IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

רדיאטורים ל-SLI

הבנתי אותך. העובדה שהם בגיל של ה-7950 שלי (טכנולוגית לפחות), קצת מפריעה גם לי. במיוחד כשנגיע ל-DX12, בתקווה שזה יהיה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-10-14, 2:59   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

הבנתי אותך. העובדה שהם בגיל של ה-7950 שלי (טכנולוגית לפחות), קצת מפריעה גם לי. במיוחד כשנגיע ל-DX12, בתקווה שזה יהיה בסוף השנה הקרובה. הוא פשוט מוכר במחיר כל כך מפתה, ועוד עם שני בלוקים שיוכלו בכיף לשמש אותי עם ה-970, וזה ישב לי חזק בראש. אני מניח שאפילו אחרי שיצאו ה-960 (שיהיו חזקים מ-670 מן הסתם), רק אז המחיר ירד לכיוון של מה שהוא מבקש עכשיו.

בכל מקרה, שכחתי מאפשרות רביעית מצויינת: יש לי קופון של 100$ לאמאזון מהבוסים בחברה שאני עובד בה. הם אמרו לי להזמין משהו עם זה, לשלוח אליהם לארה"ב, והם כבר יביאו את זה איתם לארץ כשיבקרו שם. עד עכשיו לא החלטתי מה לקנות עם זה- לא היה לי צורך בשום דבר שראיתי שם. הדבר היחיד שנראה רלוונטי היה רדיאטור נוסף של 240 , אבל עם ה-970 אני לא מאמין שאצטרך שום דבר מעבר ל-RX360. אני מניח שאחכה עוד חודשיים-שלושה שיצאו הכרטיסים של AMD, ואז נראה מה 300$ (שמתוכם אני אשים 200$), ייקנו לי.
כמו שאני מכיר את עצמי, אני גם אקנה ממנו את שני ה-670 סתם כדי לראות איך הלופ הזה יחזיק אותם
KDS_ לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-14, 1:04   #17 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

The 970 don't require too much power or cooling. a RX360 should be ok for CPU + 2 GPUs as long as you are not trying to push anything too far.

Also make 100% sure you will be able to put the blocks on the new cards.
Currently no one that I have seen did this. Most only confirmed it through visual check only.
There can always be small variations like memory chips thiner/thicker, like different capacitors a few mm longer that you can't see in a picture.
Variations between reference designed (can happen) should be counted.

נערך לאחרונה על ידי eyal_ma, 19-10-14 בשעה 1:22.
eyal_ma לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-14, 1:45   #18 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ראיתי ת'ראדים לגבי ההתאמה של בלוקים ל 670 על 970
לא כולם מתאימים, זה תלוי בכרטיס בבלוק

http://www.overclock.net/t/1514042/g...k-on-a-gtx-970
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-14, 2:38   #19 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
The 970 don't require too much power or cooling. a RX360 should be ok for CPU + 2 GPUs as long as you are not trying to push anything too far.

Also make 100% sure you will be able to put the blocks on the new cards.
Currently no one that I have seen did this. Most only confirmed it through visual check only.
There can always be small variations like memory chips thiner/thicker, like different capacitors a few mm longer that you can't see in a picture.
Variations between reference designed (can happen) should be counted.
אני לא מתכנן OCs יוצאי דופן. כבר יש לי בלוק של EK לגרסאות הרפרנס של ה-670. EK וידאו (כמו שרשמת- ויזואלית ברוב המקרים) שיש התאמה להרבה מגרסאות הרפרנס לפי מה שראיתי ב-configurator שלהם. כרגע אני מסתמך על זה. לפני כמה ימים ראיתי את השרשור ש-gmmaster הביא למטה, ואנשים הלבישו שם את הבלוק על מספר דגמים, לא כולם בהצלחה (אלא אם אתה מתייחס לניסור של הבלוק כהצלחה), בדיוק מהסיבות שציינת- קבלים שממוקמים מעט שונה או גבוהים מידי. אבל אני יכול להיעזר בזה כדי למצוא איזה דגם לבחור. מאחר ואני גם לא הולך על OC קיצוני, לא באמת משנה לי אם הגרסאות עם ה-PCB הארוך או חיבור ה-8 פינים במקום 6 נותנים יותר overclock headroom (גם ברור לי שהסיבות ל-OC הגבוה הן אחרות וקשורות בכלל לשימוש ביותר פאזות נפרדות ומעבדים גרפיים ש"נבחרו" לכרטיסים האלו).

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
ראיתי ת'ראדים לגבי ההתאמה של בלוקים ל 670 על 970
לא כולם מתאימים, זה תלוי בכרטיס בבלוק

GTX 670 waterblock on a GTX 970
כן, גם אני ראיתי ולכן שמרתי על הבלוק שנמצא אצלי כבר די הרבה זמן... אני לא מאמין שאחפש בלוק שונה להתאים לכרטיס עם PCB ארוך, אני מאמין שאתאים את הכרטיס לבלוק.

על השאלה המקורית עניתם לי- אני אנסה לסכם את מה שהבנתי מכם: הלופ יחזיק SLI של 670 או של 970, בלי OC יוצאי דופן וכנראה עם התפשרות קלה על טמפרטורות מעבד.

נערך לאחרונה על ידי KDS_, 19-10-14 בשעה 3:12.
KDS_ לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא