IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

דרך חדשה של טורנטלייץ להוריד את כמות המשתמשים ?

אני נכנס לפני כמה דקות לאתר ופתאום אני רואה שיש לי את ה"משולש האדום הזה שלהם" ליד השם שלי. אני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-11-07, 21:34   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

ברירת מחדל דרך חדשה של טורנטלייץ להוריד את כמות המשתמשים ?

אני נכנס לפני כמה דקות לאתר ופתאום אני רואה שיש לי את ה"משולש האדום הזה שלהם" ליד השם שלי.
אני רואה שיש לי הודעה חדשה,נכנסתי. (יש תמונה)

לא ממש הבנתי מה הולך שם אז נכנסתי ללינק שיש בהודעה וזה הוביל אותי לזה:
I received a warning for Hit 'n Run. What is this?

We expect from every user (power user or not) to help newly added torrents to reach a good seeding/leeching ratio quickly in order to help the torrent during the first hours of its "life".

All torrents must be seeded to a minimum 0.6 ratio,we understand this isnt always possible so a ratio of 0.4 is acceptable in this case, or torrent must be left open seeding for minimum of 60 hours. If its a popular torrent with plenty of leechers then there is no reason why it cant be fully seeded to a 1.1 ratio. If you close your client before you reach a torrent ratio of 0.4 or if you havent reached it (in case of slow upload connections) and close your client before seeding it for the first 24 hours, you will result in getting a automated warning by the System. As soon as you get the warning, you will have the chance to remove it, by correcting your mistake and seeding the torrent to a minimum of 0.4. If you do this in the next 60 hours, your warning will be removed completely.

In case you receive 5 warnings without reseeding your torrents to remove them, your account is automatically banned by the system.

Ratio: 0.965 Uploaded: 153.39 GB Downloaded: 158.99 GB Slots: Unlimited slots
יש לי רטיו בסדר יחסית ואני לא מבין מה הבעיה שלהם עם שיתוף הקבצים שלי. גם כן הסיבה לשליחת ההודעה
Hit & Run רק אתמול מחקתי הופעה בדיוידי שהורדתי (4~ גיגה) ושיתפתי מעל 10 גיגה של אותה הופעה.

נערך לאחרונה על ידי elad, 24-03-08 בשעה 22:41.
elad לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 21:41   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

תראה אם אתה לא עומד בתנאים האלה- 60 שעות של SEEDING או רטיו של מעל 0.4 זה נחשב Hit & Run ורק שתדע שבאתרים אחרים אם עשית את זה פעם אחת אתה לא מקבל אזהרה, אתה מקבל יש BAN! כן, כן הם אפילו לא מודיעים לך, אתה צריך לדעת את החוקים!
פשוט תחכה, זה יעבור, פשוט אל תעשה את זה שוב.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 21:54   #3 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

עשיתי משהו דומה למה שהם מתארים בימים האחרונים עם משחק מסויים, לא יכולתי להמשיך לשתף אותו אחרי שסיימתי להוריד ביגלל הגודל שלו סיפור ארוך...
אבל במקום זה אני משתף קובץ קטן (100MB) שהעלה כבר יותר מ6GB, אתם חושבים שתהיה להם בעיה עם זה ?
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 22:07   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
עשיתי משהו דומה למה שהם מתארים בימים האחרונים עם משחק מסויים, לא יכולתי להמשיך לשתף אותו אחרי שסיימתי להוריד ביגלל הגודל שלו סיפור ארוך...
אבל במקום זה אני משתף קובץ קטן (100MB) שהעלה כבר יותר מ6GB, אתם חושבים שתהיה להם בעיה עם זה ?
תראה גם אם תהיה להם בעיה עם זה אתה רק תקבל אזהרה ואני לא חושב שמקבלים אזהרבה בTL על הפעם הראשונה.
אם אתה רוצה להיות בטוח אז תוריד רק חלק מהמשחק ותעשה Seed מעל 60 שעות...
ישן 18-11-07, 22:10   #5 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

אני אנסה להעביר חזרה קובץ או שניים, הטורנט עוד פעיל אבל לא מיתחבר לקבצים כי הם פשוט לא שם.
פשוט הHDD שעליו נימצאים הקבצים בשיטוף עמוס לגמרי...
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 22:17   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
תראה אם אתה לא עומד בתנאים האלה- 60 שעות של SEEDING או רטיו של מעל 0.4 זה נחשב Hit & Run ורק שתדע שבאתרים אחרים אם עשית את זה פעם אחת אתה לא מקבל אזהרה, אתה מקבל יש BAN! כן, כן הם אפילו לא מודיעים לך, אתה צריך לדעת את החוקים!
פשוט תחכה, זה יעבור, פשוט אל תעשה את זה שוב.
זהו שאני אני כן עושה את זה ועומד בתנאים שיתפתי קובץ אפילו יותר מ500 שעות לא 60.
אז קורה שאני רוצה קובץ שמשתמשים אחרים לא רוצים באותו רגע שאני מוריד כי הוא ישן יחסית,אני אשם שאין מישהו שרוצה להוריד אותו גם עכשיו ? איך אני אמור להגיע לרטיו של 0.4 אם אף אחד לא מוריד מה שאני הורדתי באותו רגע (?!).

ודרך אגב אתה לא יודע על מה אתה מדבר באתרים אחרים אולי אתה מקבל באן כשאתה מוריד ולא משתף קובץ כלשהו והרטיו שלך באותו רגע הוא פחות מ0.2-0.3 או משהו באזור לא כשהרטיו שלך הוא 0.965 ואתה פאוור יוזר. (!) [אה ומשתמש כבר מעל שנה וחודש עם משתמש אחד אזהרה אחת לא קיבלתי.]
elad לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 18-11-07, 22:28   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

תראה גם לי יש משתמש מאוד וותיק ולא קיבלתי אף פעם אזהרה.
אתה צריך פשוט להשאיר את הקובץ בSeed 60 שעות... גם אם לא מורידים, תשאיר רק 60 שעות, אם זה גדול ואין לך מקום אז תשאיר רק כמה קבצים,תמחק את הטורנט מהתוכנה ואז כשנפתח לך חלון של ההורדה תבחר להוריד רק את הקבצים שהשארת על המחשב, זה יעשה לך Seeding אתה לא חייב להשאיר את הקובץ ולתפוס מקום על המחשב.
ישן 18-11-07, 22:58   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
כן גם אני עשיתי את זה
העלתי כבר 11GB ככה
+
עכשיו אני מעלה עם קובץ אחר
העלה כבר 2GB
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 23:54   #9 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Agepox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elad צפה בהודעה
זהו שאני אני כן עושה את זה ועומד בתנאים שיתפתי קובץ אפילו יותר מ500 שעות לא 60.
אז קורה שאני רוצה קובץ שמשתמשים אחרים לא רוצים באותו רגע שאני מוריד כי הוא ישן יחסית,אני אשם שאין מישהו שרוצה להוריד אותו גם עכשיו ? איך אני אמור להגיע לרטיו של 0.4 אם אף אחד לא מוריד מה שאני הורדתי באותו רגע (?!).

ודרך אגב אתה לא יודע על מה אתה מדבר באתרים אחרים אולי אתה מקבל באן כשאתה מוריד ולא משתף קובץ כלשהו והרטיו שלך באותו רגע הוא פחות מ0.2-0.3 או משהו באזור לא כשהרטיו שלך הוא 0.965 ואתה פאוור יוזר. (!) [אה ומשתמש כבר מעל שנה וחודש עם משתמש אחד אזהרה אחת לא קיבלתי.]
hit&run תקף רק לקבצים שהם חדשים באתר...
Agepox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 0:00   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Avraham_k1

לי קרה שב TD אמרו לי להעלות את הראטיו שלי תוך שבוע ל 0.3 לפחות, הוא היה 0.25~, העלתי ל 0.525~ ובסוף מחקו לי את המשתמש :|
Avraham_k1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 0:25   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

אנערף לא קיבלתי אזהרה יש לי רטיו של 1.05 שזה מצויין ואני מקפיד על זה בלי בעיה בכלל..

בכל מקרה ההורדות שלהם נעשו מאווווד איטיות בזמן האחרון לא יודע אם זה בעיה אצלם או אצלי (בחברת אינטרנט או משהו) מוזר ביותר.. גם לכם זה ככה?

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא