ג'יגהבייט מציגה GeForce GTX 970 למערכות מיני ITX

ג'יגהבייט חושפת כרטיס מסך נוסף מסדרת ה GeForce GTX 970 שלה, כשהפעם מדובר בגרסה מעניינת במיוחד – גרסת מיני ITX, שמתאימה למחשבים קטנים במיוחד, שמגיעה עם חיבור מתח בודד של 8 פינים, ויכולה כמובן להשתלב בקלות בתוך מארזי מיני ITX ובמערכות מחשב קטנות במיוחד.

מדובר כמובן בכרטיס המסך החזק ביותר כיום בתצורת מיני ITX, כשסביר להניח שיצרניות נוספות יצטרפו לטרנד הזה וישיקו בקרוב כרטיסי מסך זהים, כשגם ג'יגהבייט לא מציגה אותו באופן רשמי, אלא רק מספקת לנו הצצה ראשונית, שממנה ניתן לראות כי כרטיס המסך מגיע עם פתרון קירור כפול סלוטים, שמבוסס על מאוורר יחיד, קצר יותר באופן משמעותי כמובן לעומת כרטיסי GTX 970 רגילים.

gigabyte_gtx_970_mini_itx

פתרון הקירור של כרטיס המסך דומה לקירורי ה WindForce של ג'יגהבייט (בקטן כמובן), והוא מאפשר לג'יגהבייט אפילו להמהיר את הליבה הגרפית, כשהיא מגיעה בתדר של 1076MHz במצב ברירת מחדל, ותדר של 1215MHz במצב Turbo Boost, כאשר בכל הקשור לזיכרון, כרטיס המסך מגיע עם תצורה זהה לכרטיסי GTX 970 רגילים, כשהוא מצויד ב 4GB זיכרון. בג'יגהבייט מבטיחים כי פתרון הקירור הקטן יתמודד היטב עם פליטת החום של הליבה הגרפית, וטוענים כי הוא אמור להוריד את הטמפרטורה שלה מ 76 מעלות צלזיוס ל 62 מעלות צלזיוס בלבד, נתון חשוב למערכות קטנות, שסובלות מבעיות של התחממות יותר ממערכות מחשב בתצורות גדולות יותר. ה GTX 970 המיניאטורי של ג'יגהבייט מגיע עם מגוון רחב של יציאות תצוגה : שלוש  יציאות DisplayPort (ככל הנראה מיני DP), יציאת HDMI ואפילו זוג יציאות DVI.

תג המחיר של ה GTX 970 החדש של ג'יגהבייט לא נחשף, אבל אם אתם מתכננים מערכת מחשב קטנה או מחשב לסלון, ואתם מתכננים לשחק עליו משחקים, כדאי לכם להכניס אותו לרשימת הקניות שלכם.

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

תגובה אחת

  1. מאת שי:

    1. תסבירו איך הכרטיס כל כך קטן ? האם הוא נותן אותם ביצועים של כרטיס גדול ?

    2. איך יתכן שכל הזמן פתחו כרטיסים גדולים והיום חצי בגודל 28NM ?

השאר תגובה