IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

שאלה בקשר ל-lcd

נאמר לי שהמסך שקיבלתי הוא מחודש מכיוון שהמסך הקודם שלי היה ברשותי כשנתיים ורק מסך שניקנה ונימצא ברשותך עד חודש ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-10-14, 14:03   #31 (קישור ישיר)
IO Member

נאמר לי שהמסך שקיבלתי הוא מחודש מכיוון שהמסך הקודם שלי היה ברשותי כשנתיים ורק מסך שניקנה ונימצא ברשותך עד חודש אז אתה זכאי לקבל חדש אין דרך לקבל מהם מסך חדש?
tidan26 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-14, 19:56   #32 (קישור ישיר)
IO Member

לאחר חיפוש נירחב ברשת ראיתי שכולם סובלים מאותה רמה של זליגת אור וגם לאחר שהחליפו את המסך עדיין יש להם את אותה רמה של זליגה אז מי יכול להבטיח לי שהמסך הבא שיביאו לי לא יהיה עם אותה רמה של זליגה או אפילו יותר גרוע.
ישן 15-10-14, 20:43   #33 (קישור ישיר)
IO Pro

תן לייצרן להחליף לך את המסך, במידה והבעיה עדיין לא סודרה תבקש זיכוי ואפשרות בחירה או תוספת כספים לשידרוג

אם יעשו לך בעיות תפנה למועצה הישראלית לצרכנות,
הם יטפלו לך בקייס בלי כסף

על פי חוק אם מוצר חזר 3 פעמים בפחות משנה, אתה יכול לדרוש את כספך בחזרה או לקבל מוצר אחר לבחירתך.
כאשר עלויות השילוח\ההגעה על חשבון הרשת שמימנה רכשת
ישן 15-10-14, 20:52   #34 (קישור ישיר)
IO Member

המסך ברשותי למעלה משנתיים.
ישן 15-10-14, 21:37   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

זה לא משנה אם זו השנה הראשונה או האחרונה
לפחות כך נאמר לי שהייתי צריך לממש אחריות על ה-LENCO, בעיות בסאונד שהפכו לבעיות במעבד תמונה ואחרי זה סתם קופץ מתחנה לתחנה אחרת
בסוף החליפו לי את כולה, יש גם פה פוסט שפרסמתי

מתי החליטו להתייחס אליי? אחרי שפניתי למועצה והם פנו אלייהם
אמרו לי אל תדאג כל עלות אנחנו נקבל, אפילו הביאו לי את החשבונית כמה החברה שילמה להחלפה כוללת של כל תוכן הטלוויזיה.
רק "הקופסא" מבחוץ נשארה מה שהייתה לי וגם זה בגלל שריטה שאני גרמתי
ישן 16-10-14, 2:13   #36 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

Two things.

First of all, dell will not give you the 4K 32" monitor instead. Get it out of your mind. It will never ever happen unless they are willing to give you a discount on it vs the monitor which gives you problems, but just replacing one to the other, will never happen.
They might agree to give you the 28" 4K, but its a lower quality monitor so don't offer it. Its a bad idea.

Secondly, how much bleeding do you actually have from the new monitor.
The U3014 is not known for big bleeding issues. There is small bleeding in almost every IPS monitor, and it shouldn't be too obvious.
If its not noticeable at all in normal conditions, it shouldn't be a problem. For example when viewing a movie in a dark room, if there is major bleeding, than you should replace it. If you have trouble finding the bleeding areas, its ok.

What you can ask is tell them you think there is still bleeding issues. You are hoping it will not be too big of a problem, but you are willing to live with it if they accept giving you another year of warranty.
That way you get an extra year of peace of mind, and you might just not notice this at all.

Regarding refurbished monitors vs new, there shouldn't be a problem. They are not committed to give you a brand new monitor. If they don't have a refurbished in stock on the other hand, they will usually give a new monitor. Especially if the monitor has already been replaced. Local importers do not try to keep stock of old monitors.
ישן 22-10-14, 14:06   #37 (קישור ישיר)
IO Member

שלום! היום היה הטכנאי הגיע אליי עם מסך חדש לטענתו ויש בדיוק את אותה רמה של זליגה כמו במסך הקודם הוא אומר שמבחינתו המסך תקין מה אני עושה במצב כזה זה כבר פעם שניה שמחליפים לי את המסך?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא