IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

רוצה את עצתכם לגבי מעבר לתשתית של בזק..

השאלה הנצחית טוב או רע... בסופו של דבר לך ההצעה המשתלמת יותר...אלא אם כן אתה יודע בוודאות שתשתית זו או ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-01-08, 0:42   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

השאלה הנצחית טוב או רע...
בסופו של דבר לך ההצעה המשתלמת יותר...אלא אם כן אתה יודע בוודאות שתשתית זו או אחרת תיתן לך תוצאות יותר טובות באזור מגוריך.
ולא הבנתי מה השנאה לנטוויזן...הייתי מחובר לבזק בינלאומי זה היה טעות איומה שירות גרוע תמיכה גרועה וחוסר יציבות בחיבור. היה יותר זול לעבור לנטוויזן ואני חייב להגיד לכם שבנתיים אני מרוצה חיבור יציב ועובד טוב שירות טוב ותמיכה טובה(לשם שינוי באמת מביאים אנשים שמבינים על מה הם מדברים).
אני יודע שבאזור שלי(קריות) בזק יותר יציב לרוב האנשים ועד לא מזמן היו הרבה בעיות עם התשתית של הוט.
בגלל זה נשראנו עם בזק.
Elio לא מחובר  
ישן 24-01-08, 1:09   #17 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

אין אזור ליותר יציב..
לצורך העניין אם ניקח דימוי של רכב.. איזה רכב יותר יציב X או Y.
מי נוהג ברכב זה כבר סיפור אחר.
ישן 24-01-08, 1:28   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

Belphegor, אם מציעים לך לדוגמא חבילת 5 מגה חינם בכבלים וחבילת 5 מגה חינם ב-Adsl, מה הייתה לוקח?
פשוט אני בדילמה לאיפה לעבור.
Lior2k לא מחובר  
ישן 24-01-08, 1:44   #19 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

זה לא היה ברור מכל מה שכתבתי? כבלים ללא שום ספק.
ישן 24-01-08, 2:00   #20 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

ברור שכבלים זה יותר יציב..
זו טכנולוגיה יותר חדשה שלפי מה שהבנתי מכמה אנשים שמתעסקים בזה.. בכבלים אם רוצים אפשר להגיע גם למהירויות הרבה יותר גבוהות פשוט בארץ לא מאפשרים להם
IdanBS לא מחובר  
ישן 24-01-08, 21:26   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

גם בDSL אפשר להגיע למהירויות הרבה יותר גבוהות פשוט בזק בחיים לא ישנו את התשתית כי לא משתלם להם...גם המודמים שיש לנו והראוטרים תומכים רק בעד 8 וחצי מגה בערך...יש היום טכנולוגיות של DSL שמגיעות הכיף לחיבור של מעל 20 מגה.
וחוץ מזה אם אתה עשיר תעשה מרכזייה של T3 בבית...
Elio לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 24-01-08, 21:31   #22 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

הקטע הוא שבבזק אתה צריך להיות קרוב איליהם כדי לקבל מהירות גבוהה ובכבלים לא משנה איפה אתה גר אתה תקבל את אותה המהירות ואותה היציבות
IdanBS לא מחובר  
ישן 10-02-08, 1:33   #23 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלח הודעה דרך MSN אל Skyline GT-R34

חבר'ה בואו נעשה סדר... שני התשתיות הם על הפנים אחרי הכל זאת הארץ שלנו הכל פה גרוע
חסרונות של בזק:
1) כדי לקבל רוחב פס גבוה אתה חייב להיות כמה שיותר קרוב למרכזיה שלהם כדי לאפשר לך חבילה במהירויות גבוהות.
2) בחיים אבל בחיים קו ADSL לא יוכל להגיע למקסימום מהירות DOWNLOAD STERAM או UPLOAD STREAM עקב שהוא קו ASIMETRIC כלומר קו לא סמיטרי כמו התשתית של HOT.

חסרונות של HOT:
1) מהירות הקו שלך תלויה בכמה שנים מחוברים ברחוב שלך לאותו CMTS (שרת הכבלים= מרכזיה כמו של בזק) ברוב המקרים ויש בעיה כבלים פותרים אותה ע"י הוספת מגבר, שזה לא חכם לעשות מסיבה שמגבר לא מגביר את העוצה של האות שעוברת בתשתית אלא גם את הרעשים וזה יכול לגרום לבעיות בקו.
2) תשתית HOT בארץ כיום ישנה מאד ולא נחשבת לאחת היציבות, HOT בזמן האחרון לזכותה יאמר שהתשתיות מתחילות להתחלף בתשתית חדשה ויציבה יותר איזורי הפריפריה יצטרכו לחכות עוד הרבה לשיפור התשתי מולם

יתרונות של HOT מול בזק התשתית של HOT מסוגלת להביא אותך בו זמנית לשיא מהירות הDOWNLOAD STREAM והUPLOAD STREAM שלך שזה טוב למשחקי רשת עקב שאתה מעלה מידה בשיא המהירות שלך אך מוריד את המידע מהשותף למשחק גם באותה מהירות גבוהה שזה יכול לפתור הרבה בעיות לאגים (במילים יותר נכונות פינגים גבוהים שלרתים המשחקים)

חסרון גדול של שני התשתיות הוא עקב חוסר בשתית ראויה ומושקית ובכל חורף לקוחות HOT ובזק יסבלו מבעויות חיבור והתנתקויות לאורך כל השנים
Skyline GT-R34 לא מחובר  
ישן 10-02-08, 3:12   #24 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של GOLAN-GB

לא יודע מה איתכם אני יודע 2 דברים
1. השירות של 014 גרוע בקבלת מענה של נציג שרות אבל אין בכלל תקלות באיטרנט כבר כמה שנים
2.אחרי כמה שנים שהייתי בהוט ואחרי שהיו לי שני מנויים לאינטרנט בבית אחד של הוט ואחד של בזק (בו זמנית) אני יכול להגיד בוודאות שהוט לעומת בזק לא יציבה בכלללל בלשון המעטה והם גם גרועים בפתרונות שלהם
אבל זה מה שהיה אצלי ולבלף יש ניסיון אחר איתם כנראה
AMD 270X 2GB OC
8GB 1600MH
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alfasi צפה בהודעה
תודה אחי אני מבין.
כן אני רוצה לקנות את OC וגם שים FPS. אני צריך לבקש את זה מהחנות או שאני הולך עם מה שאתה אומר לי וזה כבר יהיה עם המחשב בפנוכו? .
GOLAN-GB לא מחובר  
ישן 10-02-08, 9:05   #25 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

Skyline GT-R34 תסלח לי אבל אני לא יודע מאיפה אתה מביא את השטויות האלו.
ל-HOT יש חלוקת DB לפי פר דייר. זאת אומרת שהחלוקה מראש היא כ-70DB לכל דייר.
זה לא שיש X DB וככל שמשתמשים ב-DB יש ירידה כזו או אחרת...
מהדבריםש לך זה אומר כי ככל שדיירים ידליקו טלויזיה ככה יהיו לך הפרעות וככל שיתחברו יותר
דיירים לאינטרנט הם יתחלקו במהירות וזה נטו שטויות.
ואם התשתית הייתה שרת כבלים=מרכזיה של בזק אז סעיף 1 היה חל גם על בזק.
HOT משתמשת בתשתית של בזק במקרים מועטים.
שימוש במגבר מתבצע אצל הדייר רק לאחר ניצול של מספר נקודות גדול אשר מנחית את עוצמת האות.
כגון שקעים רבים,כבל ארוך בדירה וכו'..
מצב זה בדרך משפיע על עוצמת האות של שידורי הטלויזיה ולא על האינטרנט כי באינטרנט משתמשים בכלל "בחזור".
כמה שתגיד שהתשתית של HOT ישנה, היא חדשה וטובה יותר משל בזק מכל הבחינות.

HOT לא סובלים מהתנתקיות בחורף (רוב התשתית) כי לא מדובר בתשתית חיצונית.
ישן 10-02-08, 12:36   #26 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלח הודעה דרך MSN אל Skyline GT-R34

מופיע אני מביא את הדברים שאמרתי משני מקומות ממקום עבודה שלי שהוא בספקית אינטרנט ותאמין לי שאנחנו קצת יודעים יותר מבן אדם רגיל שהלך וקרא דברים באינטרנט דבר שני יש לי מספיק חברים שעובדים שתשתיות כדי לדעת דברים, אם אתה כל כך חכם ואוען שיש חלוקת -70DB לכל דייר אז למה יש נפילות עוצמה ללקוחות ועם אתה טוען שבחורף אין בעיות לHOT הייתי מציע לך להתקשר אליהם מדי פעם ולשמוע שיש איזורים שיש בהם תקלות והתקליט הנפוץ עקב מזג האוויר יתכנו בעיות חיבור וניתוקים, אני כבר מכיר די טוב את התקליטים שלהם.
דבר שלישי תמיד בתשתית הוט יהיה לך נפילות עוצמה מסיבה שזה לא קו פייר דייר כמו בזק כל לקוח יש לו קו אבל כל הקווים יוצאים ממערכת שנקראת CMTS, חשבת פעם למה אתה יכול להכנס לאתרי הכבלים כמו אתר בדיקת מהירות הורדה או אתר להורדת חייגנים בלי שום חיבור לרשת חיצונית, תשתית הכבלים בנויה ומתנהגת כמו רשת LAN ביתית לכן גם עם אתה לא מחובר לרשת העלומית שנקראת אינטרנט ואין לך אנטיוירוס ותבטל את הפיירוול של WINDOWS תוכל לקבל SPYWARE מאד נפוצים כגון BLASTER, לכן לפני שאתה קורא דברים וחושב שיודע הכל תלמד עוד מאנשים שמתעסקים בחרא הזה כל יום
Skyline GT-R34 לא מחובר  
ישן 10-02-08, 14:05   #27 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

Skyline GT-R34 לא קראתי שום דבר... אם אתה היית קורא פה קצת היית רואה שאני הייתי מפקח
בחברת הוט וכמו שאמרתי מתוקף תפקידי התעסקתי גם עם בזק בגלל שיתופי הפעולה.
חוץ מזה שלא צריך להיות גאון או אחד שמתעסק "בחרא" הזה כל יום בכדי להבין שאין כל הגיון בכך
שככל שיהיו יותר מחוברים באינטרנט יהיה הנחתות... כמו שככל שדיירים ידליקו טלויזיה ככה יראו הפרעות בשידורים.

ואני טוען שיש כחלוקה של כ-70DB לכל דייר ועומד על כך.
גם אם דייר איננו מחובר ל-HOT ומחובר ל-YES, לכניסת ביתו, ל"פיטמה" שביתו יכול להיות מחובר
יש 70DB + - שמיועדים לו וזה ממש לא מתחלק עם שאר הדיירים.
מה שמתחלק זה העוצמה הכוללת, אחרי חישוב החלוקה פר דייר.

אז אני שמח שעשית קורס 30 יום באיזה חברה בכדי להיות תומך טלפוני, אבל הדברים הם ממש
אבל ממש לא כך.
ישן 27-03-08, 11:06   #28 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל ים של שטויות

נרשמתי לפורום רק בגלל שלא יכולתי עוד לקרוא כל כך הרבה שטויות בדף אחד.

Skyline GT-R34 הוא עוד איכשהו היחיד ששמר על אובייקטיביות והיה קרוב לאמת.

וסליחה, פעם ראשונה שאני מתנגד כך לחבר פורום אחר, אבל BELPHEGOR - אתה פשוט רושם אותם בערימות. אני לא אתפלא אם בכלל לא היית מפקח בהוט (אני גם לא אתפלא אם כן היית כי הרמה שלהם באמת הייתה כזו). אבל זה שאתה יודע כמה מושגים כמו DB ו"חזור" שאתה משתמש בהם בכזו התלהבות לא אומר כלום.

בתור אחד שעבד בשתי החברות, ובהוט הייתי מתקין תשתיות (RSVP אומר לך משהו? תרשום תרשום עוד מושג, שיהיה לך לפורומים אחרים שאני לא מכיר...) אני יכול להגיד לך מניסיון HANDS ON:
קודם כל הדוגמא שנתת עם הטלויזיה (שאם משתמשי הוט באותו איזור ידליקו יחד טלויזיה זה יגרום להפרעות) היא רק מעשה להטוטים. אם באמת היית מפקח היית יודע ששידורי הטלויזיה משתמשים בתדרים היותר נמוכים ולכן פחות מושפעים מניחות. רוצה דוגמא מקבילה בבזק? בבקשה: טלפון בזק יכול לעבוד עם כבל מאריך של אפילו 30 מטר בלי בעיה. מודם בזק לא יסתנכרן ככל שהכבל יותר ארוך, וכבר ב- 10 מטרים של כבל יש הפרעות באינטרנט. למה? הניחות גבוה יותר בתדרים הגבוהים - אלו שמשתמשים בהם בשביל האינטרנט. זוכר את הנוסחה של 1- DB לכל 10 מטר? איך תזכור אם לא עבדת בהוט?

דבר שני אמרו פה נכון שלא משנה באיזו תשתית אתה, השאלה היא אם היא תקינה מבחוץ.

הדבר הכי משמעותי בהבדל בין בזק להוט הוא שבבזק יש לך זוג חוטי נחושת (TWISTED PAIR) מהבית שלך עד ה- DSLAM, ומשם זה מרובב עם כבלים אופטיים, כך שאין לך שום השפעה מדיירים שכנים.
בהוט, כבר ביציאה מהבניין אתה משתף את אותה טכנולוגיה עם כל הדיירים - כשעמוס על הקו, אתה תרגיש CROSSTALK (עוד מושג!) ועוד איך. מי לא מרגיש? האנשים שגרים בבתים פרטיים, שם הם חולקים את הקו עם פחות דיירים באזור

עוד שטות - ASYMETRIC כלל לא קשור ליכולות הורדה והעלאה - זה בסך הכל אומר שהיחס בין העלאה להורדה לא שווה (ונו, גם בהוט אין לך 5 מגה DOWNLOAD ו- 5 מגה UPLOAD, למרות שיש לך שם את היכולת - תיאורטית, כי בארץ זה לא ישים בגלל מרחק והצורך במגברים כל 10 מטר..)
אם תבצע בדיקות הורדה והעלאה בבזק, לא יחסר לך אפילו ביט אחד, בהנחה שהקו והציוד תקין.

והמגברים האלה שהיינו שמים ללקוח - ממש יופי בתוך הבית, אבל הם כמו פלסטרים בשביל פצע פתוח עם שבר בעצם - מחוץ לבית התמונה תשאר עגומה, עם רעשים מיותרים.

בתור אחד שעבד בשני התחומים ויודע טוב מאוד איך זה עובד, אני מבקש ממך לא להגיב עוד בצורה שטותית שכזו, אנשים עוד יחשבו שהוט משלמים לך בשביל להגיב ברשת, וחבל שיחשבו ככה כי הוט חברה טובה שמשתדלת.

נכון להיום, בארץ, שיטת ה- ADSL עדיפה על הכבלים. גם אם זה יעלה לך עוד 20 שקל, תאכל שווארמה אחת פחות (וגם תשמור על הבריאות) אבל תדע שיש לך אינטרנט איכותי.

נערך לאחרונה על ידי it5ik, 27-03-08 בשעה 11:11.
it5ik לא מחובר  
ישן 27-03-08, 11:43   #29 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

אם לא היית לך בעיה בהבנת הנקרא היית מבין שכאשר כותבים:
ציטוט:
בכדי להבין שאין כל הגיון בכך
שככל שיהיו יותר מחוברים באינטרנט יהיה הנחתות... כמו שככל שדיירים ידליקו טלויזיה ככה יראו הפרעות בשידורים.
אז כשאתה כתבת:
ציטוט:
קודם כל הדוגמא שנתת עם הטלויזיה (שאם משתמשי הוט באותו איזור ידליקו יחד טלויזיה זה יגרום להפרעות)
לא קשורה לכלום נכון?

ואני בכלל לא אתייחס לתגובות שלך שממש אבל ממש לא נכונות ואני חושב שכל הבאלגן לאחרונה
(כן כן עם בזק ומזג האויר שהיה בטיפול זמן ארוך) רק הוכיח כמה הם יציבים וכמה הוט יציבים.
וכמובן שזו לא פעם ראשונה.

בכל מקרה אני לא אשב להוכיח לך אם עבדתי ואם לא אבל בהחלט אני יודע למה אתה עבדת בשני מקומות
העבודה כי עם צורת ההתנהלות שלך בטח תקפץ לכל חברה קיימת בשוק.
ואתה מדבר על רמה? טוב בסדר.. עכשיו אני גם משוכנע מאיזה פורום הגעת ועשה לנו טובה,
תחזור לשם...

הקפצה מיותרת, כמו ההרשמה המיותרת שלך.
אם למישהו יש שאלות,תהיות,הצעות,הערות,הארות מוזמן לפתוח אשכול חדש.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא