassis:Antec 200, PSU:Hec Cougar 660watt of fun <:
ישן 21-04-14, 13:31   #4 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

את Fallout NV הייתי מריץ על ה HD5850 שהיה לי כשהכל על מקסימום והוא היה עובד חלק. ה GTX570 הוא כמה רמות מעל, יותר חזק מ ה HD5870, אין סיבה שזה לא ירוץ אצלך חלק עם מקסימום פרטים.
מה שכן, יכול להיות שאתה מריץ דברים ברקע בזמן שאתה משחק וזה יכול לגרום למשחקים לא לעבוד כ"כ טוב ולא משנה איזה מעבד\זיכרון\כרטיס מסך יש לך

מבחינת מכונות וירטואליות, שוב, תלוי כמה זיכרון כל אחת צורכת. סה"כ 8GB זה לא מעט ומספיק לרוב המשתמשים.

מבחינת SSD, בהחלט מומלץ, זה ישפר לך את חווית השימוש במחשב מקצה לקצה (אומנם דורש התקנה חדשה של הכל וקצת הגדרות אבל שווה את זה)
אם אתה רוצה קרוב לבית אז איבורי ו KSP מוכרים את ה V300 של קינגסטון בנפח של 120GB ב 319 ש"ח:
כונן קשיח Kingston SSDNow V300 SV300S37A/120G 120GB SSD SATA III
http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10054
אני בעלים של אחד כזה והוא עובד אחלה

אם אתה מוכן להמתין קצת להזמנה מהאינטרנט אבל לקבל יותר ביצועים באותו מחיר אז אלו מפלונטר עדיפים:
ל 120GB:
Plonter.co.il Crucial CT120M500SSD1 SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב

אם אתה גם משחק (ואתה כן) ומתקין כמה וכמה תוכנות אני ממליץ בחום ללכת על נפח גדול יותר, 240-256GB. אחד מאלו יהיה מעולה:
Plonter.co.il ADATA ASP600S3-256GM-C SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב
Plonter.co.il Crucial CT240M500SSD1 SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב
*מבין שני אילו אני אישית הייתי הולך על ה Crucial למרות ש ה ADATA מציג ביצועים טובים יותר. הביקורות משתמשים של ה ADATA פושרות ויש לי ניסיון טוב עם Crucial
ישן 21-04-14, 13:58   #5 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
את Fallout NV הייתי מריץ על ה HD5850 שהיה לי כשהכל על מקסימום והוא היה עובד חלק. ה GTX570 הוא כמה רמות מעל, יותר חזק מ ה HD5870, אין סיבה שזה לא ירוץ אצלך חלק עם מקסימום פרטים.
מה שכן, יכול להיות שאתה מריץ דברים ברקע בזמן שאתה משחק וזה יכול לגרום למשחקים לא לעבוד כ"כ טוב ולא משנה איזה מעבד\זיכרון\כרטיס מסך יש לך

מבחינת מכונות וירטואליות, שוב, תלוי כמה זיכרון כל אחת צורכת. סה"כ 8GB זה לא מעט ומספיק לרוב המשתמשים.

מבחינת SSD, בהחלט מומלץ, זה ישפר לך את חווית השימוש במחשב מקצה לקצה (אומנם דורש התקנה חדשה של הכל וקצת הגדרות אבל שווה את זה)
אם אתה רוצה קרוב לבית אז איבורי ו KSP מוכרים את ה V300 של קינגסטון בנפח של 120GB ב 319 ש"ח:
כונן קשיח Kingston SSDNow V300 SV300S37A/120G 120GB SSD SATA III
http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10054
אני בעלים של אחד כזה והוא עובד אחלה

אם אתה מוכן להמתין קצת להזמנה מהאינטרנט אבל לקבל יותר ביצועים באותו מחיר אז אלו מפלונטר עדיפים:
ל 120GB:
Plonter.co.il Crucial CT120M500SSD1 SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב

אם אתה גם משחק (ואתה כן) ומתקין כמה וכמה תוכנות אני ממליץ בחום ללכת על נפח גדול יותר, 240-256GB. אחד מאלו יהיה מעולה:
Plonter.co.il ADATA ASP600S3-256GM-C SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב
Plonter.co.il Crucial CT240M500SSD1 SSD - SATA דיסקים קשיחים ו SSD חלקי מחשב
*מבין שני אילו אני אישית הייתי הולך על ה Crucial למרות ש ה ADATA מציג ביצועים טובים יותר. הביקורות משתמשים של ה ADATA פושרות ויש לי ניסיון טוב עם Crucial

קודם כל תודה רבה לך על התשובה המאוד מאוד מפורטת
מכל מיני REVIEWS שקראתי סתם דוגמא פה:
Best SSDs and Best Hard Drives For Your Money! | Hardware Revolution

נראה לי 120~ מאוד יגביל אותי.

ראיתי שהסדרה 840 של סמסונג הכי אמינה מכל החברות;

אז חשבתי על כיוון של Samsung 840 EVO 250GB וראיתי באיביי בסביבות ה520~ ש"ח. (בארץ 750+ )
האם שווה לחכות שזה יגיע מהאינטרנט או שהם יאכלו אותי במיסים\מס קניה כלשהם?

לא משנה - עם שילוח + מיסים זה יוצא 670~ מה שהופך את כל העניין ללא ריווחי להזמנה מהאינטרנט.

נערך לאחרונה על ידי stars, 21-04-14 בשעה 14:08.
ישן 21-04-14, 14:17   #6 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

מבחינת נפח, זה אינדבידואלי. לי יש זוג SSD, במחשב שאני משחק בו והוא המחשב הראשי שלי, יש לי 240GB (+טרה מכני לאחסון) ויש שם 80GB פנויים אחרי כמעט שנה של שימוש. במחשב השני אני רק מתכנת ועובד על מסמכים ויש לי שם 120GB (ללא כונן נוסף) עם 70GB פנוי.

לגבי אמינות, זה תלוי ביותר מידיי משתנים, אתה גם יכול למצוא בהרבה מקומות באינטרנט על 840 שנכשלים
למשל:
Damn Samsung 840 Pro failed! In just 2 weeks of use. - AnandTech Forums
samsung RMA experience - Solid State Drives (SSD) - Storage Forums
Samsung SSD support in Canada - Hardware Canucks
ויש בכמויות

יש בארץ כוננים במחירים זולים יחסית וזה הופך הזמנה מחו"ל ללא משתלמת בטח אם תצטרך לממש אחריות.

לגבי מיסים, אני פחות מבין בזה, צריך מישהו שיותר מכיר את הנושא שיוכל לענות לך

לגבי ה SSD עצמו, מה שהופך SSD לכל כך מהיר זה בעיקר הזמני גישה האפסיים (בכל SSD), רק בעבודה מסיבית על קבצים שדורשת הרבה קריאה כתיבה לזמן ממושך ארוך, אתה תרגיש הבדלים בין SSD אחד למשנהו וגם אז זה מתבטא בהפרשים קטנים. לכן אני לא הייתי ממליץ להשקיע יותר מידיי ב SSD לנפח מסויים (כמובן שעדיף לרכוש את ההכי טוב באותו טווח מחיר) כלומר אם יש לך SSD בנפח של 240-256 בסביבות ה 600 ש"ח, לא הייתי משקיע עוד 200 ש"ח (גם לא עוד 100) בשביל לקבל תוספת ביצועים שבספק תשפיע עלי, הייתי הולך על ההכי טוב שאפשר לרכוש באיזור ה 600..
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא