גלקסי S5 ו LG G3 משודרגים בסוף החודש ?

אם חשבתם שעולם הסלולר עומד להיכנס לתקופת רגיעה, לאחר השקת מכשירי הדגל החדשים של HTC, LG וסמסונג, לפחות עד להשקת האייפון 6, ידיעה שמגיעה אלינו היום מהקוריאה טיימס מצביעה על אפשרות לחידוש התחרות בעוד זמן קצר, לקראת סוף החודש, עם השקת זוג מכשירים חדשים מבית LG וסמסונג.

הקוריאה טיימס מצטט מקור אנונימי, בעל קשרים נרחבים בתעשיית הסמארטפונים העולמית, שטוען כי סמסונג צפויה להשיק לקראת סוף החודש גרסה חדשה של מכשיר הגלקסי S5, שתתמוך בטכנולוגיית ה LTE-Advanced. בשלב זה לא ברור אם מדובר בגלקסי s5 פריים, מכשיר הפרימיום ששמועות אודותיו מסתובבות ברשת כבר מיום ההשקה של הגלקסי 5 ה״רגיל״, או בגרסה רגילה של הגלקסי S5 שתגיע עם קישוריות מורחבת. אותו מקור טוען כי במסגרת שדרוג המכשיר לתקן ה LTE-A, סמסונג תשיק את המכשיר ביחד עם שבב הסנאפדרגון 805 מרובע הליבות, גרסה משודרגת וחדשה יותר לעומת שבב הסנאפדרגון 801 שנמצא בגלקסי S5 ובמכשירי הדגל הנוכחיים של מרבית היצרניות. שדרוג ערכת השבבים לא מגיע רק מטעמים שיווקיים, אלא בעיקר מטעמים טכניים, שכן הסנאפדרגון 801 לא יכולה לתמוך בקצבי העברה הגבוהים של התקן החדש (225Mbps), שיהיו זמינים ברשתות הסלולר בקוריאה בחודשים הקרובים.

galaxy_s5_lte-a

וכמו תמיד, בעולם הסלולר, ובמיוחד אצל היריבות המרות סמסונג ו LG – אף חברה לא רוצה להשאר מאחור, ולכן אנו צפויים לראות במקביל מכשיר G3 משודרג, שיגיע גם הוא עם ערכת השבבים סנאפדרגון 805 ועם תמיכה בקישוריות בתקן ה LTE-A. על פי ההערכות, LG לא צפויה לבצע שינויים נוספים במפרט המכשיר מלבד ערכת השבבים החדשה, כשלהזכירכם, ה G3 הושק רק לפני מספר שבועות, ועדיין לא הגיע באופן רשמי למדפי החנויות ברחבי העולם.

 

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה