מפתחת Destiny חסמה שחקנים עם קונסולות פרוצות

מפתחת המשחקים Bungie, שעומדת מאחורי המשחק Destiny, החלה לחסום שחקנים שרכשו את המשחק ומשחקים בו על גבי קונסולה פרוצה או קונסולה שעברה כלשהו.

החסימה הגיעה ללא התראה כלשהי, כשרק כאשר שחקנים ראשונים התחילו לדווח כי הם נחסמו מהגישה לשרתי המשחק, הופיעה הודעה בבלוג של Destiny שבה החברה הודיעה : ״משהו אחר ששווה להזכיר הוא העובדה שפטיש החסימה (Banhammer) התחיל לעבוד. בדיקה של השחקנים שנחסמו מהמשחק מראה כי כל השחקנים שנחסמו בשבוע האחרון התחברו למשחק מקונסולה פרוצה בשלב כלשהו״.

destiny_game

ב Bungie ביקשו מהשחקנים להמשיך ולשחק לפי החוקים, ולהשתמש רק בקונסולות שהמשווקים המורשים ״סיפקו״. ישנם דיווחים רבים על שימוש בצ׳יטים בזמן המשחק ב Destiny, כשככל הנראה השימוש הזה נעשה על גבי קונסולות פרוצות, נושא שב Bungie החליטו שלא מתעלמים ממנו יותר והתחילו כאמור חסימה נרחבת של כל השחקנים שמתחברים למשחק באמצעות קונסולות פרוצות, גם אם הם לא השתמשו בצ׳יטים כלשהם.

אמנם חשוב לציין כי כשמדברים על קונסולות פרוצות מדברים בעיקר על קונסולות הדור הקודם – הפלייסטיישן 3 וה Xbox 360, אבל לאור הגישה החריפה של Bungie אולי כדאי להפסיק לשחק ב Destiny בימים הקרובים, עד שהתמונה תתבהר ו Bungie תפסיק עם הגישה האקטיבית במיוחד שלה בכל הקשור לחסימת שחקנים.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה