סיליקון סטודיו מדגימה מנוע גרפי חדש ומדהים

במשך שנים (עד היום למען האמת), אחת השאלות המוכרות ביותר לכל חובב משחקי מחשב, חובב חומרה או כל מי שמתעניין בגרפיקה במשחקי מחשב, הייתה – האם זה יכול להריץ את Crysis ? כשהכוונה היא כמובן למנוע הגרפי המרשים שעמד מאחורי המשחק Crysis הראשון, שנחשב לאחד המנועים המתקדמים ביותר וכמובן גם הכבדים ביותר, כשתוך זמן קצר המנוע הגרפי של המשחק הפך לקנה מידה ולמבחן ביצועים בעולם המחשבים.

היום אנו מקבלים הצצה ראשונה למה שיכול להיות ה "Crysis" הבא – מנוע גרפי חדש מבית סיליקון סטודיו, Mizuchi, שמציג גרפיקה ברמה שטרם נראתה בעולם המחשבים. סרטון קצר, בן 3:41 דקות, מציג סצינה ממוזיאון שמרונדרת בזמן אמת בעזרת המנוע הגרפי החדש, ואנו נחשפים לחוויה שטרם נראתה בעולם המחשבים – משהו בסגנון הסרטים של Pixar ואפילו יותר, כשכאמור – הכל רץ בזמן אמת ונראה מדהים לחלוטין.

בסיליקון סטודיו לא מנפקים יותר מדי פרטים אודות המנוע החדש, או לגבי החומרה שבה  משתמשים כדי לרנדר את הסצינה שמודגמת בזמן אמת, אך סביר להניח שלא נמצא אותו במשחק מחשב כלשהו בשנים הקרובות, אבל הוא בהחלט מדגים לאן עולם הגרפיקה הממוחשבת יכול להגיע, והיינו שמחים לראות מבחן ביצועים (בנצ'מארק) שמבוסס על המנוע הגרפי החדש.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

2 תגובות

 1. מאת 1stCowGirl:

  המצלמה ניראת פצצה!
  האור הצל והמשחק בהם נראה אמיתי! במיוחד ההשתקפויות!
  לא אהבתי את הצמחיה מחוץ לחלון.
  גם הפיזיקה והטקסטורות יפים מאד.

 2. מאת NVidia RUX:

  נחמד קיצ'מוצ'י הקטן.
  אבל NVidia יותר מרשימים עם Unreal Engine 4:
  https://www.youtube.com/watch?v=iO7Bp4wmd_s

השאר תגובה