המהדורה המוגבלת של הפלייסטיישן 4 אזלה, נמכרת ב eBay ב 20 אלף דולר !

רק בשבוע שעבר דיווחנו על השקת המהדורה המוגבלת של קונסולת הפלייסטיישן 4, בעיצוב רטרו שמבוסס על העיצוב של קונסולת הפלייסטיישן הראשונה, כשסוני מציגה את המהדורה הזו לרגל חגיגות 20 שנה להשקת המותג פלייסטיישן והקונסולה הראשונה בסדרה.

סוני הודיעה כי היא תשווק 12,300 יחידות בלבד מהמהדורה המוגבלת הזו, בהתאם לתאריך בו הציגה החברה את קונסולת הפלייסטיישן הראשונה – ה-12.3. סוני החלה למכור את הקונסולות הללו ביפן ביום רביעי האחרון, ובארצות הברית ביום שבת האחרון, ובאופן די צפוי, כל היחידות שהוצעו למכירה (לא ברור אם סוני הציבה למכירה את כל 12,300 היחידות) נחטפו תוך מספר דקות, כשמי שניסה לרכוש את המהדורה המוגבלת כחצי שעה לאחר תחילת המכירה, כבר קיבל הודעה כי ״אנו מעריכים את ההתעניינות שלך במוצר, אך לצערנו לא יהיה ברשותנו מלאי נוסף ממנו״.

playstation_4_limited_retro_edition

אז מה יעשה גיימר שמכור לסוני ולסדרת הפלייסטיישן וירצה בכל זאת להניח את ידיו על הגרסה המיוחדת של הפלייסטיישן 4 ? יפנה לאתרי מכירות פומביות כמו eBay, וינסה למצוא אחת כזו שמוצעת למכירה שם. אך בעוד רוכשי הקונסולות הללו הצליחו לרכוש אותן במחיר של 499 דולרים – ממש כמו המחיר של קונסולת הסוני פלייסטיישן 4 הרגילה, הם מציעים אותן למכירה במחירים גבוהים פי 30 (!) ואפילו פי 40 (!), באופן די צפוי יש לציין. בשעות אלו ניתן למצוא לא מעט קונסולות כאלו שמוצעות למכירה ב eBay, במחיר התחלתי של כ 5000 שקלים, אך יש לזכור כי מדובר במכירה פומבית, כשהמחיר הסופי מגיע בחלק מהמקרים ל 15,000 דולרים, כמו במקרה הזה, או למחיר גבוה עוד יותר, של 20,000 דולרים (כ 80,000 ש״ח !).

כמה אתם הייתם מוכנים לשלם על קונסולה כזאת ?

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה