IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

כתבה| ספקיות האינטרנט וקצב הגלישה

שוקי גלילי / טור אישי החוצפה של ספקיות האינטרנט / דעה חלק מספקי האינטרנט בישראל חושבים שזה לגיטימי למכור לכם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-01-08, 15:12   #1 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

ברירת מחדל כתבה| ספקיות האינטרנט וקצב הגלישה

שוקי גלילי / טור אישי
החוצפה של ספקיות האינטרנט / דעה

חלק מספקי האינטרנט בישראל חושבים שזה לגיטימי למכור לכם חיבור מהיר, אבל לא לגיטימי מצדכם לצפות שתקבלו אותו.
לכתבה המלאה

Ynet ?”?—?•?¦?₪?” ?©?� ???₪?§?™?•?× ?”?�?™?*?˜?¨?*?˜ / ?“?¢?” - ?�?—?©?‘?™?�

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-08, 15:26   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

כבר בפורום מיתחרה דיברו על זה.
ואני ממש מיתנגד לשטויות שספקיות האינטרנט עושות.
שיספקו רוחב פס שהם יכולים לספק.
בימקום כול הזמן לעלות מהירות אינטרנט שיתחילו ליקנות רוחב פס עבור חבילות קטנות וקיימות.
בימקום ה-10 מגה שעשו הם יכלו להישאר שנה שנתיים עם ה-5 מגה לא היה קורה כלום.
ובזמן הזה היו מישתקמים גם כלכלית וגם מבחינת שרתים\כספים וגם הכי חשוב אמינות של הלקוחות בהם מה שאין היום, כול ספקית היום כימעט מגבילה פורטים\תעבורה, יש שעות עומס דיי כבר לביזיון הזה.

אנחנו לעזאזל ב-2008, איך זה שאני הייתי לקוח 10 שנים ולא היתלוננתי חוץ מהשנתיים האחרונות, מה הישתבש שמה? אני באמת לא מבין אותם.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-08, 1:07   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלח הודעה דרך MSN אל Skyline GT-R34

דבר ראשון בתור תומך בספקית אינטרנט חצי מהכתבה שקר וחצי לא ובואו אני יסביר...
ישנם ספקיות אינטרנט שברגע שאתה עושה אצל חבילה לא משנה של איזה מהירות כתוב בחוזה שהספק מתחייב לתת לך מהירות מקסימלית של החבילה שבחרת אך לא בכל שעות היום, דבר כזה נקרא ניטור, כלומר יושבים אנשים ורואים לפי עומס על שרתי החברה את מי הם צריכים לסרסר ואת מי לא כמובן שלקוח עסקי בחיים לא יקרא לו דבר כזה ואני מדבר על עסקים גדולים ולא חנויות פשוטות, הלקוח הפרטי אכן סובל מזה אבל הבעיה נובעת עקב שהספקיות היום אינם מעוניינות לבצע שדרוג ממשי של רוחב הפס שלהם כדי שיוכלו לתת את מה שהם מציעים ללקוח, בזק בינלאומי היא ספקית האינטרנט היחידה בארץ שנותנת ללקוחות שלה רוחב פס אמיתי בארץ ובחו"ל כלומר כמעט ואין ניטור או הגבלה על רוחב הפס של הלקוח לעומת זאת חברת בזק סופגת הרבה ירידות ברווחים עקב הוצאות גדולות על תשתית השירות שלה.
בנוסף ספקיות האינטרנט מגבילות את כמות ההורדות של הלקוחות כלומר ישנם שמגבילות ל10 GB בחודש וכדומה, ברוב מהקרים גם תורידו יותר לא יקרה כלום אלא עם תבצעו את ההורדות במשך כמה חודשים רצוף פשוט תקבל מכתב עזרה לפני ניתוק אם לא תתיחסו למכתב ביי ביי ואוף ניתקו אתכם.
דבר חשוב שהלקוחות צריכים להבין ובכלל לחיים תקראו את האותיות הקטנות תמיד...
עכשיו נעבור לשקר בכתבה אף ספקית אינטרנט לא מבצעת חסימת פורטים. לא משנה מה תגידו זה נכון עם היו מבצעים חסימת פורטים לא היה אף פעם מצב לקבל HIGH ID בEMULE וכדומה.
דבר נוסף אני מבין מה הוא לקוח ישראלי כי אני מתמודד מולו כל יום דבר חשוב שתבינו אף לקוח פרטי שיגיד שרוצה להתנתק יקחו אותו ברצינות מכיוון על כל לקוח שהולך באים כמה, לקוח פרטי שירצה להתנתק אך מחזיק בכמה יוזרים פה הדבר משתנה והוא יקבל הנחות כדי להשאר הכסף שהספקיות אינטרנט מרוויחות ממנו הוא לא מכם הלקוחות הפרטים אלא מהעסקים שמשלמים המון על ציוד שרתים ועוד.
דבר נוסף אל תנסו לבצע את אחד התגובות שפורסמו בכתבה כמו לשלוח פקס לא לכבד את ההורדה של התשלום באשראי לספקית האינטרנט כי באמת שלא אכפת לספקית אתם תצברו אצלה חוב כאשר החוב יעבור כמה מאות שקלים תקבלו טלפון + מכתב עזרה שיש לדבר עם מחלקת שירות לקוחות לצורך הסדר החוב אחרת ינקטו מולכם צעדים משפטיים ובמשפט אתם תפסידו כי ביטול תשלום אשראי לחברה כזאת או האחרת ללא הודעה מראש לחברה נחשבת עבירה פלילית. אז תחשבו כמה רגעים לפני שאתה מבצעים דברים כאלו ולפני שאתם מתחברים לספק אינטרנט מסויים.
Skyline GT-R34 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא