באיחור אופנתי – מיקרוסופט משיקה סייר קבצים לווינדוס פון 8.1

מיקרוסופט שחררה אפליקציה חדשה לחנות האפליקציות של מערכת ההפעלה ווינדוס פון שלה – תוכנת ניהול קבצים בשם Files (קבצים), שאמורה לספק סוף סוף את האפשרות לבעלי מכשירי ווינדוס פון לסייר בין הקבצים השונים שמאוחסנים במכשיר הסמארטפון שלהם.

עם שחרורה של גרסה 8.1 של מערכת ההפעלה ווינדוס פון, משתמשים רבים התאכזבו לגלות כי למרות המספר הגדול של שדרוגים ותוספות למערכת ההפעלה, במיקרוסופט לא הציגו גם סייר קבצים או אפליקציה כלשהי שתאפשר לגשת לכל הקבצים שמאוחסנים במכשיר במקום מרכזי אחד. מיקרוסופט מיהרה להודיע כי היא עובדת על סייר קבצים שכזה, שמגיע כאמור סוף סוף לחנות האפליקציות של החברה.

windows_phone_Files_application

עם זאת, בשלב זה Files תומכת רק במערכת ההפעלה ווינדוס פון 8.1, שעדיין לא נמצאת בתפוצה רחבה מדי, כך שמשתמשים רבים במערכת ההפעלה ווינדוס פון עדיין לא יכולים ליהנות ממנה. Files עדיין לא משתווה למנהלי הקבצים שזמינים למשתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד, אם כי היא עדיין מאפשרת ביצוע של כמעט כל פעולה שהמשתמש יכול לרצות לבצע – חיפוש קבצים, העתקה, העברה, מחיקה או שינוי שמות קבצים, ושיתוף מספר קבצים עם אפליקציות אחרות.

מיקרוסופט צפויה לשלב את Files במסגרת עדכון מערכת ההפעלה שלה לגרסה 8.1, עדכון גרסה שצפוי לצאת מתישהו במהלך חודש יוני, כשאם אתם בעלי סמארטפון מבוסס ווינדוס פון ורוצים להתקין אותה כבר עכשיו, אתם מוזמנים להוריד אותה מחנות האפליקציות של ווינדוס פון בקישור הבא.

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה