IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שכן שהוא השטן

שלום, אני רושמת פה בעיקר בשביל לפרוק (אזהרה מראש - זה ארוך). ראיתי כמה הודעות כאן על בעיות עם שכנים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-06-15, 16:51   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל שכן שהוא השטן

שלום,
אני רושמת פה בעיקר בשביל לפרוק (אזהרה מראש - זה ארוך).
ראיתי כמה הודעות כאן על בעיות עם שכנים וראיתי שהזדהתם קצת עם האנשים ואולי זה מה שאני מחפשת. קצת חיזוק. אני אגש לעניין:
אני גרה בבניין משותף במשך שנתיים והשנה חתמתי על חוזה בפעם השלישית. בשנה וחצי מתוך השנתיים האלה היה בבניין רעש של מכות. ליתר דיוק של גבר מכה. ניסיתי להבין מאיפה זה מגיע ולא הצלחתי, אחרת הייתי ישר קוראת למשטרה. קצת סמוך לחתימה על השנה השלישית השכן מלמעלה התחיל לעשות לי מסיבות מעל הבית. לא היה שם מוסיקה אבל היו הרבה משתתפים והרבה צעקות. זה היה מתחיל לפחות בסביבות 23:00 ונגמר בערך בארבע בבוקר (לא תמיד בדיוק בשעות האלה). לא הצלחתי לישון וזה הפריע לי בעבודה, כי הייתי מגיעה לשם עייפה. אחרי כמה זמן התפטרתי. המסיבות היו כמעט כל יום בלילה. לא הבנתי מאיזה דירה מגיעה הרעש ולכן לא ידעתי לאן להזמין משטרה, בסופו של דבר גיליתי והזמנתי משטרה. זה לא עזר. השכן, שהבין שהזמנתי לו משטרה החליט להתנקם בי. הוא היה עושה לי רעש כל היום, ממש. גרירות רהיטים, עקבים, מכות חזקות לריצפה שלו שהיא התקרה שלי. לא היה לי שקט. בסופו של דבר הצלחתי להקליט את הרעש שהוא עושה והגשתי על זה תלונה וגם הבנתי שהוא זה שמכה את חברה שלו וגם על זה התלוננתי. לקחתי אותו לבימ"ש להציא נגדו צו נגד הטרדה מאיימת ושם הפסדתי כי השופטת האמינה לו. הבעיה עם השכן הזה שיש לו פרצוף של ילד טוב. זה מישהו שלעולם לא היית מאמין שהוא עושה דברים כאלה ובגלל זה גם לי היה קשה להאמין שזה הוא ולכן מאמינים לו. גם בבימ"ש וגם במשטרה. בסופו של דבר גם התפוצצתי והחזרתי לו. לקחתי מגב ודפקתי אותו בתקרה בכל פעם שהוא היה עושה רעש. השכנים האחרים שגרים לידי (אני גרה בבניין עם שלוש כניסות ויש דירה ליד כל קיר), אותם שכנים שגרים לידי כששמעו שהתפוצצתי התחילו לעשות לי רעש גם. בעל הבית שלו, אליו התקשרתי כמה פעמים ואמרתי לו שיש רעש שיחק אותה כאילו הוא לטובתי אבל כשהזמנתי משטרה הוא כעס עליי מאוד וניסה לתבוע אותי. הוא גם איים עליי (למזלי השיחה מוקלטת). בסופו של דבר השכן עזב, אבל נשארתי עם שני שכנים משני הצדדים שעושים לי כל היום רעש. כשאני הולכת להכין משהו במטבח השכנה מתחילה לטרוק כל דבר שזז. כשאני הולכת לישון השכן השני מתעסק לי ליד הקיר. השכן שגר ליד הקיר של החדר שינה שלי דפק לי יום אחד בדלת ואמר שאני עושה לו רעש. מאוחר יותר הוא גם הזמין לי משטרה. חודש בערך אח"כ השכן מהצד השני דפק לי על הדלת והתחיל לקלל אותי. וזה עיצבן אותי יותר מהכל כי זה היה משפיל וזה היה מול כל הבניין. מיותר לציין שגם שאר הדיירים בבניין כל היום טורקים דלתות. בכל מקרה חטפתי את הקריזה כשהבנתי שכל הבניין מעורב בזה והתחלתי לשים להם מוסיקת רוק כבד במשך לפחות שלוש שעות בפול ווליום בשעות שמותר כמובן.
זה מצחיק שאני מרגישה כ"כ מותקפת כאן ועל מה? על זה שרציתי לחיות בשקט? וזה מעצבן אותי שרמות שקשה להסביר בכלל.
אני כבר החלתי שאני אעזוב כאן, הבעיה שבגלל כל הסיפור הזה לא עבדתי קרוב לחצי שנה ושאין לי כרגע כסף לכל העניין של המעבר, אז אני תקועה כאן, עם שכנים מהגהינום.
אני לא מחפשת עזרה ובטח שלא כסף, בסך הכל רציתי קצת לפרוק כי כל הסיפור הזה קורה כבר כמה זמן והרגשתי קצת לבד כל הזמן הזה.
שתהיה שבת שלום לכולם ואני מקווה שגם יהיה בסדר...
אלה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-15, 17:51   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

מזדהה איתך, הבעיה שאצלי הבית קנוי והשכנים מעלי משכירים וכל פעם יש בעיה אחרת איתם.
אם זה זריקת אבנים בצנרת, אם זו קריסת ביוב עקב זריקת חזיות (דתיות) אפילו טמפונים זורקים לי לשם ופדים.
הפנטאוז מעלי זרקו לי קונדומים ושהתלוננתי זרקו לי קרטונים עם מסמרים חלודים עלייהם ודבק חם כדי שהכלבים שלי יפצעו

נפלו אגרטלים\אין שימוש בצנרת במזגנים והכל נופל עלי\החלפת דוד וכל החלודה שפכו אלי\פיצוץ בצינור מים הראשי לביניין, שראו המשכירים ולא עיניין אותם עד שהגיע לגובה של 15 ס"מ אצלי בבית(לגיטימי אבל גם הם אכלו חרא)\ברזלים שמגנים על המזגנים שכמעט נפלו לי על הראש\רעש\אשפה

ניסיתי כל דרך אפשרית, המשטרה לא מתערבת בעיניינים של שכנים, אבל חלילה יש חשד לאלימות הם יודעים לבוא.
רק דרך בית משפט הצלחתי לעשות משהו וגם זה היה ברמה של דייר כשיש לי עוד שלושה כאלה.
זה עצבים עצבים עצבים.. וזו הסיבה למה אני שוקל לקחת משכנתא נוספת ולמכור פה ולעבור לבית פרטי
ישן 19-06-15, 20:12   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל כן, אני יכולה להבין את זה...

אבל מתחיל קצת להימאס לי מזה שאנשים כאלה יוצאים כשידם על העליונה. זה לא בסדר וזה לא צודק. אני לא עשיתי שום דבר לא בסדר ולפי מה שאני מבינה גם את לא וזה לא לעניין שלפחות בנושא שלי מאשימים אותי סתם.
אני לא מתכוונת לשתוק על הנושא הזה וכן, גם נמאס לי מזה שהמשטרה לא מטפלת בנושא הזה. הם שומעים סיכסוכי שכנים ולא מתערבים וזה נמאס לי.
אלה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-15, 23:40   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

היי
ברצוני להגיב על העניין הזה
נשמע כאילו את נמצאת במלחמה שאי אפשר לנצח בה, ואת רוצה כן לנצח בה
את נמצאת במקום שיש בו שכנים רעים, לא תרבותיים, ואף לך אין שום בעיה לצאת נגדם
מה שמוביל לגהינום מכל הצדדים...

לכן, אני מציע לך לעבור דירה, שכונה, ובזמן הזה פשוט לא לחרחר מלחמות גם אם את הכי צודקת
אני מניח גם שאין ממש ועד בית או שכן אחר שאפשר להתייעץ איתו שיכול להסדיר את העניין
ולכן אין טעם פשוט להילחם באנשים האלה הם פשוט מטרד, והמשטרה לא עושה כלום.
אל תכניסי את עצמך למקום שלהם, זאת מלחמה שאי אפשר לנצח בה.

הכי טוב למצוא מקום שקט אחר, בשביל לא לכעוס כל הזמן.
טוב להתרחק משכנים רעים.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא