IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מחשבים ניידים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ניידים מחשבים ניידים ונטבוקים מומלצים , ייעוץ לפני קניה של מחשב נייד או נטבוק , תמיכה טכנית למחשבים ניידים ונטבוקים , אחריות ומעבדות למחשבים ניידים.

חומרה : מחשבים ניידים

מחשב נייד ללימודים ומשחקים עד 6000 ש"ח - שאלה על היצרנים הנמכרים בארץ

אהלן אני מחפש לעצמי מחשב נייד חדש. המחשב נועד למטרות לימודים (הנדסת חשמל - אני עדיין לא יודע מה התוכנות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-15, 18:28   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מחשב נייד ללימודים ומשחקים עד 6000 ש"ח - שאלה על היצרנים הנמכרים בארץ

אהלן
אני מחפש לעצמי מחשב נייד חדש. המחשב נועד למטרות לימודים (הנדסת חשמל - אני עדיין לא יודע מה התוכנות שבהן אשתמש אבל הבנתי שכמה מהן יכולות להיות כבדות?) ומשחקים. הדרישות שלי מהמחשב:

- כמה שיותר קל
- סוללה שתחזיק לי לצרכים של יום לימודים
- חיבורי HDMI ו-Ethernet, מאוד רצוי גם DisplayPort אבל לא חובה
- נפח באזור הטרה. לא משנה לי אם SSD או מכני - מקסימום אחליף בעתיד. חוץ מזה יש לי כונן 7200 בנפח 750 ג'יגה מהמחשב הקודם שאני יכול להעביר גם כן אם הוא יותר טוב ממה שיגיע עם המחשב.
- כרטיס מסך שיכול לעמוד במשחקים היום - לא חייב על ההגדרות הגבוהות ביותר. אני מתחבר למסך 1080*1920 כשאני משחק.

אני יודע שבסך הכל יש מספר של מחשבים בשוק שעומדים בדרישות שלי, אבל כאן מגיע הקאץ':

הלפטופ הקודם שלי היה של אסוס. בהתחלה המחשב קיבל אחריות מאותן מעבדות שמטפלות גם במחשבי דל והכל היה אחלה, אחר כך הם החליפו מעבדה ומהחוויה שלי הם היו על הפנים - אני החלטתי שכל עוד המעבדה התומכת באסוס היא אותה אחת אני לא מתקרב למחשבים הניידים שלהם.
מעבר לזה חיפשתי קצת גם על לנובו כי ה-Y50-70 נראה כמו אופציה מוצלחת אבל מתגובות ברשת קיבלתי רושם שמצב מעבדת האחריות שלהם אפילו פחות טוב מזה של מעבדת אסוס.

בגלל שהטיפול במחשב נייד מסובך יותר מאשר בנייח ואני לא סומך על עצמי בכל תיקון, כן חשוב לי לרכוש מחברה שאני יכול לסמוך על האחריות שלהם - כרגע מהניסיון שלי היחידים שעונים על הדרישה הזו הם דל. העניין הוא שהמחשב היחיד של דל שמתקרב לדרישות שלי הוא עם gt 840m ואני לא יודע עד כמה הכרטיס הזה עוד רלוונטי היום.
האם מישהו מסוגל להמליץ על חברה נוספת? פתרונות נוספים לבעיה? האם החשש שלי מלנובו מוצדק?

תודה
גיא
Ghtm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-15, 19:44   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

היי גיא, לפני סדר - מחשב גיימרים יקרים משמעותית מאולטרה בוקים קלילים, כדי שתגדיר ציפיות לגבי היכולות הגראפיות של הניידים אל מול המחיר ומאפיינים נוספים כמו זמני סוללה ובעיקר גודל מסך - במקרה שלך עדיף ללכת על מחשב 15.6", יותר זול ויתן לך יותר תמורה.

בקשר לשירות, CPM נותנים שירות ללנובו, בסה"כ המצב בסדר עם מחשבים שנרכשו בארץ.
בקשר לחברות, זה די הצטמטם, יש את אסוס, לנובו, DELL ועוד מספר יצרניות קטנות, ה Y50-70 בהחלט עונה על הצרכים שלך, מחשב גיימינג, בקשר לזמני סוללה - בעייתי, כל נייד שתביא לגיימרים לא יחזיק לך יום מלא.

יש גם את הדל הבא:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=15149

מבוסס על ערכת השבבים החדשה של אינטל, עם כרטיס מסך בסדר גמור.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-15, 22:40   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

תודה על התגובה.
גם כדי לעשות סדר - המחשב ישמש לגיימינג ולכן אני רוצה כרטיס ייעודי, אבל השימוש העיקרי כן יהיה הלימודים - ולכן הגודל והסוללה מקבלים עדיפות. אני לא מצפה לאולטרה בוק מבחינת מידות ולא לכרטיס גרפי מטורף (להריץ משחקים חדשים על מדיום וקצת פחות זה בסדר גמור), ה-y50-70 בסדר בשבילי, לפחות במשקל ובביצועים.

המניעה היחידה שלי כרגע לקנות לנובו היא מספר תגובות שראיתי באינטרנט (מספר לא כ"כ קטן) על מחשבים שהגיעו תקולים ועל אחריות שלפי התנאים שלה אני יכול לחכות גם חודשים לחלקי חילוף - אני לוקח את זה בעירבון מוגבל כמו כל דעה שנכתבת באינטרנט, אבל זה בכל זאת מדאיג. עם המחשב הנייד האחרון שלי נכוויתי קשות מבחינת אחריות - יש אפשרות שרק בגלל שהוא לא טופל כראוי אני צריך כבר להחליף אותו עכשיו.

האם מחשב עם gt840m רלוונטי למה שאני מבקש? ראיתי כמה Dell-ים שבהם הוא קיים ולכן אני מתעניין. הדירוג שלו ברשת לא מדהים אבל אם אני לא טועה מעל ה270m של amd.

תודה

נערך לאחרונה על ידי Ghtm, 31-05-15 בשעה 22:58.
ישן 01-06-15, 20:27   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

מה לגבי ה-Acer Nitro VN7-591G? נראה לא רע
יש בשניידר, יש לי מעט מדי תגובות כדי והפורום לא נותן לי להוסיף קישורים...
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא