המנחה של נינטנדו למי שאותו תבעה על פיראטיות, וזכתה

בשנת 2010 הגישה נינטנדו תביעה נגד אזרח אוסטרלי בשם ג'יימס בורט (James Burt), בטענה כי הפר זכויות יוצרים של נינטנדו על משחקים שלה לקונסולת הנינטנדו ווי, ובעצם הפיץ משחקים צרובים. בורט הפסיד בתביעה, וחויב על ידי בית המשפט לשלם לנינטנדו פיצוי עצום בגובה של 1.5 מיליון דולר אוסטרלי (כמעט 1.5 מיליון דולר אמריקאי באותה תקופה). היום מסתבר כי נינטנדו, אולי ברוח החגים הנוצריים, החליטה לנסות ולפתוח דף חדש עם בורט, או לפחות לנסות ולשכוח את העבר, כשהיא שלחה לו פסלון של גאנון (Ganon), דמות הרשע המרכזית בסדרת המשחקים המפורסמת של נינטנדו – האגדה של זלדה (The Legend Of Zelda).

nintendo_ganon_statue

במכתב שצירפה נינטנדו לפסלון היא כתבה כי היא מעניקה לו את הפסלון "עבור היותו לקוח טוב של נינטנדו" (במקור – Good Customer Of Nintendo), משהו שהם לא חשבו עליו לפני שלוש שנים. בנוסף, לא ברור נינטנדו ניסתה לרמוז משהו לבורט באמצעות הדמות שאותה שלחה – הרשע בסדרת זלדה …

בורט עצמו דווקא לא ייחס חשיבות כלשהי לדמותו של גאנון, והעדיף להוקיר את המחווה של נינטנדו, צילם את הפסלון ופרסם ב Reddit מכתב תודה קצר לנינטנדו, בו הוא אומר כי למרות התביעה שהגישה נגדו, הוא עדיין אוהב את החברה.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

4 תגובות

  1. מאת אור:

    אחת הכותרות היותר מובנות

  2. מאת what what:

    צודק לגמרי אור.. הכותרת תבריח אנשים.. כי לא מבינים אותה

  3. מאת אני:

    קראתי 20 פעמים את הכותרת ולא הצליח להבין

השאר תגובה