IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > מדריכים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדריכים מדריכי משתמשים לתוכנות , הגדרות תוכנה , שימוש נכון ויעיל בחומרה וציוד היקפי , צרכנות נבונה ועוד

IOPanel : מדריכים

תיקון גלגלת בעכבר המחשב

הי ברשותי עכבר ריזר deadadder 3.5 כבר הרבה מאוד זמן והכול היה מעולה עד שפתאום הגלגלת הפסיקה להגיב בצורה טובה. ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-04-16, 9:23   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של p0une

ברירת מחדל תיקון גלגלת בעכבר המחשב

הי
ברשותי עכבר ריזר deadadder 3.5 כבר הרבה מאוד זמן והכול היה מעולה עד שפתאום הגלגלת הפסיקה להגיב בצורה טובה.
מבדיקה נמצא אום מפלסטיק (ראש משושה) שחוק שנמצא על ציר הגלגלת ומתחבר לחישן סיבוב.
אחד הפתרונות היה לשים עליו נייר ולהכניס בכוח בחזרה לחישן, הפתרון החזיק חודש ולאחר מכן נשבר החלק...

מה שמסומן באדום על העכבר עצמו זה החישן עם פתח משושה (החלק הירוק)

פתרון "הזמני" שלי בנוי מגלגל זהה בגודלו שבניתי מעץ והתאמתי לגלגלת
הגלגל מחובר עם דבר למקל שגם הוא עשיו עץ (קיסם שיניים,מקל לאוזנים) עם ראש מחודד לצורה הדרושה, לאחר מכן דחפתי את הקצה לתוך חור החישן בכוח. מה שהוביל לדחיסות ולקבלת צורה מתאימה.

קצט פינישים, לסגור והכל עובד פיקס...

הפתרון הזמני הזה כבר עובד חלק חצי שנה
מקווה שעזרתי לחלק מהאנשים להבין מאיפה יכולה להגיע הבעיה שלדוגמה הגלגלת מסתובבת חופשי או מגיבה לעיתים (פתיחת העכבר נעשת על ידי ברגים שנמצאים לרוב מתחת לגלידרים)
p0une לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-16, 20:49   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

תודה על המדריך !
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-16, 23:47   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של 2130TOMER

שלח הודעה דרך ICQ אל 2130TOMER שלח הודעה דרך SKype אל 2130TOMER

יש לי שלושה deathadderים בבית אחד שהתפגר לו החיישן (הפך לתורם חלקים ) ועוד שתיים שכבר עובדים שנים , הפאק הכי גדול של העכבר הזה הוא הסוויץים שלאחר שנתיים שלוש של שימוש פשוט מפסיקים לעבוד בהדרגה בעכבר שלי הספקתי לחליף כבר שלוש סוויצים (לחיצה של הגלגלת ושני הלחצנים הצדדיים ובעכבר של אחי גם את הסוויץ של הגלגלת .
בהתחלה השתמשתי בסוויצים של העכבר הדפוק , וככבר לא היה לי מה לפרק ממנו פרקתי סוויצים מעכבר איי בי אם ישן שנראים בדיוק כמו המקוריים אבל הם עובדים פשוט מצויין , חח פעם היו מייצרים מוצרים איכותיים. וטפו טפו העכבר עכשיו מצויין .
חח הרבה אנשים היו מזמן זורקים אותו לזבל וקונים עכשבר חדש אבל לא יודע אני פשוט מאוהב במבנה של העכבר הזה ולא יכול להחזיק עכבר אחר

ומה שעוד יותר מצחיק שאני עובד עם מקלדת ענתיקה של מיקרוסופט שגם אותה אני לא אחליף לעולם ( קשה להתרגל למקלדת אחרת )

i5 750 3.6GHZ | GIGABYTE P55-UD3R | Patriot DDR3 4gb 1333mhz |Freezer Xtreme Rev.2| Asus HD5850 1gb |Samsung F4 2TB X2|crucial m4 64gb| SeaSonic S12II Bronze 620W|Creative Sound Blaster Audigy 4| SteelSeries 5H v2|razer deathadder| microsoft xbox 360 jasper 60gb

2130TOMER לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-16, 12:13   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 2130TOMER צפה בהודעה
יש לי שלושה deathadderים בבית אחד שהתפגר לו החיישן (הפך לתורם חלקים ) ועוד שתיים שכבר עובדים שנים , הפאק הכי גדול של העכבר הזה הוא הסוויץים שלאחר שנתיים שלוש של שימוש פשוט מפסיקים לעבוד בהדרגה בעכבר שלי הספקתי לחליף כבר שלוש סוויצים (לחיצה של הגלגלת ושני הלחצנים הצדדיים ובעכבר של אחי גם את הסוויץ של הגלגלת .
בהתחלה השתמשתי בסוויצים של העכבר הדפוק , וככבר לא היה לי מה לפרק ממנו פרקתי סוויצים מעכבר איי בי אם ישן שנראים בדיוק כמו המקוריים אבל הם עובדים פשוט מצויין , חח פעם היו מייצרים מוצרים איכותיים. וטפו טפו העכבר עכשיו מצויין .
חח הרבה אנשים היו מזמן זורקים אותו לזבל וקונים עכשבר חדש אבל לא יודע אני פשוט מאוהב במבנה של העכבר הזה ולא יכול להחזיק עכבר אחר

ומה שעוד יותר מצחיק שאני עובד עם מקלדת ענתיקה של מיקרוסופט שגם אותה אני לא אחליף לעולם ( קשה להתרגל למקלדת אחרת )
אבל תסכים איתי שעדיף לעבוד עם מקלדת נוחה וחדישה מאשר להשאר עם אותה מקלדת ישנה רק מתוך הרגל..
Zyzz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-06-16, 19:49   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של 2130TOMER

שלח הודעה דרך ICQ אל 2130TOMER שלח הודעה דרך SKype אל 2130TOMER

חחח זה היה בצחוק
אני מתכנן לקנות איזה מקלדת מכאנית נחמדה
אני כמעט קניתי את הG710+ עד שנודע לי שיש לה פאק רציני שהO-RINGים שאמורים להפחית את הרעש של המקשים לאחר תקופה מתחילים להפריש חומר שגורם לבסיס של הלחצנים להתרכך ולהישבר .
החנויות בארץ לא מכירות בזה ולא נותנות אחריות ("זה שבר אין אחריות")
לוג'יטק מודעים לתקלה ומה שהם עושים זה לשלוח בדואר לחצנים חדשים מאותו הסוג .
(דייון ענק פה https://forums.logitech.com/t5/Logit...t/td-p/1075449
)

בגדול התנסתי בהמון סוגים של מקלדות מכאניות עם סוויצ'ים כחולים אדומים שחורים וחומים
הכי אהבתי את החומים .

אגב p0une יש לי גלגלת תקינה של ה deathadder שאני יכול להביא לך ללא עלות , דבר איתי אם אתה מעונין

i5 750 3.6GHZ | GIGABYTE P55-UD3R | Patriot DDR3 4gb 1333mhz |Freezer Xtreme Rev.2| Asus HD5850 1gb |Samsung F4 2TB X2|crucial m4 64gb| SeaSonic S12II Bronze 620W|Creative Sound Blaster Audigy 4| SteelSeries 5H v2|razer deathadder| microsoft xbox 360 jasper 60gb

2130TOMER לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-08-16, 12:27   #6 (קישור ישיר)
edu
IO Rookie

תודה על המדריך וההשקעה.
edu לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 14-08-16, 12:11   #7 (קישור ישיר)
IO Rookie

נחמד...תודה על המדריך
michaAse לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-16, 13:42   #8 (קישור ישיר)