העדכון ל Assassin's Creed נדחה בגלל באגים נוספים במשחק …

נדמה כי הכותרות השליליות סביב המשחק Assassin's Creed : Unity מסרבות להיעלם, ואם לפני יומיים בסך הכל ב UBISOFT הבטיחו לשחרר אמש את העדכון הרביעי למשחק, שיפתור, כך לפחות טענו אנשי החברה, את מרבית הבעיות במשחק, היום מתברר שנצטרך להמתין לפחות עוד מספר ימים עבור העדכון המיוחל.

הסיבה מאחורי דחיית העדכון ? ב UBISOFT מסבירים כי הם ״גילו באגים נוספים״ במשחק שמצריכים טיפול, לפני שהם יוכלו לשחרר את העדכון לציבור הרחב. אנשי החברה פרסמו הצהרה לרוכשי המשחק, בה נאמר : ״אנו מחויבים לספק שיפור משמעותי בביצועים, משהו שדורש מאיתנו לשפץ את המפה של פריס, וזה משהו שנזדקק לכמה ימים לעשות אותו, כדי שנגיע לאיכות הגבוהה ביותר שניתן לקבל וכזו שמגיע לשחקנים שלנו לקבל״.

assassins_creed_unity_glitch

ב UBISOFT עובדים ללא הרף בניסיון לפתור את הבאגים הרבים שהתגלו במשחק האחרון בסדרת Assassin's Creed, שהפך לסוג של סמל לכל משחקי המחשב והקונסולות שיצאו בחודשים האחרונים עם באגים ובעיות בביצועים. העדכון שהיה אמור להגיע אלינו אמש היה צריך להיות הרביעי במספר, כשבמסגרת הניסיונות לפצות את רוכשי המשחק, ב UBISOFT הציעו את אחד מהמשחקים האחרונים שלהם, כמו The Crew או Far Cry 4 במתנה, אך למרבה הצער, גם בהם (לפחות ב Far Cry 4) התגלו באגים אחרים …

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה