IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

וירוס קטלני.. חייב עזרה !

הכל עבד לי טוב ויפה עד שכל המחשבים שלי (שמחוברים ברשת) נדבקו בוירוס או מה שזה לא יהיה.. ואחרי ריסט ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-12-07, 20:39   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

ברירת מחדל וירוס קטלני.. חייב עזרה !

הכל עבד לי טוב ויפה עד שכל המחשבים שלי (שמחוברים ברשת) נדבקו בוירוס או מה שזה לא יהיה.. ואחרי ריסט למחשב ה Windows פשוט לא עולה.. (WINDOWS XP) פעם ראשונה שזה קורה לי..
ד"א כרגע אני מדבר מ Windows Vista שכן עובד לי במפתיע..

פתאום בלי סיבה קיבלתי הודעת שגיאה כזאת: (מצטער שאני לא יכול לעשות צילום מסך פשוט אפילו ה PAINT לא ניפתח ! אני אפרט בהמשך)

"Windows file protection
files that are required for windows to run propertly have been replaced by unrecognized versions. To maintain system stability, windows must restore the original versions of these files

Insert your Windows XP Professional CD-ROM now

ואז יש 3 כפתורים: Retry, More Information, Cancel

ניסיתי להכניס את הדיסק ולעשות RETRY זה לא עוזר.. זה די שקוף שוירוס עשה את זה.. בכל מקרה ה Kaspersky אחרי כמה דקות הראה לי הודעת שגיאה כזאת:

Virus.Win32.Tenga.A
C:/Windows/System32/Wbem/Scrcons.exe
(לא משנה בדיוק איזה קובץ כי זה בסופו של דבר מדביק כל קובץ EXE במחשב..)

ואז יש Disinfect, Delete, Skip .. לא לחצתי עדיין על כלום אבל ניסיתי לבדוק אם האינטרנט עובד והוא לא עובד, (במחשב של אח שלי) אבל כל קובץ שאני מנסה להפעיל זה רושם לי את זה:

"Windows cannot access the specified device, path or file. You may not have the appreciate permissions to access the item."

וזה קורה כשאני מנסה להפעיל כל משחק או תוכנה.. אפילו על PAINT ! (לכן לא יכלתי לקחת צילומי מסך ולהראות לכם)
ו FIREFOX ופשוט כל דבר.. במזל האיסיקיו והמסנג'ר פועלים רק בגלל שהם עבדו לפני ש"וירוס" נכנס..

במחשב שלי (לא של אחי) זה פשוט התחיל להראות לי שגיאות כמעט על כל דבר.. על כל משחק ותוכנה זה התחיל להריץ ERROR's בקצב מטורף.. כאילו כל המחשב נידבק בטיל מהוירוס הזה..

בקיצור, פירמוט זה קצת בעיה כי יש לי המון דברים לגבות ואין לי כח.. ישנה איזו אפשרות לתקן את זה?

אני רק רוצה לציין שהמחשב החדש שלי (הנוכחי) גם הודבק בוירוס והוא לא עובד יותר ברגע שאני נכנס אליו, ואפילו ב SAFE MODE אי אפשר להיכנס כי זה כותב שאין לי הרשאה ושצריך להיכנס במצב NORMAL לוינדוס ולאשר את הוינדוס משהו כזה.. קיצר זה בעיה.. לפחות אפשר להציל איכשהו את המחשב של אחי? ואת שאר המחשבים ברשת?

תודה רבה מראש !

עריכה: התקנתי על הויסטה את ה NOD32 והוא סרק לי את כל הכוננים במחשב ומצא כמעט כל קובץ במחשב מודבק בוירוס הזה.. ולבסוף גם הויסטה נידפק לי ולא יכלתי להיכנס לאף קובץ EXE בויסטה.. ז"א אני חושב שרק אם וכאשר סורקים את המחשב מהוירוס הזה אז הוא רק מתשפט יותר ורק אז הוא מתחיל לפעול.. כי עובדה שמהמחשב שאני מדבר עכשיו (המחשב הכי ישן שלי) אין בו אנטי וירוס והוא כבר לא נידבק בוירוס יותר מ 5 שנים..

בקיצור איך אני אפתור את הבעיה חוץ מפירמוט המחשבים ?

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

נערך לאחרונה על ידי OREN88, 08-12-07 בשעה 1:05.
OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-07, 2:19   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1

חיפשתי את הוירוס שציינת והגעתי להסבר די מפורט פה : http://vil.nai.com/vil/content/v_134857.htm
ויותר טוב : PE_TENGA.A - Description and solution
הוירוס מוסיף עצמו ל EXE כך שסביר שניתן לנקות הכל.

תבצע מה שכתוב פה
PE_TENGA.A-O - Description and solution

יש מצב להשתמש בסריקת אנטיוירוס מהרשת (חינמית) , כל מיני חברות AV מציעות .יתכן ותצטרך להכין בוט CD עם AV כדי לנקות "מבחוץ" .

נערך לאחרונה על ידי Ancient1, 08-12-07 בשעה 2:29.
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-07, 2:51   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

תראה, התקנתי על הויסטה NOD 32 וכשזה חיפש את הוירוס בו נגיד שזה רק הדביק את כל המחשב שלי (כל קובץ EXE) בוירוס הזה, ולאחר שהסרתי את ה NODE 32 הכל עובד כרגיל ! (בויסטה)
ז"א אני חושב שהוירוס הזה משתלט על תוכנות אנטי-וירוס ודרכם מפיץ את הוירוס לכל המחשב..

הבעיה היא שכרגע ה Windows XP שלי בכלל לא עולה, כשאני מנסה להיכנס ל SAFE MODE שלו הוא נותן לי ריסט, וכשאני מנסה להיכנס במצב 'רגיל' הוא פשוט נותן לי מסך שחור ולא מגיב..

איך אני יגרום עכשיו גם ל XP לחזור לתפקד?

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

נערך לאחרונה על ידי OREN88, 08-12-07 בשעה 3:03.
ישן 08-12-07, 12:46   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

אתה צריך לבצע מה שמומחי AV אומרים ולא "לנסות להבין" .
ואני לא מומחה AV.

במידה והניקוי לא עוזר ל XP, אז צריך לנסות לתקן :תנסה לבטל איתחול אוטומטי כדי לקבל מספר שגיאה ומזה להמשיך.
במידה ואי אפשר לתקן: התקנה חדשה (על) כדי שתוכל להכנס ולגבות מה שצריך.

לגבי ויסטה : אתה צריך לבצע סריקה מלאה. ולהבא שיהיה AV כל הזמן בזכרון. (שלא תהיה התראה של security center(
ישן 08-12-07, 19:11   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של liran06

שלח הודעה דרך ICQ אל liran06

הפתרון היחיד, תפרמט את המחשב
כי הוירוס כבר ישתלט על המחשב..הרס חצי..
liran06 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-07, 3:30   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

יאפ.. צודק.. אני מפרמט.. הבעיה שגם הוא הרס את הקובצי גיבוי שלי שזאת הבעיה הכי קשה.. יש לי שם המון דברים חשובים.. טוב אין מה לעשות עכשיו.. הצלחתי לשמור תמונות וכמה סרטים.. בקיצור תודה בכל מקרה.. על איזה אנטי וירוס אתם ממליצים להתקין עכשיו (אחרי הפירמוט) ?

כי כפי שראיתם ה KASPERSKY וה NOD 32 לא עזרו..

ציטוט:

קישור פירסומי
ישן 09-12-07, 4:00   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אורן צפה בהודעה
יאפ.. צודק.. אני מפרמט.. הבעיה שגם הוא הרס את הקובצי גיבוי שלי שזאת הבעיה הכי קשה.. יש לי שם המון דברים חשובים.. טוב אין מה לעשות עכשיו.. הצלחתי לשמור תמונות וכמה סרטים.. בקיצור תודה בכל מקרה.. על איזה אנטי וירוס אתם ממליצים להתקין עכשיו (אחרי הפירמוט) ?

כי כפי שראיתם ה KASPERSKY וה NOD 32 לא עזרו..
לא נראה לי שקראת מה שכתבתי .. להתקין שוב "על" . ענינך
אני משתמש ב MCAFEE
ישן 09-12-07, 12:22   #8 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל Maizena

אני הייתי מנסה להכניס איזה "אולטימייט בוט" שיש עליו אנטי וירוס ויודע לעשות עידכונים מהרשת.
זה דיסק עם מערכת הפעלה שנטענת לRAM ויש עליה כמה תוכנות יפות שיכולות להציל את המחשב במצב שכזה.
מה שיפה פה זה שהוא יודע לקחת את הדרייברים של הכרטיס רשת למשל ולהתחבר לאינטרנט בשביל לעדכן את האנטי וירוס וככה תוכל לנקות את המחשב בלי לפרמט.
Maizena לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-07, 18:41   #9 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אני אישית אחרי פירמוט עושה IMAGE עם נורטון גוסט שאם משהו קורה למחשב אני פשוט משחזר את האימג'.
הכי קל ופשוט.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-07, 19:49   #10 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
אני אישית אחרי פירמוט עושה IMAGE עם נורטון גוסט שאם משהו קורה למחשב אני פשוט משחזר את האימג'.
הכי קל ופשוט.

זה מעולה, אבל אני לא אוהב לעשות את זה כי אחרי זה עדיין אתה צריך להתקין מלא תוכנות וכו'...
ואז אם באימג' אין את התוכנה או שיש את הגרסא היותר ישנה ואם יצאו עדכונים לדרייברים שלך.
קיצר, זה פתרון טוב אבל למחשבים ישנים יותר.
ישן 09-12-07, 19:56   #11 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

^^לא ממש קשור לנושא אבל אם כבר גלשנו:
אפשר לעשות היום אימג' עם התוכנות ללא בעיה.
כמו כן, בקושי יש דרייברים שמתעדכנים למעט כרטיס מסך
ואיתם ממש לא בעיה לעדכן, זה הרבה יותר מהיר מאשר להתקין תוכנות
ו\או מערכת הפעלה והכל מחדש.
ישן 09-12-07, 20:29   #12 (קישור ישיר)
IO Member

אימג' עם התוכנה, סבבה...
אבל מה כשתרצה להתקין גרסא יותר חדשה או גרסה אחרת?
תעשה אימג' חדש כל חודש? :S
ישן 09-12-07, 21:46   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

בקיצור פירמטתי.. הכל עובד טוב עכשיו אבל אני מפחד עדיין על המחשב שיכנסו לו חס וחלילה עוד וירוסים.. אני שוב התקנתי KASPERSKY הגירסא הכי חדשה.. בכל מקרה יש לכם אנטי וירוס אחר להמליץ עליו ? (דברו איתי בפרטי.. תודה)

ציטוט:

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא