סוני תעניק פרסים בגובה חצי מיליון דולר ב Capcom Cup 2015

נדמה כי תחום הספורט האלקטרוני (E-Sports) נמצא בתקופת הזוהר שלו, כשרק בתחילת החודש קיבלנו דיווח על מספר מדהים של 27 מיליון צופים באירועי הגמר הגדול של Legaue Of Legends, והיום אנו מקבלים ידיעה על פרסים חסרי תקדים שיחולקו במסגרת טורניר ה Capcom Cup 2015.

ה Capcom Cup הוא טורניר גיימינג עולמי, בו מתחרים שחקנים במשחק Street Fighter IV, כשהגמר הגדול שלו לשנת 2014 הסתיים לפני שעות אחדות, כש Yusuke Momochi ניצח בגמר את Ho Kun Xian, וכבר אנו מקבלים עדכונים על הטורניר של השנה הבאה, כשסוני מכריזה כי היא תחלק פרסים בסך כולל של 500 אלף דולר במסגרת הטורניר בשנה הבאה.

capcom_cup_2015

הסך הכולל של הפרסים יכול לגדול עוד יותר, כשבדרך כלל חברות נוספות מצטרפות כנותנות חסות לטורניר, מלבד נותנת החסות הראשית (שתהיה כמובן סוני). הסכומים הללו מהווים אמנם שיא חדש עבור משחקי לחימה, אבל הם עדיין רחוקים מהפרסים בגובה מיליוני דולרים שמחולקים בטורנירים של משחקים כמו DOTA 2 או League Of Legends, אם כי סביר להניח כי בשנים הקרובות כל תחום טורנירי המשחקים המקוונים ימשיך לשגשג ולצמוח , וכך גם כמובן גם הפרסים שיחולקו במסגרת הטורנירים השונים.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה