IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מחשבים ניידים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ניידים מחשבים ניידים ונטבוקים מומלצים , ייעוץ לפני קניה של מחשב נייד או נטבוק , תמיכה טכנית למחשבים ניידים ונטבוקים , אחריות ומעבדות למחשבים ניידים.

חומרה : מחשבים ניידים

המלצות לרכישת מחשב נייד בארצות הברית

שלום לכולם ותודה מראש על העזרה.. אני התחיל ברקע ומה אני מחפש. דבר ראשון התקציב הוא עד 900 דולר ואפשר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-06-14, 3:03   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל המלצות לרכישת מחשב נייד בארצות הברית

שלום לכולם ותודה מראש על העזרה..
אני התחיל ברקע ומה אני מחפש.
דבר ראשון התקציב הוא עד 900 דולר ואפשר להגיע ל 1000.
המחשב אמור להיות המחשב העיקרי שלי לכן הוא צריך להיות חזק. המחשב ישמש אותי גם ללימודים בעתיד הקרוב, רוב הפעילות שלי היא גלישה באינטרנט לכן הוא חייב להיות חזק בחלק הזה,צפייה בסרטים באיכות HD,צפייה ביוטיוב ועבודה בתוכנות האופיס השונות( המחב צריךלעבוד במקביל לפחות על אינטרנט פתוח ו 2 תוכנות אופיס), חשוב לציין גייר אני לא ומשחקים לא מדברים אליי.
* גודל המסך?בין 14-15 אינץ. מסך מגע מבריק או מאט מה עדיף? * רזולוציית המסך- לא מבין בזה כל כך רצויי מסך hd או fhd לצפייה בסרטים באיכות גבוהה.
* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט- שהמקלדת תהיה מאורת בחושך,מקלדת שתהיה עם כל הדברים הנחוצים ושהעכבר יהיה טוב אין לי הבנה בכל הסוגים.. * משקל רצוי- לא קריטי לי משקל קל אבל גם שלא יהיה כבר מידי, בגדול שהמשקל לא יפגע ביכולות ואיכויות המחשב. * האם נדרש זמן סוללה ארוך- כן לפחות 7 שעות.
* האם יש צורך ביציאות מיוחדות- HDMI, 3USB לפחות 2-3 וכל הדברים החשובים לטכנולוגיות החדשות היום.
* Bluetooth- רצויי אבל לא קריטי
* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח- HDD, SSD, מה יותר טוב? רצויי 500gd אבל עם ssd גם 256 סבבה?
* כונן אופטי-לא מבין עם צריך או לא המלצות..
* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית-רצויי מאוד.
* האם נדרשת אחריות בינלאומית-כן נקנה בארצות הברית.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה-כן ווינדוס 8 החדש.
* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי- לא אין העדפה מיוחדת רצויי מחשב של חברה מוכרת שיהיה לו אחריות ולמי לפנות בארץ גם.
* דרישות מיוחדות- המחשבים החדשים באים עם ווינדוס 8 שהוא תומך מסך מגע ככה שהמחשב רצויי שיהיה בעל מסך מגע טוב.
המחשב יהיה ברשותי לפחות 3 שנים וישמש גם ללימודים אז חשוב שיהיה לו לפחות 8RAM זיכרון כדי שלא יהיה איטי עם הזמן וכמובן מעבד מהדגמים החדשים של אינטל ה5או 7 כדי שלא יהפוך לאיטי עם הזמן. שיהיה לו מצלמה מובנת באיכות גבוהה עם מיקרופון ורמקולים ושהיציאות usb3 לפחות אחת.
בגדול מחשב שיחזיק הרבה זמן ויהיה חזק.
מבדיקות שעשיתי בארצות הברית יש מלא דגמים שאין בארץ אז השמח לעזרה כי אני לא הכי מבין בתחום.
תודה מראש לכל העוזרים!!!!
talbarzilay39 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-14, 3:43   #2 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

לדרישות שרשמת כל מחשב כפול ליבה עם 4GB זיכרון יתאים ובקלות יעשה את מה שרשמת
המחשב הבא יהיה מעל ומעבר לדרישות ונמכר בחנות של מיקרוסופט ב 700$ (אחרי קופון, תעקוב אחרי ההוראות באתר)
Acer V7-582PG-6854 15.6" lightweight gaming laptop with 1080p IPS display, I5-4200U CPU, GT 750M DDR3 GPU, 8GB RAM, 500GB HDD for $700

*קרדיט ל eddr666 על ההמלצה
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא