סוני תשיק גרסת Wi-Fi בלבד של ה Xperia Z Ultra

קטגוריית הפאבלטים הולכת ותופסת תאוצה בשנה האחרונה, כשיותר ויותר יצרניות משיקות מכשירים שעד לא מזמן היו נחשבים למפלצתיים, כשאחד הבולטים בקטגוריה זו, אם לא הבולט ביותר, לפחות מבחינה פיזית, הוא ה Xperia Z Ultra של סוני, שמגיע עם מסך בגודל של 6.4 אינץ' – מסך שהופך אותו קרוב הרבה יותר לטאבלט מאשר לסמארטפון.

מלבד גודל המסך העצום, ה Xperia Z Ultra גם הגיע ללא פלאש למצלמה, ממש כמו כל טאבלט שאנחנו מכירים כיום. בסוני כנראה החליטו שכדאי להפסיק לנסות לשווק את ה Ultra Z רק כסמארטפון, ולנסות ולהפוך אותו ל"מיני טאבלט", כשבחברה מכריזים על גרסה חדשה של המכשיר, שתגיע עם קישוריות אלחוטיות בלבד – כלומר, ללא אפשרות לתקשורת סלולרית.

wifi-only-xperia-z-ultra

גרסת ה Wi-Fi של ה Ultra Z תגיע עם מפרט זהה למכשיר הרגיל – מעבד סנאפדרגון 800, זיכרון פנימי של 2GB, מסך 6.4 אינץ' ברזולוציה של 1920X1080, מצלמת 8 מגה פיקסל אחורית, מצלמת 2 מגה פיקסל קדמית ונפח אחסון פנימי של 16GB. בכל הקשור לסוללה, סוני נשארה עם סוללה של 3050mAh, שאמורה לספק זמן עבודה ארוך יותר לעומת הגרסה הרגילה של המכשיר, זאת הודות לעובדה שהיא לא צריכה לדאוג יותר לתקשורת סלולרית.

הטאבלט\מיני טאבלט\פאבלט (בחרו את המתאים לכם) החדש, יגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.2, והוא יהיה זמין כבר השבוע, ב 24 לינואר ביפן, עם תג מחיר של כ $500, כשבשלב זה לא ברור אם סוני תשיק אותו גם ברחבי העולם, אך לאור העובדה שהחברה לא מחזיקה במגוון רחב במיוחד של טאבלטים, סביר להניח כי היא תנסה לשווק אותו במדינות נוספות.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה